NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Evropska košarka - Evroliga, Evrokup, ABA liga, nacionalna prvenstva

+24
kb8
Peyton Manning
viking
ZippoZG
Pohovani feniks
pixi
Zona do trona
Parangal
Bugi
Vlado997
dr.dule
Steelers
аутсајдер
Sirko
Mos Def
igor96
black & silver
Niger iz huda
Ljuba90
Cenci D
penban
Freak
Danijel Lg
Miki HOF
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 16 od 28]

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Gde najteza, ne budite smesni.Zicer grupa za njih, ispred Bajerna i Strazburga moraju da zavrse.Nemci su antitalenti za kosarku.Turski klubovi jaci od Bajerna, dok su u sestom sesiru barem izbegli Sasari.Samo su dobili mozda dva najjaca tima iz prva dva sesira, Himki isto nije najjaci tim iz treceg sesira.

Po timovima bih rekao nikad jaca Evroliga, a i polako se ovo pretvara u zatovrenu ligu.Samo je pitanje kada ce da se promeni sistem takmicenja.

penban

penban
Moderator
Moderator

dr.dule ::ma imaćemo 8-2 Very Happy

Jedan od ta dva poraza ce biti protiv Bajerna, da pomognete Pesicu da udje u top 16 Very Happy

penban

penban
Moderator
Moderator

Spartacus ::Gde najteza, ne budite smesni.Zicer grupa za njih, ispred Bajerna i Strazburga moraju da zavrse.Nemci su antitalenti za kosarku.Turski klubovi jaci od Bajerna, dok su u sestom sesiru barem izbegli Sasari.Samo su dobili mozda dva najjaca tima iz prva dva sesira, Himki isto nije najjaci tim iz treceg sesira.

Po timovima bih rekao nikad jaca Evroliga, a i polako se ovo pretvara u zatovrenu ligu.Samo je pitanje kada ce da se promeni sistem takmicenja.

Realno dobili su najteze protivnike iz prva tri sesira, msm najbolji timovi u svakom od tih sesira. Znaci ide se logikom da se mora dobiti 2x Bajern i 2x Strazbur.

Bajern ima para, ima Pesica i nece EL dozvoliti da jedan tako ozbiljan projekat ne prodje u Top 16.

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Iz prva dva jesu, ne znam samo zasto Himki guras ispred Unikahe.Unikaha ima sistem, dok Rusi to nemaju i samo menjaju trenere uz velika ulaganja.Unikaha bi mogla da bude dosta nezgodnija nego bilo koji od dva ruska tima.Laboral se raspada i njih necu da pominjem.

Bajern nece njima da predstavlja problem, trebaju da imaju duplo jaci sastav od Zvezde da bi ih dobili.Ne samo generalno oni, vazi za vecinu sastava iz Nemacke.Kad mi neko kaze Nemci i kosarka dodje mi da se nasmejem, Dirk je izuzetak ali su ostali gomila balvana.Prosle godine su se obrukali, a Pesicevo vreme prolazi.Njegov vrhunac je svakako prosao.Igraju ispod ocekivanja evropske utakmice, poduvace ga i ovaj put sem ako se u Himkiju ne desi raspad.Ne mislim na finansijski, vise to losa hemija, promasili sa trenerom itd.

Edit:Pomesao sam Himki sa drugom ekipom, ali u svakom slucaju mogu kada vec pretplacuju igrace da se zajebu kod pojacanja.

penban

penban
Moderator
Moderator

Unikaha? Salis se... uvek jak roster, uvek losi rezultati.
Tim koji baca pare... Pogledaj ucinak prosle godine u Top 16.

Himki za druge strane drzi neki kontinuitet. Imaju Rajsa koji je jedan od najboljih plejmejkera u Evropi. Plus, imaju para i pojacace se.

Nemci i kosarka... hm, jesi li gledao Albu prosle godine? Klupska kosarka vec dugo nije isto sto i reprezentativna. Imaju gomilu stranaca koji su dobro placeni.

Kazes moraju dva puta da budu bolji od CZ, a CZ otislo pola rostera... Dzenkins, Blazic, Vilijams verovatno ide, a sto im je najgore od svega Bobi bi da ide... i ko ce da igra?

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Dovoljno, ne ocekujem da ce Himki da bude bolji od njih.Obe su ekipe za top 16 i nista vise.Spanski timovi koji doguraju do finala Evrokupa su slabiji od Unikahe.Himki sa druge strane uglavnom svake trece godine osvaja Evrokup, a nije puno ni igrao Evroligu u poslednjih 10 godina.Poenta je da uopste ne bih rekao da je Himki najjaci tim iz treceg sesira, svakako njih Zvezda moze da tuce u Pioniru.Fener i Real tesko, ali sa ostalima mogu da se nose.

Lagana grupa im bila(raspad Galatasaraja, Zalgiris nestabilan)+Zvezda tempirala formu za polufinale ABA lige i morali su da rizikuju rezultate, inace bi oni bili minimalno peti u grupi.To sto je Obradovic uradio je neki maksimum za njih.Nikada nece da budu bitan faktor(Partizanove rezultate mogu samo da sanjaju), uvek ce da budu iza Spanaca, Grka, Rusa, Turaka+Makabi i jedino ce moci da budu u istoj ravni sa njima kada znacajno povecaju ulaganja a to se sigurno nece desiti u skorije vreme.Nase klubove iz regiona ce da preteknu zato sto vec duzi niz godina se finansijski raspadamo.

Ista situacija i za Partizan svake godine, nemaju jak sistem kao Partizan ali sa vise para mogu da ulove igrace koji su se donedavno smatrali nedostiznim i za Partizan.Jbga, imaju para i ne sumnjam da ce da dovedu bombu.Ukomponovace sve to Radonja, nije on sisao vesla.

penban

penban
Moderator
Moderator

Pa Himki ne ide sigurno da uzme EL. Prosle godine uzeli su EK i to poprilicno dominantno. Ne pominjemo Strazbur, kao da su autsajder, a Francuzi kuci tesko gube...

E sada, pitanje je na sta ce liciti roster CZ. Jeste, imaju para, ali trziste igracima nije tako bogato. Pazi, odlaze Bobi i Vilijams koji su pola tima i vise od toga... Znaci moras da menjas sistem igre.

Dobra stvar je sto zbog kvaliteta prva tri tima mogu doci u poziciju da sa 3 pobede prodju dalje, ali bice zeznuto doci i do toga.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Zver

Zver
VIP
VIP

Molim Vas sve za malo pažnje.

Želim da iskoristim priliku da se popišam u pivo i pokenjam u usta Veliboru Radoviću

Hvala svima na ovom trenutku pažnje...živeli!



...Sa Vajominškog Univerziteta

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Kadeti BiH postali prvaci Evrope! A otišli bez para za kotizaciju... Slika i prilika...

penban

penban
Moderator
Moderator

Svaka cast momcima!



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Bosna i Hercegovina je prvak Europe...



Evropska košarka - Evroliga, Evrokup, ABA liga, nacionalna prvenstva - Page 16 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Zver

Zver
VIP
VIP

u čemu..."u odlivu mozaka"

Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

pixi

pixi
MVP
MVP

Već je kraj avgusta a ja još uvek čekam pleja ajde radonja možeš ti to

Zver

Zver
VIP
VIP

Hoćemo li otvarati neku temu za šampionat Evrope ili ćemo ovde pisati o tome.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Otvori temu, ko ti brani? Very Happy

Bice sigurno teme, bilo je prosle godine za SP.

Zver

Zver
VIP
VIP

ja sam baksuz, ni vrata ne otvaram a kamoli teme na forumu.



...Sa Vajominškog Univerziteta

pixi

pixi
MVP
MVP

Rajan Tompson iz Bamberga potpisao za Zvezdu polako se kompletira ekipa još plej i to je to možda još jedan šuter

pixi

pixi
MVP
MVP

Stigao plej u zvezdu Gael Mekel reprezentativac izraela potpisao a očekuje se još jedno pojačanje i to je to kompletni na svim pozicijama

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Ode nam Jaka Sad Sad Sad
Srecno majstore, gde god otisao.

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Pohovani feniks ::Ode nam Jaka Sad Sad Sad
Srecno majstore, gde god otisao.
Mi hocemo da on ode e sad ko zna kome ga mozemo uvaliti.
Mada uvek ima budala tipa Buducnost i takvi



Evropska košarka - Evroliga, Evrokup, ABA liga, nacionalna prvenstva - Page 16 Potpis

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Steelers ::
Pohovani feniks ::Ode nam Jaka Sad Sad Sad
Srecno majstore, gde god otisao.
Mi hocemo da on ode e sad ko zna kome ga mozemo uvaliti.
Mada uvek ima budala tipa Buducbost i takvi
Raskinuo je ugovor. Tj. sporazumni raskid ugovora.

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Pohovani feniks ::
Steelers ::
Pohovani feniks ::Ode nam Jaka Sad Sad Sad
Srecno majstore, gde god otisao.
Mi hocemo da on ode e sad ko zna kome ga mozemo uvaliti.
Mada uvek ima budala tipa Buducbost i takvi
Raskinuo je ugovor. Tj. sporazumni raskid ugovora.
E pa dobro je onda Smile Prve sezone je bio zaista dobar, jedan od najboljih. Prosla jako bleda



Evropska košarka - Evroliga, Evrokup, ABA liga, nacionalna prvenstva - Page 16 Potpis

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Lik jedan od nosilaca igre reprezentacije. Mislim da bi ove bio dosta dobar.

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

penban

penban
Moderator
Moderator

Umro je Ranko Žeravica
Neka mu je večna slava i hvala ne svemu što je dao našoj košarci



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

legenda
RIP

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 16 od 28]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu