NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFLFS Super League

+18
Shaky1982
dr.dule
millhouse
Cenci D
Vlado997
Steelers
kb8
KPGS
Danijel Lg
Pit Bull
Freak
Peyton Manning
SymphonyX
Mos Def
Zver
TMH34
Chicha Nesha
penban
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 21 od 26]

501NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Uto 07 Sep 2021, 09:00

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Nikako da bude rangiranje na osnovu prošlogodišnjeg plasmana. Neka bude kao i pre, random draft order

502NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Uto 07 Sep 2021, 19:52

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Podsjetnik da je u četvrtak u 21:00 draft.

Želimo dobrodošlicu novom timu Ventura koga kontroliše član foruma BasBetis

NFLFS Super League - Page 21 Ace-ventura-logo

Divizije su formirane da odgovaraju prošlogodišnjem rezultatu ekipa, sa trenutnim šampionom i najuspješnijom ekipom lige sa četiri titule - Longest Yard (Freak), kao nosiocem iz prvog šešira u diviziji sjever, drugoplasirani kb8 kao nosioc dovizije centar i trećeplasirani Ol' Dirty kao nosilac grupe jug. itd istim principom.
nešto slabiji učinak kuzme i Danijela Lg u protekloj sezoni doveo je do interesantne grupe u sjevernoj diviziji gdje će igrati 3 šampiona sa ukupno osvojenih 7 titula do sada.
već u prvom kolu nas očekuje okršaj 2 najtrofejnije ekipe u ligi: The Longest Yard i BL Kombajni.



NFLFS Super League - Page 21 Potpis

BasBetis likes this post

503NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Sre 08 Sep 2021, 18:18

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Ima jedna stvar koja mi nije jasna, a vezano je za međusobne duele u ligi:
U prvih 6 kola dva puta se sastajemo sa timovima iz iste divizije ( pre je bilo 3 na početku i 3 zadnja kola),
takođe pošto sada ima 14 kola regularnog dela sezone, umesto da imamo sa ekipama iz drugih divizija po jedan meč, u 7 kolu moja divizija se opet sastaje međusobno, i neću sa jednim timom iz druge divizije imati meč uopšte što nema logike.
Da li komesar lige može da namesti raspored da se prva 3 kola i zadnja 3 kola igra između timova iz iste divizije, a između da se imaju mečevi sa svim protivnicima iz drugih divizija po jednom?
Hvala unapred

504NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Sre 08 Sep 2021, 19:01

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

KPGS ::Da li komesar lige može da namesti raspored da se prva 3 kola i zadnja 3 kola igra između timova iz iste divizije, a između da se imaju mečevi sa svim protivnicima iz drugih divizija po jednom?
Hvala unapred
sugestija prihvacena i slazem se
konsultovacu se sa starim komesarom oko opcija, pa ako bude moglo napravicemo tako



NFLFS Super League - Page 21 Potpis

505NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Sre 08 Sep 2021, 19:15

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Steelers ::
KPGS ::Da li komesar lige može da namesti raspored da se prva 3 kola i zadnja 3 kola igra između timova iz iste divizije, a između da se imaju mečevi sa svim protivnicima iz drugih divizija po jednom?
Hvala unapred
sugestija prihvacena i slazem se
konsultovacu se sa starim komesarom oko opcija, pa ako bude moglo napravicemo tako
kuzma, ipak bolje da ovo ne radimo.
u opcije nema neki preset podesavanja gdje se moze podeseiti format ( npr. kao sto predlazes - prva 3 i poslednja 3 kola da budu divizijska kola).
nego je obicni edit, mozes utakmicu po utakmicu promijeniti, pa npr. mogu staviti da igramo ja i ti 10 puta, nemam upozorenje da me ogranicava. tako da je bolje da ne diramo nista, velika je vrv da nesto zajebemo. a i vidim na redditu mnogo ljudi se zali da im se poremetio isto ovako raspored. mozda je do veceg broja kola u novoj sezoni?

ono sto mozemo je da produzimo fantazi sezonu na vise kola? posto je ovo svakako duza NFL sezona



NFLFS Super League - Page 21 Potpis

506NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Sre 08 Sep 2021, 20:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Kod nas u ligi je sve ostalo isto.

Prva tri i poslednja tri kola sa divizijskim, a izmedju sa ostalim..samo sto ima jedno kolo vise, pa se ne propusta mec sa jednim rivalom kao prethodnih godina.

Ne znam zasto vi imate problem.

http://nfl.com/

507NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Sre 08 Sep 2021, 20:34

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ja sad gledam svoj raspored pa kod mene je dobro sve, igram prva 3 i zadnja 3 sa ekipama iz divizije.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

508NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Sre 08 Sep 2021, 22:36

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Ol' Dirty Bastard ::Ja sad gledam svoj raspored pa kod mene je dobro sve, igram prva 3 i zadnja 3 sa ekipama iz divizije.
Ja ne znam kako su idiJoti zaduženi za programiranje NFL fantasija glupi ko kurac na biciklu da ne znaju da urade kombinatoriku, ali su zasrali skroz. Moj tim se nalazi u diviziji 1 i u prvih 7 kola se non stop sastajem sa timovima iz svoje divizije ( sa Penbanom čak tri puta u prvih 7 kola) a u diviziji 3 (proverio ) se sastaju kako bi i trebalo. U 7 kolu mozgovi iz NFL fantazija su ukrstili timove iz 2 divizije sa timovima iz 3 divizije, a prva divizija opet međusobno. Jebo im pas mater (NFL fantasy programerima) ko im je predavao matematiku a posebno kombinatoriku!

509NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Čet 09 Sep 2021, 12:59

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Meni je isto okej, prva tri i poslednja tri divizijski.

510NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Čet 09 Sep 2021, 14:51

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

KPGS ::
Ol' Dirty Bastard ::Ja sad gledam svoj raspored pa kod mene je dobro sve, igram prva 3 i zadnja 3 sa ekipama iz divizije.
Ja ne znam kako su idiJoti zaduženi za programiranje NFL fantasija glupi ko kurac na biciklu da ne znaju da urade kombinatoriku, ali su zasrali skroz. Moj tim se nalazi u diviziji 1 i u prvih 7 kola se non stop sastajem sa timovima iz svoje divizije ( sa Penbanom čak tri puta u prvih 7 kola) a u diviziji 3 (proverio ) se sastaju kako bi i trebalo. U 7 kolu mozgovi iz NFL fantazija su ukrstili timove iz 2 divizije sa timovima iz 3 divizije, a prva divizija opet međusobno. Jebo im pas mater (NFL fantasy programerima)  ko im je predavao matematiku a posebno kombinatoriku!
mozemo da probamo da resetujemo schedule, ako su svi za?



NFLFS Super League - Page 21 Potpis

511NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Čet 09 Sep 2021, 15:18

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Resetiraj, formatiraj, ko mu jebe mater, jednom se živi...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

512NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Čet 09 Sep 2021, 19:14

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ajde resetuj, probaj sto kaze kb, sta bude bice. Mozda padne ceo fantasy sajt kako su ga napravili.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

513NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Čet 09 Sep 2021, 20:06

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Veceras u 21:00 draft.

Liga je izbacila novi raspored i tako uslisila molbu kuzme - prva tri i poslednja tri kola igraju se sa divizijskim protivnicima.

Sezonu otvaramo kickoffom sampiona sa desert giantsima.
Duel 2 najtrofejnije ekipe u ligi: The Longest Yard i BL Kombajni nas ocekuje u 3. i 12. kolu.
Vjeciti derbi Bonecrackersa i Vukova sa Ontarija u 9. kolu.
Repriza proslogodisnjeg finala - mec sampiona The Longest Yard i vicesampiona AndyKory u 6. kolu



NFLFS Super League - Page 21 Potpis

514NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Čet 09 Sep 2021, 20:21

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Hvala na novom rasporedu.

Steelers likes this post

515NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Čet 09 Sep 2021, 20:59

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

NFLFS Super League - Page 21 SUPERLIGA



NFLFS Super League - Page 21 Potpis

SymphonyX, Mos Def and BasBetis like this post

516NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Čet 09 Sep 2021, 23:18

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

QB: J. Herbert, J. Winston
RB: M. Davis, M. Gaskin, C. Edmonds, T. Ettiene
WR: D. Adams, T. Hill, M. Thomas, M. Jones, J. Landry
TE: M. Gesicki, D. Goedert
K: R. Succop
DEF: Colts

Ovo je poslednji put da radim draft na telefonu, jebeno sam draftovao Etijena u 12. rundi...
Na stranu to, planirao sam da idem sa RB, RB a išao sam sa WR, WR strategijom. Užasan draft. I što je najgore nfl.com me našao da troluje...

ANCHORED BY A DYNAMITE RECEIVING CORPS, MIDAL SHOULD BE POSITIONED FOR A CHAMPIONSHIP
Draft Grade
A+
Proj Record
13-1
Proj Finish
1
DRAFT SUMMARY
Midal took advantage of picking 11th overall, building a roster that will give opponents fits this season. They stocked up on pass-catching weapons early, using three of their first five selections to pick up wide receivers. In conjunction with that drafting strategy, Midal ended up with the most prolific foursome of wide receivers in the league.

Midal might be interested in shopping a WR to upgrade in other areas. Their fourth-ranked WR, Jarvis Landry, is projected to be better than the league average at his position.
In the 6th round, caution was thrown to the wind, as Marvin Jones was selected at pick number 62 versus an ADP of 114.0 across all NFL.com leagues.
The other league managers may have passed over a diamond in the rough, as Travis Etienne dropped to the 134th overall pick versus an ADP of 101.3.

YOUR SEASON SIMULATED
YOUR CHANCES TO MAKE THE PLAYOFFS YOUR CHANCES TO MAKE THE CHAMPIONSHIP YOUR CHANCES TO WIN THE CHAMPIONSHIP
94.2% 41.6% 20.6%

517NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Pet 10 Sep 2021, 15:43

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Meni je kompjuter rekao istinu 2-12 i burek sa sirom. jebo me internet i draftovanje.
I za kraj, nisam ni gledao koja mi je postava i A. Brown ostao na klupi ( daseubies ).

518NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Sub 11 Sep 2021, 13:41

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Vlado997 ::QB: J. Herbert, J. Winston
RB: M. Davis, M. Gaskin, C. Edmonds, T. Ettiene
WR: D. Adams, T. Hill, M. Thomas, M. Jones, J. Landry
TE: M. Gesicki, D. Goedert
K: R. Succop
DEF: Colts

Ovo je poslednji put da radim draft na telefonu, jebeno sam draftovao Etijena u 12. rundi...
Na stranu to, planirao sam da idem sa RB, RB a išao sam sa WR, WR strategijom. Užasan draft. I što je najgore nfl.com me našao da troluje...



Trkači ti jesu malo problematični, ostatak je sasvim dobar.

519NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Ned 12 Sep 2021, 11:23

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

NFLFS Super League - Page 21 Superleague



NFLFS Super League - Page 21 Potpis

520NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Pon 13 Sep 2021, 01:31

TMH34

TMH34
NFL Star
NFL Star

Krenuli smo bombasticno u sezonu teg

521NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Pon 13 Sep 2021, 13:43

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Krenuli smo, ko po običaju, loše.

522NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Pon 13 Sep 2021, 20:38

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Molim komesara da ako bude bilo nekih problema sa mojim timom (ako je neko kovid pozitivan ili tako nešto) da mi zameni igrača ako ne uradim do nedelje, jer sutra idem u bolnicu da operišem bruh. Hvala unapred

523NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Uto 14 Sep 2021, 14:21

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

KPGS ::Molim komesara da ako bude bilo nekih problema sa mojim timom (ako je neko kovid pozitivan ili tako nešto) da mi zameni igrača ako ne uradim do nedelje, jer sutra idem u bolnicu da operišem bruh. Hvala unapred
Znači, ti se seliš na IR?

524NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Ned 19 Sep 2021, 15:23

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

da li se mozete prijaviti na sajt fantazija?
javlja gresku



NFLFS Super League - Page 21 Potpis

525NFLFS Super League - Page 21 Empty Re: NFLFS Super League Pon 20 Sep 2021, 02:32

TMH34

TMH34
NFL Star
NFL Star

Tenk od ekipe Popcorn

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 21 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu