NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

From Russia with love

+11
Vlado997
penban
KPGS
Zver
kb8
Peyton Manning
SymphonyX
The Bad Man
Cenci D
dr.dule
zvaljo
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Sledeći

Ko osvaja WC 2018

From Russia with love - Page 26 Vote_lcap142%From Russia with love - Page 26 Vote_rcap 42% [ 5 ]
From Russia with love - Page 26 Vote_lcap125%From Russia with love - Page 26 Vote_rcap 25% [ 3 ]
From Russia with love - Page 26 Vote_lcap10%From Russia with love - Page 26 Vote_rcap 0% [ 0 ]
From Russia with love - Page 26 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 26 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 26 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 26 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 26 Vote_lcap117%From Russia with love - Page 26 Vote_rcap 17% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 12

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 26 od 27]

626From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Ned 15 Jul 2018, 19:07

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

plus 1000.

627From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Ned 15 Jul 2018, 19:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::Prvo,faul kod 1. gola Francuza nije postojao. Onda,zasto sudija nije svirao ofsajd? Pogba je bio u cistom ofsajdu,a centarsut je isao bas na to mesto gde je Pogba stajao.

Penal isto jako diskutablian.
Pogba nije pipnuo loptu. A penal je cist, bas je zaustavio rukom.
Nikad nisam video da losiji tim postigne 4 gola.

http://nfl.com/

628From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Ned 15 Jul 2018, 19:44

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Nema veze sto Pogba nije dirao loptu,direktno je uticao na igru jer je Mandzukic bio u duelu sa njim i iz tog duela je sproveo loptu u sopstvenu mrezu.

Ako je to neko novo pravilo,onda je bas bzv.

Ok,ali onda bukvalno skoro svaki kontakt rukom treba da se svira kao penal.

629From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Ned 15 Jul 2018, 19:57

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ako ruka nije uz telo,a njemu ocigledno nije bila, mora biti penal.
Modric igrac prvenstva, potpuno zasluzeno.
Mbape mladi igrac, Kurtoa golman.

http://nfl.com/

630From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Ned 15 Jul 2018, 20:04

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Stvarno sam ponosan na decke. Ovih mjesec dana smo zivjeli sa njima i biti drugi na svijetu nije mala stvar.

631From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Ned 15 Jul 2018, 20:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ogromna stvar, mada verujem da ste ipak razocarani u ovom trenutku. Pre svega zbog dominacije 60minuta.

http://nfl.com/

632From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Ned 15 Jul 2018, 20:25

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Tko voli izgubiti,nitko naravno. Mi smo dominirali,Francuzi zabijali,to je tako. Sad kada bi repka ostala na okupu pa da se proba nesto napraviti na Euru za 2 godine.

633From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Ned 15 Jul 2018, 20:39

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Danas ste zasluzili pobedu, iznervirao sam se kad su vam dali golove kao mi da igramo..

http://nfl.com/

634From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Pon 16 Jul 2018, 08:19

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Najbolji smo luzeri na kraju...

Je'iga, štaš, to je valjda tako moralo biti...

Ak ništa drugo onda da Nikeu ne propadne 20000 unaprijed napravljenih Fra dresova s 2 zvjezdice...



From Russia with love - Page 26 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

635From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Pon 16 Jul 2018, 08:25

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zato je i sudio Pitana, nebitan sudija, a ne Mazic ili Kujpers..da se ne desi da vi slucajno osvojite.

http://nfl.com/

636From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Pon 16 Jul 2018, 08:28

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Nabijem ga...



From Russia with love - Page 26 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

637From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Pon 16 Jul 2018, 08:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Kao nisu stavili Mazica zbog Hrvatska-Srbija, a ustvari zato sto znaju da bi on posteno sudio.

http://nfl.com/

638From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Pon 16 Jul 2018, 08:48

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Onda možemo reći FIFA lopovi, Finale ste sjebali...

Ili što bi rekla Dubioza igrali smo dobro, zajebo nas sudija...



From Russia with love - Page 26 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

639From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Pon 16 Jul 2018, 19:49

penban

penban
Moderator
Moderator

Komsije, cestitke na drugom mestu. Ogroman uspeh. Steta sto ova generacija nije uzela zlato.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

640From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Uto 17 Jul 2018, 10:35

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Hvala Penjo. Ali docek za decke. Svaka cast!!!

641From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Uto 17 Jul 2018, 10:41

Zver

Zver
VIP
VIP

Vidim morao je i Tompson da se puspasi.



...Sa Vajominškog Univerziteta

642From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Uto 17 Jul 2018, 13:40

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Meni nijedan sampion nece da bude omrazen kao Spanija 2010 iako cenim Cavija, Silvu i Inijestu.

643From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Uto 17 Jul 2018, 18:40

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::Vidim morao je i Tompson da se puspasi.


Ne pitaj nista brate. Jebo im on mater. Samo se srsmotimo sa njim.

644From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Uto 17 Jul 2018, 19:24

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Cenci ::
Wild Raven ::Vidim morao je i Tompson da se puspasi.


Ne pitaj nista brate. Jebo im on mater. Samo se srsmotimo sa njim.


Ne vidim sto bi ti osecao sram kada imas kosmopolitski duh. Smile

Kao sto ni ja ne mogu osecati sram kada baja mali knindza zapeva.

Marva je uvek bila marva.

645From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Uto 17 Jul 2018, 20:01

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Cenci ::
Wild Raven ::Vidim morao je i Tompson da se puspasi.


Ne pitaj nista brate. Jebo im on mater. Samo se srsmotimo sa njim.
Gledajuci vase portale vidim da je velika vecina protiv njega.
Isto kao i kod nas. Sta vredi sto mi mrzimo Seselja, kad on zapali vasu zastavu i to prenese HRT, a RTS prenese kako se horski peva Bojna Čavoglave i kako onda da ostvarimo generalno dobar odnos. Jedino je moguc ovako licno kao mi na ovom forumu itd kad imamo debilne pojedince u oba naroda a mediji jedva docekaju.

http://nfl.com/

646From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Uto 17 Jul 2018, 20:13

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::
Cenci ::
Wild Raven ::Vidim morao je i Tompson da se puspasi.


Ne pitaj nista brate. Jebo im on mater. Samo se srsmotimo sa njim.


Ne vidim sto bi ti osecao sram kada imas kosmopolitski duh. Smile

Kao sto ni ja ne mogu osecati sram kada baja mali knindza zapeva.

Marva je uvek bila marva.



Vjerovao ili ne Thompsona nisam nikada volio biti slusao. U nijednom trenutku dok sam gledao tekme Hrvatske nije u mojoj blizini upaljena ni jedna njegova pjesma. Kako mogu nekoga slusati sta podrzava ustastvo(pradjeda mi ustase ubili).

647From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Uto 17 Jul 2018, 20:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ja verujem da vecina vas tako razmislja, zato nemam problem da navijam za vas celo SP itd

http://nfl.com/

648From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Uto 17 Jul 2018, 21:45

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ista situacija kod mene. Sjecam se jedne godine radio sa deckom koji obozava tenis,a narocita Dokovica. Neko vrijeme od Australian Opena pa do negdje dok krene period na travi,pratili smo sve nastupe njegove. Mislio sam na one dane dok je bio br.1,a i da ne pricam da mi uvijek drago kad su vasi kosarkasi dobro odigrali u NBA.

649From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Sre 18 Jul 2018, 08:15

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ma super ste vi meni al onu 3cu Đorđevića nikad oprostit a još manje zaboravit neću Very Happy



From Russia with love - Page 26 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

650From Russia with love - Page 26 Empty Re: From Russia with love Sre 18 Jul 2018, 08:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

kb8 ::Ma super ste vi meni al onu 3cu Đorđevića nikad oprostit a još manje zaboravit neću Very Happy

Laughing Laughing

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 26 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu