NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

From Russia with love

+11
Vlado997
penban
KPGS
Zver
kb8
Peyton Manning
SymphonyX
The Bad Man
Cenci D
dr.dule
zvaljo
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 27  Sledeći

Ko osvaja WC 2018

From Russia with love - Page 10 Vote_lcap142%From Russia with love - Page 10 Vote_rcap 42% [ 5 ]
From Russia with love - Page 10 Vote_lcap125%From Russia with love - Page 10 Vote_rcap 25% [ 3 ]
From Russia with love - Page 10 Vote_lcap10%From Russia with love - Page 10 Vote_rcap 0% [ 0 ]
From Russia with love - Page 10 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 10 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 10 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 10 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 10 Vote_lcap117%From Russia with love - Page 10 Vote_rcap 17% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 12

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 10 od 27]

226From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:10

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Mora se dobit Svajcarska i kraj price. Sto rece Raven,sad su nacisto sta im treba i sve kalkulacije padaju u vodu.

Brazil dobar do gola,posle toga apsolutno nista. Neymar ocigledno nije na 100%.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

227From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Brine me sto Svajcari deluju kao vrlo ozbiljan tim

http://nfl.com/

228From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:12

Zver

Zver
VIP
VIP

@Čelični...Nisi u pravu. U teoriji da. U praksi računaš na poraz protiv Brazila. Ako to uzmeš u obzir onda vidiš da nam je suštinski isto 2-1 Brazili-Švica ili 1-1. Ali psihološki je bolje ovako.



...Sa Vajominškog Univerziteta

229From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:12

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Peyton Manning ::Brine me sto Svajcari deluju kao vrlo ozbiljan tim
slazem se
plus ruku na srce danasnja igra nase reprezentacije me uopste ne ohrabruje da ih mozemo dobiti. iako sada vlada euforija, da nije bilo majstorije iz slobodnjaka mislim da ga ne bi dali do sutra



From Russia with love - Page 10 Potpis

230From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:15

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star

Bice zajebano protiv Siptarske, nijesam optimista

231From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:16

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Wild Raven ::@Čelični...Nisi u pravu. U teoriji da. U praksi računaš na poraz protiv Brazila. Ako to uzmeš u obzir onda vidiš da nam je suštinski isto 2-1 Brazili-Švica ili 1-1. Ali psihološki je bolje ovako.
shvatam sta hoces da kazes Smile samo mislim da je to vise primenjivo na rep. hrvatske koja iako je u istoj situaciji kao mi, u boljem su polozaju jer imaju igru i tako mogu biti sigurni da ce to iskoristiti u svoju korist i pokusati da zauzmu celo tabele.
dok smo mi... mi Very Happy



From Russia with love - Page 10 Potpis

232From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Steelers ::
Peyton Manning ::Brine me sto Svajcari deluju kao vrlo ozbiljan tim
slazem se
plus ruku na srce danasnja igra nase reprezentacije me uopste ne ohrabruje da ih mozemo dobiti. iako sada vlada euforija, da nije bilo majstorije iz slobodnjaka mislim da ga ne bi dali do sutra
Upravo to. Kolarov na umece doneo pobedu, vec racunaju po netu protivnika za 1/4finale otprilike, a lako je moglo biti 0-0.

http://nfl.com/

233From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:30

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::@Čelični...Nisi u pravu. U teoriji da. U praksi računaš na poraz protiv Brazila. Ako to uzmeš u obzir onda vidiš da nam je suštinski isto 2-1 Brazili-Švica ili 1-1. Ali psihološki je bolje ovako.

Moje misljenje je da smo znali i pre pocetka mundijala da ce mec sa Svajcarskom biti jako veliki izazov za nas tim.

Mnogo bi bilo bolje da je Brazil dobio veceras. U tom slucaju,Brazil bi u mecu sa nama izveo skroz drugi tim.

Igrali bi kojekakvi Tajsoni i Vagneri. Nejmar je rovit i sigurno bi u toj situaciji odmarao,plus,odmarali bi i svi sa zutim kartonima.Sada,Brazil mora da nas dobije jer je njihovo dupe u pitanju na toj utakmici.

Kalkulacije su ok i svaka pomoc bi nam bila super,jer,hajde da se ne lazemo,mi smo jedna prosecna reprezentacija.

234From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:32

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Svajcarska po stilu igre odgovara Srbiji, ako to ne mogu rijesit onda i ne zasluzuju prolaz. Sami stil na stranu,jedino je Peru bio primamljivija opcija.
Sa druge strane,nevjerovatno mi je da ljudi misle da bi prosli Mexico. Takve ekipe su nightmare matchup za teretnjake, danas se vidjelo koliko su agresivni i koliko brzo se transformisu zavisno od situacije.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

235From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:34

penban

penban
Moderator
Moderator

SymphonyX ::Svajcarska po stilu igre odgovara Srbiji, ako to ne mogu rijesit onda i ne zasluzuju prolaz. Sami stil na stranu,jedino je Peru bio primamljivija opcija.
Sa druge strane,nevjerovatno mi je da ljudi misle da bi prosli Mexico. Takve ekipe su nightmare matchup za teretnjake, danas se vidjelo koliko su agresivni i koliko brzo se transformisu zavisno od situacije.

Uzeo si mi reč iz usta



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

236From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:35

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

ma svajcarci su vrh tim, u kvalifikacijama sve pob. imali, samo ih je kolo pred kraj portugal dobio i zato su morali u baraz. 27 poena skupili. nisu dzabe 6. na listi
a onda i gol razlika igra ulogu. imajuci u vidu da smo sa minimalnim rezultatom dobili kostariku, svajcarci mogu i da se zatvore ako do 60,70 min ne daju gol i okrenu se zadnjem kolu u kojem ako dobiju kostarikance gotovo sigurno prolaze. mi smo vise pod moranjem nego oni jer igramo zadnje kolo sa brazilom



From Russia with love - Page 10 Potpis

237From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:36

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Simfoni,diskutabilno je koliko nama odgovara njihov stil igre.

Svajcarska defanziva je delovala dosta kompaktno protiv Brazala,a nas target man je napadac kome tehnika i realizacija i nisu bas jace strane.

238From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:38

penban

penban
Moderator
Moderator

Ma Mitar daje gol Švajcarima 1/1



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

239From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:41

penban

penban
Moderator
Moderator

Mada realno, kako sam ja razumeo SX, ako ne možeš da pobediš ekipu koja ti nije nepoznata i koja dolazi iz Evrope, onda ne zaslužuješ da prođeš dalje. Realno, Krstajić treba da ih spremi samo za dve utakmice, protiv Kostarike i protiv Švice. Ako te dve prođu kako treba (a jedna je prošla), protiv Brazila starterima dati slobodan dan i spremati se za eliminacije.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

240From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:58

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Penjo,da nismo malo poleteli? Very Happy

Mi smo protiv jedne od najlosijih ekipa na mundijalu,Kostarike,dali gol iz prekida. Iz igre ga ne bi dali da se igralo jos 90 minuta. Jos je ta Kostarika imala u prvih 20 minuta dva skoro zicera gde su samo losi udarci glavom njihovih igraca sprecili golove.

Ja se jako radujem pobedi protiv Kostarike,psiholoski je jako vazna,ali na osnovu cega mi mozemo da se postavljamo da je pobeda protiv Svajcarske nesto sto treba ocekivati?

241From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 22:58

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

samo da ne bude kao slovencima Hmm

From Russia with love - Page 10 Pass



From Russia with love - Page 10 Potpis

242From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Ned 17 Jun 2018, 23:56

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ja to cisto gledam kroz sve povoljnosti koje ova grupa nudi, a ima ih mnogo. Ovo je definitivno zlatna prilika da se prodje grupa, ako to ne mozes u ovoj prilici - kad ces.
Kod Svajcaraca nema iznenadjenja,tim sa kojim mozes otvoreno da se pobijes, pa ko sto ponese.
Smatram da imamo bolju sredinu od njih i da tu moze da se ostvari prednost. Sad je pitanje oce li odbrana izdrzat bez gluposti i hoce li zavrsnica bit kilava.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

243From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 00:29

penban

penban
Moderator
Moderator

Zona do trona ::Penjo,da nismo malo poleteli? Very Happy

Mi smo protiv jedne od najlosijih ekipa na mundijalu,Kostarike,dali gol iz prekida. Iz igre ga ne bi dali da se igralo jos 90 minuta. Jos je ta Kostarika imala u prvih 20 minuta dva skoro zicera gde su samo losi udarci glavom njihovih igraca sprecili golove.

Ja se jako radujem pobedi protiv Kostarike,psiholoski je jako vazna,ali na osnovu cega mi mozemo da se postavljamo da je pobeda protiv Svajcarske nesto sto treba ocekivati?

Ne mislim da je treba očekivati, ili da se podrazumeva, ali da ona rešava sve to mislim.

Ovo što SX kaže potpisujem

"Kod Svajcaraca nema iznenadjenja,tim sa kojim mozes otvoreno da se pobijes, pa ko sto ponese."

Nisam video ništa WOW kod njih, i ako su izvukli remi protiv Brazila. Šta, pretukli su igrača koji nije 100%, imali sreće kod onog šuta Mirande, podmetnuli nogu u pravom momentu i izvukli remi.

Ne znam zatšo svi potenciraju na tome da je taj gol iz prekida jedina razlika. Znam da ovo što sada pišem zvuči kao šta bi bilo kad bi bilo, ali nama je malo falilo da protiv Kostarike bude ubeljivija pobeda. Mitru je ovo čini mi se prvo veliko takmičenje (kao i većini igrača), pa ne čudi promašaj zicera. SMS je imao one makazice za koje je dignut ofsajd, a nije bio. Nesnalaženje Kostića nakon ubacivanja Tadića. U sportu se sve vraća, pa se nadam da će pogoditi kada bude najvažnije.

Po meni, mi smo odigrali netipčno zrelo za nas. Kontrolisali smo utakmicu, nakon tih uvodnih 20 min. To je recept kako treba igrati i protiv drugih selekcija. Švajcarska nije Kostarika, ali daleko od toga da se sa njima ne može igrati.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

244From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 08:28

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Prosli ili ne, u 1/8 final zavrsavamo..

http://nfl.com/

245From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 10:15

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

cek . nama je i svajcarska 1/8




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

From Russia with love - Page 10 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

246From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 10:48

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Peyton Manning ::Prosli ili ne, u 1/8 final zavrsavamo..

Sto ne bi mogli i dalje, nisi pravi prosecni srbenda ako vec ne kalkulises kako do polufinala a tamo je sve moguce Very Happy

From Russia with love - Page 10 35476019_1852882298095474_8470184353962393600_n



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

247From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 11:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Laughing

http://nfl.com/

248From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 12:23

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

ode kalinic doma



From Russia with love - Page 10 Potpis

249From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 14:19

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Tako i naši počeli kalkulirati već,da možda izbjegnemo Francuze. A 2002 dobili Italiju,i trebao nam bod protiv Ekvadora i popušili i otišli kući!

250From Russia with love - Page 10 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 14:37

Zver

Zver
VIP
VIP

Južnokorejski selektor je genijalac.

From Russia with love - Page 10 70ee60b53d0e322a7d65b6353391e9db



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 10 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu