NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

From Russia with love

+11
Vlado997
penban
KPGS
Zver
kb8
Peyton Manning
SymphonyX
The Bad Man
Cenci D
dr.dule
zvaljo
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Sledeći

Ko osvaja WC 2018

From Russia with love - Page 22 Vote_lcap142%From Russia with love - Page 22 Vote_rcap 42% [ 5 ]
From Russia with love - Page 22 Vote_lcap125%From Russia with love - Page 22 Vote_rcap 25% [ 3 ]
From Russia with love - Page 22 Vote_lcap10%From Russia with love - Page 22 Vote_rcap 0% [ 0 ]
From Russia with love - Page 22 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 22 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 22 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 22 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 22 Vote_lcap117%From Russia with love - Page 22 Vote_rcap 17% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 12

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 22 od 27]

526From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Sre 4 Jul - 9:48

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Jos jedna stvar, znao sam da je Hames ta karika koja fali Kolumbiji da dobaci dalje, pa i sigurno polufinala gde bi bili najozbiljniji rival Hrvatika ukoliko bi se oni plasirali u polufinale.

527From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Sre 4 Jul - 10:19

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Skinuse i Englezi kletvu penala. Bojim se da Svedjani nece imat mnogo sanse.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

528From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Sre 4 Jul - 10:27

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Idemo prognoze. Smile

Urugvaj
Belgija
Hrvatska
Engleska - teska srca,ali moram da pikujem Englese,nadam se da bacam ultra jinx. Very Happy

529From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Sre 4 Jul - 11:44

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ja 6/8 proslo kolo, sa tim da bi bilo 7/8 da nisam stavio navijacki Portugal.
Ovo kolo:
Belgija, Francuska, Svedska i Hrvatska.

http://nfl.com/

530From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Pet 6 Jul - 11:44

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Danas nastavak dakle...

I obje vrhunske tekme, barem na papiru...

Pa pogledat će se majkumu...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

531From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Pet 6 Jul - 12:11

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ljudi,bio bih zahvalan ako neko ostavi link za ok/kvalitetan stream Urugvaj-Francuska. Smile

532From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Pet 6 Jul - 12:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pogledaj mamahd, rojadirecta.
Uvek bude.

http://nfl.com/

533From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Pet 6 Jul - 12:55

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Hvala. Smile

534From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Pet 6 Jul - 13:07

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Reddit soccer streams - tamo imas sigurno 20 linkova,vecina HD, a biras i televiziju sto je velika prednost.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

535From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Pet 6 Jul - 15:53

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Tačno. Buffstream, lik koji prenosi NFL i NBA, ima najbolje BBC strimove.

536From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Pet 6 Jul - 15:55

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Kad smo već kod utakmice, mislim da Francuska ako ponovi onu napadačku igru protiv Argentine, sigurno ide dalje. Mada; argentina je sranje od tima a Urugvajci su uigran i dobro utreniran tim tako da će biti dosta teži meč.

537From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Pet 6 Jul - 18:48

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zasluzeno Francuska, mada ko zna sta bi bilo da Loris nije imao onu fenomenalnu odbranu krajem prvog poluvremena.

http://nfl.com/

538From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Pet 6 Jul - 21:04

Zver

Zver
VIP
VIP

I prvi gol je Muslera trebao da brani. Mnogo teži šut je skinuo Loris. Inače kod tog gola sjajno su napali zonu koju pokriva najniži igrač Stuani najvišim igračem ( Varan ). Vrhunski odrađen prekid. Zasluženo Francuska.

Na poluvremenu Belgija 2-0, sjajna sjajna kontra za drugi gol. Lukaku otkida koliko je dobar, i na ovom turniru generalno a pogotovo na ovoj utakmici.



...Sa Vajominškog Univerziteta

539From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Pet 6 Jul - 21:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nikad bolje kontre nisam video od onog sto Belgija radi. Mogao je Brazil na kraju do gola, drago mi je sto nije.
Osvaja ekipa iz Evrope Cool

http://nfl.com/

540From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Pet 6 Jul - 22:01

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Igrao sam GG na kladionici i Belgija prosla,zivot je lep!

541From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Sub 7 Jul - 17:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ipak nije Svedska dorasla. Ko bi rekao da ce ovaj tim Engleske tako daleko dogurati, kad su uvek ispadali ranije, a igraci bili mnogo zvucnija imena. Mada ima i do lakih protivnika.

http://nfl.com/

542From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Sub 7 Jul - 23:00

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Da ne poverujes da su i Hrvatska i Engleska iskoristili zreb.

543From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Sub 7 Jul - 23:18

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

U jednom momentu sam poceo da navijam da ispadnu i jedni i drugi haha



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

544From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Ned 8 Jul - 8:19

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Svaka čast Hrvatima na prolazu. Samo trebalo su to ranije resiti. Rusi su odigrali kako znaju a znaju malo.
Englezi nemaju šta tražiti kad im Hrvati sakriju loptu. Jedino možda prodju ako se Hrvati fizički ne oporave od ovih km pretrčanih.

Valjda uspeh komšija trgne malo ljude u našem fudbalu da lose rade sa decom.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

From Russia with love - Page 22 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

545From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Ned 8 Jul - 8:36

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ne znam sta je Modricu kad dodje do penala. On je po mom misljenju top10 fudbaler na svetu vec par godina, sigurno najbolji pas na svetu, sve ume, al ova tri penala, strasno. Cista sreca da je samo jedan promasio.
Zato Rakitic pridje i rutinski smesti loptu.
Zasluzena pobeda svakako. Odlicna polufinala nas cekaju, mislim da su sanse 50-50 u oba meca.

http://nfl.com/

546From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Ned 8 Jul - 12:19

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Imam osjecaj da Modric moze trcati 120 min bez prestanka,ali kad treba pucati penal nema snage da opali loptu. Malo me cudi da nije sa CR7 vjezbao u Realu

547From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Ned 8 Jul - 22:32

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

SymphonyX ::U jednom momentu sam poceo da navijam da ispadnu i jedni i drugi haha

Istina, obe ekipe su i mene iznervirale.

Meni ipak drago sto su prosli. Kolinda ce jos par puta da se pojavi na ekranu sto ce me naterati da po n-ti put izguglam njene slike sa mora. Ali bas su se posprdali ljudi sa njom i Medvedevim. I ja sam stekao u jednom trenutku utisak da bi vise zelela da spava sa njim nego da joj reprezentacija pobedi. Laughing


@dule

A kako to Hrvati bolje rade sa decom? Nije to nista znacajno bolje u odnosu na nas, a mnogo im znaci sto je Dinamo napravio dominaciju i bas retko im se desi da ne igraju LS/LE.

Sada se polako i njima zatvaraju vrata za LS, profitirali su oni najvise od 2009 pa na ovamo jer su nekoliko puta igrali LS. Ta razlika koja je napravljena sada ce da bude manja u narednom periodu, mozda se neke generacije prelome u nasu korist. Velika razlika je napravljena zbog evropskih utakmica.

I dosta njihovih startera su tu vec neko vreme standardni reprezentativci. Nisu oni napravili toliku razliku u kvalitetu sa Modricevom generacijom koliko sa ovim kasnije sto su dosli i poklapa se sa igracima koje su izbacivali od 2010-2015(otprilike). Ako uporedumo nasu i njihovu generaciju 95 i 96, tu uopste nisu bolji od nas. Dok za naredne videcemo. Primetno je da se i Hrvati u drugim zemljama bolje probijaju od nasih, pa izaberu Hrvatsku pre zemlje u kojoj su napravili prve korake.

548From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Pon 9 Jul - 8:33

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Sad Riđe pometemo i u Finale (iako sam prvo rekao Belgija) onda da vratimo Francuzima za onaj poraz 98e...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

549From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Pon 9 Jul - 11:37

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

kb8 ::Sad Riđe pometemo i u Finale (iako sam prvo rekao Belgija) onda da vratimo Francuzima za onaj poraz 98e...


Mislim da bi vi bili blagi favoriti,ali ovde vec dolazi i pitanje umora igraca.

Englezi su lako dobili dva meca u eliminacionoj fazi,a vi ste igrali dva uzastopna meca 120 minuta.

Plus,ne znam kako stvari stoje sa suspenzijama zbog zutih kartona...

550From Russia with love - Page 22 Empty Re: From Russia with love Pon 9 Jul - 11:46

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Što se tiče žutih, problem is no, svi su na raspolaganju a što se tiče ozljeda kažu da Vrsaljko možebitno neće igrati poradi ozljede koljena...

Za umor manje-više, imaju puna 3 dana odmora i ak je to isprika onda ih teram na qratz...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 22 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu