NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Evropska košarka - Evroliga, Evrokup, ABA liga, nacionalna prvenstva

+24
kb8
Peyton Manning
viking
ZippoZG
Pohovani feniks
pixi
Zona do trona
Parangal
Bugi
Vlado997
dr.dule
Steelers
аутсајдер
Sirko
Mos Def
igor96
black & silver
Niger iz huda
Ljuba90
Cenci D
penban
Freak
Danijel Lg
Miki HOF
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 17 od 28]

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::Umro je Ranko Žeravica
Neka mu je večna slava i hvala ne svemu što je dao našoj košarci
Nema Duleta da nam kaže je li išao komšiji na sahranu.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

neka mi moj komso Ranko pociva u miru.
veliki kosarska genije a jos veca ljudina.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Evropska košarka - Evroliga, Evrokup, ABA liga, nacionalna prvenstva - Page 17 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

http://nfl.com/

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

opet u top 16 Smile 5-5 u veoma teskoj grupi, vrede kao 7-3 u svim ostalim

ne znam s kim cemo biti u drugoj fazi, ali to je i nebitno, vazno da smo ponovili uspeh iz prosle godine pa sad sta uradimo uradimo Smile



Evropska košarka - Evroliga, Evrokup, ABA liga, nacionalna prvenstva - Page 17 Potpis

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

zasluzeno

http://nfl.com/

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Bas kao sto sam najavio u julu nakon zreba, Bajern ispada iz grupe. kafa

Pesic je zreo za otkaz, a ''svabe'' su jos jednom pokazale da su smehotres u basketu.

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

http://nfl.com/

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Četvrtfinale
(1) CSKA - (4) Crvena zvezda
(1) Fenerbahče - (4) Real Madrid
(2) Laboral Kuća - (3) Panatinaikos
(2) Lokomotiva - (3) Barselona

http://nfl.com/

ZippoZG

ZippoZG
Standardan
Standardan

Posle FIBI-nog izbacivanja Srbije i jos mnogo zemalja sa Euro 2017 namece se jedan veliki pretedent za medalju i MVP  takmicenja uvek neugodna komsijska selekcija

http://www.sportske.net/vest/kosarka/buduca-zvezda-eurobasketa-albanac-dao-100-poena-na-jednom-mecu-259778.html

Zver

Zver
VIP
VIP

Teško...biće jaka konkurencija u reprezentaciji Moldavije i ultra jakom Luksemburgu.



...Sa Vajominškog Univerziteta

ZippoZG

ZippoZG
Standardan
Standardan

A da ne kazem kada dodju monasi iz Vatikana,zajebani igraci San Marina i Lihtenštajna(mozda bi i mi mogli da uzmemo drzavljanstvo,pa da se proslavimo Very Happy )

Zver

Zver
VIP
VIP

Eh kad bih mogao da uzmem državljanstvo, ne bih morao ni da se proslavljam.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

ZippoZG ::A da ne kazem kada dodju monasi iz Vatikana,zajebani igraci San Marina i Lihtenštajna(mozda bi i mi mogli da uzmemo drzavljanstvo,pa da se proslavimo Very Happy )
ekipa sa basketa od juce lagano osvaja medalju Very Happy

http://nfl.com/

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Smiješna mi je ova odluka FIBA-e.

penban

penban
Moderator
Moderator

Po čemu smešna?
Štite svoje interese.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Gledah jučer Zvezda - CSKA, šteta, dvije od tri tekme su ih propustili kroz šake...

Al ju je zato Dangubić zavario na samom početku...

Uh...

Glava u razini obruča...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Zver

Zver
VIP
VIP

Sve si u pravu, osim tog "šteta". Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

nema veze, dogodine ponovo Evroliga. ovo je ipak realan domet ovog tima, pa eventualno sledece uz jaci budzet da se proba nesto vise.

Od sledece sezone Evroliga ligaska, sto znaci 30 kola plus plej of, ove npr. 24 meca ne racunajuci plej of. Bice to tesko ispratiti zajedno sa ABA, mada realno u njoj do zavrsnice mogu sa drugim timom. Steta sto se nije obezbedila neka dugogodisnja licenca, pa da pustimo regionalnu niz vodu, jer iskreno uz ovakav format Evrolige ne bi imalo vise smisla da i tamo Zvezda ucestvuje ako bi vec obezbedila ucesce u Evropi.



Evropska košarka - Evroliga, Evrokup, ABA liga, nacionalna prvenstva - Page 17 Potpis

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Wild Raven ::Sve si u pravu, osim tog "šteta". Very Happy

Dobro, ja sam to više rekao iz perspektive b-ball fana koji bi bio zadovoljniji da je ošlo sve u 5 tekmi, čisto da se ima šta za gledat duže...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Zver

Zver
VIP
VIP

Mene je recimo fasciniralo kako je Fener ugazio Reala dve tekme. Ajd onu prvu su malo kao i imali neku šansu kad su stigli veliku prednost u trećoj, mada je i to u suštini bilo rutinski privedeno kraju. Ali ona druga tekma. Ono je klasično odučavanje od basketa. Odbrana Fenera ko da su svi sirovim mesom hranjeni.
Laboral mi se takođe sviđa kako lepo igraju. Sale i njegovi da se uhvate i skaču od sreće ako jednu pobedu izvuku.
Lokomotiva Barsa mi najviše miriše na pet tekmi. Podjednaki rivali.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

iako mi se Lokomotiva dopada kao tim, mislim da ce dobiti Barca 3-1
drugi mec su ih pregazili, a u prvom je Lokomotiva nekako pobedila uz sjajan sut i Satoranski nije igrao za Barcu

http://nfl.com/

ZippoZG

ZippoZG
Standardan
Standardan

Ne znam da li ste culi odluku KSS da izbaci Partizan i Evrokupa a Zvezdu da ostavi u Evroligi.Kao Partizan steti time sto igra u ULEB-ovom takmicenje,pa cek sta je onda evroliga??Totalno mi nejasno,a za reprezentacije mislim da cee FIBA samu see ugaziti ako izbaci jos reprezentacije sa Evrobasket cak preko 10 ih ima time mozda te reprezentacije se pridruze ULEB-u ili osnuju novi savez i time sruse FIBU

penban

penban
Moderator
Moderator

Hvala Čika Bori i njegovim pajtosima što su dozvolili da se uruši FIBA i ojača ULEB

Ljudi su toliko grešaka napravili tada da je to nehumano. Sada neko drugi zbog toga treba da ispašta. Nije što navijam za Partizan, ali ajde realno zašto bi mi bilo šta radili u interesu KSS, kada ta organizacija nikada nije stala iza nas?!
Nismo hteli u Jadransku ligu, jer smo tada imali ligu koja je bila jača od svih u regionu. Nakon toga kada smo ušli u Jadransku ULEB je samo menjao pravila oko licenci, a KSS je opet ćutao kao zaliven, tj. nije ni ćutao nego je gledao da se napravi sistem po kome bi neko drugi, ne KKP išao u EL... pa su onda menjali pravila za bodovanje kako su hteli... te četiri godine se gledaju, pa ovo bodovanje, pa ono...

No, mislim da je najbolje da FIBA uzme stvar u svoje ruke. Da se cene nacionalna prvenstva i da se napravi sistem sličan Ligi šampiona. Ovakva EL godi samo bogatim klubovima, jer će biti samo bogatiji. Koji su faktor za evropsku košarku Unikaha, Darušafaka? Smešni timovi koji imaju keš...



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

ZippoZG

ZippoZG
Standardan
Standardan

Peyton Manning ::
ZippoZG ::A da ne kazem kada dodju monasi iz Vatikana,zajebani igraci San Marina i Lihtenštajna(mozda bi i mi mogli da uzmemo drzavljanstvo,pa da se proslavimo Very Happy )
ekipa sa basketa od juce lagano osvaja medalju Very Happy
Proglasili bi nas za Dream team  Cool

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::Hvala Čika Bori i njegovim pajtosima što su dozvolili da se uruši FIBA i ojača ULEB

Ljudi su toliko grešaka napravili tada da je to nehumano. Sada neko drugi zbog toga treba da ispašta. Nije što navijam za Partizan, ali ajde realno zašto bi mi bilo šta radili u interesu KSS, kada ta organizacija nikada nije stala iza nas?!
Nismo hteli u Jadransku ligu, jer smo tada imali ligu koja je bila jača od svih u regionu. Nakon toga kada smo ušli u Jadransku ULEB je samo menjao pravila oko licenci, a KSS je opet ćutao kao zaliven, tj. nije ni ćutao nego je gledao da se napravi sistem po kome bi neko drugi, ne KKP išao u EL... pa su onda menjali pravila za bodovanje kako su hteli... te četiri godine se gledaju, pa ovo bodovanje, pa ono...

No, mislim da je najbolje da FIBA uzme stvar u svoje ruke. Da se cene nacionalna prvenstva i da se napravi sistem sličan Ligi šampiona. Ovakva EL godi samo bogatim klubovima, jer će biti samo bogatiji. Koji su faktor za evropsku košarku Unikaha, Darušafaka? Smešni timovi koji imaju keš...
Samo znam da bi bez Jadranske lige opao kvalitet košarke. Mada u drugu ruku, mi smo i bez nje bili kvalitetan tim i igrali dobru košarku.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 17 od 28]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu