NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Kosarka » Evropska košarka - Evroliga, Evrokup, ABA liga, nacionalna prvenstva

Evropska košarka - Evroliga, Evrokup, ABA liga, nacionalna prvenstva

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 22 od 22]

Peyton Manning

Admin
Admin
bio sam ubedjen pre par kola da Zvezda prolazi, al svi ovi porazi..mada ako cemo realno Darusafaka je daleko bolji tim
nije mi jasan Radonjic koji 10 najbitnijih minuta sezona i svega par poena u deficitu krece sa Tompsonom koji nije ni za prvu srpsku ligu

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

Steelers

Design Team
Design Team
Greota je ukupno gledano da posle ovakve sezone Zvezda ne zavrsi makar u top 8, tesko ce se ikad ponoviti ovakva seca favorita kolo za kolom. Na kraju pali i to je izgleda bilo presudno. Ali sta je tu je nadam se da ce nam se vratiti u nekoj narednoj sezoni

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

https://cdn.pbrd.co/images/2xQ3LBsG.jpg

pixi

MVP
MVP
Čestitke momcima na osvajanju ABA lige treću godinu uzastopno i sledeće godine opet Evroliga

Wild Raven

VIP
VIP
Ala je Bogi pokidao ove dve tekme u Atini protiv Zelenih. Ovo što je on igrao u te dve utakmice je NBA nivo, bez preterivanja.

Hoću da uvećam sliku svoje sinovice Merime.

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Bogdan je više nego definitivno zreo za NBA.

Niger iz huda

MVP
MVP
Prvo De Kolo chokovao i Olimpijakos preokrenuo, pa zatim Teo.

Pet godina nisam gledao evropsku kosarku i ostala je uzas.Sudjenje smejurija.

GS mi je pored Reala i Olimpijakosa simpatican tim.Nema hero ball, nego faul na zemlji i dva slobodna bacanja u samoj zavrsnici.Idi u kurac hahahahaha

Wild Raven

VIP
VIP
Sama ova prva polufinalna utakmica je zanimljivija od celokupnog dosadašnjeg NBA plejofa.

Hoću da uvećam sliku svoje sinovice Merime.

Niger iz huda

MVP
MVP
Od svih serija sem Hjuston-SA, Memfis-SA, Atlanta-Vasington, Toronto-Milvoki i Juta-Klipersi.

Evropska kosarka i njihova pravila, malo je tekmi za koje mogu da se kazu da su gledljive.

penban

Moderator
Moderator
Pogodio sam ko će igrati u finalu. Očekivao sam da Oly dobije CSKA... jednostavno im ne leži.

Real ima brutalan tim, ali Fener sada diže formu. Željko zna kako da postavi igru.

Mislim da će ovo biti ekstra finale i nadam se da će Bogdan, Veseli, Antić i Kalina uzeti EL.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

penban

Moderator
Moderator
Btw, Kalinić je odigrao fantastičnu utakmicu večeras. Momak je bio odličan na obe strane terena. Odbrana fantazija, napad dosta kvalitetan.

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
@penban ::Pogodio sam ko će igrati u finalu. Očekivao sam da Oly dobije CSKA... jednostavno im ne leži.

Real ima brutalan tim, ali Fener sada diže formu. Željko zna kako da postavi igru.

Mislim da će ovo biti ekstra finale i nadam se da će Bogdan, Veseli, Antić i Kalina uzeti EL.
Volio bih da Bogdan završi ovu stranicu u stilu, a onda od ljeta da okrene na drugu, zvanu NBA.

penban

Moderator
Moderator
Svaka čast našim Turcima Very Happy

Odlična partija Fenera.

Peyton Manning

Admin
Admin
prosetali su se kroz f4

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Gdje i ne bi kad imaju najkvalitetniji tim i na klupi čovjeka sa sad već 9 titula prvaka Evrope. Naklon do poda! Svaka cast

penban

Moderator
Moderator
Svaka čast Valensiji i Bojanu Dubljeviću
Prva titula prvaka Španije i to protiv Reala

Mada, videlo se da su se Madrđani ove sezone potrošili... nije to onaj tim koji je kidao prethodne dve sezone.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 22 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu