NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Divisional Playoffs

+19
BlackPoint
Bizon
BasBetis
Sirko
fingolfin
Peyton Manning
kb8
Pit Bull
ZippoZG
zokiruma
Steelers
Vlado997
Raising Arizona
Zver
Mos Def
Cenci D
Danijel Lg
Parangal
dr.dule
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Ići dole  Poruka [Strana 13 od 13]

301Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 00:31

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::
KPGS ::
Zeka bez prvog WR, bez RB (Ty Montgomery je cudom postao RB), prvog CB, povredjenog strong safetyja je ipak pobedio krave u njihovoj mega modernoj stali i to na kakav nacin. Epska igra Zeke, bez uvrede za navijace Tome Placipicke i Pajsera Manninga, ali ono ne bi nikad bacili ni u ludilu cak i kada su bili na vrhuncu karijere! Kakav mec! Srmzo sam se na terasi koliko puta sam isao da zapalim cigar!
2. Steelersi su bez TD usli u finale konferencije zbog chokera Andy Reida i njegovog jadnog plana za napad ( sto bi rekla Mica Trofrtaljka u filmu Lepa sela lepo gore " 'Oces da volis, ne znas da ljubis..."), jer ipak 4 Bees (Ben, Bell, Brown a od nocas i Boswell) imaju sanse protiv Tomice Placipicke.
1.Apsolutno se slazem, ARod je GOAT. Ne mora srusiti ni jedan Peytonov rekord, niti uzeti jos jedan prsten da bi se priblizio Brady, ali je  najbolji. Vidim da se sve vise analiticara i trenera slaze sa tim. Najtalentovaniji igrac ikada.
2.Teta Djana sve zna Laughing Laughing
E jebi ga sad Mariću, to ko da iz tebe ESPN priča.Apsolutno se ne slažem. Ne kažem da Rodgers neće biti u toj priči u budućnosti. PA ni fanovi Grin Beja nisu to smjeli reći u prvom dijelu sezone a sad odjednom se vrti hype oko toga. Budimo realni.

302Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 09:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Vlado997 ::
Peyton Manning ::
KPGS ::
Zeka bez prvog WR, bez RB (Ty Montgomery je cudom postao RB), prvog CB, povredjenog strong safetyja je ipak pobedio krave u njihovoj mega modernoj stali i to na kakav nacin. Epska igra Zeke, bez uvrede za navijace Tome Placipicke i Pajsera Manninga, ali ono ne bi nikad bacili ni u ludilu cak i kada su bili na vrhuncu karijere! Kakav mec! Srmzo sam se na terasi koliko puta sam isao da zapalim cigar!
2. Steelersi su bez TD usli u finale konferencije zbog chokera Andy Reida i njegovog jadnog plana za napad ( sto bi rekla Mica Trofrtaljka u filmu Lepa sela lepo gore " 'Oces da volis, ne znas da ljubis..."), jer ipak 4 Bees (Ben, Bell, Brown a od nocas i Boswell) imaju sanse protiv Tomice Placipicke.
1.Apsolutno se slazem, ARod je GOAT. Ne mora srusiti ni jedan Peytonov rekord, niti uzeti jos jedan prsten da bi se priblizio Brady, ali je  najbolji. Vidim da se sve vise analiticara i trenera slaze sa tim. Najtalentovaniji igrac ikada.
2.Teta Djana sve zna Laughing Laughing
E jebi ga sad Mariću, to ko da iz tebe ESPN priča.Apsolutno se ne slažem. Ne kažem da Rodgers neće biti u toj priči u budućnosti. PA ni fanovi Grin Beja nisu to smjeli reći u prvom dijelu sezone a sad odjednom se vrti hype oko toga. Budimo realni.
Potpuno mi je nebitno da li se ti slazes ili ne slazes. Tvoja stvar. Drugo ja to pricam za njega vec duze vreme, ne u poslednjih 5-6 kola.

http://nfl.com/

303Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 14:31

pixi

pixi
MVP
MVP

Zeka je ubedljivo najbolji kvoter u ligi zadnjih 6-7 sezona

304Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 17:24

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

E sad ja verovatno necu biti objektivan jer sam navijac GB, ali nisam sumnjao u Rodgersa ni kada smo bili na 4-6. Mislim da je forma tempirana tako da vrhunac dodje u PO. Ne znam da li je coach Mike to planirao od pocetka, ali tako nekako ide. Sto se AR tice imao je odlicnog ucitelja, dobrog trenera i nadam se dobrog ucenika. BTW momak ima zanimljivo ime Cool

305Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 17:28

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Od 2010 pa na ovamo i jeste da kazem najbolji, ali nijedan od elitnih QB nema tako dobar hvatacki korpus kao sto ima Zeka.Uz to covek je u prajmu, dok vecina izlazi iz prajma a nema nikog u njegovoj generaciji koji je priblizno dobar ko on tako da su tu stvari jasnije zasto on najvise odskace.

306Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 17:34

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Niger iz huda ::Od 2010 pa na ovamo i jeste da kazem najbolji, ali nijedan od elitnih QB nema tako dobar hvatacki korpus kao sto ima Zeka.Uz to covek je u prajmu, dok vecina izlazi iz prajma a nema nikog u njegovoj generaciji koji je priblizno dobar ko on tako da su tu stvari jasnije zasto on najvise odskace.

Slazem se sa tim. Ne treba zaboraviti ni odlicnu OL koja AR daje po desetak sekundi za bacanje.

307Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 19:05

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Niger iz huda ::Od 2010 pa na ovamo i jeste da kazem najbolji, ali nijedan od elitnih QB nema tako dobar hvatacki korpus kao sto ima Zeka.Uz to covek je u prajmu, dok vecina izlazi iz prajma a nema nikog u njegovoj generaciji koji je priblizno dobar ko on tako da su tu stvari jasnije zasto on najvise odskace.
Meni izgleda logičnije da je on te hvatače napravio takvim nego da je to elitni korpus sam po sebi...



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

308Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 19:05

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

i meni je logicnije.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 13 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

309Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 19:07

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

samo moram prizanati da je grupa kornera GB jedan od gorih kojih sam gledao zadnjih godina. srecom po njih ni Atlantin nije nista bolji.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 13 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

310Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 19:09

Sirko

Sirko
VIP
VIP

naravno, to su rupetine samo takve... Ju kad sam video onog Gunthera na Dezu, pa to je bolje da si stavio drvo...
Da nemamo Zeku bili bi 2-14



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

311Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 19:29

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sirko ::
Niger iz huda ::Od 2010 pa na ovamo i jeste da kazem najbolji, ali nijedan od elitnih QB nema tako dobar hvatacki korpus kao sto ima Zeka.Uz to covek je u prajmu, dok vecina izlazi iz prajma a nema nikog u njegovoj generaciji koji je priblizno dobar ko on tako da su tu stvari jasnije zasto on najvise odskace.
Meni izgleda logičnije da je on te hvatače napravio takvim nego da je to elitni korpus sam po sebi...
Tako je, nema tu ni jedne prave zvezde poput Julia,AB,OBj itd

http://nfl.com/

312Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 19:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Dugo nisam primetio rupu poput Guntera, skoro svaki pas na Deza je kompletiran. Ok Dez je vrhunski WR, al nije bas J.Rice.
Atl nema bolje CB, al ima top sejftija u vidu Neala.

http://nfl.com/

313Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 19:32

Zver

Zver
VIP
VIP

I Hyde u GB je odličan.



...Sa Vajominškog Univerziteta

314Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 19:33

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Wild Raven ::I Hyde u GB je odličan.

videces ga protiv Hulia




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 13 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

315Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 19:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Mnogo je zajebana Atl jer je Julio top 3 wr lige, a Gabriel, Freeman i Coleman mnogo teski za cuvanje. Tu je i Sanu, sasvim dobar wr

http://nfl.com/

316Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 19:46

Zver

Zver
VIP
VIP

Hyde je safety. Nije njegov zadatak da čuva Julia one on one. U udvajanju da, ali ga sigurno nećemo gledati samo na Juliu. Druga stvar, ne postoji corner koji može da čuva Julija jedan na jedan, tako da to kako će on izgledati na Juliu neće mnogo promeniti činjenicu da je odličan igrač.
A inače je SS, pa ga pre možemo videti dok pokriva Davontea i Colemana u passing downima.



...Sa Vajominškog Univerziteta

317Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 19:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Morgan Burnett will be good to go for Sunday's NFC Championship
ovo je bitno

http://nfl.com/

318Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 20:03

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Wild Raven ::Hyde je safety. Nije njegov zadatak da čuva Julia one on one. U udvajanju da, ali ga sigurno nećemo gledati samo na Juliu. Druga stvar, ne postoji corner koji može da čuva Julija jedan na jedan, tako da to kako će on izgledati na Juliu neće mnogo promeniti činjenicu da je odličan igrač.
A inače je SS, pa ga pre možemo videti dok pokriva Davontea i Colemana u passing downima.

nisam rekao da ce on da ga cuva nego ces ga videti protiv Hulia. racunam da ce korner ispusiti pa cemu trebati neko da ga pokriva. na HA HA HA ne racunam. vi ste uzeli boljeg sejftija sa Bame.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 13 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

319Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 20:10

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Ma Hyde nije nista posebno, ali ume da namirise... Evo sad je napravio int na njuh. Da spomenem da je pre 3,4 sezone imao int u rukama protiv SF u poslednjem minutu ali mu je nekako ispao i ovi su sutnuli FG i otisli dalje.. I jos par puta godinama unazad je vazne lopte presecao ili makar onesposobio da budu uhvacene. Ima njuh. To je često najbitnije.



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

320Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 20:13

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sirko ::Ma Hyde nije nista posebno, ali ume da namirise... Evo sad je napravio int na njuh. Da spomenem da je pre 3,4 sezone imao int u rukama protiv SF u poslednjem minutu ali mu je nekako ispao i ovi su sutnuli FG i otisli dalje.. I jos par puta godinama unazad je vazne lopte presecao ili makar onesposobio da budu uhvacene. Ima njuh. To je često najbitnije.
Jeste, posto svakako nemate odbranu koja moze da duze vreme zaustavlja napad poput Atl, onda su TO mnogo bitniji, pa cak i ako nekad ispadnu, pa bude big play

http://nfl.com/

321Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 20:30

Zver

Zver
VIP
VIP

Hyde je igrao fenomenalno zadnje dve tekme, pogotovo protiv Kravara, a to je bitno u ovom momentu rekao bih.



...Sa Vajominškog Univerziteta

322Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 20:33

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Odoste polako u offtopic, imate championhip rounds

323Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 17 Jan 2017, 22:57

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Jeste da je Atlanta oslabljena jer je Trufant na IR-u ali im nisu korneri baš tanki. Jalen Collins je imao svojih momenata po onom što sam ga gledao ali je rookie.

324Divisional Playoffs - Page 13 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 18 Jan 2017, 17:15

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Sirko ::
Niger iz huda ::Od 2010 pa na ovamo i jeste da kazem najbolji, ali nijedan od elitnih QB nema tako dobar hvatacki korpus kao sto ima Zeka.Uz to covek je u prajmu, dok vecina izlazi iz prajma a nema nikog u njegovoj generaciji koji je priblizno dobar ko on tako da su tu stvari jasnije zasto on najvise odskace.
Meni izgleda logičnije da je on te hvatače napravio takvim nego da je to elitni korpus sam po sebi...

Delimicno se slazem sa tim, nema tu elitnog hvataca i slazem se sa tim da ih Zeka cini malo boljim sto jesu ali za malo njih mogu reci da su sistemski igrac koji bi propali u drugoj ekipi.Nelson je legitiman WR1, Kob bi u svakoj ekipi bio najmanje WR2.Pa i Davante Adams mislim da bi mogao da bude koristan u drugoj sredinu.Nijedan tim nema takvu sirinu kao GB.Dzejms Dzons je recimo sistemski igrac.

Pejton kada je imao najbolji hvatacki korpus u svojoj karijeri je poobarao rekorde u regularnoj sezoni.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 13 od 13]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu