NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIFA World Cup 2010 - South Africa

+29
Portis26
cooper
Pats 4ever
Taliban
Rasha
Strax
Lazicy
L.D.
Ndamukong
Freak
dr.dule
N.E.P.^Jeca
klodovik
viking
Miki HOF
Danijel Lg
Sirmium Samurai
Raising Arizona
T-Wolf
El Jefe runs San Diego
3BEP
minglez a.k.a milanche
T-Mac
Peyton Manning
Ovan
zlayo
iceman
Colts4Life
Pohovani feniks
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20 ... 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 36]

101FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 28 Maj 2010, 15:17

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

jebiga došlo vreme da naplate belcima i za pumpu i za biciklu...

102FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 28 Maj 2010, 16:15

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Iako mislim da je Afrika zasluzila organizaciju SP, ipak i ja mislim da je jos rano za Juznu Afriku (ili bilo koju drugu zemlju) da organizuje prvenstvo. Ali, u godinama kada je Amerika prvi put u istoriji izabrala crnca za predsednika, morali su malo da isforsiraju Afriku.
Mada mislim da ce, pored kriminala i pljacki, veliki problem nastati nakon SP kada ce vecina tih novih stadiona verovatno zvrjati prazna i posledicno, propasti. Finale africke LS, Africki kup nacija, i poneki mec reprezentacije (ragbi i fudbalske) ce biti uglavnom jedini dogadjaji na tim stadionima. Pritom prva dva dogadjaja ce biti jednom u nekoliko godina. Stanovnistvo Juzne Afrike nije jos dostiglo taj standard da sad i kod njih pocnu da dolaze MTV zvezde i slicni veci dogadjaji...

103FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 28 Maj 2010, 17:55

minglez a.k.a milanche

minglez a.k.a milanche
NFL Player
NFL Player

T-Wolf ::Iako mislim da je Afrika zasluzila organizaciju SP, ipak i ja mislim da je jos rano za Juznu Afriku (ili bilo koju drugu zemlju) da organizuje prvenstvo. Ali, u godinama kada je Amerika prvi put u istoriji izabrala crnca za predsednika, morali su malo da isforsiraju Afriku.
Mada mislim da ce, pored kriminala i pljacki, veliki problem nastati nakon SP kada ce vecina tih novih stadiona verovatno zvrjati prazna i posledicno, propasti. Finale africke LS, Africki kup nacija, i poneki mec reprezentacije (ragbi i fudbalske) ce biti uglavnom jedini dogadjaji na tim stadionima. Pritom prva dva dogadjaja ce biti jednom u nekoliko godina. Stanovnistvo Juzne Afrike nije jos dostiglo taj standard da sad i kod njih pocnu da dolaze MTV zvezde i slicni veci dogadjaji...

Dobro primeceno

Inace,ne svidja mi se nikako sto je Francuska dobila organizaciju EP 2016 a bili su '98 domacini SP dok Turska ne znam da li je ikada organizovala neko veliko takmicenje a ludi su za fudbalom.Ali jbg Platini... No

104FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 28 Maj 2010, 21:11

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Francuska EP 2016 nisam znao. ja se secam jos onog u Francuskoj 1984 kada nas razbucali svi zivi a Danci posebno (0-5)
fakticki su zatvorili krug organizatora prvenstva. ocekujem da ce Spanija dobiti recimo 2020 ili Nemacka

105FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 29 Maj 2010, 00:26

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

minglez a.k.a milanche ::
T-Wolf ::Iako mislim da je Afrika zasluzila organizaciju SP, ipak i ja mislim da je jos rano za Juznu Afriku (ili bilo koju drugu zemlju) da organizuje prvenstvo. Ali, u godinama kada je Amerika prvi put u istoriji izabrala crnca za predsednika, morali su malo da isforsiraju Afriku.
Mada mislim da ce, pored kriminala i pljacki, veliki problem nastati nakon SP kada ce vecina tih novih stadiona verovatno zvrjati prazna i posledicno, propasti. Finale africke LS, Africki kup nacija, i poneki mec reprezentacije (ragbi i fudbalske) ce biti uglavnom jedini dogadjaji na tim stadionima. Pritom prva dva dogadjaja ce biti jednom u nekoliko godina. Stanovnistvo Juzne Afrike nije jos dostiglo taj standard da sad i kod njih pocnu da dolaze MTV zvezde i slicni veci dogadjaji...

Dobro primeceno

Inace,ne svidja mi se nikako sto je Francuska dobila organizaciju EP 2016 a bili su '98 domacini SP dok Turska ne znam da li je ikada organizovala neko veliko takmicenje a ludi su za fudbalom.Ali jbg Platini... No

Iskreno, to se znalo da ce Francuska biti. Platini, pa cak i Sarkozi su bili da lobiraju. Sve je to mafija ako mene pitate. Realno, Turska je trebala da dobije (mada oni cesto organizuju prvenstva u basketu). Ja bih najradije dao nekoj od zemalja koje su ranije odustale (Svedska, Norveska, Skotska, Rusija, pa cak Vels ili Irska). Italija i Francuska bi mi bili iza svih ovih zemalja.

106FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 29 Maj 2010, 17:38

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Mislio sam možda da organizujem tipovanje svih utakmica SP tj. mini kladionicu, ima li zainteresovanih?



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Samu1
http://www.takolako.rs

107FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 29 Maj 2010, 18:10

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

dobra ideja. mozemo da vezbamo na ovim revijalnim utakmicama.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

108FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 29 Maj 2010, 18:48

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

ja za Smile



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

109FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 29 Maj 2010, 19:27

minglez a.k.a milanche

minglez a.k.a milanche
NFL Player
NFL Player

Aj moz'

110FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 29 Maj 2010, 19:29

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Why not

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

111FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 29 Maj 2010, 21:03

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Moze moze.. Cool

112FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 29 Maj 2010, 21:09

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

a neki fantasy da odigramo Smile



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

113FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 29 Maj 2010, 21:44

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

pa ako se freak prihvati posla ok.

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

114FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 00:50

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

minglez a.k.a milanche ::
T-Wolf ::Iako mislim da je Afrika zasluzila organizaciju SP, ipak i ja mislim da je jos rano za Juznu Afriku (ili bilo koju drugu zemlju) da organizuje prvenstvo. Ali, u godinama kada je Amerika prvi put u istoriji izabrala crnca za predsednika, morali su malo da isforsiraju Afriku.
Mada mislim da ce, pored kriminala i pljacki, veliki problem nastati nakon SP kada ce vecina tih novih stadiona verovatno zvrjati prazna i posledicno, propasti. Finale africke LS, Africki kup nacija, i poneki mec reprezentacije (ragbi i fudbalske) ce biti uglavnom jedini dogadjaji na tim stadionima. Pritom prva dva dogadjaja ce biti jednom u nekoliko godina. Stanovnistvo Juzne Afrike nije jos dostiglo taj standard da sad i kod njih pocnu da dolaze MTV zvezde i slicni veci dogadjaji...

Dobro primeceno

Inace,ne svidja mi se nikako sto je Francuska dobila organizaciju EP 2016 a bili su '98 domacini SP dok Turska ne znam da li je ikada organizovala neko veliko takmicenje a ludi su za fudbalom.Ali jbg Platini... No

Ima smisla ovo za Tursku ali mislim da nemaju oni stadione da isprate sve to...cak mislim da ni Juzna Afrika sa ovim novim sto je izgradila bas i ne zadovoljava u potpunosti (naravno u slucaju da su zavrsili iste Very Happy )

115FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 11:11

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Novi Zeland kvota 8 ...mozda se Tole i ekipa omrsila?




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

116FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 13:56

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

jel odradjujete taj fantasy, hocemo igrati?

117FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 14:20

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ovan ::a neki fantasy da odigramo Smile
Uvek...Smile

http://nfl.com/

118FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 14:22

Freak

Freak
VIP
VIP

Liverpool FC ::pa ako se freak prihvati posla ok.

Ajde, cu nadjem neki solidan fantasy Very Happy



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

119FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 14:32

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Pa ti ipak jjesi najbolji za te stvari.
Imas mislim na fifinom i sajtu spa

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

120FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 14:41

Guest


Gost

dr.dule ::Novi Zeland kvota 8 ...mozda se Tole i ekipa omrsila?
Pa mora neko da plati pripreme, putovanja uglednih clanova FSS, da se napune privatni racuni(udarila kriza, ).

121FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 14:51

Freak

Freak
VIP
VIP

Otvoricu ligu na Fifa sajtu, cini mi se najjednostavniji i najbolji. Biranje igraca je od 4. juna kada selektori prijave konacne spiskove. Ajde do tada da vidimo koliko ce nas igrati i da odaberemo mod za igru.

Postoje dva nacina bodovanja:

1. Classic Mode - boduju se ostvareni fantasy poeni i pravi se tabela za sve ucesnike nakon svakog kola.

2. Head-to-Head Mode - Igra se kao NFL fantasy jedan protiv drugog po grupama i dobija se 3 boda za pobedu i 1 za nereseno.

Ja glasam za HtH mode... zanimljivije je. Very Happy



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

122FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 16:42

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Freak ::
Liverpool FC ::pa ako se freak prihvati posla ok.

Ajde, cu nadjem neki solidan fantasy Very Happy

odradiću ja sutra samo da položim neki ispit Very Happy može na fufinom sajtu....

evo freak to već reče

a da peglamo obe Very Happy



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

123FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 16:45

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Freak ::Otvoricu ligu na Fifa sajtu, cini mi se najjednostavniji i najbolji. Biranje igraca je od 4. juna kada selektori prijave konacne spiskove. Ajde do tada da vidimo koliko ce nas igrati i da odaberemo mod za igru.

Postoje dva nacina bodovanja:

1. Classic Mode - boduju se ostvareni fantasy poeni i pravi se tabela za sve ucesnike nakon svakog kola.

2. Head-to-Head Mode - Igra se kao NFL fantasy jedan protiv drugog po grupama i dobija se 3 boda za pobedu i 1 za nereseno.

Ja glasam za HtH mode... zanimljivije je. Very Happy

i ja za HtH!

124FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 16:56

Ndamukong


NCAA
NCAA

racunajte i na mene, H2H

125FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 30 Maj 2010, 16:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

HtH obavezno...Very Happy

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20 ... 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu