NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFC East: Dallas, New York Giants, Philadelphia, Washington

+40
The Bad Man
Srbistuta
-Flawless-
Niger iz huda
Steelers
Mos Def
Vlado997
SymphonyX
Raising Arizona
black & silver
I Might Be Wrong
ledeno miran
penban
Sirko
viking
Zver
markosto
Murphy's ACL
kb8
KPGS
Miki HOF
Sirmium Samurai
sladjan26
np3np3
hare_car
Jacob
TrentCole
vuchko93
Tedy Bruschi
jax
King Julien
iceman
Peyton Manning
kostakurta
Danijel Lg
Portis26
Colts4Life
emir jaha
Pohovani feniks
dr.dule
44 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 15]

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Gayantsi najaci u diviziji i ako se nekako dogovore sa hvatacima mozda no.1 favorit cele lige. philly pticice se raspadaju pre pocetka sezone vec u kampu. prvo jim past away . posle mlb i te ispali do kraja sezone. onda cuje se da ima jos kandidata. dalas cowgirls se resili mnogo skupocenih zvezda i onog idiota TO. vasington se razbucao sa big hejnom ali i dalje qb sumnjim a mozda i ubace zvezdu sa havaja.

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Najteza divizija.
Ajmo Eaglesi

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

emir jaha

emir jaha
NCAA
NCAA

dr.dule ::Gayantsi najaci u diviziji i ako se nekako dogovore sa hvatacima mozda no.1 favorit cele lige. philly pticice se raspadaju pre pocetka sezone vec u kampu. prvo jim past away . posle mlb i te ispali do kraja sezone. onda cuje se da ima jos kandidata. dalas cowgirls se resili mnogo skupocenih zvezda i onog idiota TO. vasington se razbucao sa big hejnom ali i dalje qb sumnjim a mozda i ubace zvezdu sa havaja.

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

I dalje tvrdim da Eagles-i mogu da naprave nesto ove godine.
Sto se tice rasporeda:
1.Eagles
2.Redskins
3Giants
4.Cowboys

Portis26

Portis26
Standardan
Standardan

Mislim da ne moram da naglasavam ko je moj favorit? Very Happy inace trenutno se nelazim u Americi,jos 10 dana do utakmice protiv Pittsburgh-a koju cu imati priliku da gledam uzivo!

HEIL TO THE REDSKINS!

http://nemamsajt.com

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Mahni nam s tribina......teška divizija kao i uvijek....meni svakako Fila favorit...

kostakurta

kostakurta
NCAA
NCAA

1. Eagles
2. Giants
3. Cowboys
4. Redskins

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ubedljivo najjaca i najzanimljivija divizija u celom NFL!
Jako teska za prognoziranje,ali ajde:
1.Philadelphia Eagles
2.NYG
3.Washington Redskins
4.Dallas Cowboys
Mada bih voleo da prodje Washington,a ne NYG!

http://nfl.com/

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Peyton Manning ::Ubedljivo najjaca i najzanimljivija divizija u celom NFL!
Jako teska za prognoziranje,ali ajde:
1.Philadelphia Eagles
2.NYG
3.Washington Redskins
4.Dallas Cowboys
Mada bih voleo da prodje Washington,a ne NYG!
Moze moze,Cowgrils zadnji!

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Peyton Manning ::Ubedljivo najjaca i najzanimljivija divizija u celom NFL!
Jako teska za prognoziranje,ali ajde:
1.Philadelphia Eagles
2.NYG
3.Washington Redskins
4.Dallas Cowboys
Mada bih voleo da prodje Washington,a ne NYG!

Ne bih rekao da je ona vasa slabija.

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Portis26 :: inace trenutno se nelazim u Americi,jos 10 dana do utakmice protiv Pittsburgh-a koju cu imati priliku da gledam uzivo!


Blago tebi uzivaj.......

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Peyton Manning ::Ubedljivo najjaca i najzanimljivija divizija u celom NFL!

1.Philadelphia Eagles
2.NYG
3.Washington Redskins
4.Dallas Cowboys


Ja bih rekao mozda :
1.NYG
2.Eagles
3.Skins
4.Cowgirls

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

King Julien

King Julien
Drafted
Drafted

od 4 tima u diviziji 2 volim (Phila, Redskins) i 2 manje-vise mrzim...
1.Eagles
2.Redskins
3.Giants
4.Cowboys
mozda nije bas realno al ajde

jax


Rookie
Rookie

1. NYG
2. Eagles
3. Redskins
4. Cowboys



Poslednji izmenio jax dana Čet 13 Avg 2009, 14:18, izmenjeno ukupno 1 puta

Tedy Bruschi

Tedy Bruschi
Standardan
Standardan

Navijacki
1.Eagles
2.Redskins
3.Cowboys
4.Giants Rolling Eyes

Realno
1.Giants
2.Eagles
3.Cowboys
4.Redskins

vuchko93

vuchko93
NCAA
NCAA

1.Eagles
2.Giants
3.Redskins
4.Cowboys

TrentCole

TrentCole
NCAA
NCAA

ovo je neko moje skormno misljenje.
1Eaglesi po meni ekipa koja je prvi favorit ne samo za NFC east nego za cijeli NFC.Sjajno uradili draft doveli pro bowl LT Peters i tu je narvno vick on kojeg niko u nfl nezna sta da ocekuje ali vidjecemo.
2Giantsi ekipa sa vjerovatno nabjboljom defanzivnom linoj u nflu.Jeste da malo skripi na poziciji lb ali sve u svemu dobra odbrana.E pozicija koja je najveci problem jeste pozcija wr nema tu vise plaxica jeste da su birali nicksa na draftu sa svojim pikom prve runde i bardena sa pikom trece runde.Sve u svemu dobra ekipa ali po meni dovoljna za drugo mjesto u NFC eastu.
3Cowboysi ekipa koja se rijesila svog najboljeg igraca za to da bi dobili mir u svacionici.Romo ce imati veliki pritisak na sebi jer je on jedan on prvih koji je trazio da owens ode.Odbrana je soldina po meni najveci su problem trener i OL koja ima velika imena koja igraju veoma slabo.Ekipa koja bi mozda mogla doci do playoffa.
4Redskinsi ja mislim i dalje najgora ekipa u ovoj diviziji.Doveli su big ala sa 100milki igraca koji samo gleda novac i nece biti ni priblizno motivisan da igra kao prije , jer je dobio svoj veliki ugovor,takoder velike pare su date sa halla koji je po meni prosjecan cb.Gotovo citau polusezonu redskinsi su pokusavali zamjeniti cembella prvo su htjeli da ga treduju za cutlera , a potom su pokusavali da na draftu dodu do sancheza.Po meni solidna ekipa ali u veoma teskoj divziji. pozz

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

1.Eagles

2.Cowboys

3.Giants

4.Redskins

hare_car

hare_car
Rookie
Rookie

Ova divizija je najjaca u cijeloj ligi.NYG imaju velikih problema sa WR.Previse su neiskusni i nisam siguran da mogu osvojiti ovu diviziju.Phila se pojacala i po meni oni su favoriti.Dallas ove godine nema sta da trazi.Oni trebaju krenuti za rekonstrukcijom kompletno tima,pocevsi od QB.
1.Eagles
2.Giants
3.Cowboys
4.Redskins

np3np3

np3np3
NCAA
NCAA

nezgodna divizija ali ocekujem iznenadjenja i ovde:

1. NYG (nemam nikakav razlog da verujem da ce biti dobri ali mi ni jedna ekipa iz divizije ne uliva poverenje)
2. Wash (rizicno je staviti losu organizaciju ovako visoko u diviziji ali igraci su im dosta dobri, valjda ce da izvuku 1 pobednicku sezonu)
3. Dallas (gomila ludaka, malo mi je muka od ovog tima)
4. Phili (u konstantnim problemima na svim poljima - od igraca do trenera)

sladjan26


NCAA
NCAA

Sigurno najjača divizija svi mogu u PO 1.NYG 2.DAL 3.PHI 4.WAS

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

zanima me nasta ce liciti cowgirls bez gomile zvezda iz prosle godine. mozda nas prijatno iznenade. nekako su Homo i drustvo simpaticni. valjda sto su hendikepirani odlaskom plavuse i onog idiota TO.

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Utisci posle prvog kola, a gledao sam sve ekipe...

Cowboys - deluju ozbiljno, mucili su se dosta protiv Tampe, ali onda dobili na suvi kvalitet, Romo u formi
Eagles - odlicna partija u svim fazama igre - napad, odbrana i ST, brine samo povreda MekNeba
Giants - running game deluje mocno, Iliija kako-tako, nekad odigra odlicno, nekad usere. Uglavnom onaj segment igre u kojoj su NYG bili dominantni, a to su OL i DL, i dalje moze da utera strah u kosti svim protivnicima
Redskins - hrabra igra odbrane, koja je drzala tim u igri veci deo meca, ali napad je uzas. OL vrlo slaba, kako u blokiranju trcanja, tako i u pass pro, Kembel je silovan... Duduse, igrali su protiv Giantsa, pa nije bas najbolje merilo. Uglavnom, tesko ce oni do PO iz ove divizije.



NFC East: Dallas, New York Giants, Philadelphia, Washington Samu1
http://www.takolako.rs

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

ovaj twitter je čudo,šta sve tu od inside info možeš da nađeš...

(mada ovaj nije nešto sadržajan) evo od mog omiljenog dogga iz giantsa:

http://twitter.com/AntonioPierce

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

I dalje ostajem pri tvrdnji da ce Eagles-i osvojiti ovu diviziju(dobiju li u nedjelju eto ih na dobrom putu),a stavljanje Redskins-a na #2 necu da komentarisem...Embarassed

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 15]

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu