NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Fantasy blablaonica

+25
Miki HOF
Hector
dr.dule
Pit Bull
Bizon
Danijel Lg
Mean_Machine
kb8
tonykzr
SymphonyX
KPGS
Cenci D
Steelers
Parangal
Zver
Niger iz huda
penban
robertomaric
Freak
Raising Arizona
Mos Def
TMH34
Sirko
Peyton Manning
Vlado997
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 16 od 22]

376Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 20 Sep 2020, 22:58

penban

penban
Moderator
Moderator

Ne pamtim da sam lošije krenuo fantasy sezonu

Na dobrom sam putu da u sve tri lige ubeljivo budem 0-2



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

377Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 22 Okt 2020, 15:03

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Krv ti ne jebem, u 5 liga koje igram, WR pozicije su mi je-be-ne, hrpu poena svako kolo moram ostavit na klupi al zato na RB pozicijama malo reći kuburim...

Ako vako nastave s bye kolima i raznim ozljedama moraću sam sebe postavit u ekipu a neće mi se igrat RB nikako...

O živote fantazijski robijo...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

378Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 22 Okt 2020, 18:33

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator



Zamisli igras u ligi protiv Seftera. Samo vidis izvlaci neke likove iz naftalina pre svih.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

379Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 26 Okt 2020, 08:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Postigao sam 140 poena sa 8 igraca, jer se OBJ povredio i izgubio sam..ovo mi se jos nije desilo Laughing

http://nfl.com/

380Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 26 Okt 2020, 12:26

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja vodim 147:140, meni ostao Robinson a protivniku Henderson iz Remsa.

Gubio sam preko 30 razlike i mislio sam da sigurno gubim. Kicker iz Arizone i Loket mi bas nabacise poena.

Znaci treba da navijam za Folsa da uspesno baca ka Robinsonu, pritom da DL Cikaga zaustavi Hendersona. Pristao bih kratkorocni gubitak radi dugorocnog dobitka. Da mi je CMC zdrav, imao bih sada 160 poena i bile bi male sanse da izgubim. Meni drugi startni RB je Frank Gore. Pruzio sam priliku Batesu iz Sinsinatija umesto TJ Watta i mislim da ce mi tih 5 poena na kraju presuditi. Moracu pazljivije da proucim poene defanzivaca. U tom fantaziju mi se povredio i Preskot o cemu sam bio pricao.

Dobro sam draftovao u oba fantazija, ali jebu me povrede i ponekad pogresni izbori. OBJa da sam prosle nedelje stavio na klupu, bih imao u drugom fantaziju pobedu vise.

Meni je svakako ova fantazi sezona najzanimljivija za pracenje, a nikad manje se ne nerviram.

381Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 26 Okt 2020, 12:33

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja se ne sjećam kad sam poslednji put vidio 54 poena risivera. Možda neka luda partija Megatrona.

382Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 27 Okt 2020, 00:43

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Sjecam se iz vremena Vicka u Fili. Desean imao oko 50-ak

383Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 27 Okt 2020, 11:42

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

U oba fantazija upisao pobedu, srecom zaustavljen Henderson.

Mene povreda OBJa ojacala fantazi ekipu, izgubio dve tekme zbog njegove nekonstantnosti a skoro nikad igraca sa klupe ne bih stavio pre njega zato sto se sve nadam da ce eksplodirati. Najblizi sam bio da ga bencujem, iako nisam bas hteo, kada je imao monstruoznu partiju protiv Dalasa. funny

Za sada 3-4 u obe lige i PO nije daleko.

384Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 02 Nov 2020, 11:07

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

U jednoj ligi sam uspeo da od 2:4 dodjem do 4:4. Sada kada nemam OBJa, uskocio Allen u startnu postavu i svi WR su mi pokidali. Melvinu Gordonu oprastam slabiju partiju, bice on dobar kasnije.

U drugoj me usrao Venc, pa sada strepim. Inace ceo duel moje sanse za pobedu se krecu od 84-92%. Sada nakon Venca pale su na 76%. Na kraju samo +6 za mene. Ja imam Fournetta, protivnik White LB iz Tampe koji je prethodne dve nedelje imao poene na nivou RB. Bice mi krivo ako ne uspem da vezem dve pobede uprkos povredi CMCa i kako je isao tok meca. Pobeda i povratak CMCa bi bio veliki boost za poslednju trecinu sezone. Moze vecerasnja tekma bas da prelomi dalji tok sezone. Treba mi jedna ruzna pobeda, jer ce sigurno neko razbiti moj tim u narednim nedeljama.

Bio sam miran i stalozen za fantazi do proslog vikenda, pa je prvo dosao high-scoring game gde sam se provukao i sada ova situacija gde postoji mogucnost da od sigurne pobede budem porazen.

Budim se veceras da gledam Tampu, pa bolje da mi fantazi usere vece nego da bude prva vest koja ce da me presece ujutru. Taman cu i malo da promenim bioritam zbog izbora.

385Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 04 Nov 2020, 15:58

Zver

Zver
VIP
VIP

Ajmo mala pomoć. Keenan Allen ili Justin Jefferson za flex poziciju. Standard scoring, ništa PPR.



...Sa Vajominškog Univerziteta

386Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 04 Nov 2020, 16:23

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Keenan

Zver and Mos Def like this post

387Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 04 Nov 2020, 17:51

Zver

Zver
VIP
VIP

Ma da je PPR naravno da trenutak ne bih razmišljao i stavio bih njega. Ovako Džeferson ako jednu bombu od pedeset jardi uhvati za TD to je ko deset Alenovih hvatanja na trećem daunu.

Staviću Alena pošto ima mnogo viši pod, a ja sam po projekcijama favorit u duelu pa ne bi trebalo da mi nešto spektakularno bude neophodno za pobedu.



...Sa Vajominškog Univerziteta

388Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 09 Nov 2020, 07:45

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Trebalo mi je par poena Brejdija za pobedu, izgubio sam zato sto je imao 2.36. Trebalo mi je vise od od 5.4 za pobedu. Zajebo me big time, ispizdeo bi da su drugacije okolnosti. Juce stavio Gibsona umesto Gordona i to je samo umanjilo moj poraz. Kickera iz Indijanapolisa cu nasutirati.

U drugom verovatno slavim. Dobar predosecaj da Furneta bencujem, a Kuksa promovisem startera. Razlika 10 poena izmedju njih dvojice, 20 poena prednosti i cekam sutra samo ucinak Perina. Kazins ocekivao pokidao.

389Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 09 Nov 2020, 20:06

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja sam benchovao Zeke-a za RoJo-a jer sam mislio da će ovaj drugi bolje proći. Ali, 4 nošenja...Very Happy

390Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 11 Nov 2020, 19:15

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Moja fantasy sreca je kratko trajalo, CMC verovatno out ovu nedelju i jos ko zna koju. Najgrdja stvar sto u odlucujem mecu za PO, on ima bye. Bas je od pomoci. Embarassed

391Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 11 Nov 2020, 19:22

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ne bi me cudilo da opet zaglavi IR

http://nfl.com/

392Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 22 Nov 2020, 21:21

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Moracu na godinu dana da odmorim od fantazija.

Chokeovao sam veceras sa decision making.

Ne kajem se ni toliko sto sam stavio Petersona pre Melvina Gordona i Venca pre Kazinsa(ovo mi je yahoo), ali da Marka Andrewsa bencujem to sebi ne mogu da oprostim.

Jos sam stavio Burrowa pre Brejdija, to ne smatram fejlom jer ocekujem da ce DL Remsa da ubije Brejdija.

393Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 23 Nov 2020, 05:16

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ok, ipak sam zajebo zesce sto sam bencovao Gordona. Jos uz to Andrews i povreda Burrowa. Samo da prodju ove dve nedelje i da trazim nekog co-ownera koji ce igrati umesto mene godinu dana. Ispizdeo zbog veceras i kad me je Brejdi sjebao sa partijom protiv NO. Nije mogao da skupi 5.5 poena za pobedu.

Da pojurim Kara ili kog vec za 13tu nedelju kada Brejdika ima bye. Ne mogu da se setim da li je tako bilo pre pocetka sezona, ja bez dva bitna igraca u oba fantazija ulazim u poslednje kolo.

Za yahoo fantazi mi je i lakse sto sam iskulirao Kazinsa, protivnik nabio preko 130 poena i nije ga moglo sustici. To ce se igrati.

Edit: U sustini kada sam na drugom mestu rekao da sigurno gubim zbog povrede Burrowa, bio sam u pravu. Tako da na stranu promasene izmene, poraz bi bio jos tezi da sam ovu dvojicu startovao.

394Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 23 Nov 2020, 09:37

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ovo mi je bio prvi vikend posle duzeg vremena sa b2b alkoholisanjem. Zakljucak koji sam izvukao, kada koristim alkohol ili druge supstance, fantazi ispasta. Pamet u glavu!

I od alkohola mi otupe cula, pa sam sklon losim procenama i desi mi se da ne uocim neke logicne stvari koje sam trebao jos juce da vidim. Nisam se dovoljno udubio i zato sam platio cenu.

395Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 23 Nov 2020, 10:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator

E moj Pajo...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

396Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 23 Nov 2020, 12:28

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

kakve veze ima logika sa fantazijem



STANE VAS SVE PRATI

397Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 23 Nov 2020, 14:09

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa fantasična logika...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

398Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 23 Nov 2020, 18:41

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Jbga, iskljucen mozak nedeljom dok se treznim i desi se greska. Very Happy

Neka sam ispizdeo sinoc, bicu miran sada. Podesim rostere jos dva puta i toeto. Ne dao Bog da udjem u PO.

399Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 06 Dec 2020, 05:19

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Danas ocekujem dve giljotine za oba moja fantazi tima.

Imam zelju da bas ispratim kraj sezone kako dolikuje.

400Fantasy blablaonica - Page 16 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 13 Jun 2021, 10:08

Zver

Zver
VIP
VIP

Da li je neko negde uopšte spominjao, anilizirao ili na bilo koji način objašnjavao kako će fantasy izgledati sa 17-om utakmicom u rasporedu.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 16 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu