NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFL Fantasy » Fantasy blablaonica

Fantasy blablaonica

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 11]

201 Re: Fantasy blablaonica taj Sre 13 Dec 2017, 16:46

Peyton Manning

Admin
Admin
Cam je sigurniji pick, ali upside ARoda me vuce ka njemu

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

202 Re: Fantasy blablaonica taj Sre 13 Dec 2017, 17:09

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Wentz pao, dilema koga pokupiti je velika, sta misle uvazeni strucnjaci sa foruma:

Alex Smith, Carr i Winston mi prednjace ali mozda cak i Mariota moze jer igra protiv 49ersa, mozda i Foles cak Very Happy Dilema velika...

203 Re: Fantasy blablaonica taj Sre 13 Dec 2017, 17:11

Peyton Manning

Admin
Admin
Bortles ili Foles

204 Re: Fantasy blablaonica taj Sre 13 Dec 2017, 17:23

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Nekako Bortlesa ne mogu pa da igra protiv NS Dukes, Foles mozda samo mi je on najveca nepoznanica. Mariota mi ima najbolji matchup realno ali je ocajan. Imam jos dan, dva da dobro promislim Very Happy

205 Re: Fantasy blablaonica taj Sre 13 Dec 2017, 17:24

SymphonyX

Veteran
Veteran
Rizik je startovat A-Roda protiv dobrog pass rusha,sam on je potvrdio da nije 100% zdrav.

206 Re: Fantasy blablaonica taj Sre 13 Dec 2017, 17:30

Peyton Manning

Admin
Admin
@SymphonyX ::Rizik je startovat A-Roda protiv dobrog pass rusha,sam on je potvrdio da nije 100% zdrav.
Gde to?

207 Re: Fantasy blablaonica taj Pet 15 Dec 2017, 16:32

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Kome je Brok šok bio starter ove nedelje Very Happy Very Happy
A taman sam ga mogao umesto Wentza Povredjen

Poslednji izmenio Mean_Machine dana Pet 15 Dec 2017, 16:45, izmenjeno ukupno 1 puta

208 Re: Fantasy blablaonica taj Pet 15 Dec 2017, 16:43

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Pošto smo u istoj situaciji OLB (osim što ja ne mogu Carra) troumim se između Smitha, Winstona i Bortlsa.

Bortls se čini da ima lep mečap, ali mislim da je to ipak samo privid. Na toj tekmi će biti jako malo poena. Texansi neće moći ništa da urade pošteno protiv odbrane Jagsa, tako da ovima neće biti frka da postižu poene i mislim da će igrati konzervativno pre svega na Forneta.

Winstonu nekako ne verujem s obzirom na povrede i OL, a i odbranu Atlante ne bih podcenjivao.

Smith je moja opcija, iako i on može biti fail, nekako očekujem tu dobro raspucavanje...

Carr isto može biti jako dobra opcija, ali s obzirom kako su igrali prošle nedelje protiv KC teško ga je startovati. On je klasičan hit or miss ove nedelje.

JBG kada nismo baba vange pa da lepo uzmemo Broka i da smo mirni.

209 Re: Fantasy blablaonica taj Pet 15 Dec 2017, 17:04

Wild Raven

VIP
VIP
Imam ja jedno SF gde se dvoumim između Mariote i ....pazi sad FOLES-a Very Happy

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

210 Re: Fantasy blablaonica taj Pet 15 Dec 2017, 17:06

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Treba imati muda i staviti QB koji nije pošteno igrao par godina. Ja sam rizikovao odmah sa Gordonom i lepo sam prošao, ali jedno je Gordon i WR a drugo startni QB i Foles

211 Re: Fantasy blablaonica taj Pet 15 Dec 2017, 17:11

Wild Raven

VIP
VIP
Pa u tom SF sam težak autsajder po projekcijama, tako da naginjem Foles-u jer je njegov plafon mnogo veći. Mariota će mi isporučiti tu negde oko projekcija a to mi je malo. S druge strane Foles, iako su mu inicijalno projekcije niže od Mariotinih može vrlo lako isporučiti 3-4 TD i oko trista jardi protiv onog jada i bede u plavim uniformama.
Videću još, protivnik ima neke igrače u subotu uveče, ako baš budem morao juriti igraće Foles, ako podbace njegovi u subotu veče pa bude utesno po projekcijama, onda će verovatno Mariota.

212 Re: Fantasy blablaonica taj Pet 15 Dec 2017, 17:18

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Imaš li ti neku treću opciju, jer ne bih ja ni Mariotu startovao, čak bih možda pre Folsa Very Happy

213 Re: Fantasy blablaonica taj Pet 15 Dec 2017, 17:23

Wild Raven

VIP
VIP
Jok...Na FA što ima uglavnom je buranija tipa, Bortles, Dalton protiv Minesote, Mening, Trubiski, Katler, Kizer, Flako. Liga od 14 ekipa a dosta dobrih QB je palo tokom sezone.

214 Re: Fantasy blablaonica taj Pet 15 Dec 2017, 17:36

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Smoking Jay je lepo odigrao protiv partriota, ali posle prošlonedeljne tekme u Bafalu mislim da će svako prvo da prouči meteorologiju pre nego što startuje nekoga iz timova koji igraju tamo.

215 Re: Fantasy blablaonica taj Pet 15 Dec 2017, 18:04

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Ja sam se isto opredelio za Smitha iako kao sto kazes moze biti fail ali realno sto vise razmisljam to mi se teze odluciti tako da picim sa njim Very Happy A i taman tu subotnju utakmicu planiram da gledam pa cu imati i za koga da navijam Very Happy

216 Re: Fantasy blablaonica taj Sub 16 Dec 2017, 21:44

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
@Ol' Dirty Bastard ::Nekako Bortlesa ne mogu pa da igra protiv NS Dukes, Foles mozda samo mi je on najveca nepoznanica. Mariota mi ima najbolji matchup realno ali je ocajan. Imam jos dan, dva da dobro promislim Very Happy
Izvini a šta to fali Bortlesu? Sve utakmice u poslednje vrijeme su mu solidne a sem one protiv Brownsa u prejebenoj zimi, a teško je od bilo kojeg QB-a očekivati mnogo u takvim utakmicama. A i preostali raspored mu nije težak.

217 Re: Fantasy blablaonica taj Sub 16 Dec 2017, 22:36

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Ne fali mu nista samo nemam poverenje u njega i to je to, plus to sto imaju lagan raspored me jos vise i odvlaci znajuci kako Jagsi igraju s obzirom da imaju dobru run igru konstano trce. Nemam poverenje u njega, ti ako imas tvoj je Very Happy

218 Re: Fantasy blablaonica taj Ned 17 Dec 2017, 14:02

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star

219 Re: Fantasy blablaonica taj Ned 17 Dec 2017, 17:59

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
A. Jeffery, J. Williams, J.Gordon. Jednog moram izbaciti, koga?

220 Re: Fantasy blablaonica taj Ned 17 Dec 2017, 18:13

penban

Moderator
Moderator
Ovog u sredini

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

221 Re: Fantasy blablaonica taj Uto 19 Dec 2017, 11:37

Niger iz huda

MVP
MVP
Jedno finale, ispao iz jedne lige, dok u trecoj ispao u polufinalu.

Tu gde igram finale sam ostao bez Brauna. Bedak...

222 Re: Fantasy blablaonica taj Uto 19 Dec 2017, 11:39

kb8

Moderator
Moderator
Ja eo u dvije ispo u polufinalu, u trećoj igram finale a u četvrtoj ufatio čvrsti fenjer...

Suma sumarum, nije loše, zadovoljan sam kako ispade sve na kraju...

223 Re: Fantasy blablaonica taj Uto 19 Dec 2017, 14:27

SymphonyX

Veteran
Veteran
Ja sam ove godine u 3 finala,Liga 3,keeper i yahoo liga.
Sta god da bude,dobra godina.

224 Re: Fantasy blablaonica taj Uto 19 Dec 2017, 20:33

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Jest vala. Ja sam u keeperu popušio od tebe u polufinalu a u trici igram za titulu najboljeg luzera.

225 Re: Fantasy blablaonica taj Sre 20 Dec 2017, 08:40

Niger iz huda

MVP
MVP
Neki moj rezon je da izmedju Gora, Luisa i 3rd string RB Arizone izaberem Luisa.

Vuds ulece umesto Brauna, pa sta bude bice. Very Happy Nadam se da ce da bude prva Gofova meta sad protiv Tenesija.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu