NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

AFC East: Buffalo, Miami, New England, New York Jets

+34
SymphonyX
Zona do trona
Zver
Vlado997
black & silver
ledeno miran
Sirko
Murphy's ACL
penban
djsaki
darvel
kb8
Miki HOF
Raising Arizona
Cenci D
viking
Mauzeer
T-Wolf
sladjan26
np3np3
hare_car
vuchko93
zvaljo
Peyton Manning
King Julien
N.E.P.^Jeca
Colts4Life
Sirmium Samurai
Freak
iceman
Pohovani feniks
Ovan
Danijel Lg
dr.dule
38 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 10 od 12]

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Tačno , sećam se te tekme ali to je jedna utakmica ajde neka budu i dve

Govorim generalno

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Znam, mislim da ce polako dinastija New Englanda poci na zasluzeni pocinak.

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::
kb8 ::A ne znam...

Bez obzira na očaj divizije, idem s bold prediction i reći ću da Patsi neće niti u PO...

Znas kako,bio sam odusevljen DL Billsa,kad ono, sada je veliko pitanje da li Billsi imaju najbolju DL u diviziji? Shocked

Gledao sam pazljivo preseason od kako sam se vratio sa mora, DL Phinsa deluje zastrasujuce ako DT Mitchell zadrzi formu koju je pokazao u preseasonu. Suh i Wake su zverine,Vernon je pre 2 godine imao 10 + sack sezonu. Uz takvu DL, problemi na LB poziciji nece biti tolika glavobolja.

U napadu,sve je na Tannehillu, sada ima i dobrog TE, Landry ce biti spektakularan,YAC zverina, garantujem. Jennings, rookie Parker.

Ovo je sezona istine za Tannehilla, ima odlican tim oko sebe. Ako on napravi korak napred u svojoj igri,Phinsi uzimaju diviziju,uveren sam u to.

Stills

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Stillsa sam izostavio zato sto nisam siguran da li ce imati vecu ulogu. Nece mu biti lako da se izbori za hvatanja.

penban

penban
Moderator
Moderator

Zona do trona ::Znam, mislim da ce polako dinastija New Englanda poci na zasluzeni pocinak.

Hm... teško da ove sezone može doći do toga.
Mislim da imamo jako dobar front 7. Imamo najboljeg QB u diviziji, plus Gronka.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::Stillsa sam izostavio zato sto nisam siguran da li ce imati vecu ulogu. Nece mu biti lako da se izbori za hvatanja.
Ja sam njega spomenuo jer su to 4 dobra WR. Mada, jedino se Landry izdvaja, ova trojica su tu negdje trenutno.

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Hipotetički da neko prebaci NE u NFC ništa od PO

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Vlado997 ::
Zona do trona ::Stillsa sam izostavio zato sto nisam siguran da li ce imati vecu ulogu. Nece mu biti lako da se izbori za hvatanja.
Ja sam njega spomenuo jer su to 4 dobra WR. Mada, jedino se Landry izdvaja, ova trojica su tu negdje trenutno.

Parker je rookie WR koji je visoko biran, ako izbegne povredu i ne bude neki opaki bust, sigurno ce dobiti mnogo vise lopti od Stillsa.

Vodi racina i o dodavanjima koja ce ici na TE i na RB.

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Make it or brake it
Sezone za Tenehila a reko bih i Philbina

penban

penban
Moderator
Moderator

Miki HOF ::Make it or brake it
Sezone za Tenehila a reko bih i Philbina

Ako ne udje u PO noga u dupe



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Apsolutno,ocekujem da AFC East ove sezone bude mozda i najbolja divizija u fudbalu. Cak ce se i Jetsi usrati nekim timovima u kafu.

Za razliku od nase divizije,sve mi se nesto vrti da ce ove godine Seahawksi laganije ostaviti iza sebe nas,rekreativce na privremenom radu u Misuriju i crvendace iz zaliva.

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::
Vlado997 ::
Zona do trona ::Stillsa sam izostavio zato sto nisam siguran da li ce imati vecu ulogu. Nece mu biti lako da se izbori za hvatanja.
Ja sam njega spomenuo jer su to 4 dobra WR. Mada, jedino se Landry izdvaja, ova trojica su tu negdje trenutno.

Parker je rookie WR koji je visoko biran, ako izbegne povredu i ne bude neki opaki bust, sigurno ce dobiti mnogo vise lopti od Stillsa.

Vodi racina i o dodavanjima koja ce ici na TE i na RB.
Pa zato sam i rekao trenutno. Znam da Parker ima veliki potencijal. Još kad se doda RB Miller, TE Cameron. Pa ja bih pored toliko igrača dobro bacao a kamoli Tanehill.

penban

penban
Moderator
Moderator

Cisto par zapazanja divizijskih rivala i nas posle Week 1.

Buffalo

Seksi Reksi pravi jako dobar posao tamo. Imaju odbranu protiv koje se niko nece naigrati. Napad im nije blistav, ali jako dobro koriste sve sto im se ostavi.

NYJ

Igraju egal sa Cleveland dobar deo meca. Trenutno igra najbolji QB koga imaju na rosteru i opet imaju dosta problema. Odbrana je puno izgubila povredom AC...

Miami

Kada specijalni tim resava utakmicu protiv jednog od najlosijih timova u ligi ne treba trositi reci o napadu. Odbrana solidna, mada realno koga su imali da cuvaju u Washinghton

najsladje za kraj NewEngland

Ofanzivna linija deluje ok, mada ce pravi test biti sledece nedelje. Front 7 (za koji sam mislio da je u top 10 u ligi) igra jako lose, tj nekonstantni su. Sekundari znamo da je los, pa ce ovaj deo tima morati mnogo bolje.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

sva tri luzera iz divizije opalila tag a bulja su salary.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

AFC East: Buffalo, Miami, New England, New York Jets - Page 10 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

kb8

kb8
Moderator
Moderator

AFC East: Buffalo, Miami, New England, New York Jets - Page 10 Afc_ea10

Ovdje se nema šta puno reći...

Patsi će iskoristit vrijeme do kraja sezone da se uvježbaju za PO a ostali mogu lagano krenut bukirat hotele u Phillyu...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ovde sto kaze Boki, sve je jasno. samo pitanje hoce li NE uspeti da bude seed 1 u AFCu.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

AFC East: Buffalo, Miami, New England, New York Jets - Page 10 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Rekao bih da hoće jer svi potencijalni protivnici će sigurno izgubit još meč-dva do kraja i ostavit ovima dovoljno prostora da uzmu #1...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Samo je napad LA zalosniji od odbrane NE.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

AFC East: Buffalo, Miami, New England, New York Jets - Page 10 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

I odbrana Packersa

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Jest vala...

Odigrali ste ovo kolo u našem stilu...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Da mi je neko reko prije početka sezone da će stanje na tablici ovdje nakon Week4 biti ovako reko bi mu da i meni malo da to što žvače da se i ja maknem od realnosti...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ovi nesrecnici iz Bafala i Majamija juce ni krivi ni duzni pobedise. oba rivala izgubise lopte na svojoj polovini u zadnjih dva minuta. iako su trenutno egal sa NE oni su podalje od Bostona koji igra jos sa pola snage.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

AFC East: Buffalo, Miami, New England, New York Jets - Page 10 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Bills, Dolphins i Jets deluju na FA marketu. u Bostonu gledaju vesti kada se probude. mogu li ovi luzeri skinuti NE sa no.1 mesta u AFC E.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

AFC East: Buffalo, Miami, New England, New York Jets - Page 10 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ne mogu, previse bedna divizija. Sve sto su ova tri tima dovela, ne vredi nista

http://nfl.com/

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

kako nista?

BUFFALO BILLS

Coaching/Front Office Moves: Fired OC Rick Dennison. Hired OC Brian Daboll.

Reserve/Future Contracts: WR Quan Bray, P Cory Carter, TE Jason Croom, RB Aaron Green, OT Josh James, DT Marquavius Lewis, DB Dean Marlowe, DB Kelcie McCray, DB L.J. McCray, DE Owa Odighizuwa, C Adam Redmond, WR Rod Streater, OT De’Ondre Wesley, LB Xavier Woodson-Luster

1/26/2018: C Eric Wood announced his retirement.

2/26/2018: Signed CB Vontae Davis to a one-year, $5 million contract.

3/6/2018: Signed RB Chris Ivory to a two-year, $5.5 million contract.

3/9/2018: Acquired a 2018 third-round pick from the Browns in exchange for QB Tyrod Taylor.

3/12/2018: Acquired the No. 12 overall pick in the 2018 draft and a 2018 sixth-round pick from the Bengals in exchange for LT Cordy Glenn, the No. 21 overall pick in the 2018 draft, and a 2018 fifth-round pick.

3/13/2018: Signed DT Star Lotulelei to a five-year contract. Re-signed DT Kyle Williams to a one-year, $6 million contract. Signed S Rafael Bush to a two-year contract.

NEW YORK JETS

Coaching/Front Office Moves: Fired OC John Morton. Promoted OC Jeremy Bates from QBs coach.

Reserve/Future Contracts: LB Micah Awe, OG Ben Braden, OT Korren Kirven, RB Jeremy Langford, WR Jalin Marshall, WR Tre McBride, DE Claude Pelon, LB Kacy Rodgers, DB Terrell Sinkfield, QB Joel Stave, WR Damore’ea Stringfellow, P Ben Turk, WR Daniel Williams

2/19/2018: Released OT Ben Ijalana.

2/28/2018: RB Matt Forte announced his retirement. Released RE Muhammad Wilkerson.

3/13/2018: Signed CB Trumaine Johnson to a multi-year contract. Signed RB Isaiah Crowell to a three-year contract. Re-signed QB Josh McCown to a one-year, $10 million contract. Signed QB Teddy Bridgewater to a one-year contract. Signed ILB Avery Williamson to a multi-year contract.

MIAMI DOLPHINS

Coaching/Front Office Moves: Relieved OC Clyde Christensen. Hired OC Dowell Loggains.

Reserve/Future Contracts: DB Taveze Calhoun, QB Brandon Doughty, OT Sean Hickey, DB Tracy Howard, WR Malcolm Lewis, WR Drew Morgan, WR Francis Owusu, RB Brandon Radcliff, DE Jonathan Woodard

2/20/2018: Assigned the franchise tag to WR Jarvis Landry.

3/2/2018: Acquired DE Robert Quinn and a 2018 sixth-round pick from the Rams in exchange for 2018 fourth- and sixth-round picks.

3/8/2018: Signed franchise player WR Jarvis Landry to a one-year, $15.982 million contract.

3/9/2018: Acquired a 2018 fourth-round pick and 2019 seventh-round pick from the Browns in exchange for WR Jarvis Landry.

3/12/2018: Released DT Ndamukong Suh and LB Lawrence Timmons.

3/13/2018: Signed WR Albert Wilson to a three-year, $24 million contract. Signed WR Danny Amendola to a two-year, $12 million contract. Re-signed CB Walt Aikens to a two-year contract.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

AFC East: Buffalo, Miami, New England, New York Jets - Page 10 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 10 od 12]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu