NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIFA World Cup 2010 - South Africa

+29
Portis26
cooper
Pats 4ever
Taliban
Rasha
Strax
Lazicy
L.D.
Ndamukong
Freak
dr.dule
N.E.P.^Jeca
klodovik
viking
Miki HOF
Danijel Lg
Sirmium Samurai
Raising Arizona
T-Wolf
El Jefe runs San Diego
3BEP
minglez a.k.a milanche
T-Mac
Peyton Manning
Ovan
zlayo
iceman
Colts4Life
Pohovani feniks
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29 ... 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 23 od 36]

551FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 11:55

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

neumesno je upoređivati Maradonu i naše, kada oni nešto postignu neka rade što i on.

552FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 12:11

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Brett Favre ::neumesno je upoređivati Maradonu i naše, kada oni nešto postignu neka rade što i on.

i mi bi, da su nam sudili ko Maradoni...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

553FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 12:13

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Ovan ::
Brett Favre ::neumesno je upoređivati Maradonu i naše, kada oni nešto postignu neka rade što i on.

i mi bi, da su nam sudili ko Maradoni...

da, da otprilike.

Cool

554FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 12:20

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

igrali bi u osmini sigurno... za početak....



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

555FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 13:42

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Oni se sigurno nisu napili, vec su popili po jedno-dva piva. I nisu ga pili pred sam mec, vec noc uoci utakmice. Kapelo je dozvolio svojim igracima da piju pivo, a u zurnalu pise da ni kod nas pivo nije nedozvoljeno (naravno, u normalnim kolicinama). Pa pre meca sa Nemciama, Sarenac je pricao kako je Bekenbauer rekao da je cela nemacka reprezentacija, u njegovo vreme, pila pivo pre meca i jela neke splacine (ne mogu tacno da se setim sta)...
Ja licno nisam za to, i inace slabo pijem alkohol, ali sve dok je u normalinim kolicinama nemam nista protiv. Dok sam apsolutno protiv bilo koje vrste droge pa i u najmanjim mogucim kolicinama...

556FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 15:37

Guest


Gost

https://www.youtube.com/watch?v=pi7WMh7MDM4


dovolno govori o svemu sto se desavalo i oko penala i oko postavljanja Vidica prilikom suta i drugog gola

557FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 16:57

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Igrač tada nije baš sto posto siguran da li lopta ide u gol ako je udari postoji dobra verovatnoća da može da se odbije i da pošalje golmana po burek.... gde je bio vezni red pa je dopustio da ovaj pretrči 30 metara sa loptom...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

558FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 17:37

Guest


Gost

Ovan ::Igrač tada nije baš sto posto siguran da li lopta ide u gol ako je udari postoji dobra verovatnoća da može da se odbije i da pošalje golmana po burek.... gde je bio vezni red pa je dopustio da ovaj pretrči 30 metara sa loptom...

Kod Pere semenkara Laughing

559FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 17:45

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Ali je istina da smo igrali solidan fudbal.Nije sve bas tako crno,kao sto prestavljamo.Gledajte to sa ove strane sjebali smo i Gale i Rimljane Very Happy

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

560FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 20:56

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Koooooooooojaaaa budala...... o bože...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

561FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 21:21

Guest


Gost

Ovan ::Koooooooooojaaaa budala...... o bože...

ajd daj objasnjenje za konstataciju

562FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 21:34

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

golman čile-a...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

563FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 22:13

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Znao sam da će Honduras nekog sjebati!



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Samu1
http://www.takolako.rs

564FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 25 Jun 2010, 22:52

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Sirmium Samurai ::Znao sam da će Honduras nekog sjebati!

Sjebali su oni sami sebe vise nego Svajcarsku. Ne mogu da verujem koliko ne znaju da igraju fudbal!? Ne mogu da dodaju loptu, vec je drze predugo u nogama. Bas sam ih gotivio, gotivim ih jos uvek, ali ono je neverovatno da neko onakve kontre ne moze da materijalizuje! Suaza sam smatrao za vrhunskog igraca (zbog njega sam i navijao za Honduras), ali u potpunosti me je razocarao. Jedino je onaj Alvarez dobro odigrao, a ni golman nije bio los...

565FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 26 Jun 2010, 01:55

Guest


Gost

Ovan ::golman čile-a...

pa sta trazi na 35m od gola? pored 2 odbrambena svoja igraca, verovatno i on trazi peru semenkara :cyclops:

566FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 26 Jun 2010, 01:56

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

na to sam i mislio Smile



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

567FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 26 Jun 2010, 09:37

minglez a.k.a milanche

minglez a.k.a milanche
NFL Player
NFL Player

Ma neka je prosao Cile kad ne volim ove Svajcarce i nadobudnog Hicfilda.J.Amerika zasluzuje vise predstavnika na sp,nije fer da ih ima samo 5 a evropljana toliko.Kladim se da bi i ta Kolumbija prosla dalje da je ucestvovala ili Peru.... Smile Toliko o tim tvrdnjama da je evropsko prvenstvo jace od svetskog.

568FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 26 Jun 2010, 10:26

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

bas sam se pitao u vezi tih Juzno Amerikanaca. svih pet su prosli a sto kaze Milanche mozda bi i Kolumbija i Peru prosli. tamo najbolje da kvalifikacije igraju Bolivija, Venecuela sa ekipama iz Srednje Amerike ovih sedam direktno se plasiraju.

Evropljani su bez duse dosli , iscrpljeni od jake sezone i od brdo dobrih rava

569FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 26 Jun 2010, 13:29

minglez a.k.a milanche

minglez a.k.a milanche
NFL Player
NFL Player

dr.dule ::bas sam se pitao u vezi tih Juzno Amerikanaca. svih pet su prosli a sto kaze Milanche mozda bi i Kolumbija i Peru prosli. tamo najbolje da kvalifikacije igraju Bolivija, Venecuela sa ekipama iz Srednje Amerike ovih sedam direktno se plasiraju.

Evropljani su bez duse dosli , iscrpljeni od jake sezone i od brdo dobrih rava

a tek kad bi se kod ovih igralo SP osvojili bi titulu laganeze (mislim da bi se i Argentinci slozili ) Laughing

570FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 26 Jun 2010, 13:51

viking

viking
VIP
VIP

Ovan ::
T-Wolf ::
Pats 4ever ::
T-Wolf ::
ciko ::Jedna mala opsaka kao covek koji je dosta vremena proveo u klasicnom fudbalu

Sto se tice sudije sudija je ispravno postupio kada nije dosudio penal i to je fakat,takodje i da je dosudio isti nebi pogresio postoji nekoliko stvari

1 slobodno sudijsko uverenje

2 kada je igrac okrenut ledjima lopti koja dolazi prema njemu i dodje do kontakta ruke nepostoji namera igranja rukom iz razloga jer je igrac bio okrenut ledjima lopiti koja je dolazila(vidi se na snimku) znaci da nije postojala namera jer je jednostavno nije video ,,pravilnik FIFE,,
3 i da je svirao nekim slucajem niko mu nebi zamerio jer se u takvim situacijama primenjuje pravilo 1

i jos jedna konstatacija a ko smo to ,,mi,, da nam sudija svira penal u 91-92 minutu?

uostalom kod takvih stvari postoji takozvano ,,zagradjivanje,, pa ko nam je kriv sto se covek dobro zagradio

kod drugog gola koji smo primili jasno se vidi da vidic umesto da krene u sut na loptu isti se pomeri u stranu da ga nedaj boze nebi udarila kao covek koji je bio najblizi sutu morao je da krene u sut a ne da statira i jos se pomeri



Sto se tice ispijanja piva i pljuga, to nije slucaj samo u fudbalu vec i u ostalim sportovima gde nam igraci izlaze mrtvi pijani (mozda cak i drogirani) sa freestaylera, brodarca i ostalih prestiznih splavova. Licno sam video nekoliko kosarkaskih reprezentativaca debelo uroljane na splavovima. A i poznate su price o orgijama nasih vaterpolo reprezentativaca sa ogromnim kolicinama alkohola, kurvi i belog. To spada u najnormalnije stvari. Ako nam je za utehu, ni u ostalim zemljama situacija nije nista bolja, tako da je u Spaniji najnormalnija stvar da igrac zapali dzoint neposredno posle utakmice. Nisu svi takvi, ali garantujem da se vise od pola njih udara po nosu. Jednostavno, zivimo u takvom svetu...

Jesi ti cist?pa znas li da je vecina reprezentacija zabranila sex tokom celog prvenstva(sa svojim zenama) a kamoli da im dozvoljavaju pljuge alkohol i DZOINT?a to sto im se to dozvoljava,odnosto sto se ne postuje karantin to je stvar trenera koji to dozvoljava,Antic kad ih salje u karantin trebao je da proveri da je sve cisto(ako vec mora iako su nam igraci toliko "disciplinovani),da li on treba da bude policajac?pa ne ako ima normalnu reprezentaciju i normalne igrace,ali ako nema kao sto nema sto kaze Klodi treba da bude strah i trepet,e da je bio STRAH I TREPET a ne "MISTER" mozda i ne bismo zavrsili kao 4.

Ja sam 100% cist i ne znam sta sam sad pogresno rekao!? Surprised Znam ja da je sve to zabranjeno, ali mislis da igraci (ne bitno cije reprezentacije) nisu privodili devojke niskog morala za vreme priprema ili tokom turnira!? Eno sta su sve Francuzi radili sa onom klinkom-prostitutkom. Pa secam se da su i Hrvati nesto bili uhvaceni kako uroljani izlaze iz kafane za vreme priprema pre par godina.
Da nesto odmah razjasnim: znam dosta ljudi iz sveta sporta, pre svih kosarka i odbojka, mada saznam dosta toga i o fudbalerima. Dakle, veoma dobro sam upucen u neke stvari. Ja mislim, ali ne mogu da garantujem, da fudbaleri nisu najgori sto se tice tih gluposti.
Ono sto ti ja garantujem je da je nekolicina nasih reprezentativaca u kosarci navuceno na belo! U njih spada i jedan od kljucnih igraca sa proslog EP. A o ispijanju litara alkohola nema potrebe da trosim reci - samo jedan vikend izadji na Freestyler i sve ce ti biti jasno. Cigare su takodje normalna stvar nekim reprezentativcima. O tome niko nece da prica kad pobedjujemo (kosarka, vaterpolo, odbojka...). A kosarkasi sad idu na veoma duge pripreme za SP na kojima je isto zabranjeno i pusenje i pijancenje i privodjenje riba, ali veruj mi ta pravila se nece postovati. Ali kosarkasi su drugi u Evropi i prosto je nemoguce da oni to rade, onda ne bi bili drugi...
Ja osudjujem takav nacin zivota, zaista sam protiv toga, ali takva je realnost. Ja zivim u blokovima gde se ogroman broj dece drogira sto marihuanom sto kokainom. A ima i tezih slucajeva! Koliko je samo talenata propalo zbog tih gluposti...


Robert Prosinečki je bio poznat po cigaretama pa je bio vedeta i video si šta je sve radio u dresu Zvezde. Toga imaš u svakoj reprezentaciji. Ovo što se sad radi je odvratno ODVRATNO. Da smo dali taj drugi gol sve bi se zaboravilo bilo bi kakvi majsotri zmajevi, Srbi su poznati iz krajnosti u krajnost. Ovi momci su se izborili, i zaslužili su tamo da igraju, sami su otišli tkao su i prošli da li su imali sreće ili ne, nisu imali znanja toliko prilika jednostavno mora da se realizuje, to se ne učini na vreme, nervoza, esigurnost, strpljenje izdaje, ko je igrao takve utakmice zna o čemu pričam, ja znam kako to izgleda. Sad će svi da mudruju danas čitam šta SERE Živadinović i ostala stoka naša stručna koja nema 2 grama mozga i nemaju pameti da vode ništa osim kineske prve lige....Sve evropske reprezentacije loše igraju zbog istošenosti igrača, 80 utakmica na godišnjem nivou ostavi traga.... jbg svi smo se nadali navijali smo i sada mi ne pada na pamet da ijednog od njih pljujem. borili su se, jbg fali jedan napadač da to bude vrhunski tim.... Pogledajmo ekipe sa mnogo većom tradiciojmo od nas Italija, Francuska??

Vratimo se u realnost, bolje nemamo, kakva nam je liga i ovo je veeeeeeeeliki uspeh.... život ide dalje...

za grupicu ovih igrača sa snimka znalo se i ranije, nije to nikakva novost...
AMEN:::sve ovo drzi vodu , bice bolje na Evropskom......SRBIJA:::SRBIJA:::SRBIJA SRBIJA



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 10628238_10152682700463035_8539326837381196049_n
http://www.vikings.com

571FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 26 Jun 2010, 14:29

Guest


Gost

nadamo se

572FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 26 Jun 2010, 23:23

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

odose Ganci dalje. kauboji kuci a mi to sve gledamo, cutimo i bitno da je atmosfera u nasoj ekipi bila dobra.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

573FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 26 Jun 2010, 23:53

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

I bolje sto su prosli Ganci nego nadobudni Ameri. Toliko su se palili pred SP kako sigurno uzimaju jednu od prve tri pozicije da je ovo leden tus za njih. Ako vec nismo mi, bolje da je Gana koju vodi Srbin nego kenguri ili neko treci...

574FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 27 Jun 2010, 00:01

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Odvratna Gana! Mad


Živim za dan kad će ih Urugvaj odradi pošteno! Vrlo brzo!



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Samu1
http://www.takolako.rs

575FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 23 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 27 Jun 2010, 00:13

minglez a.k.a milanche

minglez a.k.a milanche
NFL Player
NFL Player

Svaka cast Ganci! Ove Jenkije je Bil izbaksuzirao.Oba gola Gane su bila vrhunska.Ipak mislim da nece moci dalje od Urugvaja,naci ce moji Urusi taktiku za njih.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 23 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29 ... 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu