NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIFA World Cup 2010 - South Africa

+29
Portis26
cooper
Pats 4ever
Taliban
Rasha
Strax
Lazicy
L.D.
Ndamukong
Freak
dr.dule
N.E.P.^Jeca
klodovik
viking
Miki HOF
Danijel Lg
Sirmium Samurai
Raising Arizona
T-Wolf
El Jefe runs San Diego
3BEP
minglez a.k.a milanche
T-Mac
Peyton Manning
Ovan
zlayo
iceman
Colts4Life
Pohovani feniks
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 36]

76FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 27 Maj 2010, 21:23

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

N.E.P.^Jeca ::Srbijaaa SRBIJA


malo vijesti:


Esijen ne igra na Mundijalu

Brazilci doputovali u Južnu Afriku


eee baš mi žao za Esijena















ali nijeeeeeeeeeeeeeeeeee, hehehehe

77FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 27 Maj 2010, 21:59

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Ma ljudi deremo ovo SP je naše, imamo ekipu koja se nikoga ne plaši a koje treba da se plaše.... Antić zna poso....



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

78FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 27 Maj 2010, 22:16

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Ovan ::Ma ljudi deremo ovo SP je naše, imamo ekipu koja se nikoga ne plaši a koje treba da se plaše.... Antić zna poso....

sammpion

79FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 27 Maj 2010, 22:29

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Nije neuspeh ispasti u1/4.Treba biti realan.

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

80FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 27 Maj 2010, 22:31

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

mislim da Antić treba da utuvi igračima filozofiju da ne razmišljaju o ispadanju u 1/8, 1/4 ili 1/2 već da probaju da osvoje turnir, pa šta bude.

81FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 27 Maj 2010, 22:33

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

To je mac sa 2 ostrice

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

82FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 27 Maj 2010, 22:34

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

što, pa mi ionako nismo favoriti...

83FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 27 Maj 2010, 22:36

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Akoim to utuvi u glavu i oni razmisljaju da moraju da osvoje SP,a ispadnu u 1/8 ili 1/4 moral ce im totalno pasti.

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

84FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 27 Maj 2010, 22:38

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

ne , ne da moraju, već da probaju...ima razlike

jer definitivno imamo odličan igrački kadar

85FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 27 Maj 2010, 22:42

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Ja bi pre rekao da probaju da dodju sto dalje u eliminacijonoj fazi.

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

86FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 27 Maj 2010, 22:44

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

pa to do pehara, vidš složili smo se... Cool

87FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 27 Maj 2010, 22:48

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Naravno
Inace Srbija-Novi Zeland Arena Sport 1 live!

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

88FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 27 Maj 2010, 22:55

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

oni idu sa ciljem da idu do kraja, ne moraju ništa ali bilo bi lepo to znaju i oni, a sumnjam da Deki, VIdić i Bane idu tamo samo da bi učestvovali.....



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

89FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 27 Maj 2010, 23:14

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Brett Favre ::što, pa mi ionako nismo favoriti...

Bogami ne bi rekao, par njih sam vec cuo, medju kojima je Ser Alex Ferguson, da smo mi favoriti e sad dal je Fergi to rekao samo zbog Vidica to ne znam Smile

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

90FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 28 Maj 2010, 00:07

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

iceman ::
Brett Favre ::što, pa mi ionako nismo favoriti...

Bogami ne bi rekao, par njih sam vec cuo, medju kojima je Ser Alex Ferguson, da smo mi favoriti e sad dal je Fergi to rekao samo zbog Vidica to ne znam Smile

mislim da je to rekao posto je kao veliki fudbalski znalac shvatio da smo fenomenalna reprezentacija puna odmornih igraca! Cool

91FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 28 Maj 2010, 07:59

Guest


Gost

Brett Favre ::ne , ne da moraju, već da probaju...ima razlike

jer definitivno imamo odličan igrački kadar
Mi nemamo dobar tim iz jednog jednostavnog razloga:
svi do jednog golmana koji su pozvani u reprezentaciju su nevidjene rupetine,
tri puta gori nego sto je JaMarcus Russell Qb u NFL-u.
A kad nemas dobrog golmana, nema ni velikog rezultata!
Setite se kako je Vladimir "Ne mogu nigde da se skrasim" Stojkovic primio pacerski gol protiv Francuza u Bg! Nemojte se zanositi da ce sad nauciti da brani do pocetka prvenstva! Ako prodjemo grupu, super, i onda cemo mozda za pegave Engleze i Don Fabia!

92FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 28 Maj 2010, 10:30

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Op cup,neka odbrojavanje pocne!

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

93FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 28 Maj 2010, 10:44

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

][quote="Brett Favre ::ne , ne da moraju, već da probaju...ima razlike

jer definitivno imamo odličan igrački kadar
Mi nemamo dobar tim iz jednog jednostavnog razloga:
svi do jednog golmana koji su pozvani u reprezentaciju su nevidjene rupetine,
tri puta gori nego sto je JaMarcus Russell Qb u NFL-u.
A kad nemas dobrog golmana, nema ni velikog rezultata!
Setite se kako je Vladimir "Ne mogu nigde da se skrasim" Stojkovic primio pacerski gol protiv Francuza u Bg! Nemojte se zanositi da ce sad nauciti da brani do pocetka prvenstva! Ako prodjemo grupu, super, i onda cemo mozda za pegave Engleze i Don Fabia![/quote]


slažem se za golmana,

tu je velika ako ne i jedina rupa.

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/5204352/ evo još jedne bravure.

94FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 28 Maj 2010, 10:47

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

][quote="Brett Favre ::ne , ne da moraju, već da probaju...ima razlike

jer definitivno imamo odličan igrački kadar
Mi nemamo dobar tim iz jednog jednostavnog razloga:
svi do jednog golmana koji su pozvani u reprezentaciju su nevidjene rupetine,
tri puta gori nego sto je JaMarcus Russell Qb u NFL-u.
A kad nemas dobrog golmana, nema ni velikog rezultata!
Setite se kako je Vladimir "Ne mogu nigde da se skrasim" Stojkovic primio pacerski gol protiv Francuza u Bg! Nemojte se zanositi da ce sad nauciti da brani do pocetka prvenstva! Ako prodjemo grupu, super, i onda cemo mozda za pegave Engleze i Don Fabia![/quote]

Lupas za medalju!

Stojke je odlicno branio u kvalifikacijama!



Poredjenje sa JMRom?!?! Suspect



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Samu1
http://www.takolako.rs

95FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 28 Maj 2010, 11:09

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

"Čeka nas krvoproliće u J.Africi"
Hrvatski hokejaški trener Bruno Zajec smatra da je odluka da se Južnoj Africi dodeli organizacija Svetskog prvenstva u fudbalu veoma loša.

Zajec, koji je radio u toj zemlji, izjavio je da je treba ubiti onoga ko je Južnoj Africi dao da organizuje SP.

Potom je dodao: „Nigde u svetu nisam video toliko kriminala koliko ga tamo ima. Najviše se bojima za navijače jer, ako ti auto ’crkne’ na putu, bolje da se sam ubiješ".

Zajec je zatim slikovito opisao situaciju.

„Bande idu čoporativno, poput hijena. Samo te napadnu, ubiju, opljačkaju. Nema tog suzavca i pištolja koji bi ti pomogao. I ako misliš da si siguran, mogao bi nadrljati jer sigurno ne možeš da pogodiš ko je taksista, a ko nije. A pogotovo će takvihm situacija biti tokom SP. Bojim se da nas čeka krvoproliće“.

Svetsko prvenstvo u fudbalu održava se od 11. juna do 11. jula.

96FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 28 Maj 2010, 13:11

minglez a.k.a milanche

minglez a.k.a milanche
NFL Player
NFL Player

Ja cu osim za nase navijati svim srcem za Urugvaj jer igraju najlepsi fudbal

97FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 28 Maj 2010, 13:11

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Nije samo Srbija reprezentacija sa "rupama" u timu, imaju i drugi svojih problema. Po mene najvise uspeha ce imati oni igraci koji su odmorni, odnosno reprezentacije ciji igraci su odmorni, najpre u tome vidim nasu prednost. Stojkovic nije sjajan golman, ali sto je gore napisano, stvarno je OK branio u kvalifikacijama, iako mislim da je kljuc sto imamo jaku odbranu, pa ovaj nesto preterano i nije imao sanse da se dokazuje

98FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 28 Maj 2010, 14:39

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

France beat Turkey and Italy to stage Euro 2016

France have beaten Turkey and Italy for the right to stage the European Championship in 2016.

France previously staged the tournament in 1960 and were hosts again in 1984, winning it with a team captained by Michel Platini, the Uefa president.

The French, hosts and winners of the 1998 World Cup, beat Turkey by just a single vote after Italy were eliminated in the first round of voting.

Euro 2016 will feature 24 countries playing 51 matches over one month.

"This is a beautiful day for us," said Jean-Pierre Escalettes, president of the French Football Federation.

"It is a moment of intense emotion to know that in 2016 France will welcome European football and will fulfil its promises.

"What counts for us is to have the full confidence of Uefa and this trust will not be betrayed.

"We also understand the frustration of Italy and Turkey - particularly Turkey, who lost by a single vote after bidding for a third time."

99FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 28 Maj 2010, 15:11

Guest


Gost

Sirmium Samurai ::
[/mention] ::
[mention]Brett Favre ::ne , ne da moraju, već da probaju...ima razlike

jer definitivno imamo odličan igrački kadar
Mi nemamo dobar tim iz jednog jednostavnog razloga:
svi do jednog golmana koji su pozvani u reprezentaciju su nevidjene rupetine,
tri puta gori nego sto je JaMarcus Russell Qb u NFL-u.
A kad nemas dobrog golmana, nema ni velikog rezultata!
Setite se kako je Vladimir "Ne mogu nigde da se skrasim" Stojkovic primio pacerski gol protiv Francuza u Bg! Nemojte se zanositi da ce sad nauciti da brani do pocetka prvenstva! Ako prodjemo grupu, super, i onda cemo mozda za pegave Engleze i Don Fabia!

Lupas za medalju!

Stojke je odlicno branio u kvalifikacijama!



Poredjenje sa JMRom?!?! Suspect
Mislim da ne lupam, al daj boze da sam pogresio!
Stojke je preterano nervozan u zadnje tri sezone, i uopste nema kontinuitet igranja u klubovima, a i pitanje u kakvoj je formi, a minimum tri utakmice moze da brani za manje od 12 dana, pa nisam bas siguran u njegove "brilijantne partije"!

study

100FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 4 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 28 Maj 2010, 15:12

Guest


Gost

Brett Favre ::"Čeka nas krvoproliće u J.Africi"
Hrvatski hokejaški trener Bruno Zajec smatra da je odluka da se Južnoj Africi dodeli organizacija Svetskog prvenstva u fudbalu veoma loša.

Zajec, koji je radio u toj zemlji, izjavio je da je treba ubiti onoga ko je Južnoj Africi dao da organizuje SP.

Potom je dodao: „Nigde u svetu nisam video toliko kriminala koliko ga tamo ima. Najviše se bojima za navijače jer, ako ti auto ’crkne’ na putu, bolje da se sam ubiješ".

Zajec je zatim slikovito opisao situaciju.

„Bande idu čoporativno, poput hijena. Samo te napadnu, ubiju, opljačkaju. Nema tog suzavca i pištolja koji bi ti pomogao. I ako misliš da si siguran, mogao bi nadrljati jer sigurno ne možeš da pogodiš ko je taksista, a ko nije. A pogotovo će takvihm situacija biti tokom SP. Bojim se da nas čeka krvoproliće“.

Svetsko prvenstvo u fudbalu održava se od 11. juna do 11. jula.

Zajec uopste nije preterao sa opisom Juzne Afrike, samo je zaboravio da doda ko je belac taj jos vise nadrlja!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu