NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Divisional Playoffs

+19
BlackPoint
Bizon
BasBetis
Sirko
fingolfin
Peyton Manning
kb8
Pit Bull
ZippoZG
zokiruma
Steelers
Vlado997
Raising Arizona
Zver
Mos Def
Cenci D
Danijel Lg
Parangal
dr.dule
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 13]

51Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 11:19

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ak je imalo pravde u univerzumu, Falconsi će onaj poraz iz regularnog dijela naplatit s kamatama...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

52Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 12:41

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Falconsi bi trebali pobijedit ali Seahawksi imaju šampionsko srce i sportski bezobrazluk. Ja ipak tipujem na Seahawkse.

53Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 14:09

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Realno ne bi voleo protiv Sijetla da igram nikako, mnogo opasna ekipa u PO. Jos pogotovo ova odbrana Atlante mi uopste ne uliva poverenj, svaki malo jaci napad im je sasuo 30 poena. Ali kao sto kb rece mora da padne osveta za onu kradju iz regularnog dela Very Happy 50:50 sanse.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

54Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 14:49

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Obrana Atlante definitivno ne uljeva povjerenje al s onakvim napadom u domaćoj sali za fizičko to i nije ključno za njihovu pobjedu...

Ljudi su sposobni debelo otići preko 30 protiv bilo koga (posebno ako 13i igrač ne dođe na tekmu)...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

55Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 14:52

Zver

Zver
VIP
VIP

Pogotovo što LOB ne deluje zastrašujuće nakon povrede Thomasa



...Sa Vajominškog Univerziteta

56Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 15:00

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Plus ta činjenica, tako je...

Najviše se veselim u Falconsa 2 headed RB monsteru u screen passovima, tu su ljudi jebena video igrica...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

57Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 15:08

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Što mislite o obrani Chiefsa ? Čito sam po internetu kao da im je obrana na dobrom glasu al zapravo da čim igraju s jačom ekipom primaju po 30 poena e sad nisam ih baš gledo ove sezone.

58Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 15:11

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ljudi su oportunisti, odlični u kreiranju TO, backfield im je zvjerski al su protiv runa rupa i Bell ima da ih rastavi na proste faktore...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

59Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 15:19

Zver

Zver
VIP
VIP

Pa tako otprilike. Run defence im je ahilova peta, što znači da će LB imati poprilično posla.



...Sa Vajominškog Univerziteta

60Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 15:24

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Još nemaju i Johnsona...

Suma sumarum, džabe im domaći teren i skor koji Debeli ima poslje byea (19-2) jer samo ih čudo neko može spasit od poraza...

Ja se iskreno nadam da do tog čuda neće doći i da će Steelersi otići dalje ako ništa drugo onda da imamo koliko toliko zanimljivo AFC finale jer u protivnom će to biti za prespavat...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

61Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 18:00

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Što se tiče naše tekme, mislim da je pametnije ne rizikovati s Nelsonom.
Pobedio si evidentno bolju odbranu NYG praktično bez njega i pun si samopouzdanja.
I mislim da će ovog puta trčanje biti bolje... Jeste da je njihov napad daleko raznovrsniji od NYG, ali samo tražim jednu isforsiranu grešku. Very Happy



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

62Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 18:06

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

ZippoZG ::
fingolfin ::
ZippoZG ::Ako kojim slucajem budu igrali GB i SEA u finalu NFC-a, SEA prolazi 100%. Teze ce SEA pobediti ATL nego GB kojim slucajem u finalu NFC-a

A zasto si tako siguran u to? SEA se na Lambeau nije video u W14 a Wilson je dobro prosao sto nije zavrsio na IL.

Sijetl je ove sezone bio jedna ekipa kod kuce, a druga u gostima.Jos na Century link-u imaju 10 pobeda za redom u playoff-u, a verovatno se secas i onog preokreta od pre 2 godine.

Secam se, jos me boli. Prestao sam da gledam sredinom 4Q i nisam mogao da verujem kada sam na poslu procitao da smo izgubili. Ipak mislim da su sanse 50-50 ako do duela dodje (sto bih zarko zeleo)

63Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 18:28

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Sea je u gostima pobedio NE to znaci da mogu svakog da dobiju.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

64Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 20:24

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Green Bay može dobit jedino ako se Dak usere od playoffa i one and done-a ...

65Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 21:14

ZippoZG

ZippoZG
Standardan
Standardan

Steelersi su demolirali ove sezone Kansas city kod kuce 43-13....
Ali takva utakmica Big Bena je jednom godisnje 5 passova za TD

66Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 23:11

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

kb8 ::Obrana Atlante definitivno ne uljeva povjerenje al s onakvim napadom u domaćoj sali za fizičko to i nije ključno za njihovu pobjedu...

Ljudi su sposobni debelo otići preko 30 protiv bilo koga (posebno ako 13i igrač ne dođe na tekmu)...
Tako je. Onaj ko misli da je Sijetl favorit u Džordžija Domu očigledno nije gledao dovoljno napada Atlante kad igraju u dvorani. Zastrašujuće.

67Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Čet 12 Jan 2017, 11:20

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Sanjo da HRT prenosi Seahawks Falcons i još da komentira Stjepan Balog (kb8 će znati) hahaha Very Happy

68Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Čet 12 Jan 2017, 11:24

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Aupičku...

Oš reći imo si noćnu moru od koje ćeš se teško oporavit Prebledeo Smile



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

69Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Čet 12 Jan 2017, 11:53

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Parangal ::Sanjo da HRT prenosi Seahawks Falcons i još da komentira Stjepan Balog (kb8 će znati) hahaha Very Happy


Zamisli da Drago Ćosić prenosi. Very Happy

70Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Čet 12 Jan 2017, 11:55

Zver

Zver
VIP
VIP

Nemam pojma o čemu pričate, ali sigurno nisu lošiji od ovih naših sa Eurosporta...Ceronja i Pešikan Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

71Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Čet 12 Jan 2017, 12:24

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

zar daju Dragu da ista prenosi?




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

72Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Čet 12 Jan 2017, 12:36

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Wild Raven ::Nemam pojma o čemu pričate, ali sigurno nisu lošiji od ovih naših sa Eurosporta...Ceronja i Pešikan Very Happy
Smiljan Banjac. Najgori komentator ikada. Najpristrasniji. Retard tezak. Napisao sam komentar za njega na b92, dobio jedno 900+.

http://nfl.com/

73Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Čet 12 Jan 2017, 12:41

Zver

Zver
VIP
VIP

Znao sam da sam nekog izostavio Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

74Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Čet 12 Jan 2017, 12:46

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jos samo ovaj offtopic. Jel znas kako se zove njihov komentator koji prenosi Ski skokove? Ima sprahfeler, al nije los komentator zimskih sportova.

http://nfl.com/

75Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Čet 12 Jan 2017, 12:47

Zver

Zver
VIP
VIP

Nemam pojma zaista.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 13]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu