NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

From Russia with love

+11
Vlado997
penban
KPGS
Zver
kb8
Peyton Manning
SymphonyX
The Bad Man
Cenci D
dr.dule
zvaljo
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći

Ko osvaja WC 2018

From Russia with love - Page 24 Vote_lcap142%From Russia with love - Page 24 Vote_rcap 42% [ 5 ]
From Russia with love - Page 24 Vote_lcap125%From Russia with love - Page 24 Vote_rcap 25% [ 3 ]
From Russia with love - Page 24 Vote_lcap10%From Russia with love - Page 24 Vote_rcap 0% [ 0 ]
From Russia with love - Page 24 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 24 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 24 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 24 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 24 Vote_lcap117%From Russia with love - Page 24 Vote_rcap 17% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 12

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 24 od 27]

576From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 22:45

penban

penban
Moderator
Moderator

Peyton Manning ::Niko ne komentarise mec od sinoc. Steta zbog Belgije, al svakako je i Francuska zasluzila finale.
Veceras 50-50, nemam pojma sta da ocekujem.

Malo mi je žao ove generacije. Nekako, ne znam... kao Holandjani pre par godina, pogube se u utakmicama koje su eliminacione.
Francuzi su složili lepu ekipu. Biće interesantno finale.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

577From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 22:49

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::Svaka čast komšije. Pokazali su kvalitet, klasu... Čoveče, sve utakmice u eliminacionoj fazi igraju 120 min... kondicija i voljni element na maksimumu... kapa dole

Iako nemam statistiku u rukama,prilicno sam uveren da niko nikada na mundijalu nije igrao 3 uzastopne overtime utakmice.

Sto mi je najfascinantnije,odakle Modricu,najsitnijem igracu po konstituciji,toliko snage? Shocked

578From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 22:54

penban

penban
Moderator
Moderator

Crkao je i on... Produžetke je odigrao na rezervu

Mada, divim se čoveku... Celu sezonu odigrao za Real i sada na SP skoro svaku utakmicu do kraja



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

579From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 22:56

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

From Russia with love - Page 24 14462930_571896119663420_5300828966204445016_n

580From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 22:57

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Pametnom dosta,Ziva opet objasnio. Svaka cast Svaka cast Svaka cast Svaka cast

581From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 22:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zasluzeno. Tri puta gube, tri puta dobijaju. Mentalna snaga i zelja za svako divljenje.
Ne vidim kako mogu dobiti Francusku i zbog kvaliteta i zbog umora, ali to je finale, sve je moguce. Nestvaran uspeh svakako.

http://nfl.com/

582From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 23:07

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Svaki put kada navijam za politicke tenzije izmedju dva naroda iz kojih mogu da izbiju incidenti, Hrvati to sprece. Zeleo sam Engleska-Rusija i posle Engleska-Francuska, ali dzaba sam se nadao. Zbog nedostatka politickih igrarija ovo finale mi nije zanimljivo. Ostaje mi sada da bacim oko na fotke Kolinde sa mora da se utesim veceras. Very Happy Zapravo kad bolje razmislim, bice nekoliko puta u kadru tokom finale. Zbog nje cu da gledam finale.

Hrvati osvajaju! Francuzi ce pokazati da su sisice.

583From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 23:10

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Englezi su ih imali na tanjiru u prvom poluvremenu, ali nisu uspjeli da daju jos jedan gol. Vec pred kraj poluvremena se vidjela promjena inercije meca.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

584From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Sre 11 Jul 2018, 23:19

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Englezi da se sutiraju u dupe od srece sto su dosli u 1/2 finale.Da je James igrao za Kolumbiju,pitanje je da li bi i to prosli.

Sto je najsladje,sada ce engleski mediji da se napale,pocece snimanje dokumentaraca na temu kako su bili blizu osvajanja mundijala itd.

Onda,kada na sledecem mundijalu ispadnu u grupi,bice jaoj,pa kako je ovo moguce!

Realnost je da Englezi nemaju ni dva igraca velike klase u ekipi.

585From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 01:35

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ljudi moji ne znam sta da kazem. Ali nisam.svjesan da smo ovoliko dogurali. Sastavila se ekipa samo takva,ginu na terenu.

586From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 08:26

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Fala narode, idemo po taj fuckin' Kipić...

Ajmmooooooo...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

587From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 08:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pre 20god 3. sad u finalu, svaka cast..mi mozemo da sanjamo o tome

http://nfl.com/

588From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 08:35

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ko što mi sanjamo basket...

A mene to nekako više boli jebemliga...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

589From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 09:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Tebe da, al ljude inace ne.
Juce bas komentarisem sa dedom i ujakom kako je za nas basket to redovna pojava, da igramo sam kraj i da osvojimo, ali nekako znam da 80% ljudi bi menjalo sve to za ovaj vas uspeh u fudbalu. Na ovom prostorima fudbal pa 5 mesta prazno.

http://nfl.com/

590From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 09:14

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Stvarno nitko ovo nije ocekivao,pa ni mi sami. Rakitic-Modric-Perisic vezni red samo takav. Bore se od prve minute. U 2.pol Englezi lopte nisu vidjeli.

591From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 09:16

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sta je sa Mandzom, jel ozbiljnija povreda?
A Englezi su slucajno dosli u 1/2final, po kvalitetu ni blizu nisu tu. Belgija ako bude ozbiljno igrala, rastavice ih.

http://nfl.com/

592From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 09:20

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ma kakva qratz povreda, Mandžo je moj zemo, ljudina, tek kad uzmemo Kipića i dobro to zalijemo će vidjeti jel ga išta boli...

A tada ga ništa više neće bolit tako da problem is no...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

593From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 09:37

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Boki,kada ce uslediti pravda za Maminja?

U njegovoj basti su rasli svi ovi carobnjaci.

594From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 10:03

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Mandzo igra bez jedne noge ako treba. KB sta kazes na Rebica,mene je odusevio svojom igrom.

595From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 10:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nisam kb, ali slazem se da je Rebic odlican.
Svi vasi igraci daju 150% mogucnosti. Rakitic i Modric su svetska klasa, pa i Mandza, ostalo su ok igraci koji daju sve od sebe i to je za divljenje.
Nasi igraci ranga Vide, Rebica itd ce uvek losije odigrati u reprezentaciji.

http://nfl.com/

596From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 10:22

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ma Rebić je ljudina, mene je i više nego ugodno iznenadio, nisam znao da je takav fajter...

Čo'ek krene u dribling bez jebenti a obrambeni igrači se odbijaju od njega ko muhe...

Svaka mu čast...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

597From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 10:24

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Zona do trona ::Boki,kada ce uslediti pravda za Maminja?

U njegovoj basti su rasli svi ovi carobnjaci.

Što se mene tiče, neka proslavi naše osvajanje Kipića u Remetincu (on i njemu slični) i nek tamo onda uzgaja novu bašču...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

598From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 10:32

Zver

Zver
VIP
VIP

A taj Rebić igra u Ajntrahtu pored Gaćinovića za kog kod nas nema mesta jelte funny
E zato smo mi tu gde jesmo a Hrvati tu gde jesu. Ali to je kod nas priča još od raspada SFRJ. Sećam se kako su pred SP 1998. Brazilci pričali kako je SR Jugoslavija glavni favorit za osvajanje jer to je ekipa koja ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića i tu nema više šta da se diskutuje.



...Sa Vajominškog Univerziteta

599From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 10:39

Zver

Zver
VIP
VIP

Kad smo već kod toga ko šta više voli i ko šta više želi....Da mi daju da biram SB Giantsa ili Srbija da osvoji SP u fudbalu ja bih izabrao ovo prvo. Ma izabrao bih da fuckin' West Ham United igra lep fudbal i da ne vise za ispadanje idućih deset godina pre nego da Srbija osvoji SP u fudbalu.



...Sa Vajominškog Univerziteta

600From Russia with love - Page 24 Empty Re: From Russia with love Čet 12 Jul 2018, 10:42

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

kb8 ::Fala narode, idemo po taj fuckin' Kipić...

Ajmmooooooo...

From Russia with love - Page 24 38132




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

From Russia with love - Page 24 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 24 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu