NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

New York Jets

+16
KPGS
Cenci D
Niger iz huda
Miki HOF
niko32
BasBetis
dr.dule
Vlado997
The Bad Man
Mos Def
SymphonyX
mardok
Steelers
Peyton Manning
Zver
kb8
20 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 21]

1New York Jets Empty New York Jets Pet 19 Jun 2020, 09:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Dobro za njega...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

2New York Jets Empty Re: New York Jets Pet 19 Jun 2020, 09:26

Zver

Zver
VIP
VIP

ah...dobro za njega će biti kad ih dobije,
i ja bi pare, i to puno para, ali ne vidim da je to nešto dobro za mene.



...Sa Vajominškog Univerziteta

3New York Jets Empty Re: New York Jets Pet 19 Jun 2020, 09:32

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Uh, da viš, samo da me ošamare neke pare, bit će mi dobro momentalno...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

4New York Jets Empty Re: New York Jets Pet 19 Jun 2020, 12:03

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Vidim rekao u kojih 7 timova hoce. Manje-vise sve contenderi.
Al s obzirom da je jedan od najboljih S lige i veoma mlad, moze gde hoce.

http://nfl.com/

5New York Jets Empty Re: New York Jets Pet 19 Jun 2020, 12:21

Zver

Zver
VIP
VIP

Peyton Manning ::Vidim rekao u kojih 7 timova hoce. Manje-vise sve contenderi.
Al s obzirom da je jedan od najboljih S lige i veoma mlad, moze gde hoce.

Objection your honor...On može samo ono što Jetsi dozvole i samo tamo gde Jetsi dozvole....a i Houston nije contender dok se tu vrti jedan BOB.



...Sa Vajominškog Univerziteta

6New York Jets Empty Re: New York Jets Sre 24 Jun 2020, 09:43

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Blento ::
Peyton Manning ::Vidim rekao u kojih 7 timova hoce. Manje-vise sve contenderi.
Al s obzirom da je jedan od najboljih S lige i veoma mlad, moze gde hoce.

Objection your honor...On može samo ono što Jetsi dozvole i samo tamo gde Jetsi dozvole....a i Houston nije contender dok se tu vrti jedan BOB.
Moze i da presedi sezonu, pa sa 25 da ode gde hoce. Ako ce jedan AB izgleda dobiti drugu sansu, onda ce svako moci da bira gde ce, ocigledno.

http://nfl.com/

7New York Jets Empty Re: New York Jets Sre 24 Jun 2020, 10:48

Zver

Zver
VIP
VIP

Ništa ne sprečava Jetse da pokupe 5th year option, pa da presedi još dve sezone. Pa da ga onda na kraju druge taguju i nateraju da presedi tri sezone, što bih veoma voleo da vidim.



...Sa Vajominškog Univerziteta

8New York Jets Empty Re: New York Jets Sre 24 Jun 2020, 10:58

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Budu igrali svi na Maddenu kako je krenulo i sjedili malo duže...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

9New York Jets Empty Re: New York Jets Sre 24 Jun 2020, 21:46

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Blento ::Ništa ne sprečava Jetse da pokupe 5th year option, pa da presedi još dve sezone. Pa da ga onda na kraju druge taguju i nateraju da presedi tri sezone, što bih veoma voleo da vidim.
Ali koja je poenta da si na strani klubova u odnosu na igrace koje gledas? Mislim valjda nam je bolje da ga gledamo, nego da sedi 5godina

http://nfl.com/

10New York Jets Empty Re: New York Jets Sre 24 Jun 2020, 23:41

Zver

Zver
VIP
VIP

Nisam uvek na strani klubova...na primer bio sam na strani Trenta Vilijamsa kad je on holdout-ovao i tražio trejd. Very Happy

Recimo da je pohlepa ljudska osobina koja je visoko na listi onih koje prezirem.
E sad, daleko od toga da mislim da vlasnici i gm-ovi franšiza nisu pohlepni, jer da nisu pohlepni,  vrlo verovatno ne bi bili to što jesu, ali oni u ovim slučajevima uglavnom nisu oni koji je eksplicitno pokazuju.
S druge strane, igrači kojima je X miliona dolara malo, pa neće da igraju ( iako imaju potpisane ugovore ) a igrali bi za recimo Y ( Y puno veće od X )  miliona dolara,  tu pohlepu tako eksplicitno iskazuju da me to bukvalno tera na povraćanje. Ima tu još mnogo sitnica i finesa, a kasno je, pa ću možda neki drugi put, kad se dotaknemo teme...a jasno je da će biti prilika koliko god hoćeš.



...Sa Vajominškog Univerziteta

11New York Jets Empty Re: New York Jets Čet 25 Jun 2020, 09:59

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Igraci su pre svega pohlepni jer nikad ne znaju kad ce slomiti vrat. Plus su uglavnom iz sirotinje potekli,pa to jos doprinosi i njihovim prevelikim zahtevima. Ali generalno vlasnici su ti koji hoce da ustede par miliona, a ovi ce im svakako doneti neupredivo vise, nebitno da li su placeni 12 ili 15 miliona godisnje.

http://nfl.com/

12New York Jets Empty Re: New York Jets Čet 25 Jun 2020, 10:25

Zver

Zver
VIP
VIP

apsolutno, ali većina vlasnika/GMova hoće da uštedi par miliona u kepu, a ne u živom novcu. Nije baš svakodnevan slučaj da se ima prostora u kepu koliko hoćeš a da se cigani za par miliona. Ne kažem da se ne dešava, ali mislim da bi, u hipotetičkoj situaciji u kojoj ne postoji kep, većina vlasnika, ubacivala u roster više novca sa ciljem da privuče zvezde ( ili zadrži već one koje ima u rosteru ), napravi moćan tim i pretenduje na SB, mnogo pre nego što bi zatezala i pokušavala da uštedi milion tu , dva tamo...i slično.

Druga stvar. Ja sam aktivno i turnirski igrao šah bukvalno od šeste do četrdeset i neke godine, i tokom tog vremena sam izgradio neki stav da se pravila igre definišu pre početka, i kad si jednom pristao da igraš pod određenim pravilima, onda treba i da igraš do kraja pod tim istim pravilima a ne da tražiš promenu pravila kad vidiš da ti ne odgovaraju....ili ako ti se pravila ne sviđaju, ne treba uopšte da počinješ.
On je znao uslove ugovora kad ga je potpisao, niko ga nije puškom naterao da ga potpiše. Znao je kakva pravila vladaju u NFL i pre nego što je izašao na draft. Ako mu se nije dopalo mogao je da igra bejzbol, ili hokej, ili da ode na građevinu ili mekdonalds.
I treća stvar...iz perspektive nekog ko radi osam sati dnevno, pet dana u nedelji za mizernu lovu, povraća mi se kad vidim da neko, ko je ostvario svoje snove, ima posao o kom sanjaju milioni, sad zateže pa neće pet miliona za godinu, nego hoće 13 miliona za godinu.

Kad odigra ugovor i ispuni sve obaveze koje pred njim stoje na osnovu kolektivnog ugovora, kao i ličnog ugovora sa franšizom, nek onda pregovara i traži sto miliona godišnje, stvarno nemam ništa protiv...njegovo pravo. I nek onda odbija da igra ako neko neće da ispuni ono što traži.

Sve ovo nema veze sa Adamsom. Isto ću da napišem za svaki pojedinačno ovakav slučaj. Sledeće godine kad Saquon Barkli krene da sere isto ovo ću pričati i pisati.



...Sa Vajominškog Univerziteta

13New York Jets Empty Re: New York Jets Čet 25 Jun 2020, 10:31

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Amen...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

14New York Jets Empty Re: New York Jets Čet 25 Jun 2020, 11:48

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

zato sam davno dao predlog (koji NFLPA nikad ne bi prihvatio Very Happy )
placanje po ucinku, isto za svakog, na kraju sezone. Broj odigranih utakmica, postignutih TD, teklova, sekova, ili jednostavno broj odigranih snepova ako si OL. na osnovnu statistike saberes zaradu. ugovorena cifra ako dodje do povrede nekog igraca. to bi bio jedini posten sistem, da svi zarade onoliko koliko zaista zasluzuju.

a ovo sada se svodi na to da ti placas igraca za buduce partije (kocka). ko zna oce li doci do neke povrede, hoce li igrati na nivou kako je igrao prethodnih sezona, hoces li ga pretplatiti, opustiti itd. isto tako, ako igrac odigra maestralnu sezonu greota je da bude placen po ruki ugovoru ili minimalnom veteranskom, pa da ceka tamo neku buducu sezonu za potencijalnu isplatu.

NFLPA ovo prvi ne bi prihvatio jer se 60-70% igraca svakako izlezava po rosterima i dobija pare za to



New York Jets Potpis

Zver likes this post

15New York Jets Empty Re: New York Jets Čet 25 Jun 2020, 13:51

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Steelers ::zato sam davno dao predlog (koji NFLPA nikad ne bi prihvatio Very Happy )
placanje po ucinku, isto za svakog, na kraju sezone. Broj odigranih utakmica, postignutih TD, teklova, sekova, ili jednostavno broj odigranih snepova ako si OL. na osnovnu statistike saberes zaradu. ugovorena cifra ako dodje do povrede nekog igraca. to bi bio jedini posten sistem, da svi zarade onoliko koliko zaista zasluzuju.

a ovo sada se svodi na to da ti placas igraca za buduce partije (kocka). ko zna oce li doci do neke povrede, hoce li igrati na nivou kako je igrao prethodnih sezona, hoces li ga pretplatiti, opustiti itd. isto tako, ako igrac odigra maestralnu sezonu greota je da bude placen po ruki ugovoru ili minimalnom veteranskom, pa da ceka tamo neku buducu sezonu za potencijalnu isplatu.

NFLPA ovo prvi ne bi prihvatio jer se 60-70% igraca svakako izlezava po rosterima i dobija pare za to

Dobar predlog Celicni.
Kad bi se placalo po ucinku, pa da onda nema drkanja, nego 100% svaki put, i nema npr. da igra 2 godine ladovina, dodje u 3.godinu kad treba da se potpise nov ugovor, izgine, uzme pare i onda opet ladovina (cast izuzetcima).
Isto za rukije, ima osnovni ugovor, ali i bonuse za ucinak, tipa broj hvatanja, td, jardi.... sto se u principu i koristi sad u nekim situacijama.


@ Blento
Isto za Trenta W. Klub je mogao bas da ga osteti losim lecenjem, o zivotu se radi, i tu ga podrzavam 300% (kao kad je CLE sjebao onog Bentlija ).

Ali kad imas Yanika u JAX koji zeli top pare za DE, gde on jeste medju 10 statisticki, ali ne zasluzuje da bude no.1.
I kad njemu popustis, onda to pokrene lavinu drugih kojima je proradila sujeta.

Karijera u NFL moze da se zavrsi u 10sec, 1 povreda i kraj, ali nije da nisu osigurani, i da nece da imaju penziju.
To sto su alavi, sto su dosli iz kojekakvepripizdine, pa su zeljni svega, a pri tome ne znaju da ulazu/cuvaju taj novac pa u roku od 5 godina bankrotiraju je druga stvar. Sto ne znaci da neki GM mora da ti da 100mil da bi ti bio siguran da ces da imas penziju.

Steelers likes this post

16New York Jets Empty Re: New York Jets Čet 25 Jun 2020, 14:06

Zver

Zver
VIP
VIP

Eventualno ponudiš pristojan ugovor ( Kao što su Čardžersi uradili za Melvina Gordona), pa ako nastavi da se kurči onda lepo pokupiš petu godinu, pa taguješ jednom, pa taguješ drugi put...pa neka presedi svo to vreme. Kad završi sa sedenjem neće biti ni za uspet se uz stepenice kad je lift pokvaren. Koliko god Jetsi izgubili na taj način, mnogo više će izgubiti on, a Jetsima će se to vratiti na duže staze, jer niko više neće smeti da se zajebava na taj način.

I da se razumemo. Ovo nema nikakve veze s tim da su Jetsi "dumpster fire" od organizacije i da bi on kao šatro hteo u contendera, kao što pokušava da prikaže. Onaj instagram ili tweet šta već beše. Kad je rekao nešto kao..."Svaka čast Patu ( mislim na Mahomesa ), ali nemojte mene porediti s njim. On je QB i dobio je 40 miliona. Dajte meni 40 miliona i nećete reč čuti od mene"...lepo pokazuje da je sve to u stvari oko novca.



...Sa Vajominškog Univerziteta

17New York Jets Empty Re: New York Jets Čet 25 Jun 2020, 14:18

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Pricali smo vec o tome, potpisu nov ugovor, u tom trenutku su to top pare, ali za 2-3 godine ce neko imati vise, i onda krece kuknjava i strajkovanje, kao sto je bilo previse primera zadnje 2 sezone.
Zato sam i rekao, mora da se to presece inace ce svi krenuti da strajkuju, traze vece pare i sranja.
Nov kolektivni ogovor im uskracuje to pravo strajkovanja, jer mogu da nakupe ozbiljne kazne.
Ali nezadovoljan igrac siri losu energiju, kenja po svlacionici, ni to ti ne treba.
I onda ides u krug.

18New York Jets Empty Re: New York Jets Čet 25 Jun 2020, 14:41

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Da se placa po ucinku, 90% igraca bi nakon karijere bilo na prosjackom stapu. Taj sistem jedino vlasnicima odgovara, nikome drugo.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

19New York Jets Empty Re: New York Jets Čet 25 Jun 2020, 17:14

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::Da se placa po ucinku, 90% igraca bi nakon karijere bilo na prosjackom stapu. Taj sistem jedino vlasnicima odgovara, nikome drugo.
ne mora da znaci, preko CBA bi igraci dogovorili tacne iznose (koji uopste ne bi bili mali) koje ce dobiti za ostvaren ucinak, tako da bi to bio jedini posten dogovor, isti za sve. nemaju se pravo onda zaliti na nejednak tretman niti naci opravdanje da ih u nekom drugom klubu placaju vise

plus, to sto sam ja predlozio nije klasicni bonus u smislu da se racunaju samo tacdauni, teklovi, sekovi.
racunao bi se broj snepova, broj odigranih utakmica. ako bude povrede isto bi bila dogovorena suma koja se mora isplatiti. a ovima samo sto samo obitavaju na rosteru a nikad ne igraju isto neku cifru ali minimalnu tipa 15% od svega sto se moze zaraditi

bukvalno bi na kraju sezone placao igraca za odigrano, a ne investirao i kockao se u buducnost sa njim. u slucaju neke Career Ending Injury postojao bi neki fond koji bi isplatio igraca i to je to, ali naravno da se ima u vidu da ne dodje do zloupotreba.
ovo sada sto imas je cisto spekulativno trziste. placas igraca za ono koliko ti 1)ocekujes/mislis da on vr. 2) uz ocekivanje koliko bi ga drugi platili i 3) ocekivanja kako ti mislis da ce odigrati u buducnosti.



New York Jets Potpis

20New York Jets Empty Re: New York Jets Pet 26 Jun 2020, 11:53

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

21New York Jets Empty Re: New York Jets Pet 26 Jun 2020, 12:09

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Kakvo epsko iznenađenje...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

22New York Jets Empty Re: New York Jets Pet 26 Jun 2020, 16:53

Zver

Zver
VIP
VIP

Jel to onaj Adam Gase koji je krajnje potcenjen i underappreciated...ili je ono bio neki drugi Adam Gase.



...Sa Vajominškog Univerziteta

23New York Jets Empty Re: New York Jets Pet 26 Jun 2020, 21:01

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Blento :: da se pravila igre definišu pre početka, i kad si jednom pristao da igraš pod određenim pravilima, onda treba i da igraš do kraja pod tim istim pravilima a ne da tražiš promenu pravila kad vidiš da ti ne odgovaraju....ili ako ti se pravila ne sviđaju, ne treba uopšte da počinješ.

New York Jets Tenor


Podsetilo me ona pricu sto neki propovedaju da treba ukinuti draft i omoguciti igracima da biraju gde ce ici da "rade" kao sto je u drugim profesijama. Jadni moraju da idu u lose ekipe i neke leve gradove da zive par godina, treba to izdrzati Sad



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

24New York Jets Empty Re: New York Jets Pon 29 Jun 2020, 08:33

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Jest vala...

Zamisli da završiš u Clevelandu s 10 milki u džepu...

Pa radije ostajem ovdje u ovoj balkanskoj vukojebini za kikiriki nego da ganjam milione po Ohaju...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

25New York Jets Empty Re: New York Jets Pon 28 Sep 2020, 09:19

Zver

Zver
VIP
VIP

Darnold sjajan sinoć...3 TD pasa.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 21]

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu