NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIFA World Cup 2010 - South Africa

+29
Portis26
cooper
Pats 4ever
Taliban
Rasha
Strax
Lazicy
L.D.
Ndamukong
Freak
dr.dule
N.E.P.^Jeca
klodovik
viking
Miki HOF
Danijel Lg
Sirmium Samurai
Raising Arizona
T-Wolf
El Jefe runs San Diego
3BEP
minglez a.k.a milanche
T-Mac
Peyton Manning
Ovan
zlayo
iceman
Colts4Life
Pohovani feniks
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 24 ... 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 36]

276FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 20:48

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

dr.dule ::cekam odbranu Stojkovica. imam osecaj da ce da odbrani penal.

imao sam los osecaj. covek je bio nas najbolji igrac bez odbrane.
ivanovic nije presao centar
kolarov lutao. gde je bio kod penala?
vidic dva puta ispao...covek hoce velike pare
lukovic...igra za modenu pa pravi drugi zuti na centru kada ima svog igraca iza ledja.
deki. kapiten
milijas...sramota da taj igra a nije medju ovim majmunima sto duvaju ova sranja.
kuzma. sta da kazem. propustio trening sa zavezanim rukama.
krasic. velika zvezda . sutirao penal u golmana.
lane. igrao? nisam primetio.
panta...idiot. nezna da primi loptu.
ziga? kamila ali sta da radimo.

bijemo Svabe. nema te brige.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

277FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 20:54

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Antic picka najveca.
ne znam kada cemo se mi dozvati pameti. Bora Milutinovic 5 prvenstva, Sani selektor najboljih igraca u istoriji, Petko setac puslica...svi oni su morali da budu u stabu nase selekcije kao savetnici i naravno on. Ivica Osim.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

278FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 21:04

Guest


Gost

Vrtela se pesmica za ispraćaj ,,Išli smo u Afriku da sadimo papriku......,,
mislim da sem te sadnje paprike ništa posebno neće uraditi a i to je pitanje da li će

279FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 21:09

N.E.P.^Jeca

N.E.P.^Jeca
Executive team
Executive team

i,naravno,odmah na Vukajliji

FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Za-srbiju-se-navija-12215

280FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 21:11

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

jel to fifa menjala nesto ili smo oduvek trebali da igramo sa Svabama od 13.30




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

281FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 21:34

L.D.

L.D.
NFL Player
NFL Player

A tek Svabe sta ce da nam rade,3 komada minimum.Dudicev sindrom presao na Kuzmanovica.Mi bolje igrace nemamo, i ovo je uspeh.Napred Honduras!

282FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 21:38

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Nasi ljudi daleko vise vole da pljuju nego da hvale. Koliko god da si ti dobar, jedva ce docekati prvi neuspeh da te razapnu na kolac (govorim za sport uopste, ne samo za fudbal).
Ja priznajem da sam bio optimista, ali nas najveci problem je sto ne znamo da igramo na velikim takmicenjima.
Nismo igrali nesto dobro, ali isto nismo igrali toliko lose koliko ovde vecina prica. Po mom misljenju, i misljenju ljudi koji su gledali samnom utakmicu, Gana nas nije nadigrala.
Na svetskom prvenstvu ne postoji pravo na gresku, jer se svaka greska kaznjava.
Priznajem da igraci zasluzuju kritiku, ali ovoliko pljuvanje!? Dajte ljudi budimo realni - mi bolje igrace od ovih nemamo. Uostalom, sam plasman na mondijal je veliki uspeh s obzirom u kakvoj smo grupi bili i pitanje je sta bi za nas bio uspeh!?
Mislim da treba rastereceno ici na Nemacku pa sta bude bude, samo je bitno da se ne obrukamo... KEEP IT REAL SRBIJA

283FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 21:53

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ja evo gledam fucu 30 godina i prvi put sam ubedjen da mozemo tuci Svabe.

nema te brige. ako sada ne pobedimo Nemce nikada necemo.

ups ... ovde i nema Nemaca samo fali neki Jevrej da bude kapiten. sta li sada radi Hitler u grobu.

284FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 22:02

Guest


Gost

dr.dule ::ja evo gledam fucu 30 godina i prvi put sam ubedjen da mozemo tuci Svabe.

nema te brige. ako sada ne pobedimo Nemce nikada necemo.
Mozda su se Nemci ispucali protiv Australije???
Ili ce nam mreza biti napunjena do vrha???
No

285FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 22:09

cooper

cooper
MVP
MVP

Ja isto mislim da se su previse ispucali Nemci... Moramo da ih drmnemo... Imamo 5 dana za njih, ali nasa odbrana je mnogo bolja od ove australijske... a i imam neki osecaj da ce mallo sreca da nas pogleda..... Smile

286FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 22:14

Guest


Gost

cooper ::Ja isto mislim da se su previse ispucali Nemci... Moramo da ih drmnemo... Imamo 5 dana za njih, ali nasa odbrana je mnogo bolja od ove australijske... a i imam neki osecaj da ce mallo sreca da nas pogleda..... Smile
Zadnji put kad nas je sreca pogledala je bilo 1998 protiv holandije kad je sudija svirao nepostojeci penal, a Mijatovic pogodio precku!
Tako da moramo sad na "znanje"!
Samo koje kad necemo da trcimo,
nego se vucemo kao fosili!
No

287FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 22:19

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Ala simuliraju ovi nemci. A australijanci su suvise matori da pruze neki otpor, pogotovo sa igracem manje...

288FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 22:28

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Ako mene pitate ako zanemarimo crveni karton najbolji igrac je bio Lukovic,bez premca,covek je vise uradio od svih ovih zajedno,ali jbg.Kuzmi ruku otseci odma idiot.
Stojke nije kriv,nije mogao da brani penal.Zigic se malo igrao,ali mislio da je aut gol linija.Panta nije lose,trudio se bar.Krsicu vezati ruke i sutirati ga u dupe.Vidic popio koju pred tekmu,jbg ne moze pored SAFa

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

289FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 22:31

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

[/mention] ::
[mention]dr.dule ::ja evo gledam fucu 30 godina i prvi put sam ubedjen da mozemo tuci Svabe.

nema te brige. ako sada ne pobedimo Nemce nikada necemo.
Mozda su se Nemci ispucali protiv Australije???
Ili ce nam mreza biti napunjena do vrha???
No

Do vrha do vrha....

Foliranje?kakvo foliranje?to su Nemci,uzmi im Balaka uzmi im ceo tim ko god da igra zna za koga igra i kako igra,uvek bilo i bice,Nemacka kao nacija uvek sabija,a mi bas i ne postujemo nasu proslost,nekad bidosmo fudbalska nacija,ali ovih 10 godina nam je fora ako nas usere da udjemo na prvensto izblamiramo se a posle jos zezamo Hrvate,pa bolje da smo na njihovom mestu makar da se ne blamiramo...



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

290FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 22:32

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

Liverpool FC ::Ako mene pitate ako zanemarimo crveni karton najbolji igrac je bio Lukovic,bez premca,covek je vise uradio od svih ovih zajedno,ali jbg.Kuzmi ruku otseci odma idiot.
Stojke nije kriv,nije mogao da brani penal.Zigic se malo igrao,ali mislio da je aut gol linija.Panta nije lose,trudio se bar.Krsicu vezati ruke i sutirati ga u dupe.Vidic popio koju pred tekmu,jbg ne moze pored SAFa

A ti Kole napravi svece od nas zabrana



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

291FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 22:39

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Pats 4ever ::
kuzma debeli zmaj ::
dr.dule ::ja evo gledam fucu 30 godina i prvi put sam ubedjen da mozemo tuci Svabe.

nema te brige. ako sada ne pobedimo Nemce nikada necemo.
Mozda su se Nemci ispucali protiv Australije???
Ili ce nam mreza biti napunjena do vrha???
No

Do vrha Kuzma do vrha....

Foliranje?kakvo foliranje?to su Nemci,uzmi im Balaka uzmi im ceo tim ko god da igra zna za koga igra i kako igra,uvek bilo i bice,Nemacka kao nacija uvek sabija,a mi bas i ne postujemo nasu proslost,nekad bidosmo fudbalska nacija,ali ovih 10 godina nam je fora ako nas usere da udjemo na prvensto izblamiramo se a posle jos zezamo Hrvate,pa bolje da smo na njihovom mestu makar da se ne blamiramo...

niko se danas nije izblamirao, grci se jesu blamirali, slovenija i alžir su smešne ekipe, mi smo izgubili utakmicu više zbog Antićevih nekih odluka nego zbog same igra, ako me neko ubedi da ni Kolarov ni Ivanović nisu smeli da zašprintaju pored linije kako umeju svaka mu čast, više smo bili fokusirani i cela ekipa na čuvanje svog gola i da ne popušimo kontru sa onim valjda ćemo dati, čim smo malo mrdnuli vezali koji pas, kreacija nešto odma su došle šanse, promašili smo mnogo a to se ne sme na SP stiže kazna....idemo dalje. naši su boljih nemamo...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

292FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 22:39

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Ma dobijamo Nemce bre al u vaterpolu i odbojci.....

Sta ljudi pisu ja ne verujem, koji bre Nemci, dobro je samo da ne primimo 4 5 komada......

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

293FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 22:41

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

ne treba ići iz krajnosti u krajnost, misim nisu zaslužili sad da ih na kolac nabijamo...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

294FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 22:43

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

Nismo ni mi zasluzili da 10 godina skrivamo facu i blamiramo se dok se one smekerisu i oblace u odela i igraju bilijar i stoni tenis tamo,boli me uvo sta sad treba da pravimo svece od tih manekena,samo vi cekajte Nemacku lepo cemo se provesti



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

295FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 22:44

Portis26

Portis26
Standardan
Standardan

N.E.P.^Jeca ::i,naravno,odmah na Vukajliji

FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Za-srbiju-se-navija-12215
]]

Да ли си само видела слику или си пратила дискусију око фудбала на дотичном сајту? Smile

http://nemamsajt.com

296FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 22:48

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Pats 4ever ::Nismo ni mi zasluzili da 10 godina skrivamo facu i blamiramo se dok se one smekerisu i oblace u odela i igraju bilijar i stoni tenis tamo,boli me uvo sta sad treba da pravimo svece od tih manekena,samo vi cekajte Nemacku lepo cemo se provesti


nisi baš u pravu...

imaš bolje na umu?

do pre pola godine nisu bili manekeni....



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

297FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 22:57

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Ovan ::
Pats 4ever ::Nismo ni mi zasluzili da 10 godina skrivamo facu i blamiramo se dok se one smekerisu i oblace u odela i igraju bilijar i stoni tenis tamo,boli me uvo sta sad treba da pravimo svece od tih manekena,samo vi cekajte Nemacku lepo cemo se provesti


nisi baš u pravu...

imaš bolje na umu?

do pre pola godine nisu bili manekeni....

Smile jocolor

Ljudi treba podrzati ove momke bar do kraja meca sa Nemcima
SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA SRBIJA

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

298FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 23:07

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Pats 4ever ::Nismo ni mi zasluzili da 10 godina skrivamo facu i blamiramo se dok se one smekerisu i oblace u odela i igraju bilijar i stoni tenis tamo,boli me uvo sta sad treba da pravimo svece od tih manekena,samo vi cekajte Nemacku lepo cemo se provesti

Ne razumem? Jel treba da sede u sobama izmedju treninga i u jedinim minutima kada imaju pauzu?

299FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 23:35

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

I da dodam jos nesto. Sta god da su uradili i gde god da ispadnu (grupa ili da je to cak cetvrtina finala ili polufinale) opet bi igraci ispali picke. A da se kojim slucajem nisu plasirali na SP tad bi verovatno bili obeseni na sred Terazija...

300FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 12 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 23:59

cooper

cooper
MVP
MVP

Liverpool FC ::Ako mene pitate ako zanemarimo crveni karton najbolji igrac je bio Lukovic,bez premca,covek je vise uradio od svih ovih zajedno,ali jbg.Kuzmi ruku otseci odma idiot.
Stojke nije kriv,nije mogao da brani penal.Zigic se malo igrao,ali mislio da je aut gol linija.Panta nije lose,trudio se bar.Krsicu vezati ruke i sutirati ga u dupe.Vidic popio koju pred tekmu,jbg ne moze pored SAFa

Druze ja ne znam koju si ti utakmicu gledao, ali trud je ono kad Bane Ivanovic uklize u aut za loptom(nekad cak znajuci da je nece stici), a Pantelic cim proceni da je nece stici, ni ne proba!? Lane isto kao lud trci za svakom loptom, mozda bi Panta i dao koji gol da ponekad potrci...

I samo da kazem , ja i dalje navijam svim srcem i ocekujem pobedu protiv Svaba....

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 24 ... 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu