NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Divisional Playoffs

+19
BlackPoint
Bizon
BasBetis
Sirko
fingolfin
Peyton Manning
kb8
Pit Bull
ZippoZG
zokiruma
Steelers
Vlado997
Raising Arizona
Zver
Mos Def
Cenci D
Danijel Lg
Parangal
dr.dule
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 11 od 13]

251Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 02:13

Sirko

Sirko
VIP
VIP

znači srčka oće da mi iskoči



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

252Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 02:15

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Bogami i Zeki Rodzeru u post game izjavi nije bilo daleko od prekida disajnih puteva



 photo AZcardsscript.gif

253Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 02:15

Sirko

Sirko
VIP
VIP

nisam video, pukao mi net, Zamisli pukne ustvari stream tik pre ponovljenog šuta Krozbija



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

254Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 02:20

pixi

pixi
MVP
MVP

Nadam se da će Zeka osvojiti svoj drugi sb zaslužio je

255Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 02:28

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ova utakmica, kao i čitava sezona je pokazala koliko su specijalni timovi bitni.

256Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 02:29

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Bel već upalio mašinu.

257Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 02:47

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Ovo mi lici da ce KC dobiti.



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

258Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 04:59

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Samo zbog poteza u ovom driveu su Kansas zasluzili prolaz. 70% trenera ako ne i vise bi puntovali na 4&8, pogotovo sa odbranom kakvu imaju Chifesi.

259Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 06:14

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

i ovaj mec je pokazao da je nekakav astronomski napad ustvari nebitan ako nemas odbranu... i tu mislim na nasu
kako se prolazi dalje bez TD - ozivelom Celicnom zavesom Very Happy i mnogo mi je drago zbog toga
ovaj mec budi secanja na neke starije godine kad nam je napad bio ustvari jedna velika nula a odbrane resavale meceve u zadnjim napadima



Divisional Playoffs - Page 11 Potpis

260Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 06:46

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Ja jbg zaspao pri 7:6. Dobro je. Drazi mi prolaz Celicnih



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

261Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 09:50

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Sirko ::Ja jbg zaspao pri 7:6. Dobro je. Drazi mi prolaz Celicnih
i meni vala milije bi sto ste sinoc kaubojke ucutali u sred redneck delirijuma



Divisional Playoffs - Page 11 Potpis

262Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 10:29

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Suma sumarum, fin ThrowDown Round bijaše, puno bolji od WC...

Ak zanemarimo onu prevaru iz Houstona, ono nije vrijedno više ni slova...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

263Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 10:42

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

Ma GB je ipak institucija, a sto se tice drugog meca lepo ja rece da su KC luzeri bili i ostali. Sada jedino da se nadamo da ce PIT dobiti NE a sto se tice GB i ATL to ili ce biti epic mec ili totalna truba, mada mislim da ce biti ipak uzivanje gledati. Sada je vreme da NE izduva, sledeci vikend.

SB PIT-GB ne zvuci ni malo lose.

264Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 10:45

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Drugi mec je bio nezgodan, da AB nije uzeo prvi daun, KC bi imao realne sanse da pobedi.
A prvi mec, sta reci...za pamcenje..

http://nfl.com/

265Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 10:50

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

svaka cast kikerima, posebno Crosby...clutch
kao i Cook, dominira celu utakmicu i onda na kraju ono hvatanje, prosto ne znam kako toliki covek moze to da izvede

http://nfl.com/

266Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 10:58

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Ispunila su se delimicno moja ocekivanja:
1. Krave posle epske utakmice su one and done!
Pogled unezverene publike i Jerry Jonesa i igraca krava u prvom poluvremenu je priceless!
Zeka bez prvog WR, bez RB (Ty Montgomery je cudom postao RB), prvog CB, povredjenog strong safetyja je ipak pobedio krave u njihovoj mega modernoj stali i to na kakav nacin. Epska igra Zeke, bez uvrede za navijace Tome Placipicke i Pajsera Manninga, ali ono ne bi nikad bacili ni u ludilu cak i kada su bili na vrhuncu karijere! Kakav mec! Srmzo sam se na terasi koliko puta sam isao da zapalim cigar!
2. Steelersi su bez TD usli u finale konferencije zbog chokera Andy Reida i njegovog jadnog plana za napad ( sto bi rekla Mica Trofrtaljka u filmu Lepa sela lepo gore " 'Oces da volis, ne znas da ljubis..."), jer ipak 4 Bees (Ben, Bell, Brown a od nocas i Boswell) imaju sanse protiv Tomice Placipicke.
3.Seachickensi su imali total meltdown, pogotovu glupi Michael Bennett kada se drao na novinare posle utakmice (redak oblik retarda i manijaka u istoj osobi). OL za novosadske vojvode, a ne za NFL. To je kad oces da pristedis pare, pa od picke napravis krompirace (neuspeli eksperiment Tom Cable)!
Jedino sto mi se nije ispunilo je:
da Tomicu placipicku nesrecne rogonje sackuju bar 3 puta, ali ne mogu sve zelje da se ostvare.

Samo da cheateri iz Bostona ne uzmu 5 prsten! Sve ostalo je OK!
Zeka od svih ima najslabiji tim (kad se uzme u obzir odbrana, napad i specijalni tim), ali bih voleo da on uzme 2 prsten!

267Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 10:59

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ja sam ipak više za Atlanta vs Pittsburgh



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

268Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 11:08

ZippoZG

ZippoZG
Standardan
Standardan

kb8 ::Ja sam ipak više za  Atlanta vs  Pittsburgh


I  Atlanta  osvaja

269Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 11:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

KPGS ::
Zeka bez prvog WR, bez RB (Ty Montgomery je cudom postao RB), prvog CB, povredjenog strong safetyja je ipak pobedio krave u njihovoj mega modernoj stali i to na kakav nacin. Epska igra Zeke, bez uvrede za navijace Tome Placipicke i Pajsera Manninga, ali ono ne bi nikad bacili ni u ludilu cak i kada su bili na vrhuncu karijere! Kakav mec! Srmzo sam se na terasi koliko puta sam isao da zapalim cigar!
2. Steelersi su bez TD usli u finale konferencije zbog chokera Andy Reida i njegovog jadnog plana za napad ( sto bi rekla Mica Trofrtaljka u filmu Lepa sela lepo gore " 'Oces da volis, ne znas da ljubis..."), jer ipak 4 Bees (Ben, Bell, Brown a od nocas i Boswell) imaju sanse protiv Tomice Placipicke.
1.Apsolutno se slazem, ARod je GOAT. Ne mora srusiti ni jedan Peytonov rekord, niti uzeti jos jedan prsten da bi se priblizio Brady, ali je  najbolji. Vidim da se sve vise analiticara i trenera slaze sa tim. Najtalentovaniji igrac ikada.
2.Teta Djana sve zna Laughing Laughing

http://nfl.com/

270Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 11:26

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Lepo sam govorio da prolaze ekipe koje daju vise poena od protivnika

271Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 11:29

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sad gledam highlights KC-Pitt posto sam gledao samo poslednju cetvrtinu nocas, kakav fumble Westa, samo ispade coveku lopta Shocked

http://nfl.com/

272Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 11:30

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Finale Pitt-GB

273Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 11:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Social media reaction to epic Packers-Cowboys finish

http://nfl.com/

274Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 11:38

kb8

kb8
Moderator
Moderator

ZippoZG ::
kb8 ::Ja sam ipak više za  Atlanta vs  Pittsburgh


I  Atlanta  osvaja

Prodano cheers



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

275Divisional Playoffs - Page 11 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 16 Jan 2017, 11:49

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Jos uvek mi odzvanja zajebancija Dave Damesheka o Matt Ryanu od pre nekoliko sezona:
" And what about Mat Ice? .... Absolutely nothing!".
Tako da sumnjam da ce jastrebovi imati prsten!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 13]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu