NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFLFS Super League

+18
Shaky1982
dr.dule
millhouse
Cenci D
Vlado997
Steelers
kb8
KPGS
Danijel Lg
Pit Bull
Freak
Peyton Manning
SymphonyX
Mos Def
Zver
TMH34
Chicha Nesha
penban
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 26  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 18 od 26]

426NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Pon 23 Nov 2020, 10:24

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Nema labavo Kad macke nema...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

427NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Pon 23 Nov 2020, 12:24

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ja popušlić



STANE VAS SVE PRATI

428NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Uto 24 Nov 2020, 11:46

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

s kakvom mukom pobjedih
sa 60 i nesto poena



STANE VAS SVE PRATI

429NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Ned 29 Nov 2020, 15:09

penban

penban
Moderator
Moderator

Ajde da krenemo

Dane - D.J. Chark i Salvon Ahmed su OUT
SX - Mark Andrews je Q, sa tom tekmom se ništa ne zna

Beograd1982 opet ima nelegalnu postavu

Kabe - JJ verovatno neće igrati

Neće se uzeti igračima za zlo ako se utakmica između BAL i PIT odloži a oni budu imali igrače koji su u tim timovima



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

430NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Pon 30 Nov 2020, 11:47

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ne palih komp 4 dana a Fantasy još manje...

Opušteno...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

431NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Pon 30 Nov 2020, 15:27

penban

penban
Moderator
Moderator

Večeras će biti gusto sa Vladom... Pobednik ostaje u trci za PO, poraženi pakuje kofere.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

432NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Pon 30 Nov 2020, 19:31

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja svakako pakujem kofere a ti ćeš se boriti sa Danetom u međusobnom okršaju.

433NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Pon 30 Nov 2020, 22:38

penban

penban
Moderator
Moderator

Da citiram mog velikog prijatelja i igrača preferansa "na kraju se broje mrtvi" tako da dokle god ima igrača ima i šanse za pobedom



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

434NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Ned 06 Dec 2020, 11:15

penban

penban
Moderator
Moderator

Ako sam dobro video, da bih ušao sigurno u PO moram dobiti Daneta 25 razlike

I da, od sledeće sezone Beograd1982 više nije deo lige. Nelegalna postava više puta, neaktivnost.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

435NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Ned 06 Dec 2020, 13:58

penban

penban
Moderator
Moderator

Zbog ogromnog pritiska koji trpim godinama od nazad od onih koje neću imenovati (ODB i Čelični) rešio sam da od sledeće sezone napustim mesto komesara ove lige. Kao što su u FSS posle Toleta došli neki drugi, čuj mene lošiji, drugi kadrovi tako će i ovde doći do tranzicije vlasti.

Naime, imenujem gospodina sa interpolove poternice koji je viđen u Podgorici sa Toletom prošle godine, Čeličnog da preuzme ligu. Želim mu svu sreću u radu i mnogo uspeha.

Kokomesar će biti čovek koga ne treba puno predstavljati. ODB preuzima tu prestižnu funkciju. Nadam se da će biti strog i pravičan prema svim igračima kao što je bio u kritikama koje su izrečene na Toletov račun.

Želim novoj garnituri mnogo sreće i uspeha

(Stvarni razlog što im predajem funkciju je taj što sam dobio specijalizaciju i idem od sledeće godine na kruženja, tako da me neće biti previše na forumu, a za fantasy tek neću imati vremena sem da postavim legalnu postavu i da pre toga draftujem Smile )



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

436NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Ned 06 Dec 2020, 14:09

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Znas kako kazu, biti komesar u fantasy ligi je kao biti mafijas, postoje dva kraja: ili te ubiju ili zavrsis u zatvoru zbog korupcije. Ti si resio da se na vreme izvuces i to je pametno.
Za ostatak lige jedna topla poruka od novih komesara: najebali ste.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

437NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Ned 06 Dec 2020, 14:16

penban

penban
Moderator
Moderator

Praviće Toleta od blata... Vidim ja Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

438NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Ned 06 Dec 2020, 18:32

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Dakle poraz od 25 razlike nam ne treba

Sretno



STANE VAS SVE PRATI

439NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Uto 08 Dec 2020, 13:28

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ovde retko nezanimljiva zavrsnica sezone jer se manje vise sve zna. Jedina promena jeste sto ce Tole u PO sa ovom pobedom i osvojice onu njihovu NFC East diviziju. Nezanimljiva sezona znaci da je sav kvalitet u 3,4 ekipe koje ce se boriti za titulu verovatno.
Ja sam one jadne Vukove dobio bezobzira sto sam malo promesao postavu da sakrijem karte jer opet igramo u prvoj rundi PO.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

440NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Čet 10 Dec 2020, 19:37

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Kakva je ovo kurva od sezone za nas iz druge divizije, prvo se koljemo cele sezone Longest Yard, Vukovi i ja svi 8+ pobeda i onda jos zbog divizija smo rasporedjeni na gornji deo kostura i opet igramo Vukovi i ja pa ko dobije ide na Longesta, a tamo na drugoj strani sve boranija...



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

441NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Čet 10 Dec 2020, 19:44

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ol' Dirty Bastard ::Kakva je ovo kurva od sezone za nas iz druge divizije, prvo se koljemo cele sezone Longest Yard, Vukovi i ja svi 8+ pobeda i onda jos zbog divizija smo rasporedjeni na gornji deo kostura i opet igramo Vukovi i ja pa ko dobije ide na Longesta, a tamo na drugoj strani sve boranija...
najteza divizija u fudbalu
u padu sam forme, sa prve pozicije na cetvrtu... tri poraza za redom

moram te podrzati za drugi dio haaha nece biti toga vise, stizu promjene sledece sezone Very Happy sampione divizija cemo ukinuti nego da se gleda samo skor, da se ne desi da neko sa 6-7 bude boljeplasiran od 8-5
kao kokomesari, ODB ima totalno da revolucionarizujemo ligu, sve sto moze da se promjeni ce biti drugacije Very Happy dosta je bilo toleta, stize novo rukovodstvo funny



NFLFS Super League - Page 18 Potpis

442NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Pet 11 Dec 2020, 19:45

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ma ne, svaku predlozenu promenu cemo lepo staviti ovde na glasanje, pravo demokratski.

Those who cast the votes decide nothing. Those who count the votes decide everything.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

443NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Pet 11 Dec 2020, 22:57

penban

penban
Moderator
Moderator

Tranzicija vlasti je najavljena, ali nije izvršena... A Terza i Kokeza već smišljaju planove kako da naprave od Super lige ling long...



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

444NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Pon 14 Dec 2020, 11:10

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Pod uslovom da veceras Landry ne izdivlja u stilu Hilla i uzme 35 poena ovo je pobeda drugi put u dve nedelje nad Vukovima. Znaci sledece nedelje Longest koji ima Henry-a protiv Detroita Prebledeo



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

445NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Ned 20 Dec 2020, 07:36

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ne mos ti ovaj Longest Yard pobediti nema sanse. Jacobs u cetvrtak 17 poena reko dobar pocetak mozda ima nade. Naravno, danas Diggs i Jones izdivljaju a Adams odigra najslabiju utakmicu...
Longest Yard za celu sezonu samo jednom imao ispod 100 poena i to je bilo 97. Cak i prosle nedelje kad je imao bye je imao 140...



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

446NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Ned 20 Dec 2020, 20:39

penban

penban
Moderator
Moderator

Kabe, čestitke.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

447NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Pon 21 Dec 2020, 07:31

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

NFLFS Super League - Page 18 WQuarTV

Ako mi Big Ben donese pobedu veceras prelazim da navijam za Stilerese.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

448NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Pon 21 Dec 2020, 13:39

kb8

kb8
Moderator
Moderator

penban ::Kabe, čestitke.

Hvala jocolor



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

449NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Pon 21 Dec 2020, 15:50

penban

penban
Moderator
Moderator

Ol' Dirty Bastard ::NFLFS Super League - Page 18 WQuarTV

Ako mi Big Ben donese pobedu veceras prelazim da navijam za Stilerese.

Hahahaha Laughing Laughing Laughing Laughing



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

450NFLFS Super League - Page 18 Empty Re: NFLFS Super League Uto 22 Dec 2020, 09:10

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Big Ben ubio vidim...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 18 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu