NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

From Russia with love

+11
Vlado997
penban
KPGS
Zver
kb8
Peyton Manning
SymphonyX
The Bad Man
Cenci D
dr.dule
zvaljo
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Sledeći

Ko osvaja WC 2018

From Russia with love - Page 12 Vote_lcap142%From Russia with love - Page 12 Vote_rcap 42% [ 5 ]
From Russia with love - Page 12 Vote_lcap125%From Russia with love - Page 12 Vote_rcap 25% [ 3 ]
From Russia with love - Page 12 Vote_lcap10%From Russia with love - Page 12 Vote_rcap 0% [ 0 ]
From Russia with love - Page 12 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 12 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 12 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 12 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 12 Vote_lcap117%From Russia with love - Page 12 Vote_rcap 17% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 12

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 27]

276From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Uto 19 Jun 2018, 11:46

Zver

Zver
VIP
VIP

Da bar budu tovarenja pa da se nagledamo golova, ali pre će biti autobus u 16 i favorit dobija kasnim golom.



...Sa Vajominškog Univerziteta

277From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Uto 19 Jun 2018, 14:09

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Nikada mi nece biti jasno sta se krije u glavama fudbalera poput ovog Kolumbijca sto je igrao rukom.

Da li je moguce da je neko toliko glup?

Druze,pusti da udje lopta u gol,3 minut je,imas ceo mec da se rezultatski vratis.

Ovako,em nisi sprecio gol,em ti tim igra ceo mec sa 10 igraca i mozes da se slikas.

278From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Uto 19 Jun 2018, 14:25

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Najdebilniji moguci potez.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

279From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Uto 19 Jun 2018, 14:52

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ne zelim da sirim negativu,ali ovo prvenstvo svakim mecom postaje sve tuznije i tuznije.

Nista od fudbala,stvara se uzasno malo sansi,lep potez se skoro i ne vidi.Golovi uglavnom padaju iz penala i prekida.

Nije mi jasno kako je moguce da je sudija svirao faul za Kolumbiju kod gola.Ocigledan je bio prekrsaj Falkaa,to bi video i sudija u nasoj zonskoj ligi.

Nakon toga,golman Japana nije uspeo da odbrani loptu koja je godinu dana putovala do gola.

280From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Uto 19 Jun 2018, 16:13

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Zona do trona ::Nikada mi nece biti jasno sta se krije u glavama fudbalera poput ovog Kolumbijca sto je igrao rukom.

Da li je moguce da je neko toliko glup?

Druze,pusti da udje lopta u gol,3 minut je,imas ceo mec da se rezultatski vratis.

Ovako,em nisi sprecio gol,em ti tim igra ceo mec sa 10 igraca i mozes da se slikas.
ovo danas bas glup potez
ali da je spasio sa gol crte u zadnjem minutu kao suarez... Very Happy

https://youtu.be/tDpx9GGH79I?t=3m50s



From Russia with love - Page 12 Potpis

281From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Uto 19 Jun 2018, 16:24

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ne moam ni da otvaram link,znam sta si okacio. Very Happy

To je bio pametan potez Suareza,da nije igrao rukom,primili bi gol i ispali bi.

282From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Uto 19 Jun 2018, 19:01

Zver

Zver
VIP
VIP

Kao što sam pretpostavio, Senegal je ozbiljna repka. Odavno nisam video neku neevropskonejužnoameričku reprezentaciju da odigra ovako dobro taktički. Potpuno su u defanzivi ugušili igru Poljaka a u napadu pretili. Nije to sad bogznakako lepa i efikasna igra ali iskoristili su greške i dobili utakmicu dok na drugoj strani Poljska nije imala šansu iz igre...gol pao iz prekida.



...Sa Vajominškog Univerziteta

283From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Uto 19 Jun 2018, 19:29

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Nadam se da ce Senegal iskoristiti mec loptu vec protiv Japanaca.Drugi gol Senegalaca je u najmanju ruku zanimljiv.

284From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Uto 19 Jun 2018, 21:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Dobar mec, zanimljiviji od vecine

http://nfl.com/

285From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Uto 19 Jun 2018, 22:09

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Gledao u kladionici.Na poluvremenu ,kvota na pobedu Egipta bila 4.9.Stavio 100 din,povukla me kocka.

286From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Uto 19 Jun 2018, 23:43

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ispadne Rusi odigrali najzanimljivije utakmice, a to retko ko ocekivao. Sad imamo prakticno prve dve ekipe u osmini, Rusija i Urugvaj samo da se poredjaju a s obzirom na gol razliku pre ce Rusi biti prvi.
Sto se tice one prve dve utakmice, meni opet ta grupa potpuno otvorena za svakoga. Skroz je realno da recimo sledece kolo Senegal i Japan izgube i da imamo sve ekipe sa po 3 boda, tu bi onda bas bio haos zadnje kolo.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

287From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Sre 20 Jun 2018, 08:37

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sumnjam i ne bih voleo da Japan prodje..

http://nfl.com/

288From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Sre 20 Jun 2018, 09:02

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Bas userski golovi Senegala.

Iako nije ista situacija autogol Senegala me je podsetio na gol koji smo primili od Ganaca pre 8 godina.

Japancima treba bas da se poklopi, u vecem delu meca su bili inferiorni sa igracem vise. Dobijaju ih i Poljaci i Kolumbijci sem ako i kod njih ne iskoci neki Karlos Sancez.

Kolumbija i Poljska za opstanak na prvenstvu u nedelju.

289From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Sre 20 Jun 2018, 09:32

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ol' Dirty Bastard ::
Sto se tice one prve dve utakmice, meni opet ta grupa potpuno otvorena za svakoga. Skroz je realno da recimo sledece kolo Senegal i Japan izgube i da imamo sve ekipe sa po 3 boda, tu bi onda bas bio haos zadnje kolo.

Nemoguce je ovo sad sam video, sledecu igraju Senegal i Japan a ja mislio zadnje kolo se sastaju. Svejedno ce biti dobre utakmice sledece kolo jer u prvoj ko pobedi ide dalje a u drugoj ko izgubi ispada.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

290From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Sre 20 Jun 2018, 09:34

Zver

Zver
VIP
VIP

Japan nema šta da traži protiv Senegala. Poješće ih fizički, bukvalno su toliko jači da će biti kao da igraju sa U20 selekcijom.



...Sa Vajominškog Univerziteta

291From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Sre 20 Jun 2018, 10:47

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Niger iz huda ::Bas userski golovi Senegala.

Iako nije ista situacija autogol Senegala me je podsetio na gol koji smo primili od Ganaca pre 8 godina.

Japancima treba bas da se poklopi, u vecem delu meca su bili inferiorni sa igracem vise. Dobijaju ih i Poljaci i Kolumbijci sem ako i kod njih ne iskoci neki Karlos Sancez.

Kolumbija i Poljska za opstanak na prvenstvu u nedelju.


Malo si pobrkao. Upravo su ih Japanci dobili sinoc. Jedino ako se ne igra uzvrat. Very Happy

292From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Sre 20 Jun 2018, 19:43

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Uvek ce mi ostati neobjasnjivo da sport koji zna ovoliko dosadan da bude i 80% vremena je upravo takav ostaje najpopularniji. I sebe ubrajam u te koji gledaju redovno smaranje zvano fudbal. Ni jedan sport ne moze toliko dosadan. Naravno zna da bude savrsen, ali sve redje.

http://nfl.com/

293From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Sre 20 Jun 2018, 21:03

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Uvek ce mi ostati neobjasnjivo da sport koji zna ovoliko dosadan da bude i 80% vremena je upravo takav ostaje najpopularniji. I sebe ubrajam u te koji gledaju redovno smaranje zvano fudbal. Ni jedan sport ne moze toliko dosadan. Naravno zna da bude savrsen, ali sve redje.

Plus 100. I opet se palimo za svaki mundijal. Smile Ja sam jedino propustio da odgledam Hrvatska-Nigerija jer je drugar tada imao svirku.

Zato,od vecih favorita,mislim, da treba navijati za Belgiju. Ne samo da igraju lep fudbal,nego sam misljenja da ce biti u stanju da otkljucaju sve ove ogavne bunkera,autobuse i sta sve ne.

294From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Sre 20 Jun 2018, 21:23

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Mexico i Belgija,fino vam pricam.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

295From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Sre 20 Jun 2018, 21:58

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Iranac i pokusaj izvodjenja auta. Laughing Laughing Laughing

Sto je najgore,Iran posle gola Spanije,dolazi do par lepih akcija i sansi.

Znaci,moze se nesto i odigrati,ali ne,ljudi su izasli na teren sa namerom da se odigra bunkercina sve dok je 0-0.

Statisticki,mislim da u 99,9 posto utakmica u istoriji fudbala,ekipa koja igra hard core bunker,pre ili kasnije,primi gol.

296From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Sre 20 Jun 2018, 22:17

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Zona do trona ::
Peyton Manning ::Uvek ce mi ostati neobjasnjivo da sport koji zna ovoliko dosadan da bude i 80% vremena je upravo takav ostaje najpopularniji. I sebe ubrajam u te koji gledaju redovno smaranje zvano fudbal. Ni jedan sport ne moze toliko dosadan. Naravno zna da bude savrsen, ali sve redje.

Plus 100. I opet se palimo za svaki mundijal. Smile Ja sam jedino propustio da odgledam Hrvatska-Nigerija jer je drugar tada imao svirku.

Zato,od vecih favorita,mislim, da treba navijati za Belgiju. Ne samo da igraju lep fudbal,nego sam misljenja da ce biti u stanju da otkljucaju sve ove ogavne bunkera,autobuse i sta sve ne.

I ja isto nisam pogledao sam tu sve do danas. Znao sam kakve ce biti utakmice i prvu sam odlgedao ta je bila ok samo zato sto Maroko igra stvarno lepo, zato su i ispali zato sto zele da se nadigravaju. Drugu sam pogledao poluvreme i po i ovu trecu nisam mogao vise od 20 minuta kad sam video igru Irana. Onakav bunker dugo nisam video, na kraju su ga sami sebi uterali bukvalno jer ni ne mozes da ispucas loptu koliko igraca ima u kaznenom, moras nekog da napucas.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

297From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Čet 21 Jun 2018, 16:07

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pogodih ovo 1-1.
Franc-Peru 2-0
Hrv-Arg 2-1

http://nfl.com/

298From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Čet 21 Jun 2018, 16:39

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Maricu,ne verujem da Argentina gubi veceras.

299From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Čet 21 Jun 2018, 17:05

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

E da,jedan od utisaka prvenstva mi je broj navijaca iz Juzne Amerike.

Kao da se igra Copa America.

300From Russia with love - Page 12 Empty Re: From Russia with love Čet 21 Jun 2018, 20:51

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ovaj Uzbekistanac je najgori sudija do sada,zalutao je na mundijal.

Bojim se da ce ovde u nastavku nastati tucnjava.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu