NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kansas City Chiefs

+12
niko32
Nik88
mardok
dr.dule
SymphonyX
Steelers
Niger iz huda
markosto
Peyton Manning
Miki HOF
penban
kb8
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 10]

51Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 23 Jan 2023, 11:51

kb8

kb8
Moderator
Moderator

I to što kažeš, unatoč očajnoj obrani, imali su šansu da nešto naprave na kraju...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

52Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 23 Jan 2023, 14:26

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Pa ne znam, odbrana je zadrzala napad KC ispod 30 poena.
Kako god.
Kelce jeste imao puno hvatanja, ali sve kratko.
Mislim da je iznenadjenje bio Paceko na RB, nisu ocekivali onako mocna trcanja.
Nas napad je zaustalje u 1.poluvremenu, iskljucili su Ingrama skroz.
I umesto da napadamo slabu tacku tj,njihove LB mi smo se glupirali.
TD na Kirka je samo so na ranu, bukvalno vidis da to prolazi. Ponovi opet, i opet i opet.

Mislim da su Coltsi jedne godine, ili bese Karolina bas protiv nas odigrali tipa 15 istih akcija.
Kad su ih upitali sto? PA ZATO STO PROLAZE.

53Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Čet 26 Jan 2023, 14:23

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Mahomes je vidim trenirao jučer uredno...

Kažu sve ej okej...

Će da vidimo jel stvarno tako kad ga D line Tigrova krene naganjat...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

54Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 30 Jan 2023, 08:22

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Chiefs: Lost CB L’Jarius Sneed (concussion), LB Willie Gay Jr. (shoulder) and WRs Toney (ankle), Mecole Hardman (pelvis) and JuJu Smith-Schuster (knee).

Ovo je veliki problem. Ne znam ozbiljnost povrede ni jednog, ali ako svi budu out...

Mahomes i Kelce ce biti bolje do tad, to je plus. Pretpostavljam da ce Mahomes povratiti jedno 70% mobilnosti za dve nedelje...

http://nfl.com/

55Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 30 Jan 2023, 15:16

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ma to ce ih boleti u pm. naci ce debeli nacin da dobije mec.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Kansas City Chiefs - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

56Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 31 Jan 2023, 00:07

Nik88


NFL Player
NFL Player

Biće da je puno lakše igrati i pobedjivati ako odradiš maestralan draft par godina za redom,za razliku od nekih kojima treba potpuno zabraniti bilo kakve aktivnosti vezane za draft. Na prste jedne ruke da se nabroje igraci koje nije birao a koji su imali neki značaj u ovoj sezoni. Kapa dole i naklon do poda za sve što je uradio zadnju deceniju pogotovo zadnjih 5 godina

Peyton Manning likes this post

57Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 31 Jan 2023, 12:48

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

How Chiefs' new, unfamiliar faces fueled a Super Bowl trip

"The mayor was coming after me," Patrick Mahomes said Sunday night after willing Kansas City to the Super Bowl on one good leg. "I mean, come on."

Young guys and new guys. With Kelce playing with a bad back and receivers dropping like flies, 2022 free agent signee Marquez Valdes-Scantling caught six Mahomes passes for 116 yards and a touchdown.

"The free agents, the guys we got in the draft, obviously they've helped us a lot and we're going to need them even more in the Super Bowl, but I can't thank them enough for choosing Kansas City," Kelce said.

We don't tend to think of the Chiefs like this. We think of Mahomes and Kelce and Chris Jones and Andy Reid -- the mainstays who have been the standouts in an incredible run of AFC dominance.

https://www.espn.com/nfl/story/_/id/35557385/how-kansas-city-chiefs-new-unfamiliar-faces-fueled-super-bowl-lvii-trip

58Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 31 Jan 2023, 14:20

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Oni su katastrofa draftovali 2018-2021.
Pa bar su se ta 4 drafta analizirala nakon ispadanja prosle godine.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Peyton Manning likes this post

59Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 31 Jan 2023, 21:39

Nik88


NFL Player
NFL Player

Vidi prijatelju, 2018,2019 nisu birali u prvoj rundi, NE jeste 3 puta nijedan od 3 od sledece godine nece biti na rosteru, 2019 sa kraja druge runde uzeli Tornhila i Hardmana,2020 uzeli CEH aj da kazemo da je upitno,ali zato Gay starter i Snead starter,i onda 2021 masterpiece opet bez prve runde,kraj druge runde
dva All-pro sigurno-Creed i Bolton- i Smith starter iz 6 runde. Ako ovo nije bilo vrhunski ne znam sta je. Dakle za 4 godine 1 prva runda i uglavnom kraj druge runde. Pretpostvljam da su strucnjaci ocekivali da svake godine bira nekog Mahomesa ili Jonesa. fuujjjj

Da spomenemo i Forda,Petersa,Morsea,Jonesa,Hilla,Mahomesa,Hunta,
Fishera,Kelcea. Malo li je?

60Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Pet 10 Feb 2023, 08:06

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ocekivan i zasluzen MVP trophy za Mahomesa

Zver likes this post

http://nfl.com/

61Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 13 Feb 2023, 12:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sigurno najboljih prvih 5 godina u karijeri bilo kog QB...sutra da se povuce, HOF je...

Sa onakvom povredom odigrati savrseno drugo poluvreme...to je za istoriju.

Naravno Ridova zasluga je velika, kao i ostatka tima...

http://nfl.com/

62Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 13 Feb 2023, 13:50

niko32


NFL Player
NFL Player

Stize Brejdija ladno. Na jednoj nozi..

63Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Sre 15 Feb 2023, 09:42

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Nece sigurno biti blizu ako celu karijeru provede u KC.

64Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Čet 16 Feb 2023, 09:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Kako su uboli sa Pacheco...znao sam da nije uzet u prve dve runde, al sad vidim da je pao sve do 7.

Fantastican RB, idealan u combu sa McKinonom...CEH ce tu biti suvisan

http://nfl.com/

65Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Čet 16 Feb 2023, 10:39

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Ekipa za pobediti u godinama koje dolaze.
Biće verovatno samo bolji.
Dodavaće se delići koji nedostaju.
Velik uspeh i Kelija.

66Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Čet 16 Feb 2023, 10:41

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

u sezoni 23/24 ispadaju na svom terenu od Stilersa u divizijskoj rundi



Kansas City Chiefs - Page 3 Potpis

67Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Čet 16 Feb 2023, 11:02

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

markosto ::Ekipa za pobediti u godinama koje dolaze.
Biće verovatno samo bolji.
Dodavaće se delići koji nedostaju.
Velik uspeh i Kelija.
Pa da, ovo je prakticno bio rebuild year...minor rebuild, ali opet.

KC je postao dinastija, videcemo koliko ce trajati..

http://nfl.com/

68Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Čet 16 Feb 2023, 18:23

Nik88


NFL Player
NFL Player

Kad za to dodje vreme Bolton i Humphrey će se morati platiti debelo. Do tad imaju 2 godine. Mislim da će Klark dobiti nogu u dupe vrlo brzo

69Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Čet 16 Feb 2023, 18:27

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nik88 ::Kad za to dodje vreme Bolton i Humphrey će se morati platiti debelo. Do tad imaju 2 godine. Mislim da će Klark dobiti nogu u dupe vrlo brzo
Da, ako nastave sa ovakvim igrama obojica ce biti skupi.

Ali pokazali su Chiefsi da dok imaju Mahomesa i Rida, nema zime.

Podsecaju me na Patse sa TB i BB. Mnogi prosecni igraci igraju daleko iznad svojih mogucnosti...

To ce posebno biti slucaj u napadu gde Mahomes svakog WR i RB cini boljim, ali i u odbrani, prosto zbog motivacije i realne sanse da se osvoji titula svake godine. Isto kao dinastija Patsa...

http://nfl.com/

70Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Čet 16 Feb 2023, 18:38

Nik88


NFL Player
NFL Player

Da to je prednost dobrog QB-a,mana je da će sam pojesti 1/4 capa po sezoni u narednih 10-ak godina.
Mislim da će ključan biti draft u narednim godinama,ako nastave ovako dobro da biraju nema zime za njih. I naravno u narednih godinu-dve videćemo faktor Kelce koliko znači

71Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Čet 16 Feb 2023, 18:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nik88 ::Da to je prednost dobrog QB-a,mana je da će sam pojesti 1/4 capa po sezoni u narednih 10-ak godina.
Mislim da će ključan biti draft u narednim godinama,ako nastave ovako dobro da biraju nema zime za njih. I naravno u narednih godinu-dve videćemo faktor Kelce koliko znači
On ce zauzimati veliki deo capa jos jedno 3-4 godine ali ce vremenom sigurno ispasti iz top5, ako ne i iz top10 najplacenijih QB. Tako da je KC odradio odlican posao sa 10-year ugovorom.

Kelcijev i Ridov znacaj su ogromni, tek malo ispod Mahomes.

Razbili su draft ove godine, a imali su i nekoliko promasaja u proslim godinama...ako ove godine odrade kao prosle, popunice sve rupe. U svakom slucaju su top5 favoriti opet dok god je Pat zdrav.

http://nfl.com/

72Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Ned 19 Feb 2023, 10:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator



Koliko likeable lik...

http://nfl.com/

73Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Ned 19 Feb 2023, 11:13

Zver

Zver
VIP
VIP

Samo da nije u Chiefsima...



...Sa Vajominškog Univerziteta

74Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Ned 19 Feb 2023, 15:29

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sto? Ne vidim neku vezu izmedu njih i NYG..ili je nesto drugo?

http://nfl.com/

75Kansas City Chiefs - Page 3 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 20 Feb 2023, 06:20

Zver

Zver
VIP
VIP

Već sam objašnjavao zašto ne volim Chiefs-e



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu