NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIFA World Cup 2010 - South Africa

+29
Portis26
cooper
Pats 4ever
Taliban
Rasha
Strax
Lazicy
L.D.
Ndamukong
Freak
dr.dule
N.E.P.^Jeca
klodovik
viking
Miki HOF
Danijel Lg
Sirmium Samurai
Raising Arizona
T-Wolf
El Jefe runs San Diego
3BEP
minglez a.k.a milanche
T-Mac
Peyton Manning
Ovan
zlayo
iceman
Colts4Life
Pohovani feniks
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 29 ... 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 22 od 36]

526FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 15:53

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

ja ove sa žurke više ne mogu ni da gledam...i onako ih nisam gotivio

527FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 15:58

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

ciko ::Jedna mala opsaka kao covek koji je dosta vremena proveo u klasicnom fudbalu

Sto se tice sudije sudija je ispravno postupio kada nije dosudio penal i to je fakat,takodje i da je dosudio isti nebi pogresio postoji nekoliko stvari

1 slobodno sudijsko uverenje

2 kada je igrac okrenut ledjima lopti koja dolazi prema njemu i dodje do kontakta ruke nepostoji namera igranja rukom iz razloga jer je igrac bio okrenut ledjima lopiti koja je dolazila(vidi se na snimku) znaci da nije postojala namera jer je jednostavno nije video ,,pravilnik FIFE,,
3 i da je svirao nekim slucajem niko mu nebi zamerio jer se u takvim situacijama primenjuje pravilo 1

i jos jedna konstatacija a ko smo to ,,mi,, da nam sudija svira penal u 91-92 minutu?

uostalom kod takvih stvari postoji takozvano ,,zagradjivanje,, pa ko nam je kriv sto se covek dobro zagradio

kod drugog gola koji smo primili jasno se vidi da vidic umesto da krene u sut na loptu isti se pomeri u stranu da ga nedaj boze nebi udarila kao covek koji je bio najblizi sutu morao je da krene u sut a ne da statira i jos se pomeri

Ovo za sudiju moze da se kaze da i nije penal, ali mislim da vise vuce na to da je penal, jer je promenio putanju lopte koja je mogla da zavrsi kod nekog od nasih.
Uz svo duzno postovanje, ovo za Vidica receno je potpuno idiotski. Ivanovic je kasnio na desnoj strani i Vidic je morao da bira izmedju pokrivanja igraca na desnoj strani i napada na igraca Australije koji je imao loptu. Da je krenuo na njega ostao bi igrac sam na desnoj strani. Slicno kao kad golman, u situaciji 2 na 1 ne zna da li da izleti ili ostane na golu.
A ovo da se Vidic plasio lopte je biser nad biserima. Sve mogu da progutam, pa i da je u gornjem slucaju kriv za gol, ali ovo je neverovatna izjava! Pa Vidic je igrac koji je, samo u mecu sa Australijom, nekoliko puta isao glavom tamo gde 99% ljudi ne bi islo stapom, a kamo li nogom!!!
Sad je verovatno fora napakovati sto vise gresaka svakom igracu...

Sto se tice ispijanja piva i pljuga, to nije slucaj samo u fudbalu vec i u ostalim sportovima gde nam igraci izlaze mrtvi pijani (mozda cak i drogirani) sa freestaylera, brodarca i ostalih prestiznih splavova. Licno sam video nekoliko kosarkaskih reprezentativaca debelo uroljane na splavovima. A i poznate su price o orgijama nasih vaterpolo reprezentativaca sa ogromnim kolicinama alkohola, kurvi i belog. To spada u najnormalnije stvari. Ako nam je za utehu, ni u ostalim zemljama situacija nije nista bolja, tako da je u Spaniji najnormalnija stvar da igrac zapali dzoint neposredno posle utakmice. Nisu svi takvi, ali garantujem da se vise od pola njih udara po nosu. Jednostavno, zivimo u takvom svetu...



Poslednji izmenio T-Wolf dana Čet 24 Jun 2010, 16:01, izmenjeno ukupno 1 puta

528FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 16:00

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

dr.dule ::sta vredi kada nema ko gol da postigne. ima li neki u africi klinac da ga usvojimo.
Da smo kojim slucajem privoleli malog Krkica da igra za nas, mislim da bi situacija bila dosta deugacija. Mada ni on nije carobnjak pa da nas odvede do finala, ali mislim da bi bez problema dosli do 1/4 finala...

529FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 16:35

Guest


Gost

Da li je idiotski ili ne najbolje pokazuje snimak u momentu suta protivnickog igraca Vidic se sklanja sa putanje samog suta kao i kretanja lopte to je fakat-skloni se da ga lopta ne napuca

usput niko od nas neosporava njegove kvalitete i oni su fakat kada se u Evropi kaze Nemanja Vidic zna se ko i kako i zasto
sto se tice sudije to su cinjenice svidele se one nama ili ne kao i losa igra cele rep

530FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 16:59

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Sirmium Samurai ::
klodovik ::Možda jesam operisan od tog fudbala (i prosto mi je drago zbog toga), ali mnogo dobro znam da mnoge tate i mame plaćaju da im sinčići igraju u prvom timu nekih klubova. Isto tako znam da je pred jednu olimpijadu skupljan dobrovoljni prilog (a sve to pokrenuli rok i pop pevači) kako bi se sportistima omogućilo da na istu olimpijadu odu (e, tada se velike zvezde "narodne" muzike nisu ni pojavile). Ako nekome znači, Goran Maksimović (streljaštvo) već je tada bio olimpijski pobednik, kao i dvostruki prvak sveta i trostruki prvak evrope (a za vaš podatak živeo je sa ženom i detetom u "velikih" 23 m2).
Četvorostruki prvak Evrope u skokovima u vodu je radio u EDB-u na poslovima čitača brojila i od firme je jedva dobio petnaest dana plaćeno kako bi otišao na tu Olimpijadu da predstavlja državu...
Jasna Šekarić je umalo dva ili tri puta bila osuđena za šverc dijabola iz Austrije i Nemačke jer su joj te dijabole trebale za trening i takmičenje a u Srbiji se nisu mogle nabaviti...Nikome nisu ništa značile medalje koje su osvajane...
Važan je bio samo fudbal, a u njemu se nameštalo 95% rezultata, što je uvek imalo za posledicu da kao reprezentacija- useremo gde god da smo otišli.
E, zato vi i dalje gledajte taj isti fudbal, navijajte za naše klubove, a posebno za reprezentaciju i "penite" kada ništa ne urade, ja sam prosto srećan što sa njima nemam nikakvog posla. Da ih gledam- ne pada mi na pamet, jer je to čisto gubljenje vremena i živaca, a rezultat će i onako biti poražavajući bar u sledećih 20 ili možda i više godina! FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 692291

A da ti ipak nas pustis da uzivamo u fudbalu i ovom SP? FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 488554


Mislim, znamo mi da je to sto si napisao sve tacno i te price su tuzne, ali fudbal je najpopularniji, najgledaniji i za vecinu najzanimljiviji sport.

Niko vas i nije sprečavao da gledate (kada već ne znate za bolje) FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 620751 . Naravno, da ne bi bilo kako samo kukam, zato i nisam ništa pisao...Uživajte i dalje, bar ovi koji su ostali igraće kako se igra, a neće u izgovorima tražiti nova opravdanja!

Slažem se sa predhodnicima da smo nacija u kojoj je sve nakaradno, pa i ne čudi ni ovo. Igrači koji igraju u inostranstvu za svoje angažovanje dobijaju veliku lovu, a za nacionalni tim se igra zbog statistike. Nikome od njih ne pada na pamet da pruži sve što zna i ume, jer ako se povrede, pukli su u svojim matičnim klubovima (nema igre- nema ni para).
Zato se reprezentacija pravi na osnovu trening- kampa (kao u američkom fudbalu). Dovedeš 200 fudbalera iz timova iz Srbije i posle nekog vremema, odlučiš se za 22 ili 25 (koliko ti već treba). Svaki od tih 200 pozvanih će morati "debelo da grize", pa bi i znao da poštuje dres nacionalnog tima. E, kada tako napraviš reprezentaciju, onda možeš da očekuješ da će ljudi da igraju srcem. Sve ostalo je samo imitacija, koja obavezno vodi do ovakvih rezultata.
Ponašanje igrača i jeste ovako kakvo jeste jer se oni smatraju zvezdama, a nisu prošli ono što sam napisao u predhodnom pasosu. Trener NE SME da bude prijatelj sa igračima, već strah i trepet, a ako se bilo ko protivi, može odmah da ide kući. Tipičan primer je Bora Stanković koji je sa aerodroma u Beogradu poslao kući Dušana Savića, a trebalo je da se putuje u London protiv Arsenala (sezona kada je Zvezda igrala finale kupa UEFA). Iako ga je štampa izvikala na sva usta (Savić je bio jedini centarfor), Stanković je ostao dosledan i u Londonu Tukao Arsenal 1:0.
Sudije...pa opet moram da se vratim na Zvezdu i to na samo finale tog takmičenja te sezone. Prvo poluvreme, sudija svira penal za Borusiju, jer je Borovnica u našem šesnaestercu štopovao loptu grudima i izbio glavom (a ovaj je video ruku). Miloš Šestić izbačen u 20 minutu jer je slučajno napucao sudiju, tako da ceo stadion (igralo se u Nemačkoj) u drugom poluvremenu navija za zvezdu (nemci viču Rote štern").
E, to je bila igra, jer se igralo SRCEM, pa i kada su izgubili u tom finalu (a svi su priznali da je sudija bio na strani Borusije- pa čak i sam njihov trener) niko ništa nije mogao da im zameri, čak naprotiv- Zvezda je važila za tim koji je u stvari dobio tu utakmicu (iako ju je izgubila).
Znači, nije bitno što si izgubio, jer se po igri i zalaganju videlo da se trudiš maksimalno, a što nisi imao sreće...pa jbg...dešava se.

@Sirmium

Neću te više daviti- obećavam! FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 625321



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Img_2015

531FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 17:33

Strax

Strax
Rookie
Rookie

E moji Talijani... Very Happy Kakva greška Kijelinija, evo već 2-0, mada ono jeste bio gol... kako sudija nije mogao da vidi?

532FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 18:08

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

ciko ::Da li je idiotski ili ne najbolje pokazuje snimak u momentu suta protivnickog igraca Vidic se sklanja sa putanje samog suta kao i kretanja lopte to je fakat-skloni se da ga lopta ne napuca

usput niko od nas neosporava njegove kvalitete i oni su fakat kada se u Evropi kaze Nemanja Vidic zna se ko i kako i zasto
sto se tice sudije to su cinjenice svidele se one nama ili ne kao i losa igra cele rep

Sigurno se nije sklonio plaseci se lopte, vec je morao da gleda hoce li ovaj dodati ili sutnuti...

No, evo jedna tuzna pesma na violini za Italijane kojima je Slovacka napokon naplatila za sve one nepravde nacinjene ostalim timovima kada su se Italijani ciganisali u svom stilu, malo bacakanjima, malo sudijskim odlukama... FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Party-smiley-028
Nikom ne zelim zlo, ali napokon jedna dobra stvar na ovom SP - Italijane je stigla pravda...

533FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 18:45

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

T-Wolf ::
ciko ::Jedna mala opsaka kao covek koji je dosta vremena proveo u klasicnom fudbalu

Sto se tice sudije sudija je ispravno postupio kada nije dosudio penal i to je fakat,takodje i da je dosudio isti nebi pogresio postoji nekoliko stvari

1 slobodno sudijsko uverenje

2 kada je igrac okrenut ledjima lopti koja dolazi prema njemu i dodje do kontakta ruke nepostoji namera igranja rukom iz razloga jer je igrac bio okrenut ledjima lopiti koja je dolazila(vidi se na snimku) znaci da nije postojala namera jer je jednostavno nije video ,,pravilnik FIFE,,
3 i da je svirao nekim slucajem niko mu nebi zamerio jer se u takvim situacijama primenjuje pravilo 1

i jos jedna konstatacija a ko smo to ,,mi,, da nam sudija svira penal u 91-92 minutu?

uostalom kod takvih stvari postoji takozvano ,,zagradjivanje,, pa ko nam je kriv sto se covek dobro zagradio

kod drugog gola koji smo primili jasno se vidi da vidic umesto da krene u sut na loptu isti se pomeri u stranu da ga nedaj boze nebi udarila kao covek koji je bio najblizi sutu morao je da krene u sut a ne da statira i jos se pomeri



Sto se tice ispijanja piva i pljuga, to nije slucaj samo u fudbalu vec i u ostalim sportovima gde nam igraci izlaze mrtvi pijani (mozda cak i drogirani) sa freestaylera, brodarca i ostalih prestiznih splavova. Licno sam video nekoliko kosarkaskih reprezentativaca debelo uroljane na splavovima. A i poznate su price o orgijama nasih vaterpolo reprezentativaca sa ogromnim kolicinama alkohola, kurvi i belog. To spada u najnormalnije stvari. Ako nam je za utehu, ni u ostalim zemljama situacija nije nista bolja, tako da je u Spaniji najnormalnija stvar da igrac zapali dzoint neposredno posle utakmice. Nisu svi takvi, ali garantujem da se vise od pola njih udara po nosu. Jednostavno, zivimo u takvom svetu...

Jesi ti cist?pa znas li da je vecina reprezentacija zabranila sex tokom celog prvenstva(sa svojim zenama) a kamoli da im dozvoljavaju pljuge alkohol i DZOINT?a to sto im se to dozvoljava,odnosto sto se ne postuje karantin to je stvar trenera koji to dozvoljava,Antic kad ih salje u karantin trebao je da proveri da je sve cisto(ako vec mora iako su nam igraci toliko "disciplinovani),da li on treba da bude policajac?pa ne ako ima normalnu reprezentaciju i normalne igrace,ali ako nema kao sto nema sto kaze Klodi treba da bude strah i trepet,e da je bio STRAH I TREPET a ne "MISTER" mozda i ne bismo zavrsili kao 4.



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

534FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 19:03

Tedy Bruschi

Tedy Bruschi
Standardan
Standardan

FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Zahvalnica13614
SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA

535FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 19:05

Guest


Gost

Jedina svetla tacka za nas je pobeda nad nemcima posle ...............

536FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 19:56

Guest


Gost

Ma nema veze, ispali su zabari.
Slovacka mi je vratila osmeh na lica, samo da oni nauljeni glumci i
foliranti jednom ne prodju grupu, dosta je vise bilo nereseno u 99 minutu!
Basta Italia!
Razz Razz Razz

537FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 21:22

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Meni ovo sa pivom i ciragetama nije nikakva vest, najbolje znam o cemu prica moj burazer jer smo milion puta bili u prilici da vidimo sve i svasta ( a to je svakako mnogo vise od jedne konzerve piva) u reziji poznatih sportista, kako u javnom tako i u privatnom zivotu...

Mene vise rastuzuje i ljuti sto nismo na vreme postigli gol, jer bi posle sve lakse islo.



 photo AZcardsscript.gif

538FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 21:31

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Samo ću reći...


FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Tenmyouya01


Samuraji naučili i fudbal da igraju, držte se!!!



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Samu1
http://www.takolako.rs

539FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 21:44

Guest


Gost

Bice krvi do kolena u mecu izmedju Samuraja i Paragvaja!


540FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 23:04

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

made in japan ce da pobedi te indijance .

holandezi deluju odlicno. ove godine moraju nesto da urade. bar do polufinala .




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

541FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 23:04

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

e da. vecni rat ce biti derbi na derbijima i naravno pobeda nemaca. kakav bi to inace fudbal bio kada oni ne bi pobedili.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

542FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 23:50

Guest


Gost

dr.dule ::made in japan ce da pobedi te indijance .

holandezi deluju odlicno. ove godine moraju nesto da urade. bar do polufinala .
Dule, ako Brazil bude prvi u svojoj grupi, cekace ih u cetvrt finalu, i to je cao!

543FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 00:06

cooper

cooper
MVP
MVP

Sto se tice ovog Vidicevog sklanjanja, terba samo videti sta je Terry uradio :

https://www.youtube.com/watch?v=lNWw0nB2Kjs&feature=related

lol!

544FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 01:08

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Pats 4ever ::
T-Wolf ::
ciko ::Jedna mala opsaka kao covek koji je dosta vremena proveo u klasicnom fudbalu

Sto se tice sudije sudija je ispravno postupio kada nije dosudio penal i to je fakat,takodje i da je dosudio isti nebi pogresio postoji nekoliko stvari

1 slobodno sudijsko uverenje

2 kada je igrac okrenut ledjima lopti koja dolazi prema njemu i dodje do kontakta ruke nepostoji namera igranja rukom iz razloga jer je igrac bio okrenut ledjima lopiti koja je dolazila(vidi se na snimku) znaci da nije postojala namera jer je jednostavno nije video ,,pravilnik FIFE,,
3 i da je svirao nekim slucajem niko mu nebi zamerio jer se u takvim situacijama primenjuje pravilo 1

i jos jedna konstatacija a ko smo to ,,mi,, da nam sudija svira penal u 91-92 minutu?

uostalom kod takvih stvari postoji takozvano ,,zagradjivanje,, pa ko nam je kriv sto se covek dobro zagradio

kod drugog gola koji smo primili jasno se vidi da vidic umesto da krene u sut na loptu isti se pomeri u stranu da ga nedaj boze nebi udarila kao covek koji je bio najblizi sutu morao je da krene u sut a ne da statira i jos se pomeri



Sto se tice ispijanja piva i pljuga, to nije slucaj samo u fudbalu vec i u ostalim sportovima gde nam igraci izlaze mrtvi pijani (mozda cak i drogirani) sa freestaylera, brodarca i ostalih prestiznih splavova. Licno sam video nekoliko kosarkaskih reprezentativaca debelo uroljane na splavovima. A i poznate su price o orgijama nasih vaterpolo reprezentativaca sa ogromnim kolicinama alkohola, kurvi i belog. To spada u najnormalnije stvari. Ako nam je za utehu, ni u ostalim zemljama situacija nije nista bolja, tako da je u Spaniji najnormalnija stvar da igrac zapali dzoint neposredno posle utakmice. Nisu svi takvi, ali garantujem da se vise od pola njih udara po nosu. Jednostavno, zivimo u takvom svetu...

Jesi ti cist?pa znas li da je vecina reprezentacija zabranila sex tokom celog prvenstva(sa svojim zenama) a kamoli da im dozvoljavaju pljuge alkohol i DZOINT?a to sto im se to dozvoljava,odnosto sto se ne postuje karantin to je stvar trenera koji to dozvoljava,Antic kad ih salje u karantin trebao je da proveri da je sve cisto(ako vec mora iako su nam igraci toliko "disciplinovani),da li on treba da bude policajac?pa ne ako ima normalnu reprezentaciju i normalne igrace,ali ako nema kao sto nema sto kaze Klodi treba da bude strah i trepet,e da je bio STRAH I TREPET a ne "MISTER" mozda i ne bismo zavrsili kao 4.

Ja sam 100% cist i ne znam sta sam sad pogresno rekao!? Surprised Znam ja da je sve to zabranjeno, ali mislis da igraci (ne bitno cije reprezentacije) nisu privodili devojke niskog morala za vreme priprema ili tokom turnira!? Eno sta su sve Francuzi radili sa onom klinkom-prostitutkom. Pa secam se da su i Hrvati nesto bili uhvaceni kako uroljani izlaze iz kafane za vreme priprema pre par godina.
Da nesto odmah razjasnim: znam dosta ljudi iz sveta sporta, pre svih kosarka i odbojka, mada saznam dosta toga i o fudbalerima. Dakle, veoma dobro sam upucen u neke stvari. Ja mislim, ali ne mogu da garantujem, da fudbaleri nisu najgori sto se tice tih gluposti.
Ono sto ti ja garantujem je da je nekolicina nasih reprezentativaca u kosarci navuceno na belo! U njih spada i jedan od kljucnih igraca sa proslog EP. A o ispijanju litara alkohola nema potrebe da trosim reci - samo jedan vikend izadji na Freestyler i sve ce ti biti jasno. Cigare su takodje normalna stvar nekim reprezentativcima. O tome niko nece da prica kad pobedjujemo (kosarka, vaterpolo, odbojka...). A kosarkasi sad idu na veoma duge pripreme za SP na kojima je isto zabranjeno i pusenje i pijancenje i privodjenje riba, ali veruj mi ta pravila se nece postovati. Ali kosarkasi su drugi u Evropi i prosto je nemoguce da oni to rade, onda ne bi bili drugi...
Ja osudjujem takav nacin zivota, zaista sam protiv toga, ali takva je realnost. Ja zivim u blokovima gde se ogroman broj dece drogira sto marihuanom sto kokainom. A ima i tezih slucajeva! Koliko je samo talenata propalo zbog tih gluposti...

545FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 01:18

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

T-Wolf ::
Pats 4ever ::
T-Wolf ::
ciko ::Jedna mala opsaka kao covek koji je dosta vremena proveo u klasicnom fudbalu

Sto se tice sudije sudija je ispravno postupio kada nije dosudio penal i to je fakat,takodje i da je dosudio isti nebi pogresio postoji nekoliko stvari

1 slobodno sudijsko uverenje

2 kada je igrac okrenut ledjima lopti koja dolazi prema njemu i dodje do kontakta ruke nepostoji namera igranja rukom iz razloga jer je igrac bio okrenut ledjima lopiti koja je dolazila(vidi se na snimku) znaci da nije postojala namera jer je jednostavno nije video ,,pravilnik FIFE,,
3 i da je svirao nekim slucajem niko mu nebi zamerio jer se u takvim situacijama primenjuje pravilo 1

i jos jedna konstatacija a ko smo to ,,mi,, da nam sudija svira penal u 91-92 minutu?

uostalom kod takvih stvari postoji takozvano ,,zagradjivanje,, pa ko nam je kriv sto se covek dobro zagradio

kod drugog gola koji smo primili jasno se vidi da vidic umesto da krene u sut na loptu isti se pomeri u stranu da ga nedaj boze nebi udarila kao covek koji je bio najblizi sutu morao je da krene u sut a ne da statira i jos se pomeri



Sto se tice ispijanja piva i pljuga, to nije slucaj samo u fudbalu vec i u ostalim sportovima gde nam igraci izlaze mrtvi pijani (mozda cak i drogirani) sa freestaylera, brodarca i ostalih prestiznih splavova. Licno sam video nekoliko kosarkaskih reprezentativaca debelo uroljane na splavovima. A i poznate su price o orgijama nasih vaterpolo reprezentativaca sa ogromnim kolicinama alkohola, kurvi i belog. To spada u najnormalnije stvari. Ako nam je za utehu, ni u ostalim zemljama situacija nije nista bolja, tako da je u Spaniji najnormalnija stvar da igrac zapali dzoint neposredno posle utakmice. Nisu svi takvi, ali garantujem da se vise od pola njih udara po nosu. Jednostavno, zivimo u takvom svetu...

Jesi ti cist?pa znas li da je vecina reprezentacija zabranila sex tokom celog prvenstva(sa svojim zenama) a kamoli da im dozvoljavaju pljuge alkohol i DZOINT?a to sto im se to dozvoljava,odnosto sto se ne postuje karantin to je stvar trenera koji to dozvoljava,Antic kad ih salje u karantin trebao je da proveri da je sve cisto(ako vec mora iako su nam igraci toliko "disciplinovani),da li on treba da bude policajac?pa ne ako ima normalnu reprezentaciju i normalne igrace,ali ako nema kao sto nema sto kaze Klodi treba da bude strah i trepet,e da je bio STRAH I TREPET a ne "MISTER" mozda i ne bismo zavrsili kao 4.

Ja sam 100% cist i ne znam sta sam sad pogresno rekao!? Surprised Znam ja da je sve to zabranjeno, ali mislis da igraci (ne bitno cije reprezentacije) nisu privodili devojke niskog morala za vreme priprema ili tokom turnira!? Eno sta su sve Francuzi radili sa onom klinkom-prostitutkom. Pa secam se da su i Hrvati nesto bili uhvaceni kako uroljani izlaze iz kafane za vreme priprema pre par godina.
Da nesto odmah razjasnim: znam dosta ljudi iz sveta sporta, pre svih kosarka i odbojka, mada saznam dosta toga i o fudbalerima. Dakle, veoma dobro sam upucen u neke stvari. Ja mislim, ali ne mogu da garantujem, da fudbaleri nisu najgori sto se tice tih gluposti.
Ono sto ti ja garantujem je da je nekolicina nasih reprezentativaca u kosarci navuceno na belo! U njih spada i jedan od kljucnih igraca sa proslog EP. A o ispijanju litara alkohola nema potrebe da trosim reci - samo jedan vikend izadji na Freestyler i sve ce ti biti jasno. Cigare su takodje normalna stvar nekim reprezentativcima. O tome niko nece da prica kad pobedjujemo (kosarka, vaterpolo, odbojka...). A kosarkasi sad idu na veoma duge pripreme za SP na kojima je isto zabranjeno i pusenje i pijancenje i privodjenje riba, ali veruj mi ta pravila se nece postovati. Ali kosarkasi su drugi u Evropi i prosto je nemoguce da oni to rade, onda ne bi bili drugi...
Ja osudjujem takav nacin zivota, zaista sam protiv toga, ali takva je realnost. Ja zivim u blokovima gde se ogroman broj dece drogira sto marihuanom sto kokainom. A ima i tezih slucajeva! Koliko je samo talenata propalo zbog tih gluposti...



Potpis na ovaj post mog brata, potvrdjujem i odgovaram za sve sto je rekao, svako ko u vecini (cast izuzecima) sportista vidi idole (ne mislim na sportski uspeh i igru) i primerene licnosti ima zestoku iluziju. A mi i sa ovakvim informacijama znamo tek mrvicu onoga sto se desava. Ulaskom u taj krug tj. milje i priblizavanjem tim ljudima shvatis koliko je sati i jednostavno ti se srusi ona slika o sportu i sportistima koju si imao kao dete. Usresredis se na neke vaznije stvari u zivotu.



 photo AZcardsscript.gif

546FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 01:25

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

T-Wolf ::
Pats 4ever ::
T-Wolf ::
ciko ::Jedna mala opsaka kao covek koji je dosta vremena proveo u klasicnom fudbalu

Sto se tice sudije sudija je ispravno postupio kada nije dosudio penal i to je fakat,takodje i da je dosudio isti nebi pogresio postoji nekoliko stvari

1 slobodno sudijsko uverenje

2 kada je igrac okrenut ledjima lopti koja dolazi prema njemu i dodje do kontakta ruke nepostoji namera igranja rukom iz razloga jer je igrac bio okrenut ledjima lopiti koja je dolazila(vidi se na snimku) znaci da nije postojala namera jer je jednostavno nije video ,,pravilnik FIFE,,
3 i da je svirao nekim slucajem niko mu nebi zamerio jer se u takvim situacijama primenjuje pravilo 1

i jos jedna konstatacija a ko smo to ,,mi,, da nam sudija svira penal u 91-92 minutu?

uostalom kod takvih stvari postoji takozvano ,,zagradjivanje,, pa ko nam je kriv sto se covek dobro zagradio

kod drugog gola koji smo primili jasno se vidi da vidic umesto da krene u sut na loptu isti se pomeri u stranu da ga nedaj boze nebi udarila kao covek koji je bio najblizi sutu morao je da krene u sut a ne da statira i jos se pomeri



Sto se tice ispijanja piva i pljuga, to nije slucaj samo u fudbalu vec i u ostalim sportovima gde nam igraci izlaze mrtvi pijani (mozda cak i drogirani) sa freestaylera, brodarca i ostalih prestiznih splavova. Licno sam video nekoliko kosarkaskih reprezentativaca debelo uroljane na splavovima. A i poznate su price o orgijama nasih vaterpolo reprezentativaca sa ogromnim kolicinama alkohola, kurvi i belog. To spada u najnormalnije stvari. Ako nam je za utehu, ni u ostalim zemljama situacija nije nista bolja, tako da je u Spaniji najnormalnija stvar da igrac zapali dzoint neposredno posle utakmice. Nisu svi takvi, ali garantujem da se vise od pola njih udara po nosu. Jednostavno, zivimo u takvom svetu...

Jesi ti cist?pa znas li da je vecina reprezentacija zabranila sex tokom celog prvenstva(sa svojim zenama) a kamoli da im dozvoljavaju pljuge alkohol i DZOINT?a to sto im se to dozvoljava,odnosto sto se ne postuje karantin to je stvar trenera koji to dozvoljava,Antic kad ih salje u karantin trebao je da proveri da je sve cisto(ako vec mora iako su nam igraci toliko "disciplinovani),da li on treba da bude policajac?pa ne ako ima normalnu reprezentaciju i normalne igrace,ali ako nema kao sto nema sto kaze Klodi treba da bude strah i trepet,e da je bio STRAH I TREPET a ne "MISTER" mozda i ne bismo zavrsili kao 4.

Ja sam 100% cist i ne znam sta sam sad pogresno rekao!? Surprised Znam ja da je sve to zabranjeno, ali mislis da igraci (ne bitno cije reprezentacije) nisu privodili devojke niskog morala za vreme priprema ili tokom turnira!? Eno sta su sve Francuzi radili sa onom klinkom-prostitutkom. Pa secam se da su i Hrvati nesto bili uhvaceni kako uroljani izlaze iz kafane za vreme priprema pre par godina.
Da nesto odmah razjasnim: znam dosta ljudi iz sveta sporta, pre svih kosarka i odbojka, mada saznam dosta toga i o fudbalerima. Dakle, veoma dobro sam upucen u neke stvari. Ja mislim, ali ne mogu da garantujem, da fudbaleri nisu najgori sto se tice tih gluposti.
Ono sto ti ja garantujem je da je nekolicina nasih reprezentativaca u kosarci navuceno na belo! U njih spada i jedan od kljucnih igraca sa proslog EP. A o ispijanju litara alkohola nema potrebe da trosim reci - samo jedan vikend izadji na Freestyler i sve ce ti biti jasno. Cigare su takodje normalna stvar nekim reprezentativcima. O tome niko nece da prica kad pobedjujemo (kosarka, vaterpolo, odbojka...). A kosarkasi sad idu na veoma duge pripreme za SP na kojima je isto zabranjeno i pusenje i pijancenje i privodjenje riba, ali veruj mi ta pravila se nece postovati. Ali kosarkasi su drugi u Evropi i prosto je nemoguce da oni to rade, onda ne bi bili drugi...
Ja osudjujem takav nacin zivota, zaista sam protiv toga, ali takva je realnost. Ja zivim u blokovima gde se ogroman broj dece drogira sto marihuanom sto kokainom. A ima i tezih slucajeva! Koliko je samo talenata propalo zbog tih gluposti...


Robert Prosinečki je bio poznat po cigaretama pa je bio vedeta i video si šta je sve radio u dresu Zvezde. Toga imaš u svakoj reprezentaciji. Ovo što se sad radi je odvratno ODVRATNO. Da smo dali taj drugi gol sve bi se zaboravilo bilo bi kakvi majsotri zmajevi, Srbi su poznati iz krajnosti u krajnost. Ovi momci su se izborili, i zaslužili su tamo da igraju, sami su otišli tkao su i prošli da li su imali sreće ili ne, nisu imali znanja toliko prilika jednostavno mora da se realizuje, to se ne učini na vreme, nervoza, esigurnost, strpljenje izdaje, ko je igrao takve utakmice zna o čemu pričam, ja znam kako to izgleda. Sad će svi da mudruju danas čitam šta SERE Živadinović i ostala stoka naša stručna koja nema 2 grama mozga i nemaju pameti da vode ništa osim kineske prve lige....Sve evropske reprezentacije loše igraju zbog istošenosti igrača, 80 utakmica na godišnjem nivou ostavi traga.... jbg svi smo se nadali navijali smo i sada mi ne pada na pamet da ijednog od njih pljujem. borili su se, jbg fali jedan napadač da to bude vrhunski tim.... Pogledajmo ekipe sa mnogo većom tradiciojmo od nas Italija, Francuska??

Vratimo se u realnost, bolje nemamo, kakva nam je liga i ovo je veeeeeeeeliki uspeh.... život ide dalje...

za grupicu ovih igrača sa snimka znalo se i ranije, nije to nikakva novost...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

547FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 08:28

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

a Dejo je bio kokakolicar.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

548FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 09:42

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Onaj ko je bezgresan, nek baci prvi kamen.


Ne vidim da su nista strasno radili, posebno sto sam i sam dosta puta bio na pripremama ili u karantinu i svacega se nagledao (ne poredim sebe s njima naravno, ali i oni su ljudi).



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Samu1
http://www.takolako.rs

549FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 09:50

Guest


Gost

Ocigledno je da su pred duel sa nemcima pili, pusili......... i to se pokazalo kao dobra terpaija pobedismo nemce,a verovatno nisu to radili pred duel sa Australijom e zato smo izgubili Laughing

moj stav: ziva dusa i u karantinu ima pravo nazivot kao sto sirmium rece nevidim nista lose

550FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 22 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 11:44

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Pa i Maradona je najveci svih vremena,pa sta je sve radio..nije mu smetalo.Evo i nasi su to radili prije tekme sa Njemackom pa su dobili.Kao sto kaze Lazovic:'Imam pravo da popijem pivo poslije vecere"..heheheh..To se sad izvuklo kad su ispali,da su prosli vjerovatno nikom nista.Ja prvi nisam za to,jer kad popijem msm da ni na Sony-u ne bi mogao odigrati dobro,a pogotovo na terenu,ali svako bira sta ce da radi(ako je trener to dozvolio malo opustanja).

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 22 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 29 ... 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu