NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

From Russia with love

+11
Vlado997
penban
KPGS
Zver
kb8
Peyton Manning
SymphonyX
The Bad Man
Cenci D
dr.dule
zvaljo
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 27  Sledeći

Ko osvaja WC 2018

From Russia with love - Page 18 Vote_lcap142%From Russia with love - Page 18 Vote_rcap 42% [ 5 ]
From Russia with love - Page 18 Vote_lcap125%From Russia with love - Page 18 Vote_rcap 25% [ 3 ]
From Russia with love - Page 18 Vote_lcap10%From Russia with love - Page 18 Vote_rcap 0% [ 0 ]
From Russia with love - Page 18 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 18 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 18 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 18 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 18 Vote_lcap117%From Russia with love - Page 18 Vote_rcap 17% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 12

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 18 od 27]

426From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 18:02

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::Ni ja nešto ne padam na taj neki istočnjački šarm. Krivo mi što Senegal otpao, al sami su krivi.

Nije Senegal igrom u poslednjem kolu zasluzio da ih nesto puno zalimo,to si u pravu.

427From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 18:04

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Poljaci bas primise dva debilna gola u prvom mecu, njih mi je vise zao nego Senegalaca. Da su izvukli tu remi prosli bi dalje, mene ni Senegalci ni Japanci nisu nesto posebno impresionirali. Provukli su se u prvom kolu.

Ova grupa je mnogo slabija nego sto sam mislio, delovala je kao najzanimljivija kada je bio zreb.

428From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 18:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ma cela ova grupa je nista, ispadaju svi u 1/8 final.

http://nfl.com/

429From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 18:11

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Spartakus,Poljaci su jedna od najgorih ekipa na mundijalu.Protiv Senegala,nisu nista uradili dok nisu gubili 2-0.I tada su se Senegalci skroz opustili.

Kolumbija ih je rasturila.

Japan je,ljudi kazu,danas poceo mec sa 6 novih igraca.

430From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 18:16

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ni Senegal nista nije igrao tu ekipu, dve ocaj ekipe gde je remi bio najrealniji ishod. Zao mi je Poljaka zbog nacina na koji su primali te golove, da je bila neka izradjena akcija pa da kazem Senegalcima svaka cast.

Kolumbija kompletna bi mogla da napravi problem Englezima, Belgijanci bi ih pocistili. Ovako bez Hamesa mnogo su im manje sanse protiv Engleza. Za ostale ekipe se slazem da su ocaj pocevsi od toga kako su odigrale sva tri meca, Kolumbija i sa 10 igraca bila nadmocnija u odnosu na Japan pri rezultatu 1:1. Protiv Poljaka su demonstrirali silu.

431From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 18:39

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

WTF momenat mi je bio na poslednjih 8-9 minuta meca Japan-Poljska.

Japanski stoperi se dodaju izmedju sebe na svojoj polovini kao da je mec Senegala vec zavrsen.

Mec Senegala ne da nije bio zavrsen nego se igrao i nekih 4 minuta duze u odnosu na mec Japana.

Posle Argentine,svakako navijam za Belgiju,ali bi me Belgijanci kupili za sva vremena ako veceras odigraju na pobedu.

432From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 19:31

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

In Lingardinho we trust! lol!

I jedni i drugi izveli kombinovane timove. Laughing



Poslednji izmenio Niger iz huda dana Čet 28 Jun 2018, 19:32, izmenjeno ukupno 1 puta

433From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 19:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Navijam kao za Spance, al mi bas nesto svejedno..samo ne Argentina.

http://nfl.com/

434From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 19:50

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ako sam dobro video,Belgija ima jedan zuti karton vise u odnosu na Englesku.

Dakle, sa X veceras,Engleska je prva u grupi.

435From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 20:35

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Eh,da mi je neko rekao da ce neki tim na mundijalu imati taktiku da pravi sto vise zutih kartona na mecu... Laughing Laughing Laughing

436From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 21:57

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Svaka cast Belgija,dali gol,isli i na drugi gol.Nema taktiziranja,ova ekipa moze svakog da dobije u jacem delu zreba.

Plus,pustaju Freed from desire nakon svakog gola Belgije,kako ne voleti ovu ekipu. Svaka cast Svaka cast

437From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 21:59

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Engleska lepu sansu ima da dobaci do 1/2 final, bar

http://nfl.com/

438From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 22:10

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Engleska lepu sansu ima da dobaci do 1/2 final, bar

Pre bih to rekao za Kolumbiju,ali dobro,videcemo ko ce biti u pravu. Smile

439From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 22:21

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Zona do trona ::Jebo te,Senegal je ispao zbog dva vise zuta kartona. Koliko je glupavo da zuti kartoni odlucuju jer se oni cesto daju prestrogo ili se ne dodele kada bi to trebalo da se uradi...

Ovde je trebao zreb da odluci ko ide dalje...

To je sledeci korak ja mislim, da su imali isto zutih onda bi isao zreb. Meni se svidja pravilo jer ne volim nesto bas taj zreb, to mi je bas sreca i nema veze sa igrom samom i zato ga treba ostaviti kao krajnje resenje bukvalno izmisliti ako mozes jos nesto samo da se ne koristi. Jeste glupo kad kazes ispali su na zute kartone ali bar ima veze sa samim fudbalom.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

440From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 23:17

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Slaba je Kolumbija bez Hamesa.

Kada premotam film, krajnji je utisak kako smo ponovo propustili sansu i nismo naucili lekciju sa proslog prvenstva. Nismo nijednom bili u situaciji da zbog tie-breakera ispadnemo, ali smo oba puta bili blizu remija sa direktnim rivalima iz grupe koji su nas u finisu meca dobili. Ova ekipa je ipak pokazala mnogo vise na prvenstvu nego Anticevica i zasluzila je da se nadje u osmini finala pre Danske, Japana i Argentine. Valjda cemo sledeci put da idemo na remi, pa sta bude bice. Sada treba da gradimo kontinuitet rezultata i da vezemo par prvenstva, a i taman ce Novozelandjani da dodju do izrazaja u narednom periodu. Imacemo sigurno u sledecem kvalifikacionom ciklusu najjaci sastav u novom milenijumu.

Jedino sam za smenu Krstajica ako dovedu Pauna, ako ne ne bih ja tu menjao. Jebes ga, uopste nismo tako lose izgledali kao sto je vecina mislila. Nijednom nisam video nasu repku da se trudi i da nam igraci disu na skrgama. Tu postoji drugi problem, ali do sada je sve bilo da imamo rezervisan pristup mecevima. Sada se itekako videlo u prva dva meca da je igracima stalo da naprave zapazen rezultat. Ako bi zadrzali isti stav u kvalifikacijama za EP naredne godine, ne vidim kako cemo mi propustiti tu smotru.

Po prvi put nece da bude baraza, prve dve ekipe idu dalje. Bice 10 grupa koje ce dati 20 ucesnika+Francuska domacin+3 sampiona Lige Nacija. Mi se nalazimo u trecoj najslabijoj i prvi smo favoriti za osvajanje. Igramo sa Crnogorcima, Rumunima i Litvancima.

441From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Čet 28 Jun 2018, 23:46

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Nema od toga nista,sve dok sedi mafija u FSS,dovodice neznalice i osobe koje klimaju glavom za selektore.

I svi planovi tu padaju u vodu. Plus,mi kao nacija u fudbalu,imamo strasnu psiholosku barijeru.

Kada smo imali mnogo jaci tim od ovog,u Francuskoj 98,mi smo se opet mucili.

Na jedvite jade smo u grupi pobedili tadasnje amatere Irance i Amere. I nista nismo pokazali ni sa tom zlatnom generacijom.

442From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Pet 29 Jun 2018, 00:01

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Niger iz huda ::Bice 10 grupa koje ce dati 20 ucesnika+Francuska domacin+3 sampiona Lige Nacija.
nije francuska domacin nego 12 gradova sirom evrope, nema garantovanih ucesnika



From Russia with love - Page 18 Potpis

443From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Pet 29 Jun 2018, 08:38

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Moja greska, bas sam zesce izmiksovao. Ne mogu ni da se setim cega ce Francuska u narednom periodu da bude domacin, tj u kom sportu. Ja vec zaboravio da su pre dve godine bili domacini. Very Happy

Dve najbolje ekipe iz grupe+4 sampiona Liga Nacija. Posto ima 12 domacina, svi ce igrati kvalifikacije i morace da se izbore za zavrsni turnir.

Zona, sa tim stavom mi nikada necemo igrati sledece takmicenje u sledecih 50 godina. A malo ko je predvidjao da cemo i sa Muslinom videti SP. A i rekoh ako bi igrali kvalifikacije za EP kao sada na SP, bas su male sanse da cemo propustiti EP. Krstajica smeniti odmah ako ne osvojimo Ligu Nacija, jer su svi timovi na nivou Kostarike. To sam zaboravio da napomenem. Da nismo isli na sve ili nista, imali bi 4 boda u jednoj od tezih grupa. Ni to nam ne bi valjalo kad smo snobovi i kad smo se utripovali da smo neka evropska sila u fudbalu, a nismo ni Hrvatska.

444From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Pet 29 Jun 2018, 08:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::
Peyton Manning ::Engleska lepu sansu ima da dobaci do 1/2 final, bar

Pre bih to rekao za Kolumbiju,ali dobro,videcemo ko ce biti u pravu. Smile
Pre bih rekao da ce Svedska proci nego Kolumbija, ali kao sto kazes, videcemo.

http://nfl.com/

445From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Pet 29 Jun 2018, 09:13

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

I ja se slazem sa Nigerom, imamo priliku sada da uz pravilan rad napravimo nesto za naredno svetsko. Sad je tu naravno pitanje sta ce biti jer znamo kakvo nam je stanje u savezu i fudbalu uopste ali da imamo buducnost imamo, najmladja smo reprezentacija bili na ovom svetskom. Jedino gde nam skripi su bekovi kojih trenutno nema ni na vidiku ali na svim ostalim pozicijma mozemo da imamo dobre igrace. Bitno je samo kvalifikovati se za naredno evropsko jer ce to biti jos jedno iskustvo za momke. Stalno pricamo o Hrvatima kao neki primer i realno tako i treba da bude, kad pogledas njihovu reprezetnaciju to je sad miks odlicnih i iskusnih igraca i igraca koji su u najboljim godinama. A kad pogledas rezultate sa prethodnih prvenstava nista to nije spektakularno (mada nisu ni imali srece u par navrata) ali sad im se poklopilo sve i imaju priliku za napraviti nesto vise. Za naredno svetsko svi ovi igraci sada ce vec biti u nekom prajmu i kazem uz pravilan rad sve je moguce. Treba im dati podrsku.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

446From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Pet 29 Jun 2018, 11:26

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Igracemo SP samo zato sto ce se 50 timova plasirati od 2026. pa tesko da se tu necemo ugurati. Inace sve ostalo je isto kao i uvek, posle svakog SP identicna prica i planovi od kojih nema nista.
SMS sebi daje 7.5-8, sta dalje pricati.

http://nfl.com/

447From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Pet 29 Jun 2018, 12:33

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Veljkovic, Milenkovic, Nemanja Maksimovic, Gacinovic, Zivkovic i Jovic ce tek da napreduju. Za Grujica nisam nesto optimistican, dok za SMSa ne verujem da moze jos puno da napreduje. Pola od njih ce da budu relevantni u evropskim okvirima. Dmitrovic, Nastasic, Milivojevic, Ljajic, Kostic i Mitrovic ce sigurno da ostaju jos dva kvalifikaciona ciklusa. To ce da bude i vise nego respektabilan tim, psihicki ovo je mnogo jaca ekipa od prethodnih. Imamo pobednike u ekipi i radilice i oni ce da povuku tim. Generacija 95-96 se za sada u mladjim kategorijom pokazala kao najboljom i ocekujemo plodove tog rada tj bolje rezultate u seniorskoj konkurenciji nego sto je do sada bio slucaj.

Desnog beka moze da igra Milenkovic, mada bilo bi lepo kada bi Gajic dosao do minutaze. Za levog da se nadamo da ce neko da iskoci u sledece dve godine.

448From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Pet 29 Jun 2018, 12:43

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Imali smo u jednom momentu kapitena ManUtd, kapitena Celzija i dva redovna startera Borusije i ManCity, pa sta smo uradili..potpuno je nebitno sta rade u timovima, u reprezentaciji su svi 50% losiji. Pre se pokaze neki panj poput Mitrovica, drugoligaski igrac, al bar grize.
Tadicu jedino skidam kapu, jedini ume sa loptom nesto, nije klasican srpski igrac, 190cm, jak, a okretan kao kamion.

http://nfl.com/

449From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Pet 29 Jun 2018, 12:52

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Peyton Manning ::Imali smo u jednom momentu kapitena ManUtd, kapitena Celzija i dva redovna startera Borusije i ManCity, pa sta smo uradili..potpuno je nebitno sta rade u timovima, u reprezentaciji su svi 50% losiji. Pre se pokaze neki panj poput Mitrovica, drugoligaski igrac, al bar grize.
Tadicu jedino skidam kapu, jedini ume sa loptom nesto, nije klasican srpski igrac, 190cm, jak, a okretan kao kamion.
sve tacno sto si napisao
upravu je bio muslin za sms, a i matic ovo prvenstvo dosta losiji nego u klubu. komplikuje, dribla, radi nesto sto nije njegov posao
jedni nas je tadic kroz citave kvalifikacije cupao, pa i onda kad mu je forma opala bio je za 50 posto bolji igrac od svih ostalih sto vise govori o njima. mitrovic nema neki kvalitet, igrac za cempionsip, ali se makar bori i to ga izvlaci



From Russia with love - Page 18 Potpis

450From Russia with love - Page 18 Empty Re: From Russia with love Pet 29 Jun 2018, 13:37

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Imali smo u jednom momentu kapitena ManUtd, kapitena Celzija i dva redovna startera Borusije i ManCity, pa sta smo uradili..potpuno je nebitno sta rade u timovima, u reprezentaciji su svi 50% losiji. Pre se pokaze neki panj poput Mitrovica, drugoligaski igrac, al bar grize.
Tadicu jedino skidam kapu, jedini ume sa loptom nesto, nije klasican srpski igrac, 190cm, jak, a okretan kao kamion.

Ovo ce biti dosta jaci tim, mozda tesko da mozemo u odbrani da izbacimo novog Vidica ali mozemo da izbacimo igrace u rangu Ivanovica i Kolarova(iako nemamo jos levog beka), a sigurno bolje od Subotica. Nema veze sto su nam igraci trenutno slabiji(tri igraca tek treba da udju u prajm, iako Koalrov izlazi iz prajma) imacemo i bolji vezni red i bolji napad. A i boljeg golmana. Vezni red nam je sada vec jaci nego u JA, samo je jedini problem sto je par mladjih igraca prekasno ubaceno. Jovic ima potencijal da bude nas najbolji spic u poslednjih 15 godina i moze uskoro da izbaci Mitra iz startnih 11. Tesko da ce to sada da bude od jeseni.

Ne igraju imena, ali imamo veoma mlad i talentovan sastav koji se dokazao u mladjim kategorijama i ima malo drugaciji mentalni sklop sto bi trebalo da bude prednost u odnosu na prethodne generacije. Pogledati lepo gde nam igraju trenutno igraci u ranom stadijumu karijere i nismo imali ovakav slucaj, par njih je ubolo sa klubovima dok drugi treba da menjaju sredinu posto su prerasli klub.

Ja u slusaju SMS-Muslin vidim da obojica jedu govna kad moram tako da se izrazim. Obojica su u pravu kada su ''ocenjivali'' drugog, a pritom ne obracaju paznju na njihove mane.

Nadam se da Veljkovic i Zivkovic upadaju u startnih 11 od jeseni. Milenkovicu i SMSu verovatno sada imaju mesto zacementirano.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 18 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu