NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Knjige

+30
Vlado997
kb8
Ljuba90
Freak
Kovac
Zver
igor96
penban
Peyton Manning
Del_Boy
Nixx
Mean_Machine
Sirko
zlayo
Darko
N.E.P.^Jeca
Miki HOF
minglez a.k.a milanche
dr.dule
tonykzr
irfanlal
SymphonyX
viking
Pohovani feniks
Ovan
Raising Arizona
Danijel Lg
klodovik
T-Wolf
Sirmium Samurai
34 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 15 od 18]

351Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Pon 10 Feb 2020, 13:18

mardok

mardok
Moderator
Moderator

mardok ::Krenuo sam triologiju Milos Obilic da citam.
Prvu knjigu sam nekako procitao, cela ta nasa istorija je prosto bolna da se cita.
Tek sam sad zavrsio drugu knjigu. Pravicu malu pauzu od "Milosa Obilica" , uzeo sam "Kletvu Kainovu II" da presecem.
A narucio sam sa bookdepository.com strip (kad kazem strip mislim knjiga od 350+ strana ) "Star Wars Legends - (the Old Republic) Revan" , onako dosta pratim SW univerzum, videcu kako ce da mi "legne".
A ako sve prodje kako treba sa ovim narucivanjem, to ce mi otvoriti neke nove mogucnosti za citanje. Cool

352Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Pon 10 Feb 2020, 13:24

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja sam negde imao gomilu tih SW stripova u elektronskom obliku, ali da me j...š ne bih sad mogao da se setim gde sam to sačuvao i da li sam uopšte sačuvao. Ono nije da me nešto zanimalo, nisam preterani fan serijala i čitavog univerzuma. ST mi je mnogo prijemčiviji.



...Sa Vajominškog Univerziteta

353Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Pon 10 Feb 2020, 13:28

mardok

mardok
Moderator
Moderator

JBG ja sam voleo filmove odavno, a onda sam se na Instagramu navukao na one njihove stripove.

354Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Pon 10 Feb 2020, 13:39

Zver

Zver
VIP
VIP

U stvari

https://striputopija.blogspot.com/p/zvezdani-ratovi.html

nisam nikada imao u elektronskom obliku, nego sam video da ima ovde...ofc.koga ne mrzi da čita sa monitora. Naravno, ovde nema šta nema, spisak svih skeniranih izdanja je na levoj strani ekrana. Ja ponekad u časovima dokolice uzmem i pročitam nešto od one stare garde što je kod nas izlazilo u Zlatna Serija i Lunov Magnus Strip izdanjima.



...Sa Vajominškog Univerziteta

355Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Pon 10 Feb 2020, 13:50

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Generalno volim da imam tvrdu kopiju onoga sta citam, kao neku vrstu moje biblioteke, zato i kupujem gomile knjiga koje mene zanimaju, plus od strucne literature prikupljam sve sto mi padne saka.

Ali konkretno ovo mi dobro dodje za ubijanje vremena, izvadim telefon, i procitam mini strip.

356Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Pon 10 Feb 2020, 13:54

Zver

Zver
VIP
VIP

Ma ja sam se baš odvikao od tvrde fizičke kopije. Pošto imam dobar telefon, ima puno apova koji služe toj svrsi, imam zilion naslova u elektronskom obliku u onim formatima za Kindle, pa koristim fon kao Kindle kad čitam.

Sad čitam neku knjigu u papirnom obliku nakon nekih dve godine sigurno. Ne mogu da se naviknem. Nikako da se namestim da mi bude udobno Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

357Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Pon 10 Feb 2020, 14:08

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Batali čitanje, nađi štogod za guzit pa neš imat problema s udobnim namještanjem...



Knjige - Page 15 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

358Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Pon 10 Feb 2020, 14:14

Zver

Zver
VIP
VIP

ali ali....čitanje oplemenjuje duh, guženje je životinjski instinkt.



...Sa Vajominškog Univerziteta

359Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Pon 10 Feb 2020, 16:11

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

kb8 ::Batali čitanje, nađi štogod za guzit pa neš imat problema s udobnim namještanjem...
Laughing Laughing Laughing



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

360Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Pon 10 Feb 2020, 17:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

SymphonyX ::
kb8 ::Batali čitanje, nađi štogod za guzit pa neš imat problema s udobnim namještanjem...
Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing

http://nfl.com/

361Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Pon 10 Feb 2020, 17:36

Zver

Zver
VIP
VIP

Peyton Manning ::
SymphonyX ::
kb8 ::Batali čitanje, nađi štogod za guzit pa neš imat problema s udobnim namještanjem...
Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing

Knjige - Page 15 ?u=https%3A%2F%2Fmedia1.tenor.com%2Fimages%2F270bf8d2d662fb11b0dd4f1ec2603177%2Ftenor



...Sa Vajominškog Univerziteta

362Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Uto 11 Feb 2020, 13:49

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Dobro sad, i mene neretko ljudi spuste pa se ne ljutim sto imaju takve reakcije.

Sve po zasluzi.

363Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Sub 09 Maj 2020, 14:57

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Moram sto prije da se uhvatim u kostac sa novom knjigom Brian Greene-a - Until the End of Time: Mind, Matter, and Our Search for Meaning in an Evolving Universe.

Skoro 10 godina je proslo od poslednje, ocekivanja su najveca moguca, jos uvijek jurim high koji sam imao dok sam citao Elegant Universe.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

364Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Sub 09 Maj 2020, 16:12

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nisam jos od njega nista citao. Sad citam Istocno od raja, pa planiram Black Swan. A onda bih mogao Elegant Universe ako vec toliko preporucujes Very Happy

http://nfl.com/

365Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Čet 11 Jun 2020, 12:32

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Gubim sposobnost da citam fikciju, sto mi se nikako ne svidja. Jos cu postat pragmatik, jebo te zivot.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

366Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Čet 11 Jun 2020, 13:59

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja sam krenuo da čitam Whitchera i vrlo sam pozitivno iznenađen.



...Sa Vajominškog Univerziteta

367Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Čet 11 Jun 2020, 14:16

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Blento ::Ja sam krenuo da čitam Whitchera i vrlo sam pozitivno iznenađen.
Treba malo da se uhvati nit,skace sa vremena na vreme proslost/sadasnjost, kao flesbekovi.
Kao neko ko nije igrao igricu, i samo je citao knjige bas su mi legle.

A jutros sam kupio "Kletva Kainova III deo".

A na cekanju mi je "Silmarilion" , prequel Gospodara prstenova.

368Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Čet 11 Jun 2020, 14:26

Zver

Zver
VIP
VIP

mardok ::
Blento ::Ja sam krenuo da čitam Whitchera i vrlo sam pozitivno iznenađen.
Treba malo da se uhvati nit,skace sa vremena na vreme proslost/sadasnjost, kao flesbekovi.
Kao neko ko nije igrao igricu, i samo je citao knjige  bas su mi legle.

Ja nisam igrao igricu, ali sam gledao onu prvu sezonu serije, tako da nisam imao nikakvih problema da uđem u priču. I knjige su naravno neuporedivo bolje od serije.



...Sa Vajominškog Univerziteta

369Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Čet 11 Jun 2020, 14:30

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Odgledao sam seriju posle knjige, i nije mi se svidela.
Bas tanko je izgledala.

370Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Pet 12 Jun 2020, 09:19

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Sta ja da kazem, imam tri godine kod sebe Dr Sleep i nisam jos krenuo da je citam.

Imam jos gomilu knjiga koji su mi na cekanju, neke moguce da necu ni da pipnem u sledecih 5 godina. Planiram da kupim par stvari sada kada bude bio Noc Knjiga.

Jedino sto sam sebi stavio pod obavezu je da krenem sa The Expanse serijalom i da pokrijem sve sto je serija prikazala.

Ja bih morao drugu, trecu i cetvrtu knjigu da procitam posto sam sve pozaboravio. Stao sam bio prosle godine kod pete. Prva mi je bila dobar uvod.

371Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Pet 12 Jun 2020, 20:41

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Videcu kad zavrsim sa "Kletvom Kainovom", da zavrsiom i triologiju "Milos Obilic".
Posle mi ostaje LOTR.
Ali kad planiram unapred nema puno stvari koje su me zanimale a da nisam procitao.


Plus ocekujem i zavrsne knjige D.Stojiljkovica "Dukat za ladjara" i "Ucitelj macevanja".

372Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Pet 12 Jun 2020, 20:42

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Niger iz huda ::
Jedino sto sam sebi stavio pod obavezu je da krenem sa The Expanse serijalom i da pokrijem sve sto je serija prikazala.

Kakve su knjige.
Ako se Korona vrati na jesen, da se spremim za karantin Laughing

373Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Pet 12 Jun 2020, 22:42

Zver

Zver
VIP
VIP

Prva i druga su odlične. Treća mi iz nekog razloga nije legla, pa dalje nisam ni nastavljao. U suštini određena celina se prilično lepo zaokružuje nakon druge, pa nije neophodno nastavljati.
Serija je verovatno najkvalitetnija SF serija nekih desetak godina unazad sasvim sigurno.



...Sa Vajominškog Univerziteta

374Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Sub 13 Jun 2020, 00:09

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Blento ::Prva i druga su odlične. Treća mi iz nekog razloga nije legla, pa dalje nisam ni nastavljao. U suštini određena celina se prilično lepo zaokružuje nakon druge, pa nije neophodno nastavljati.
Serija je verovatno najkvalitetnija SF serija nekih desetak godina unazad sasvim sigurno.

Sad sam gledao, ima svih 7 delova na "akciji".
Sad sam se upecao da ulozim u citanje za naredne 2 godine. Very Happy

375Knjige - Page 15 Empty Re: Knjige Sub 13 Jun 2020, 10:08

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Gde su na akciji?

Ja mislim sada da se aktiviran kada bude bio Noc Knjiga. Od decembra 2018, uopste nisam kupovao knjige, a jos manje ih citao. Jedino sam bio aktivan za neke preko Gradske biblioteke koje sam iznajmljivao.

Mislim da sam video da sam kupio Nemezine igre, moracu da proverim.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 15 od 18]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu