NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFLFS Super League

+18
Shaky1982
dr.dule
millhouse
Cenci D
Vlado997
Steelers
kb8
KPGS
Danijel Lg
Pit Bull
Freak
Peyton Manning
SymphonyX
Mos Def
Zver
TMH34
Chicha Nesha
penban
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 16 od 26]

376NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 15 Okt 2020, 10:08

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Kakva neozbiljnost. Prvo Mike na treningu golim rukama gađa kacigu, sva sreća da sam Lamba startovao umjesto njega, a sad će izgleda i Gordon na suspenziju. I to ovo kolo sam bez tri startera.

377NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 15 Okt 2020, 14:17

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

David Johnson ili David Montgomery su na trade block-u kod mene. Razlog, nema mesta za sve pa da ne sede na klupi. Mada to ne znaci da hocu budzasta da ih se otarasim, bez nepristojnih ponuda. Cimanje stop, pederi stop.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

378NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Ned 18 Okt 2020, 18:35

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

BG1982 - Waller bye



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

379NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Uto 20 Okt 2020, 10:30

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Bogami Frikoni se ne šali, em mi je prekinuo niz pobjeda, em je vezao 5 u nizu. Čestitke.

380NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Uto 20 Okt 2020, 20:34

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Sta ti je kad je covek dugo diktator, izgubi totalno vezu sa realnoscu. Ponudis korektan trejd on oce da ti uzme sve...



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

381NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Sre 21 Okt 2020, 14:31

penban

penban
Moderator
Moderator

Tole je podigao cenu u ova teška vremena... ali je kao i uvek fer i pravedan Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

382NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 22 Okt 2020, 10:40

penban

penban
Moderator
Moderator

U malo da zaboravim... Kabe, čestitam na ubeljivoj i zasluženoj pobedi



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

383NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 22 Okt 2020, 11:00

penban

penban
Moderator
Moderator

Kralj trejdova ove sezone me bacio u razmišljanje i ima ok ponudu, ali bih da vidim da li mogu da izvučem više.

TE SF je na trjed bloku. U obzir dolazi kombinacija RB1 i WR2 ili WR3. Mislim da čovek vredi toliko, sad da vas čujem.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

384NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 22 Okt 2020, 11:05

kb8

kb8
Moderator
Moderator

penban ::U malo da zaboravim... Kabe, čestitam na ubeljivoj i zasluženoj pobedi

Fala...

Sad s ozljedama i bye kolima ćemo vidjeti čija majka crnu vunu prede...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

385NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 22 Okt 2020, 11:18

penban

penban
Moderator
Moderator

Brzopotezno dogovoren trejd

Predložio sam Hesni da za George Kittlea da Sammy Watkinsa i Darrell Hendersona

Dobijam RB koji mi je preko potreban i WR koji će kada se vrati imati standardnu produkciju

Trejd će se realizovati 25.10. ako ste protiv slobodno glasajte



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

386NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 22 Okt 2020, 11:22

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ja mislim da si mogao bolje da prodjes.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

387NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 22 Okt 2020, 11:24

penban

penban
Moderator
Moderator

Imao sam jednu ponudu, ali ne znam... ova mi se malo više svidela... generalno tim mi je kesa i baš nisam zadovoljan sezonom



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

388NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 22 Okt 2020, 11:26

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Stone Colda si se riješio...

Pa on ti donese više bodova upravo da na RB nemaš nikog i ostaviš prazno mjesto...

I to pred meč s Hesnom...

Jao, alaj će da me otrese ko slinu...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

389NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 22 Okt 2020, 11:27

penban

penban
Moderator
Moderator

Tek u ponedeljak prolazi trejd, tako da si bezbedan ove nedelje



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

390NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 22 Okt 2020, 11:32

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Onda sam suglasan, do Finala budem već nešto smislio ak mi on bude s druge strane kafa



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

391NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 22 Okt 2020, 11:34

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

fali Adam Silver da stopira trejd Very Happy



NFLFS Super League - Page 16 Potpis

392NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 22 Okt 2020, 11:36

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Oćeš reći David Stern?

393NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 22 Okt 2020, 11:37

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

jeste, upravu si

on je stopirao trejd Krisa Pola u Lejkerse 'da ne bi bili prejaki'. direktno je uskratio Kobiju sansu za sampionat
komicno u poredjenju sta Lebron radi u svojoj eri, nijedan trofej nije osvojio sam bez jakih saigraca



NFLFS Super League - Page 16 Potpis

394NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 22 Okt 2020, 12:23

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ne opet taj argument... Nećemo o tome, ipak je ovo fantasy tema.

395NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Čet 22 Okt 2020, 15:01

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Trejd je qratz u ponedjeljak, u nedjelju je ujutro gotov i Hesna je spreman da me razbaca ko đubre po njivi...

Al neka, isprike su za pičkice, do možebitnog revanša u Finalu ću već nešto smislit...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

396NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 08:23

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

NFLFS Super League - Page 16 VZEI0kL

Kreten Hooper operise slepo crevo i ja da zamenim njega hocu da ubacim igraca izbacuje mi ovaj error. Ja reko ok mozda posto mi je Shepard bio na IR a u medjuvremenu su ga vratili mozda hoce da izbacim igrace da napravim mesta da ga vratim na klupu. Ja izbacim 3 igraca napolje sa klupe i idalje mi izbacuje ovo. Jel moguce da su takvi retardi da nisu racunali na ovakve situacije. I sad me sjebali izbacio sam 3 igraca, jes da nisu bitni, ali sad jos i moram da igram bez jednog igraca jer ne mogu da ubacim...



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

397NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 08:35

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Vrate ti se igraci i svi zadovoljni.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

398NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 08:41

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Osim sto cu igrati bez jednog igraca i osim ako i sledece nedelje ne bude opet taj problem a ne znam ni kome da se obratim tamo kad nemaju nigde support.
Mislim mogu ja i da igram bez Hoopera nije problem samo da sledece nedelje bude sve ok. I ne moraju svi igraci da mi se vrate, ja ionako treba da napravim mesta za Sheparda tako da ce neko da leti, dovoljno da mi vrati Gore-a i Dobbinsa, Tua nek ostane.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

399NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 08:49

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Probao sam sad preko fona, ista greska. Jedino da probam da dropujem Sheparda i onda da mi komesar vrati ako je to moguce? Plus ona dva igraca. Serem im se u aplikaciju, tolike pare mlate nisu mogli da naprave kako treba.

EDIT: Dropovao sam i sad moze. Dodao sam TE sto mi treba tako da ako komesar moze da mi vrati Sheparda i Dobbinsa i to je to. Jos jednom im se serem u posao.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

400NFLFS Super League - Page 16 Empty Re: NFLFS Super League Sub 24 Okt 2020, 10:29

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja sam još prije dva kola spremio dobru ponudu Predragu za Kittle-a, s obzirom na dubinu tima(4 RB1, 3 WR1 i top WR2) ali se ispostavilo dobro što nisam povukao potez s obzirom koliko su mi risiveri sakati. MT, Allen, Parker su sva trojica igrali samo u prvom kolu.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 16 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu