NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Kosarka » Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016

Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 5]

1 Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Ned 10 Jul 2016, 16:04

penban

Moderator
Moderator

Tu su još Srbija i Hrvatska... a čeka se još jedna reprezentacija.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

Peyton Manning

Admin
Admin
sad i Francuska

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

penban

Moderator
Moderator

Evo i konačnih grupa.

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

ZippoZG

Standardan
Standardan
Jedina opcija nam je da budemo 2 i da idemo do finala uz malo srece ,najteze ce biti dobiti francuze 3 put uzastopno

penban

Moderator
Moderator
Teško je sada davati prognoze.
Nama repka nije kompletna. Realno, ovaj turnir u BG su odigrali sa 30-40% snage, ali takvi su bili protivnici.

Ono što me jako plaši je pozicija krilnog centra... tu imamo samo takvu rupu ako Bjelica ne bude igrao... a i ako bude igrao pitanje je kakav će biti.

Zona do trona

Veteran
Veteran
@penban ::Teško je sada davati prognoze.
Nama repka nije kompletna. Realno, ovaj turnir u BG su odigrali sa 30-40% snage, ali takvi su bili protivnici.

Ono što me jako plaši je pozicija krilnog centra... tu imamo samo takvu rupu ako Bjelica ne bude igrao... a i ako bude igrao pitanje je kakav će biti.

Jokic moze bez problema da igra 4, Bobi dolazi na OI,zar ne?

penban

Moderator
Moderator
@Zona do trona ::
@penban ::Teško je sada davati prognoze.

Jokic moze bez problema da igra 4, Bobi dolazi na OI,zar ne?

Ne verujem da će Sale pustiti igrača na OI koji ga je ispalio zbog ugovora.
Bobi nije odradio ni jedan trening sa repkom. Nema dovoljno vremena da se uigra. Tako da mislim da neće ići u Rio.

Jokiću je u Megi prirodna pozicija bila četvorka i može to da igra... ali samo pod uslovom da smo dublji na centru, a složićeš se Štimac i Raduljica nisu neka dubina

Peyton Manning

Admin
Admin
ubacice Gudurica, Macvana i Bjelicu, Bobija vrv ne

Wild Raven

VIP
VIP
Valjda je jasno da Bobi ne ide u Rio.

Pun mi je kurac stvari koje me ostave u životu i ojačaju.

10 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Pon 11 Jul 2016, 08:17

Wild Raven

VIP
VIP
Inače, treba čestitati Bokiju. Hrvatska je sjajno odigrala turnir u Torinu i zasluženo izbambusala Grke i Žabare i plasirala se na OI.

11 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Uto 12 Jul 2016, 00:49

Zona do trona

Veteran
Veteran
@Wild Raven ::Inače, treba čestitati Bokiju. Hrvatska je sjajno odigrala turnir u Torinu i zasluženo izbambusala Grke i Žabare i plasirala se na OI.

Dario Saric izdominirao. Svaka cast Svaka cast Svaka cast

Boki,da li i dalje mislis da ce Hez imati bolju NBA karijeru od Sarica?

Djordjevic mora da proguta ego, Bobi se kasno razvio u odlicnog igraca, vec ima dosta godina,a ceka svoj prvi veliki ugovor. Apsolutno je bilo logicno da Bobi iskulira kvalifikacije.

Naravno da ima dosta vremena,OI pocinju na moj rodjus. sunny

12 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Uto 12 Jul 2016, 02:06

penban

Moderator
Moderator
Nije u pitanju samo ego, već i mir u reprezentaciji... kako bi ti reagovao na to da se svaki put odazoveš selektoru, a neko drugi malo hoće da igra, malo neće?

Navodno, veterani su protiv toga da Bobi zaigra za repku... koliko ima istine u tome videćemo u naredne dve nedelje. Reprezentacija 30.7. putuje za Rio.

P.S. Mačvan i Bjelica su bili celo vreme uz reprezentaciju, zašto Bobi nije ostao uz tim? Mogli su bez problema da naprave priču da ne sme da igra zbog ugovora ili tako nešto...

13 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Uto 12 Jul 2016, 05:24

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
@Zona do trona ::
Djordjevic mora da proguta ego, Bobi se kasno razvio u odlicnog igraca, vec ima dosta godina,a ceka svoj prvi veliki ugovor. Apsolutno  je bilo logicno da Bobi iskulira kvalifikacije.

E sad, da li se držati svojih principa ili napraviti izuzetak od kojeg bi reprezentacija imala veliku beneficiju? Meni je odgovor logičan. Bobiju je mjesto u timu.

14 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Uto 12 Jul 2016, 07:49

Wild Raven

VIP
VIP
Bobiju nije mesto u timu iz jednostavnog razloga što će to narušiti mir u ekipi.

15 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Uto 12 Jul 2016, 14:21

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
I ja isto nisam za to da Bobi igra iako mislim da bi nam mnogo znacio. Jednostavno se poneo neprofesionalno jer je prvo rekao da ce igrati a onda dan pred okupljanje ispali. Sve stoji i da treba da se obezbedi finansijski i ostalo ali nije u redu prema drugim igracima. Taj Stimac da nije tako dobar lik kao sto jeste mogao je da kaze opusteno necu da dodjem u 5 do 12 da igram kvalifikacije i onda da izvisim za Rio bez obzira koliko slabiji igrac bio. Druga stvar je na primer da je Bobi zaduzio reprezentaciju odlicnim igrama godinama pa da kazes ok moze da mu se izadje u susret. I da me neko ne razume pogresko, Bobi mi deluje kao dobar lik i gotivim ga ali po meni nije profesionalno i nije uredu prema saigracima Very Happy

EDIT:
http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/dragan-djilas-predsednik-kosarkaskog-saveza-srbije-za-blic-mozda-se-povucem-posle/mee6j09

Plus ovo sto je izjavio Djilas vezano za osiguranje i dozvolu Popovica itd. Ako je ovo sve istina, a verovatno jeste jer Bobi nista ne demantuje, onda nem sta da se prica Very Happy

16 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Uto 12 Jul 2016, 18:25

penban

Moderator
Moderator
Zalizani hoće novog selektora... kako je bocnuo Saleta na tviteru.

17 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Uto 12 Jul 2016, 20:17

Wild Raven

VIP
VIP
Nije on bocnuo Saleta nego je prosuo kontejner govana po glavi svog štićenika, koji sad neće ući u reprezentaciju sve da je Karim Abdul Džabar u prajmu lično.
A mogao bi i Bobi da progovori poneku, umesto da ćuti ko zaliven i pušta Zalizanog da mu izigrava predstavnika za medije.

18 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Uto 12 Jul 2016, 23:04

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Meni nije jasno što Bobi nije fino rekao Saletu da ganja ugovor koji će ga osigurati za život. Siguran sam da bi ovaj imao razumijevanja.

19 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Ned 17 Jul 2016, 14:11

Wild Raven

VIP
VIP
Bez Bjelice na OI.

20 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Ned 17 Jul 2016, 17:13

Peyton Manning

Admin
Admin
bez medalje na OI

21 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Ned 17 Jul 2016, 17:48

Wild Raven

VIP
VIP
Važno je učestvovati je moto OI.

22 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Ned 17 Jul 2016, 18:09

penban

Moderator
Moderator
Znači ide reprezentacija koja je igrala u BG... možda napravi zamenu Mačvan-Dangubić, ali ne verujem

23 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Ned 17 Jul 2016, 20:06

kb8

Moderator
Moderator
Uzimamo zlato...

24 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Sre 20 Jul 2016, 02:34

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
@kb8 ::Uzimamo zlato...
Tačno. Moraće i Ameri jednom pasti sa trona, a možda je to baš ova godina. Very Happy

25 Re: Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 taj Sre 20 Jul 2016, 07:57

Wild Raven

VIP
VIP
@kb8 ::Uzimamo zlato...

Daleko od toga da sam prva linija jugonostalgičara, ali ovo bi čak i bilo moguće da postoji to "mi"

Ono...da napraviš ex yu repku, sa dobrim stručnjakom na čelu, jebeš mi sve ako ne bi bila ravnopravna sa ovom ekipom Amera.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 5]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu