NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIFA World Cup 2010 - South Africa

+29
Portis26
cooper
Pats 4ever
Taliban
Rasha
Strax
Lazicy
L.D.
Ndamukong
Freak
dr.dule
N.E.P.^Jeca
klodovik
viking
Miki HOF
Danijel Lg
Sirmium Samurai
Raising Arizona
T-Wolf
El Jefe runs San Diego
3BEP
minglez a.k.a milanche
T-Mac
Peyton Manning
Ovan
zlayo
iceman
Colts4Life
Pohovani feniks
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 28 ... 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 21 od 36]

501FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 23 Jun 2010, 22:52

Guest


Gost

Cuvaj te se kengura oni dolaze i napadaju posebna specijalnost su im kokoske kako rece dr dule

502FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 23 Jun 2010, 23:00

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Prvo, mislim da smo zasluzili da prodjemo dalje, a realno gledano stvarno nismo imali srece, dobro sudjenje, ali ni dovoljno znanja (Pantelic).
Penal je bio cist kao suza, a i jedan deo sudija bi (mislim) Wilkshiru dao direktan crveni karton za brutalan start na Ninkovicu.
A nejasno mi je sto mislite da sve reprezentacije igraju srcem osim nase. Svi su 1000% posveceni svojim obavezama i ne misle ni na sta drugo osim na fudbal. Kako da ne...
Realnost je da mi bolje igrace od ovih nemamo i sam plasman na SP, iz onakve grupe, je uspeh. Nije tragedija ispasti na pocetku. A vama sto ste tu samo da pljujete je verovatno najbolje resenje da u Srbiji prestane da se igra fudbal. Ovi igraci (i trener) nisu zasluzili kritiku, pogotovo ne ovoliko pljuvanje...
Ono sto treba da nas brine je sto nam se fudbal u mladjim selekcijama raspada i tek cete da vidite koliki je uspeh otici na SP!!! Ova generacija moze da odigra jos kvalifikacije za EP i EP (ako se plasiramo). Tek ce po neki igrac biti tu za kvalifikacije za SP u Brazilu, za koje prognoziram totalni kolaps Srpskog fudbala. Nadam se da gresim...

EDIT: zaboravih da napomenem da je verovatno FIFA, na celu sa krimosem Blaterom, iscekivala ovakav ishod. Ipak im u osmini finala vise trebaju Gana i Nemacka nego Srbija. Vise publike = vise para cista matematika...

503FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 23 Jun 2010, 23:06

L.D.

L.D.
NFL Player
NFL Player

Bio sam dobar prognozer i pre SP,da necemo proci grupu.Makar se nismo obrukali kao pre,dobili Nemce posle 100 godina.Ovo je realnost.

504FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 23 Jun 2010, 23:08

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

T,ja ne shvatam nas tim kao neki raspad,mislim da imamo veoma kvalitetan tim,ne mozes reci za tim koji ima za defanzivce Vidic i IVanovic(Mancester i Celsi!?!?),Lane,pa eto i Zigic postaje slavan,da ne pricam o Kolarovu(koji nije igrao?!?!?),Krasicu i ostalima,a sto se tice Antica,covek ima jednu od najvecih plata na celom prvenstvu(308.000 evra),cini mi se da ima cetvrtu najvecu platu na svetu,i iskreno T,ne mislim da treba da se zadovoljimo cetvrtim mestom u grupi,a da su Gana i Australija vise ulozile i bolje od nas?mislim da je to glup izgovor,znaci nesto ne stima,a to kvalitet sigurno nije,nego nesto "drugo"...i eto nas u prici o motivaciji



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

505FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 23 Jun 2010, 23:18

Guest


Gost

[mention][/mention] ::Nasa reprezentacija moze da dobije posle ovih strasnih pripremnih utakmica jedan epitet:
Nemate pojma!
Pa zar ni gol onom kljakavom Lukcu Fabijanskom zvanim mr. Extra Kikser!
A BTW ovakve vremenske (ne)prilike ce biti i u JA, posto se oni nalaze na juznoj hemisferi, a tamo polako pocinje njihova zima(kisa, kisa i samo kisa a temperatura izmedju 10-20stepeni)!
Ako prodjemo grupu, sutati se nogom u dupe od srece!
Ovaj prorocanski post sam napisao 2 juna.
Tada sam se nadao da sam pogresio,
ali sam izgleda bio vise nego blag.
Nece da trce, niti da se trude, nego su posrane primadone.
A Antic moze da isto tako ide u tri lepe, i on i njegova kukavicka taktika!
Posto su jedva cekali da ispadnu
Da su sve tri utakmice izgubili sa 5 prema nula, a svaku utakmicu se trudili do kraja, trcali, borili se, uklizavali, pokrivali u odbrani, otkrivali se u napadu pa da im se nista ne zameri, a ovako...
Izes nasu fudbalsku reprezentaciju, nisam ih gledao u kvalifikacijama(osim francuske), ne znam sto sam ih gledao sada, bio sam se zarekao da nikad vise ih necu gledati, al sad mislim da posle svega necu gledati nista osim Premier lige.
I navijati protiv svih nasih primadona(osim Ivanovica koji se trudio svojski i Stojkovica koji je odlicno branio,a ja ga ni krivog ni duznog napljuvao).


scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch

506FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 23 Jun 2010, 23:49

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Pats 4ever ::T,ja ne shvatam nas tim kao neki raspad,mislim da imamo veoma kvalitetan tim,ne mozes reci za tim koji ima za defanzivce Vidic i IVanovic(Mancester i Celsi!?!?),Lane,pa eto i Zigic postaje slavan,da ne pricam o Kolarovu(koji nije igrao?!?!?),Krasicu i ostalima,a sto se tice Antica,covek ima jednu od najvecih plata na celom prvenstvu(308.000 evra),cini mi se da ima cetvrtu najvecu platu na svetu,i iskreno T,ne mislim da treba da se zadovoljimo cetvrtim mestom u grupi,a da su Gana i Australija vise ulozile i bolje od nas?mislim da je to glup izgovor,znaci nesto ne stima,a to kvalitet sigurno nije,nego nesto "drugo"...i eto nas u prici o motivaciji

1000 faktora odredjuje pobednika jednog meca, a od bitnijih su svakako sreca, znanje, sudija,... i naravno, FIFA (UEFA). Po mom misljenju ni jedan od ovih faktora nije bio na nasoj strani veceras, a znanje nas je delimicno sluzilo. Jednostavnom matematikom mozemo da vidimo koga je FIFA volela da vidi dalje u 1/8 finala:
Nemacka (fudbalska velesila sa dosta navijaca i u JA i po svetu)
+ Gana (Africka reprezentacija koja svakako moze da privuce vise ljudi na stadion od Srbije)
= vise para za FIFA-u i Blatera

Jednostavna ekonomija (matematika)

Osecam se potpuno isto kao posle utakmice NO-MIN u play-offu. Ocigledno bolji tim je ispao zahvaljujuci, pre svega, svojim greskama, ali i nastranom sudjenju...

A sto se tice Anticeve plate debelo si omasio:
1. Fabio Capello, England: 8.800.000 €
2. Marcelo Lippi, Italy : 3.000.000 €
3. Joachim Loew, Germany :2.500.000 €
4. Berter Van Marwijk, Netherlands :1.800.000 €
5. Ottmar Hitzfeld, Switzerland: 1.750.000 €
6. Vicente Del Bosque, Spain :1.500.000 €
7. Carlos Queiroz, Portugal :1.350.000 €
8. Pim Verbeek, Australia :1.200.000 €
9. Carlos Parreira, South Africa: 1.200.000 €
10. Javier Aguirre, Mexico : 1.200.000 €
11. Carlos Dunga, Brazil : 800.000 €
12. Diego Maradona, Argentina : 800.000 €
13. Takeshi Okada, Japan : 800.000 €
14. Ricki Herbert, New Zealand : 800.000 €
15. Otto Rehhagel, Greece : 750.000 €
16. Paul Le Guen, Cameroon : 650.000 €
17. Marcelo Bielsa, Chile : 575.000 €
18. Raymond Domenech, France : 560.000 €
19. Vahdi Halilhodzic, Ivory Coast : 505.000 €
20. Huh Jung Moo, South Korea: 405.000 €
21. Morten Olsen, Denmark : 390.000 €
22. Milovan Rajevac, Ghana : 365.000 €
23. Radomir Antic, Serbia : 305.000 €
24. Bob Bradley, USA : 275.000 €
25. Matjaz Kek, Slovenia : 245.000 €
26. Gerardo Martino, Paraguay : 245.000
27. Rabah Saadane, Algeria : 245.000 €
28. Reinaldo Rueda, Honduras : 240.000 €
29. Vladimir Weiss, Slovakia : 215.000 €
30. Oscar Tabarez, Uruguay : 205.000 €
31. Kim Jong Hun, North Korea: 170.000 €
32. Shaibu Amodu, Nigeria : 125.000 €
link

EDIT: a siguran sam da i neki treneri reprezentacija koje se nisu plasirale na SP (Rusija, Svedska, Turksa,...) imaju vece plate od Antica...



Poslednji izmenio T-Wolf dana Sre 23 Jun 2010, 23:52, izmenjeno ukupno 1 puta

507FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 23 Jun 2010, 23:52

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

kokoske, kokoske i opet kokoske...
kada nemas ko da postigne gol ides kuci...panta napadac. klasicni idiot.
kada ti je najbolji igrac bleda senka igraca koga gledas prethodne a ne ove sezone...hoce li sada gospodja da insistira da se zameni kisoviti grad za suncanim i da se trazi veca plata. bice srecan da ima istu platu kao i dosada.
najvise pljuvan a na SP nije napravio ni jedan kiks , cak je i odbranio penal.
uteha u ovoj nasoj prici. prilicno mlada ekipa. naravno bez centrafora.

e da. pobeda nad Nemcima . i to je nesto mada opet svi igrali a Svabe pobedile.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

508FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 00:21

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Rajevac se fino opario, a Tabaresu pod hitno veću platu!


Ovog nesrećnika iz Nigerije su šutnuli pre SP! Very Happy



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Samu1
http://www.takolako.rs

509FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 00:39

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Iz inata nisam gledao utakmicu, ali po vašim postovima zaključujem da sam bio u pravu što je nisam gledao. Naš fudbal poodavno ne zaslužuje da se gleda, tako da i dalje tvrdim da mi više nismo u stanju da napravimo bilo kakav tim vredan pažnje (mislim koji bi ostvario neki rezultat).
Krajnje je vreme da se posvetimo sportovima (a i da ih i finansijski ispratimo) u kojima imamo kakve- takve rezultate, a da Gani i Nemačkoj ostavimo ovaj jer su mnogo bolji od nas. U prilog toj činjenici govori i podatak da je stadion pun samo kada igraju Partizan i Zvezda međusobno, a da druge utakmice prati tek po stotinak ljudi što je i smešno i tužno.



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Img_2015

510FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 01:33

Guest


Gost

klodovik ::Iz inata nisam gledao utakmicu, ali po vašim postovima zaključujem da sam bio u pravu što je nisam gledao. Naš fudbal poodavno ne zaslužuje da se gleda, tako da i dalje tvrdim da mi više nismo u stanju da napravimo bilo kakav tim vredan pažnje (mislim koji bi ostvario neki rezultat).
Krajnje je vreme da se posvetimo sportovima (a i da ih i finansijski ispratimo) u kojima imamo kakve- takve rezultate, a da Gani i Nemačkoj ostavimo ovaj jer su mnogo bolji od nas. U prilog toj činjenici govori i podatak da je stadion pun samo kada igraju Partizan i Zvezda međusobno, a da druge utakmice prati tek po stotinak ljudi što je i smešno i tužno.

Jesi u pravu za stav koji si napisao ali malo je glupo da ti komentarises ovakve stvari posto znam da si ,,operisan,, od klsaicnog fudbala
kazes sportove u kojima imamo rezultate pa ajde da te podsetim godinama si trenirao streljastvo i bar koliko ja znam bio si rame uz rame sa reprezentativcima tadasnje Juge pa opet nikad nisi nesto jace uradio razlog su menadzeri koji forsiraju svoje vedete i kriminal koji je mnogo veci nego sto ljudi mogu predpostaviti u porama sporta
Pricam iz licnog iskustva jer sam par puta bio prisutan prodaji-kupovini utakmica

511FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 05:53

klodovik

klodovik
VIP
VIP

ciko ::
klodovik ::Iz inata nisam gledao utakmicu, ali po vašim postovima zaključujem da sam bio u pravu što je nisam gledao. Naš fudbal poodavno ne zaslužuje da se gleda, tako da i dalje tvrdim da mi više nismo u stanju da napravimo bilo kakav tim vredan pažnje (mislim koji bi ostvario neki rezultat).
Krajnje je vreme da se posvetimo sportovima (a i da ih i finansijski ispratimo) u kojima imamo kakve- takve rezultate, a da Gani i Nemačkoj ostavimo ovaj jer su mnogo bolji od nas. U prilog toj činjenici govori i podatak da je stadion pun samo kada igraju Partizan i Zvezda međusobno, a da druge utakmice prati tek po stotinak ljudi što je i smešno i tužno.

Jesi u pravu za stav koji si napisao ali malo je glupo da ti komentarises ovakve stvari posto znam da si ,,operisan,, od klsaicnog fudbala
kazes sportove u kojima imamo rezultate pa ajde da te podsetim godinama si trenirao streljastvo i bar koliko ja znam bio si rame uz rame sa reprezentativcima tadasnje Juge pa opet nikad nisi nesto jace uradio razlog su menadzeri koji forsiraju svoje vedete i kriminal koji je mnogo veci nego sto ljudi mogu predpostaviti u porama sporta
Pricam iz licnog iskustva jer sam par puta bio prisutan prodaji-kupovini utakmica

Možda jesam operisan od tog fudbala (i prosto mi je drago zbog toga), ali mnogo dobro znam da mnoge tate i mame plaćaju da im sinčići igraju u prvom timu nekih klubova. Isto tako znam da je pred jednu olimpijadu skupljan dobrovoljni prilog (a sve to pokrenuli rok i pop pevači) kako bi se sportistima omogućilo da na istu olimpijadu odu (e, tada se velike zvezde "narodne" muzike nisu ni pojavile). Ako nekome znači, Goran Maksimović (streljaštvo) već je tada bio olimpijski pobednik, kao i dvostruki prvak sveta i trostruki prvak evrope (a za vaš podatak živeo je sa ženom i detetom u "velikih" 23 m2).
Četvorostruki prvak Evrope u skokovima u vodu je radio u EDB-u na poslovima čitača brojila i od firme je jedva dobio petnaest dana plaćeno kako bi otišao na tu Olimpijadu da predstavlja državu...
Jasna Šekarić je umalo dva ili tri puta bila osuđena za šverc dijabola iz Austrije i Nemačke jer su joj te dijabole trebale za trening i takmičenje a u Srbiji se nisu mogle nabaviti...Nikome nisu ništa značile medalje koje su osvajane...
Važan je bio samo fudbal, a u njemu se nameštalo 95% rezultata, što je uvek imalo za posledicu da kao reprezentacija- useremo gde god da smo otišli.
E, zato vi i dalje gledajte taj isti fudbal, navijajte za naše klubove, a posebno za reprezentaciju i "penite" kada ništa ne urade, ja sam prosto srećan što sa njima nemam nikakvog posla. Da ih gledam- ne pada mi na pamet, jer je to čisto gubljenje vremena i živaca, a rezultat će i onako biti poražavajući bar u sledećih 20 ili možda i više godina! FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 692291

512FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 07:40

Guest


Gost

E sad na miru mogu gledati svetsko prvenstvo, posto su nasi veliki patkovi ispali.
Da bi Karadzic, Bata Djora i ostala ekipa lopova ustedela malo love, neka zamole Nemacku reprezentaciju da im poklone karte za povratak kuci, jer su ih Nemci bili rezervisali u slucaju neuspeha.
Jedino se plasim da ce Miskovic morati da trazi povracaj novca od nase vlade(banana republike) zbog prevelikog ocekivanja od prodaja majci sa oznakama Srbije.

513FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 08:28

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

kad porastu biće kenguri...

514FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 09:16

Guest


Gost

klodi nemoj moj post shvatiti kao prozivku namenjenu tebi to mi nije bio cilj
namera mi je bila ta da ,,otvoris dusu,, obzirom da si sportista priznati i za dosta ljudi (normalnih)poznatih drago mi je sto si naveo to sto si naveo ipak si ti u toj sveri mnogo upuceniji od mene pa samim tim tvoj post je prava stvar a drugi neka razmisljaju o sportu i rep.

ja mogu navesti jos jedan primer za mnogo poznatiju licnost u svetu fudbala a on se zove
Alber Nadj bivsi fudbaler Partizana,Cukarirckog......

Taj isti covek svoju karijeru je zapoceo u FK Teleoptik gde nije imao mesta za prvih 11 igraca
Otac mu je radio u fabrici Teleoptik pa nije imao para da placa mesto u klubu (mamini i tatini sinovi) a nedaj boze da stigne do rep
tek kasnije ga je Partizan preuzeo i to kao 13 prase i od njega napravio ono sto ljudi danas kazu ,,Partizanovo dete,,taj momak je do ,,slave,,koju danas ima (podpredsednik Partizana) isao ,,kao bos po trnju,, i malo je takih ljudi koji su svojim radom stekli ime
kao paradoks navescu da su u tom istom FK Teleoptiku zapoceli: Dejan Stankovic,Tesovic,Zoran Masic........tada je taj klub igrao u ,,Beogradskoj zoni,, i Srpskoj ligi ,,Sever,,

515FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 09:36

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

sreca, znanje, sudija,... i naravno, FIFA (UEFA).

@T-Wolf

Cek cek,znaci nama su sve ovo glavni krivci sto nismo prosli,od toga bih se jedino za drugo slozio

Sreca-Srecu svako i ima i nema na utakmici,koliko je mi nemamo toliko je imamo u toku utakmice,ona je uvek balans,a ljudi su izvrtoperili srecu ko da je ona booog zna sta,a u stvari na svetu je sreca samo sredstvo za izgovore,ti bi rekao naprimer da Krasic nije imao srece u prvom sutu na gol,a u stvari nije imao znanje,zato sto bi iole normalan igrac isao po zemlji nakon onog prodora,a zasto je on gadjao muve ne znam,mozda je sreca u pitanju

Znanje-OVO PRVO!pa sve ostalo,zavisimo od sebe!zaleti se pokazi sta si trenirao koliko si cvrst,motivisi se i uvali im 3 komada,Stankovicu uzmi loptu i zabij sa 20 metara,mogao si u interu UVEK,ajde Zigicu te salve pohvala a ne mozes jedan gol da das a igras 2 utakmice jedini u napadu,ajde Jovanovicu pokazao si da mozes dribling pa sut,ajde plejmejkeri ajde zvezde,ovoga nije bilo juce...samo promasaji,jesmo imali sanse,ali sa obzirom kako smo ih iskoristili,covek dobije utisak da im Antic nije objasnjavao kako da se ponasaju kad ih steknu

Sudija-Sudija je sudija,i oni grese i ljudi grese,onu ruku nije mogao da vidi,zna se za taj problem na prvenstvu da sudija zaista nema dobar pogled na sesnesterac u slucaju ruke,jedino je pokriven eventualni ofsajd i sudija ima pogled za faulom,nije se ovo desilo samo nama nego jos i dosta puta u aktuelnim utakmicama,sudija nema nista protiv nas,koliko se ogresi o nas toliko se ogresi o njih

FIFA-mislim da je svetsko prvenstvo prevelika pozornica da bi bilo namestaljki,dobre su te teorije Englezi moraju da prodju Nemci itd.,svakako misli FIFA na pare,ali definitivno nece to raditi pred megamultimilionskim auditorijum niti ce preko utakmica ocuvavati tradiciju timova i mlatiti pare,imaju oni druge nacine,ne treba im kompromitovanje pred celim svetom



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

516FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 10:02

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

klodovik ::Možda jesam operisan od tog fudbala (i prosto mi je drago zbog toga), ali mnogo dobro znam da mnoge tate i mame plaćaju da im sinčići igraju u prvom timu nekih klubova. Isto tako znam da je pred jednu olimpijadu skupljan dobrovoljni prilog (a sve to pokrenuli rok i pop pevači) kako bi se sportistima omogućilo da na istu olimpijadu odu (e, tada se velike zvezde "narodne" muzike nisu ni pojavile). Ako nekome znači, Goran Maksimović (streljaštvo) već je tada bio olimpijski pobednik, kao i dvostruki prvak sveta i trostruki prvak evrope (a za vaš podatak živeo je sa ženom i detetom u "velikih" 23 m2).
Četvorostruki prvak Evrope u skokovima u vodu je radio u EDB-u na poslovima čitača brojila i od firme je jedva dobio petnaest dana plaćeno kako bi otišao na tu Olimpijadu da predstavlja državu...
Jasna Šekarić je umalo dva ili tri puta bila osuđena za šverc dijabola iz Austrije i Nemačke jer su joj te dijabole trebale za trening i takmičenje a u Srbiji se nisu mogle nabaviti...Nikome nisu ništa značile medalje koje su osvajane...
Važan je bio samo fudbal, a u njemu se nameštalo 95% rezultata, što je uvek imalo za posledicu da kao reprezentacija- useremo gde god da smo otišli.
E, zato vi i dalje gledajte taj isti fudbal, navijajte za naše klubove, a posebno za reprezentaciju i "penite" kada ništa ne urade, ja sam prosto srećan što sa njima nemam nikakvog posla. Da ih gledam- ne pada mi na pamet, jer je to čisto gubljenje vremena i živaca, a rezultat će i onako biti poražavajući bar u sledećih 20 ili možda i više godina! FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 692291

A da ti ipak nas pustis da uzivamo u fudbalu i ovom SP? Smile


Mislim, znamo mi da je to sto si napisao sve tacno i te price su tuzne, ali fudbal je najpopularniji, najgledaniji i za vecinu najzanimljiviji sport.



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Samu1
http://www.takolako.rs

517FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 10:04

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

pa tek sad postaje zanimljivo, mislim zahuhtava se...do ovog 3.kola je prvenstvo bilo smaranje.

518FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 10:06

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Ma kakva FIFA,kakav sudija...sami smo odlucivali o svojoj sudbini i nismo pobjedili...ispali zasluzeno.Jeste sudija kriv sto nije svirao penal na kraju,ali nije kriv sto smo popili 2 komada.FIFA sigurno nije namjestila da Pantelic onako promasi sa 3m(sto je bio ofsajd,ali gol nije dao svakako,nego je poslao loptu nebu pod oblake).Jbg nismo dobili tekmu,ajmo kuci,nije smak svijeta.. Wink

519FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 11:49

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Pats 4ever ::sreca, znanje, sudija,... i naravno, FIFA (UEFA).

@T-Wolf

Cek cek,znaci nama su sve ovo glavni krivci sto nismo prosli,od toga bih se jedino za drugo slozio

Sreca-Srecu svako i ima i nema na utakmici,koliko je mi nemamo toliko je imamo u toku utakmice,ona je uvek balans,a ljudi su izvrtoperili srecu ko da je ona booog zna sta,a u stvari na svetu je sreca samo sredstvo za izgovore,ti bi rekao naprimer da Krasic nije imao srece u prvom sutu na gol,a u stvari nije imao znanje,zato sto bi iole normalan igrac isao po zemlji nakon onog prodora,a zasto je on gadjao muve ne znam,mozda je sreca u pitanju

Znanje-OVO PRVO!pa sve ostalo,zavisimo od sebe!zaleti se pokazi sta si trenirao koliko si cvrst,motivisi se i uvali im 3 komada,Stankovicu uzmi loptu i zabij sa 20 metara,mogao si u interu UVEK,ajde Zigicu te salve pohvala a ne mozes jedan gol da das a igras 2 utakmice jedini u napadu,ajde Jovanovicu pokazao si da mozes dribling pa sut,ajde plejmejkeri ajde zvezde,ovoga nije bilo juce...samo promasaji,jesmo imali sanse,ali sa obzirom kako smo ih iskoristili,covek dobije utisak da im Antic nije objasnjavao kako da se ponasaju kad ih steknu

Sudija-Sudija je sudija,i oni grese i ljudi grese,onu ruku nije mogao da vidi,zna se za taj problem na prvenstvu da sudija zaista nema dobar pogled na sesnesterac u slucaju ruke,jedino je pokriven eventualni ofsajd i sudija ima pogled za faulom,nije se ovo desilo samo nama nego jos i dosta puta u aktuelnim utakmicama,sudija nema nista protiv nas,koliko se ogresi o nas toliko se ogresi o njih

FIFA-mislim da je svetsko prvenstvo prevelika pozornica da bi bilo namestaljki,dobre su te teorije Englezi moraju da prodju Nemci itd.,svakako misli FIFA na pare,ali definitivno nece to raditi pred megamultimilionskim auditorijum niti ce preko utakmica ocuvavati tradiciju timova i mlatiti pare,imaju oni druge nacine,ne treba im kompromitovanje pred celim svetom


Da se razumemo, smatram da smo prvo MI SAMI krivi sto nismo bar odigrali nereseno (sto bi nas i odvelo dalje), a tek onda sudija. Kao sto napravih poredjenje izmedju NO-MIN i ove utakmice. Potpuno isto! Mada borili smo se, ali ocigledno nije bilo dovoljno. Ali ponavljam, igraci nisu zasluzili ovoliku kritiku. Prenervozno su usli u prvi mec i na tome im najvise zameram. E sad, o faktorima:
SRECA - priznajem da se sreca cesto uzima kao izgovor, ali u ovom slucaju sreca je tek treci izgovor. Nakon naseg znanja i sudijske greske. Krasicu je lopta presla preko noge, mozda to izgleda lako iz fotelje, ali pravilno sutnuti iz te pozicije je veoma tesko.
ZNANJE - smatram da je pogresno porediti igre igraca u klubovima sa igrama u reprezentaciji, jer su to potpuno drugi timovi i sistemi. Mislim da je vecina ovih igraca dobra, ali imamo problem u napadu i realizaciji. Nismo iskoristili sanse i kaznjeni smo zbog toga. Australija je iz 3-4 suta postigla 2 gola - tu vec moze da se prica o sreci.
FIFA (UEFA) - koliko si ti samo naivan ne mogu da verujem!? Francuska - Brazil, finale SP 1998. Ronaldno otrovan pred samo finale i nije znao gde se nalazi na terenu. Francuska - Irska, Australija-Italija ('06), Srbija - Spanija (EP '00), Gana-Brazil ('06), Kamerun-Engleska ('90)... Da ne pocinjem sa klubovima i naknadnim "pozivnicama" za ucesce u LS Milanu i Liverpulu. A tek da ne pocinjem sa utakmicama gde su "zapadni" klubovi debelo pogurani od strane sudija u utakmicama sa "istocnjacima". Pa Blater i Platini su jedni od najvecih svetskih mafijasa!!! Verovatno mislis da se jedino namesta u primitivnim ligama kao npr (Srbija, Crna Gora, Makedonija, Hrvatska i sl.). Da, kako da ne. Pa bas ce da namestaju na SP, EP i LS, tamo gde su najvece pare. Ne kazem da je mec sa Australijom namesten i da je sudija namerno prevideo gresku, ali pomocni sudija je sigurno video ruku, a verovatno i glavni koji nam je posle u vidu kompenzacije davao neke beznacajne faulove i aute.
Lepo je meni moj instruktor voznje rekao: "onog dana kada je novac uzeo prevlast u sportu (pocetkom 2000tih), tog dana sam prestao da pratim sport"

520FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 12:10

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

sta vredi kada nema ko gol da postigne. ima li neki u africi klinac da ga usvojimo.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

521FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 13:52

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

http://sport.blic.rs/mondijal2010/vesti/179968/Orlovi-uz-pivo-i-cigarete-cekali-mec-sa-Nemcima

522FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 14:25

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

bruka,bruku stize.

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

523FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 15:10

Guest


Gost

Jedna mala opsaka kao covek koji je dosta vremena proveo u klasicnom fudbalu

Sto se tice sudije sudija je ispravno postupio kada nije dosudio penal i to je fakat,takodje i da je dosudio isti nebi pogresio postoji nekoliko stvari

1 slobodno sudijsko uverenje

2 kada je igrac okrenut ledjima lopti koja dolazi prema njemu i dodje do kontakta ruke nepostoji namera igranja rukom iz razloga jer je igrac bio okrenut ledjima lopiti koja je dolazila(vidi se na snimku) znaci da nije postojala namera jer je jednostavno nije video ,,pravilnik FIFE,,
3 i da je svirao nekim slucajem niko mu nebi zamerio jer se u takvim situacijama primenjuje pravilo 1

i jos jedna konstatacija a ko smo to ,,mi,, da nam sudija svira penal u 91-92 minutu?

uostalom kod takvih stvari postoji takozvano ,,zagradjivanje,, pa ko nam je kriv sto se covek dobro zagradio

kod drugog gola koji smo primili jasno se vidi da vidic umesto da krene u sut na loptu isti se pomeri u stranu da ga nedaj boze nebi udarila kao covek koji je bio najblizi sutu morao je da krene u sut a ne da statira i jos se pomeri

524FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 15:44

cooper

cooper
MVP
MVP

Sto se tice penala, mislim da je trebao da svira, jer je lopta islu prema golu, a tada je svaka ruka penal! Neke sudije , kada neka igra rukom, a lopta ide prema golu, daju crveni karton, ali ne vredi se vaditi na taj penal... Sada je gotovo...

525FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 24 Jun 2010, 15:51

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

Brett Favre ::http://sport.blic.rs/mondijal2010/vesti/179968/Orlovi-uz-pivo-i-cigarete-cekali-mec-sa-Nemcima

O ovome pricam,pa gde ide da pre tako vazne tekme da duvanite i pijete pivo?zato sto su to face,oni su baje oni su face,mogu da rade sta god hoce,zato sto imaju nas narod da ih opravda svejedno,vidim naslove "sad treba biti uz orlove",dosta je vise glupiranja,ja ih necu opravdavati



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 21 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 21 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 28 ... 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu