NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Fantasy blablaonica

+25
Miki HOF
Hector
dr.dule
Pit Bull
Bizon
Danijel Lg
Mean_Machine
kb8
tonykzr
SymphonyX
KPGS
Cenci D
Steelers
Parangal
Zver
Niger iz huda
penban
robertomaric
Freak
Raising Arizona
Mos Def
TMH34
Sirko
Peyton Manning
Vlado997
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 15 od 22]

351Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 17 Sep 2019, 21:37

penban

penban
Moderator
Moderator

evo ko mora da me izbaksuzira Cool
samo da se vratimo u normalu Laughing



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

352Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 08 Okt 2019, 12:57

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Fantasy blablaonica - Page 15 71839765_10158367169082502_7363843354523598848_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQlwfdr_ekjjAVX7_qJ2-BR4Cf2DBa-Mpbo4rhEdhsPT4UjepGNkf6RBozVOvaZ2sFk&_nc_ht=scontent.fbeg1-1

Laughing



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

353Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 08 Okt 2019, 15:11

kb8

kb8
Moderator
Moderator

I mene Pekar košto pobjede...

Al kad znam protiv koga je igro, očekivano...

A i nije mi žao Twisted Evil



Fantasy blablaonica - Page 15 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

354Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 08 Okt 2019, 17:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Hahaha jel moguce?
Vodis i imas jos QB i izgubis

http://nfl.com/

355Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 08 Okt 2019, 19:04

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Tu bi zapravo najbolja taktika bila da jednostavno izbacis igraca kojeg imas i ne rizikujes nista. E sad ne znam da li bi to kod Toleta proslo bez minusa Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

356Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Pet 11 Okt 2019, 17:20

Zver

Zver
VIP
VIP

ajmo jednu pomoć prijatelja...

Traži se jedan od trojice Tajler Bojd, Lari Fitz ili Kortland Sutton....



...Sa Vajominškog Univerziteta

357Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Ned 20 Okt 2019, 16:24

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Na svadbu sam danas, za IA igrace ne odgovaram.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

358Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 23 Okt 2019, 14:13

kb8

kb8
Moderator
Moderator

U dvije lige imam CMCa...

A šta sad, pisat ću mam L u obje tekme i misa, budem to nadoknadio u kolima poslije...



Fantasy blablaonica - Page 15 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

359Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 06 Nov 2019, 19:40

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ajde to sto mi je autopick odabrao Kittlea i Colemana, nego sto je uzeo i Saundersa i nemam ideju koga da trejdujem. Jebote, tri igraca iz iste ekipe. Hmm

Zaboravio sam prosli cetvrtak da promenim roster i zato sam izgubio. Ispustio sam Saundersov ucinak.

360Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 07 Nov 2019, 08:28

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa đe će ti duša kad benčaš buduće prvake...



Fantasy blablaonica - Page 15 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

361Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 07 Nov 2019, 09:22

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Stavio Saundersa na klupi, uzdam se u Tatea.

Najradije bih Kittlea na klupi, ali ne bih ponovo rizikovao sa Ebronom.

Ocekujem od Colemana solidan ucinak.

Ne mogu ni da pronadjem dobrog trejd partnera, od ponedeljka sibam ponude za trejdove.

Ovo mi je najbolji tim koji imam u nekoj fantazi ligi. Komplet defanzivne igrace sam zamenio na pocetku+neko dropovao Busha kad je bio na bye. Tate imao suspenziju, niko ga nije draftovao pa sam ga odmah stashovao. Cousinsa sam pokupio u FA dok je bio ocajan. Bas se dosta toga poklopilo, imam najjacu klupu u ligi. Ostala mesta u rosteru popunjavaju Beasley i Woods. Very Happy

Zaboravio sam Freemana, doduse on je autopick. Nakon prosle sezone kad mi je pokidao zivce, ne bih ga draftovao.

362Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 09 Dec 2019, 09:41

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pitt def mi je jedan od boljih pikova od kad igram fantasy, gledajuci sta donosi i kad sam ih uzeo - 14.runda

http://nfl.com/

363Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 09 Dec 2019, 09:48

Zver

Zver
VIP
VIP

Meni je Godwin najveći nabod ove sezone u par liga. U jednoj me je spasao ispadanja. U Keeperu ovde bio FA posle par kola, pra reko ajd kad niko neće.



...Sa Vajominškog Univerziteta

364Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 09 Dec 2019, 09:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Njega sam promasio za sezonu. Ocekivao sam ovo prosle godine, pa sam napravio veliki reach, a on bio solidan, al nista spektakularno.

http://nfl.com/

365Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 09 Dec 2019, 13:33

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Blento ::Meni je Godwin najveći nabod ove sezone u par liga. U jednoj me je spasao ispadanja. U Keeperu ovde bio FA posle par kola, pra reko ajd kad niko neće.


U keeperu sam ga ja dropao nakon prvog kola i onda je krenuo showdown. Zbog toga sta s ga dropao sam izgubio playoff sigurno jer cijele sezonu kuburim sa WR.

366Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 24 Dec 2019, 10:46

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

U 3 lige sto igram na NFL.com u svakoj je ekipa koja je uzela titulu imala Lamara.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

367Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 24 Dec 2019, 11:16

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ol' Dirty Bastard ::U 3 lige sto igram na NFL.com u svakoj je ekipa koja je uzela titulu imala Lamara.
Kod nas nije, ispao u 1/4 final od mene. Imao sam srece, to kolo bilo vs Bills.

http://nfl.com/

368Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 21 Jul 2020, 23:27

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Fantasy football 2020: Full 12-team mock draft with Rotoworld experts



Fantasy blablaonica - Page 15 Potpis

369Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 22 Jul 2020, 08:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Morace se primeniti i na fantasy ove godine neka IR lista ili sta vec, kad ti 1st round pick zakaci coronu Very Happy

http://nfl.com/

370Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 22 Jul 2020, 08:26

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Steelers ::Fantasy football 2020: Full 12-team mock draft with Rotoworld experts
Adams 8th overall? Shocked

http://nfl.com/

371Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 22 Jul 2020, 11:26

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Meni su raning bekovi totalna enigma ove sezone, za nijednog nisam 100% siguran da ce odigrati super sezonu.



Fantasy blablaonica - Page 15 Potpis

372Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 19 Avg 2020, 17:00

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ima li voljnih da napravimo auction ligu?



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

373Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 31 Avg 2020, 13:19

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Poz ljudi, da li biste podelili koje website stranice i generalno toolove za fantasy draft imate?
Biće muka ove godine googlati da li je neko opt out, pa ako neko hoće da podeli neki sajt gde se to lako može videti biću mu zahvalan.

374Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 31 Avg 2020, 14:20

tonykzr

tonykzr
Standardan
Standardan


nemaš šta da guglaš, lista je konačna, i fantasy nebitna dodao bih
npr.

https://www.pff.com/news/nfl-player-opt-out-tracker-tracking-nfl-players-opting-out-2020-season-covid-19-coronavirus

375Fantasy blablaonica - Page 15 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 31 Avg 2020, 17:02

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pa da, svega 5-6 igraca bi uopste bilo draftovano.. Williams iz KC, Funchess, Allison i dva WR iz Mia..ako nisam nekog zaboravio, a mislim da nisam.

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 15 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu