NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFLFS Super League

+18
Shaky1982
dr.dule
millhouse
Cenci D
Vlado997
Steelers
kb8
KPGS
Danijel Lg
Pit Bull
Freak
Peyton Manning
SymphonyX
Mos Def
Zver
TMH34
Chicha Nesha
penban
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 17 od 26]

401NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 10:47

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ol' Dirty Bastard ::NFLFS Super League - Page 17 VZEI0kL

Kreten Hooper operise slepo crevo i ja da zamenim njega hocu da ubacim igraca izbacuje mi ovaj error. Ja reko ok mozda posto mi je Shepard bio na IR a u medjuvremenu su ga vratili mozda hoce da izbacim igrace da napravim mesta da ga vratim na klupu. Ja izbacim 3 igraca napolje sa klupe i idalje mi izbacuje ovo. Jel moguce da su takvi retardi da nisu racunali na ovakve situacije. I sad me sjebali izbacio sam 3 igraca, jes da nisu bitni, ali sad jos i moram da igram bez jednog igraca jer ne mogu da ubacim...
Ako sam te dobro skontao, Shepard ti je bio na rezervi i ti si pokušao da pokupiš Schultza sa FA?

402NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 18:08

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Meni je tako Correy Davis posto je bio IR na RES listi.
izbacio sam jednog igraca, a njega prebacio na bench.



NFLFS Super League - Page 17 Potpis

403NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 19:22

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ma nije to problem nego sam ja imao Sheparda na IR i Giantsi ga na dan utakmice aktiviraju i meni aktivan igrac ostane na IR jer ja nisam ni gledao, mislio sam da nece igrati. Medjutim kad sam ja posle hteo da ga ubacim nisu mi dali jer ne mozes da diras igraca koji je vec odigrao utakmicu, ne mozes da ga pomeras nigde osim da ga izbacis. I ja reko kad se zavrsi kolo sredicu to, ionako ne utice ni na sta. Medjutim Hooper se povredi i napravi mi to sranje. Al sredice komesar, vratice mi Sheparda i Dobbinsa a Tua i Gore ispadaju.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

404NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 19:44

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

dodao sam ti ih
inace neka si ubacio Antonija Brauna, prate se Sefterovi potezi



NFLFS Super League - Page 17 Potpis

405NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 20:03

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Steelers ::dodao sam ti ih
inace neka si ubacio Antonija Brauna, prate se Sefterovi potezi

Hvala.

Prate se, dodao sam ga odmah u sve tri lige sto igram mada sam se nadao da ce Hawkse da ode, ovako ima previse oruzija u Tampi videcemo sta ce biti. A dodao sam u jednoj ligi i Deza, ne ocekujem da ce biti nesto od njega al ko zna, neka ga leba ne jede Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

406NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 20:05

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ja mislim da je cisto za fantasy value Tampa bolji izbor.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

407NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 20:11

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ol' Dirty Bastard ::dodao sam ga odmah u sve tri lige sto igram mada sam se nadao da ce Hawkse da ode, ovako ima previse oruzija u Tampi videcemo sta ce biti.
toliko pratim, da ovo nisi napisao ko zna kad bih saznao, prvi put citam
pi. postaje tampa bas odvratna



NFLFS Super League - Page 17 Potpis

408NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 20:45

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

SymphonyX ::Ja mislim da je cisto za fantasy value Tampa bolji izbor.

Ne znam, prethodnih sezona mozda al ove sezone Wilson je bolestan i mnogo vise igraju pasom nego inace a da je on otisao tamo bio bi odmah WR2 u timu. Ovako u Tampi ce biti WR3 plus treba nahraniti i Gronka. Jedino sto ima konekciju vec sa Brejdijem al videcemo. Ionako je low risk high reward, zadovoljan sam svojim WR-ovima, on je tu za ne daj Boze.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

409NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 20:58

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Brown ce ako bude zdrav imati vise targeta od Evansa, on je mnogo blize tipu receicera koji odgovara Tomi. Uostalom vidjecemo, ne bi me cudilo da bude odma iza Godwina.
Sto se Hawksa tice, skroz drugaciji, mnogo vertikalniji napad, nisam previse ubijedjen u taj fit.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

410NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 21:06

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Btw, Mike Evans ima 14 grandioznih jardi u 3 meca u kojima je Godwin igrao.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

411NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 21:55

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja ne mogu da vjerujem da ljudi i dalje troše mjesto na klupi zbog AB-a.

412NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Ned 01 Nov 2020, 11:25

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Melanthios - nisi stavio TE

desert giant - nisi stavio K

Beograd1982 - oba RB su ti bye, na klupi imas samo jednog koji je aktivan. Nadam se da ce staviti igrace, nije prvi put da ima neaktivne...

Vlado - Thomas out

Longest Yard - A.Jones out



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

413NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Ned 01 Nov 2020, 11:33

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

dal je ovo novi komesar na vidiku



NFLFS Super League - Page 17 Potpis

414NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Ned 01 Nov 2020, 11:49

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Daleko bilo, sta mi to treba u zivotu da imam posla sa ovom bandom ovde Very Happy To je samo privremeno jer nam je diktator zauzet.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

415NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Pon 02 Nov 2020, 15:24

penban

penban
Moderator
Moderator

Ljudi, zbog mase obaveza na poslu i oko specijalizacije koju završavam i one druge koju treba da upišem, neću biti u prilici da menjam timove i opominjem, pa molim kokomesare da uskaču. Ako kokomesar nije u prilici molim da se javi neko koga bih imenovao da pomogne.

Ne zamerite Smile



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

416NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Uto 10 Nov 2020, 13:00

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

kakva zavrsnica fantazija, u preostala cetiri kola dosta toga je u opticaju

Prvoplasirani AndyKory (kb8) 8-1 ima samo jedan poraz i to od drugoplasiranih Vukova 7-2.
Bice nekoliko zanimljivih duela do kraja koji se mogu nazvati utakmicom kola. A jos osim ovih ekipa tu su cetiri sa skorom 4-5, od kojih BL Kombajni (Danijel Lg) imaju najlaksi raspored do kraja jer ih ocekuju susreti sa cetiri ekipe koje trenutno takodje imaju negativan skor.

10. kolo
#4 Longest Yard (Freak 6-3) vs #1 Andy Kory (kb8 8-1)

11. kolo
#4 Longest Yard (Freak 6-3) vs #3 Polk High 33s (Ol' Dirty Bastard 6-3)

12. kolo
#2 Vukovi sa Ontarija (Steelers 7-2) vs #4 Longest Yard (Freak 6-3)

13. kolo
#2 Vukovi sa Ontarija (Steelers 7-2) vs #3 Polk High 33s (Ol' Dirty Bastard 6-3)



NFLFS Super League - Page 17 Potpis

417NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Uto 10 Nov 2020, 13:09

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Kako god završilo, reko bi da sam i više nego opravdo učešće u Ligi Cool Faca



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Steelers likes this post

418NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Sre 11 Nov 2020, 09:05

penban

penban
Moderator
Moderator

CMC se vratio, a da li to znači da se vraćam i ja u igru... verovatno ne, ali videćemo u nedeljama koje slede.

Inače, u duelu dva tehnologa koja ne znaju fantasy pobedu je odneo mlađi Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

419NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Sre 11 Nov 2020, 19:56

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

I meni će dosta toga zavisiti od zdravlja CGM-a i Carsona. I naravno Gordon sa svojim slučajem.

420NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Ned 15 Nov 2020, 18:07

penban

penban
Moderator
Moderator

ajde sa opomenama

Limeni, ovaj Čelični, sredi odbranu

Pit Bull daj zameni ove iz KC što ti imaju bye

Vlado Chris Carson je out, pa ako ti nije problem zameni

Shaky1982 Michael Gallup i Harrison Butker ne igraju ove nedelje

Ljudi, nadam se da ćete srediti ovo do 18:50



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

421NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Ned 15 Nov 2020, 18:47

penban

penban
Moderator
Moderator

penban ::ajde sa opomenama

Limeni, ovaj Čelični, sredi odbranu

Pit Bull daj zameni ove iz KC što ti imaju bye

Vlado Chris Carson je out, pa ako ti nije problem zameni

Shaky1982 Michael Gallup i Harrison Butker ne igraju ove nedelje

Ljudi, nadam se da ćete srediti ovo do 18:50


Čeličnom je odbrana stavljena na klupu da bi mogao drugu da ubaci

Pit Bullu sam aktivirao sve igrače sa klupe koji mogu da igraju i donose mu najviše bodova

Vlado minus ko kuća, Carsona menja Gordon jer on ima bolju projekciju od Mek Kisića Tepavčevića

Sharky1982 izvršene su neke izmene

Ljudi neozbiljni ste...



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

422NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Pon 16 Nov 2020, 15:37

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ne znam ko bese Beograd1982 al mislim da je red da se izbaci iz lige, sada ili na kraju sezone, jer covek jednostavno ne igra, bezveze je da ga drzimo. Mislim sad je sezona vec odmakala pa bi mozda bolje bilo da ostane do kraja kad je vec takva situacija ali da ga za sledecu sezonu zamenimo.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

423NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Pet 20 Nov 2020, 19:46

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

I ja sam razmišljao o tome, ali mislim da je pošteno i da preostali timovi koji igraju protiv njega na neki način imaju istu privilegiju kao i predhodni protivnici, pogotovo što slijede divizijski dueli u posljednja tri kola.

424NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Ned 22 Nov 2020, 14:13

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Midal - Nisi QB-a stavio.

Vukovi - Fant je Q, mrljav.

desert giant - Harris Q, igrace verovatno.

Bg1982 - ne vredi ni navoditi ko sve fali.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

425NFLFS Super League - Page 17 Empty Re: NFLFS Super League Ned 22 Nov 2020, 15:34

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

S obzirom da ulazimo u posljednja tri kola regularnog dijela sezone, međudivizijske duele, red je da napomenemo malo širu javnost o raskrinkavanju koje će da uslijedi.  Very Happy

U prvoj komesarskoj diviziji, koja ima primjese NFC East-a, našem dragom komesaru Danetu pobjeda u ovom kolu donosi pol poziciju u divizijskoj trci, a pobjeda moje malenkosti upotpunosti otvara diviziju. I našem dragom komesaru Toletu i Hesni je ovo biti ili ne biti meč.
NFLFS Super League - Page 17 Div_je10
U drugog diviziji, koja je krkljanac ove sezone, vodi naš dragi podkomesar, koji je ujedno lider na tabeli. Biće ovde još klanja, jer su i pretendenti Frikoni i ODB u odličnoj formi, dok je za veterana Pustinjskog diva sezona nažalost gotova.
NFLFS Super League - Page 17 Div_dv10
U trećoj diviziji, Kabe je iskoristio debitantsku sreću ili sirovo znanje ili pak oboje, i opravdao svoje učešće. Može da ladi jaja, divizija je dobijena ali ne sumnjam da će se boriti za playoff bye. Pit Bull je definitivno u igri za WC mjesto, a tu su naravno i Titanik i Symphony kojem je sezona nažalost gotovo izvjesno gotova, ali ne i teoretski.
NFLFS Super League - Page 17 Div_tr10

Steelers likes this post

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 17 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu