NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIFA World Cup 2010 - South Africa

+29
Portis26
cooper
Pats 4ever
Taliban
Rasha
Strax
Lazicy
L.D.
Ndamukong
Freak
dr.dule
N.E.P.^Jeca
klodovik
viking
Miki HOF
Danijel Lg
Sirmium Samurai
Raising Arizona
T-Wolf
El Jefe runs San Diego
3BEP
minglez a.k.a milanche
T-Mac
Peyton Manning
Ovan
zlayo
iceman
Colts4Life
Pohovani feniks
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 11 od 36]

251FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 00:43

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

SRBIJA < klikni me

252FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 01:00

3BEP

3BEP
Standardan
Standardan

T-Wolf :: SRBIJA &lt; klikni me

и показаће ти се.

253FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 01:22

Taliban

Taliban
NCAA
NCAA

maradona tata. Very Happy

254FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 12:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ovaj mec u 13:30 ce biti jedan od retkih koje necu gledati. Very Happy

http://nfl.com/

255FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 12:21

Taliban

Taliban
NCAA
NCAA

dobija slovenija.

256FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 13:09

Rasha

Rasha
NFL Star
NFL Star

ja ne znam ni gde se nalazi alzir

257FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 13:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Rasha ::ja ne znam ni gde se nalazi alzir
Severna Afrika.

http://nfl.com/

258FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 14:01

Taliban

Taliban
NCAA
NCAA

Peyton Manning ::
Rasha ::ja ne znam ni gde se nalazi alzir
Severna Afrika.

koliko ti godina imas ?? Shocked

259FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 17:01

3BEP

3BEP
Standardan
Standardan

Никад нисам волио оног Красића, а сад знам и зашто. Прије да је модна писта за њега, 16 милиона вриједи, а не зна лопту прихватити како треба.
Кад су се лопте дизале на Жигу, било је голова. Сад би сви да дају неки го са 30 метара, е па не може то тако.

260FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 17:49

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Ovo je vise tuzno nego smesno....sjajni Pantelic i sjajni Zigic MUuuuu......

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

261FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 17:52

iceman

iceman
Veteran
Veteran

A ovaj Kuzmanovic promasio sport, morao je da ide na vaterpolo ili basket, pa ono samo slepac ne bi svirao.....

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

262FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 17:54

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

iceman ::A ovaj Kuzmanovic promasio sport, morao je da ide na vaterpolo ili basket, pa ono samo slepac ne bi svirao.....
Idealan za WR-a......
Bolji su ceo mec.....prilike koje smo imali smo usrali.....a posebno sam odusevljen Zigicevom majsotrijom...... Mad Mad Mad scratch scratch

http://nfl.com/

263FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 17:59

N.E.P.^Jeca

N.E.P.^Jeca
Executive team
Executive team

sada opet neka se igraju na PS 3 No

264FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 18:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

U nekim trenucima mi je izgledalo kao da misle da igraju PES......uhvati jedan igrac loptu,pa trci po strani....ako prodje,prodje,ako ne.......

http://nfl.com/

265FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 18:46

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

meni jedino smetalo i najviše da li je moguće da se cela utakmica igra tako da se slučajno neka greška ne napravi, znači lopta najbližem, ako neko pomisli iole da bude malo kreativan da malo rizikuje fazon bilo da mu keva mre, niko da proba da probije, bekovi zakucani na našoj polovini ni bane ni kolarov da zašprintaju napred.... promašili smo mnogo: Jovanović, PAntelić, Žigić, Krasić, Ivanović, Kuzmanović, Vidić, mnogo mnogo es promašilo...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

266FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 19:04

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Kakve smo mi p*cke, ovo nema nigde... I naravno, kao sto to obicno ide, sutra niko nece smeti nista da kaze gospodi manekenima jer jelte "niko nije vise od njih zeleo pobedu".



 photo AZcardsscript.gif

267FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 19:14

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

Ma nemojte sad da napadate ove momke,posto ste svi do pre mesec dana pricali o "lavovima" u Africi dok je Antic nastupao u jutarnjim programima,showu Lee Kis i bog zna gde vec a manekeni jebali ribe po splavu,ja i moj ortak smo bas popricali i bili sigurni 0-1 bodova na prvenstvu i tako ce izgleda i biti,nije da ja nesto znam,cak stavise mnogo manje znam o ovom prvenstvu nego mnogi vi,ali upravo zbog toga sam realno sagledao situaciju,tolike godine,tolike hvale,USLI NA SVETSKO PRVENSTVO,pa da li to treba da je nas vrh?zar ne delimo tu privilegiju sa jos 32 tima pored?problem je uraditi nesto na tom prvenstvu,ali upravo ste videli nas mentalitet,kriv sudija,covek je pravilno sudio svuda bio u pravu,a o samoj utakmici da ne pricam,o Pantelicu i Zigicu,do onih kilometarskih pasova i igre koja aludira na slabu ekipu koja oce X,e ni taj X nismo dobili,igrate ko picke,ocekujte i takav rezultat

Jedna jedina istina je da su ovo manekeni koji samo misle da se izpozerisu,ajde vratite se ispotpisujte te silne ugovore,svejedno u Africi igrate za dz,pare su bitne,i splavovi i reklamiranje u Srbiji

SVE JE TO MENTALITET!

Pozdrav



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

268FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 19:30

cooper

cooper
MVP
MVP

Navijam ja za Srbiju, ali mogu da budem objektivan po pitanju igre. Pantelic vec nekih 30 utakmica extra los(ne znam zasto su njemu pripisali gol protiv kamerun, kad je bio cist autogol). Svaki put kad ide lopta prema Marku van Pantelaru, ja znam da nece biti nista. I on je napadac!? Zigic za svojim pricama da je ovo njegovo prvenstvo moze da pise pesme.. Milijas nije pravio neke velike greske, ali koliko je spor i sto nema kreativnosti, sramota.... niko nije imao muda da malo rizikuje, da napadne.. Po meni Jovanovic danas najbolji, i onda Antic njega izvodi da bi uveo Subotica... razumem da je morao napadaca, ali gde njega, koji je jedini nesto probao(pantelic je morao tad da ide napolje)... Sve u svemu, losa taktika, Antic je krivac... ja verujem ovim momcima, mislim da stvarno mozemo da dobijemo Nemce, i onda Australiju za drugi krug... Ajmo Orlovi, verujemo u vas, samo hrabro.... SRBIJA

269FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 19:30

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

ja i dalje verujem da cemo pobedjivati!

270FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 19:35

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Samo se pitam kako ih nije sramota, KAKO IH NIJE SRAMOTA: onog Vidica i Kuzmanovica da se zale sudiji i napadaju ga posle svega, onog Lukovica da bude onoliko bezobrazan, onog "proslavljenog" kapitena da daje onakve izjave posle meca, onog kosatog kretena da uopste postoji a kamoli igra fudbal, i ostale nepomicne stoke koje mogu slobodno u prvi avion.



 photo AZcardsscript.gif

271FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 19:39

Guest


Gost

elJefe ::ja i dalje verujem da cemo pobedjivati!
Samo u snu!

272FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 19:42

Guest


Gost

Kada sam pre pocetka pisao postove da nismo ni za QQQQQQ, onda su neki komentarisali da sam preterao, a sad?
A Kuzmanovic malo igra nogom, pa malo rukom i onda onako napravi facu, nisam ja gosn sudac, to sam ja rukom terao komarce pa me slucajno pogodila lopta u saku!!!!

273FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 19:46

Guest


Gost

Pod hitno da se Srbija ujedini sa Montenegrom, Vucinica i Jovetica spakovati na prvi avion, i da zaigraju za reprezentaciju Srbije protiv Nemacke, jer od ovih foliranata niko ne bi pogodio gol ni sa 5 metara!

274FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 19:49

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

A ta teoriju za pobedu provi Nemaca je posebno zanimljiva,zna se na mundijalu kako se to radi ukoliko si ekipa srednje klase,tuci male i skupljaj bodove na njih a protiv jacih kontre pa ako nesto bude ako ne nisi nista ni ocekivao

A mi ni manje ni vise nego OBE POBEDE,ali ljudi TO JE NEMACKA,ma nema veze orlici iliti lavovi ce brzo da se povrate i da zadaju nockaut jednom od favorita na prvenstvu i ekipi koja nije skorih decenija ispala iz grupe,i tako lepo mi iz tekme u tekmu iz ohrabrenja ohrabrenje jurimo matematicike odnosno teorijske sanse za prolazak sve dok ne puknemo konacno ko tikve,ova je utakmica MORALA DA SE POBEDI!TACKA

I nije sad da ih svi psujemo i pljujemo,ali mislim da je ova nacija zasluzila malo radosti,a ne nesrece,peta izgubljena utakmica zaredom na mundijalima,to samo nasi mogu Suspect



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

275FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 11 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 13 Jun 2010, 20:06

Freak

Freak
VIP
VIP

Jebi ga... bolje od njih nemamo, sta je tu je... Engleska je kiksnula, Francuska nece proci grupe... Iskreno mislim da ce ovde biti velikih iznenadjenja... To ipak nije nikakvo opravdanje za bezidejnu, bezopasnu igru... Nemce necemo pobediti, i jedino neka puka matematicka teorija moze sa 4 boda da nas odvede dalje...



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu