NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

From Russia with love

+11
Vlado997
penban
KPGS
Zver
kb8
Peyton Manning
SymphonyX
The Bad Man
Cenci D
dr.dule
zvaljo
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći

Ko osvaja WC 2018

From Russia with love - Page 23 Vote_lcap142%From Russia with love - Page 23 Vote_rcap 42% [ 5 ]
From Russia with love - Page 23 Vote_lcap125%From Russia with love - Page 23 Vote_rcap 25% [ 3 ]
From Russia with love - Page 23 Vote_lcap10%From Russia with love - Page 23 Vote_rcap 0% [ 0 ]
From Russia with love - Page 23 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 23 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 23 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 23 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 23 Vote_lcap117%From Russia with love - Page 23 Vote_rcap 17% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 12

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 23 od 27]

551From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Pon 09 Jul 2018, 12:00

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

kb8 ::Što se tiče žutih, problem is no, svi su na raspolaganju a što se tiče ozljeda kažu da Vrsaljko možebitno neće igrati poradi ozljede koljena...

Za umor manje-više, imaju puna 3 dana odmora i ak je to isprika onda ih teram na qratz...


Ako postanete prvaci,castis nas sve ulaznicu za sledeci kombajn.

Moze? Very Happy

552From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Pon 09 Jul 2018, 12:42

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Definiraj ulaznicu Smile



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

553From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Pon 09 Jul 2018, 12:45

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Za finale SP Very Happy

http://nfl.com/

554From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Pon 09 Jul 2018, 12:50

Zver

Zver
VIP
VIP

A generalno gledano Vrsaljko i Strinić su vam najlošiji igrači na ovom SP, tako da se i neće puno osetiti njegovo neigranje.



...Sa Vajominškog Univerziteta

555From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Pon 09 Jul 2018, 12:55

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

kb8 ::Definiraj ulaznicu Smile

Pa,ukupni troskovi samita delegata za svakog delegata. Very Happy

Ne postaje se osvajac mundijala svaki dan. Very Happy

A ja castim Jack-a.

556From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Pon 09 Jul 2018, 12:59

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Henderson nece igrati za Englesku, veliki plus za njih. Kiksara nevidjena.

http://nfl.com/

557From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Pon 09 Jul 2018, 13:03

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Wild Raven ::A generalno gledano Vrsaljko i Strinić su vam najlošiji igrači na ovom SP, tako da se i neće  puno osetiti njegovo neigranje.

I ja to tako gledam pa ne vidim neki hendikep u svemu tome...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

558From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Pon 09 Jul 2018, 13:05

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Zona do trona ::
kb8 ::Definiraj ulaznicu Smile

Pa,ukupni troskovi samita delegata za svakog delegata. Very Happy

Ne postaje se osvajac mundijala svaki dan. Very Happy

A ja castim Jack-a.

To bi mogo razmislit al vrijedi samo za Hadžije Smile

Nije ni Kombajn makar šta, neke vrijednosti se ipak moraju više cijenit i poštivat Very Happy



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

559From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Pon 09 Jul 2018, 13:06

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Nego, ko je prognoziro da će prvak biti Neko iz gomile?

Ta 2 jedini ostaše u bubnju...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

560From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Pon 09 Jul 2018, 16:35

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Mislim da sam ja, zbog Belgije. Ali nisam siguran, mozda sam i Spanije, navijacki. Jel moze neko da proveri to?

http://nfl.com/

561From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Pon 09 Jul 2018, 17:49

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ja sam od pocetka bio za Belgiju i Mexico. Gadjao sam to finale svuda Laughing



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

562From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Pon 09 Jul 2018, 19:55

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Ja sam kliknuo na neko iz gomile!
I mislim da ce Belgija i cetka za WC solju biti novi prvaci!
Samo da ne budu ridji, pegavi, umisljeni govnari sa ostrva!

563From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Pon 09 Jul 2018, 20:00

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja glasao za Brazil i drago mi je sto sam omasio zbog Nejmara.

Ja bih na mestu Hrvata bio presrecan ko malo dete, bilo finale ili ne bio bih zadovoljan sa rezultatom jer je malo ko ocekivao da mogu dalje od cetvrtfinala. Kakvi god rezultati bili, kroz 20 godina ce se pamtiti da su 2018 igrali polufinale.

564From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Pon 09 Jul 2018, 21:31

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ja sam "neko iz gomile" al sam mislio na Srbiju Laughing



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

565From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Uto 10 Jul 2018, 09:58

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Ol' Dirty Bastard ::Ja sam "neko iz gomile" al sam mislio na Srbiju Laughing
Pa da nam budzet bude u minusu zbog obecane nagrade od strane sizofrenog pickoustog gada!

566From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 10:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Niko ne komentarise mec od sinoc. Steta zbog Belgije, al svakako je i Francuska zasluzila finale.
Veceras 50-50, nemam pojma sta da ocekujem.

http://nfl.com/

567From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 15:36

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Kako to misliš šta očekuješ, pa nas u nedjelju di gazimo Francuze...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

568From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 18:14

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Kako dobro igraju Francuzi! Da Curtois nije imao par maestralnh odbrana, bilo bi 3:0 za Francuze. Belgija očajna, jako tanko, Hazard je jedini nešto pokušavao, čovjek je bio bar dva nivoa iznad ostalih saigrača. Francuzi su igrali taktički, biće opasni u finalu jer ih je Deshamps dobro uklopio.

A što se tiče večerašnje utakmice, biće tijesno jer nijedni ni drugi nisu briljirali dosad. Moram priznati da sam malo razočaran igrom Hrvata u 1/8 i 1/4 finala, po meni su odigrali dosta slabije nego što mogu ali Engleska igra drugačiji fudbal u odnosu na Ruse i Dance. Ali da su psihički jaki, jesu, mislim da im ove povrede uopšte neće toliko uticati.

569From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 18:15

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Mbappe je igračina i po, ima samo 20 godina a igra tako hladnokrvno.

570From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 19:10

Zver

Zver
VIP
VIP

i prit tom pokazuje sve znake da će biti ljiga poput Suareza ili Neymara.



...Sa Vajominškog Univerziteta

571From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 21:53

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ma kako da se ovo zavrsi,kapa dole komsijama!

Mozemo da ucimo danima i danima od njih sta znaci kolektiv, hrabra i tecna igra u fudbalu,bas kao sto komsije mogu od nas danima i danima to da uce kada je u pitanju kosarka.

Mogli bi jednom i da se trade-ujemo,a? Very Happy

572From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 22:39

Zver

Zver
VIP
VIP

Svaka čast KaBe...čestitke. Ajd pa da vi slavite SP a mi Wimbledon u nedelju. Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

573From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 22:41

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ko bi rekao da cu na finale da gledam ravnodusno. Hrvati ne dozvoljavaju da se dese politicke tenzije. Ispada ovo izmedju nas i Svajcaraca vrhunac. Englezi mi jedno 10 puta gotivniji od Francuza. Exit je, mogao bih na neki dnevni parti.

Hrvati zasluzeno, zgazili su Engleze.

574From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 22:44

penban

penban
Moderator
Moderator

Svaka čast komšije. Pokazali su kvalitet, klasu... Čoveče, sve utakmice u eliminacionoj fazi igraju 120 min... kondicija i voljni element na maksimumu... kapa dole



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

575From Russia with love - Page 23 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 22:45

Zver

Zver
VIP
VIP

They are coming home

funny



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 23 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu