NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Divisional Playoffs

+19
BlackPoint
Bizon
BasBetis
Sirko
fingolfin
Peyton Manning
kb8
Pit Bull
ZippoZG
zokiruma
Steelers
Vlado997
Raising Arizona
Zver
Mos Def
Cenci D
Danijel Lg
Parangal
dr.dule
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 13]

276Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 11:50

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sta mislite ko ce na kraju dobiti MVP?
Posto PO uvek utice, nezvanicno, ali utice..

http://nfl.com/

277Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 11:51

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa jest, i meni to stalno smrducka za Ryana al kažem samo šta bi volio da bude na kraju...

I on je prema mom mišljenju, MVP godine...



Divisional Playoffs - Page 12 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

278Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 11:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pa u sustini jeste..
ARod je bio los na pocetku, TB suspendovan..Zeke nece dobiti, ni u boljim sezonama RB nisu dobijali, on ce se zadovoljiti ROTY, Bell bi mozda bio MVP da je odigrao celu sezonu..covek imao 160y prosecno, to je bolesna brojka

http://nfl.com/

279Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 11:54

Zver

Zver
VIP
VIP

KO prođe u SB iz NFC-a, taj QB dobija MVP.



...Sa Vajominškog Univerziteta

280Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 11:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Divisional Playoffs - Page 12 15977245_10154701665601263_9077500967769345645_n
neverovatno da covek nema ProBowl u karijeri

http://nfl.com/

281Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 12:11

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Samo da NFC ekipa uzme naslov , ne znam ko mi je gori od Patriotsa i Steelersa.

282Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 13:58

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Parangal ::Samo da NFC ekipa uzme naslov , ne znam ko mi je gori od Patriotsa i Steelersa.

+1

Najvise bi voleo kad bi obe ekipe mogle nekako da izgube al posto je to nemoguce navija se za NFC tamo su mi obe ekipe gotivne Very Happy 
Obe utakmice ce biti vrhunske, a mislim da SB biti Pittsburgh vs GreenBay



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

283Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 14:22

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ol' Dirty Bastard ::
Parangal ::Samo da NFC ekipa uzme naslov , ne znam ko mi je gori od Patriotsa i Steelersa.

+1

Najvise bi voleo kad bi obe ekipe mogle nekako da izgube al posto je to nemoguce navija se za NFC tamo su mi obe ekipe gotivne Very Happy 
Obe utakmice ce biti vrhunske, a mislim da SB biti Pittsburgh vs GreenBay


Nerazumijem kako da navijaš za Pitt,a navijač si Bal!

284Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 14:40

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Kako ne...

Biće da su u diviziji s prvacima i kako je lako nama ostalima kad ne moramo igrat vs prvaci dva puta svake godine i s njima se klat da uopće uđemo u PO a kamoli šta više...



Divisional Playoffs - Page 12 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

285Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 14:41

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Hahaha naravno da ne navijam, sve najgore im zelim al kazem po mom misljenju dobice vas, onako objektivno Very Happy U tom mecu recimo da za NE navijam al ne volim nijedne ni druge. Nekako mi deluju dovoljno dobro da vas dobiju jer ako neko moze da vas dobije na Ziletu to su oni i mi Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

286Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 14:45

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Voleo bih da Atlanta osvoji, a ne bi mi bilo mrsko ni Zeka da se okiti prstenom
AFC necu ni da pomislim da neko od ove dve najblaze receno antipaticne ekipe uzme kantu



 photo AZcardsscript.gif

287Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 16:35

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Parangal ::Samo da NFC ekipa uzme naslov , ne znam ko mi je gori od Patriotsa i Steelersa.
Da li se secate kradje u SB Steelers- Seahawks od strane sudija, da bi Jerome Betis uzeo prsten u rodnom Detroidu? A o kradji Raidersa protiv Placipicke i cuveni Tuck Rule necemo...

288Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 19:28

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

KPGS ::
Parangal ::Samo da NFC ekipa uzme naslov , ne znam ko mi je gori od Patriotsa i Steelersa.
Da li se secate kradje u SB Steelers- Seahawks od strane sudija, da bi Jerome Betis uzeo prsten u rodnom Detroidu? A o kradji Raidersa protiv Placipicke i cuveni Tuck Rule necemo...

Pa i jučer na Chiefs Steelers koliko sam shvatio nakon utakmice su komentirali onaj zadnji dosuđen holding i navodno da se to ne sudi uvijek pa po meni trebo je sudac to pustit ...

289Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 19:37

Zver

Zver
VIP
VIP

Jeste bio holding. Ali viđao sam i veće holdinge nesvirane, pogotovo u takvim situacijama.



...Sa Vajominškog Univerziteta

290Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 20:20

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ja sam mislio da su navijaci giantsa jos na infuziji ili buncaju mnogo i sanjaju superbol sa NE. nazalost eno lade se vec drugu nedelju.

Pit bi mogao pobediti NE a GB ne moze nikako Atlantu.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

291Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 20:28

pixi

pixi
MVP
MVP

Da li postoji mogućnost da Nelson igra protiv Atlante?

292Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 20:29

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

moze valjda na soniju




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

293Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 20:36

pixi

pixi
MVP
MVP

Dobija GB Atlantu izgubili su na poen u regularnom delu kad su bili u najvećoj krizi imaju igru za njih

294Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 21:00

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Ma odnosi Green Bay pobjedu

295Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 21:40

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Parangal ::Ma odnosi Green Bay pobjedu

+1

296Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 21:46

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

pixi ::Da li postoji mogućnost da Nelson igra protiv Atlante?

http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000774532/article/jordy-nelson-hoping-to-play-next-week-if-packers-win

297Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 21:49

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Sta kazete sto mi avatar sinoc proplivao pored Zekea. Nadam se da ce iskaliti bes na Ryanu scratch

298Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 22:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

fingolfin ::Sta kazete sto mi avatar sinoc proplivao pored Zekea. Nadam se da ce iskaliti bes na Ryanu scratch
Kakav spin je to bio, maestralno

http://nfl.com/

299Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 23:47

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

take a seat, fam
Divisional Playoffs - Page 12 C2LDQZeWIAEjYAq Divisional Playoffs - Page 12 C2L06-RWgAEA-vy Divisional Playoffs - Page 12 C2QPr3dWQAEHkcf Divisional Playoffs - Page 12 C2Q83dvW8AAVxVE

300Divisional Playoffs - Page 12 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 23:48

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

kb8 ::
ZippoZG ::
kb8 ::Ja sam ipak više za  Atlanta vs  Pittsburgh


I  Atlanta  osvaja

Prodano cheers
Gospodo, u pitanju su Failconsi. Embarassed

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 13]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu