NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kansas City Chiefs

+12
niko32
Nik88
mardok
dr.dule
SymphonyX
Steelers
Niger iz huda
markosto
Peyton Manning
Miki HOF
penban
kb8
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 10]

176Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 10:07

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Poslednnji put kad su bili ovoliko dosadni sa nekom devojkom igraca onaj kauboj Romo bio sa nekom plavusom ne secam se vise ni ko je bila ali je kao bila popularna

177Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 10:09

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Jessica Simpson I love you

178Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 10:12

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Jeste ta lol

Evo sad sam je guglao i ona je udata za bivseg TE Laughing



Poslednji izmenio Jacob dana Pon 22 Jan 2024, 10:13, izmenjeno ukupno 1 puta

179Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 10:13

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Liga trlja ruke i navijaju za chiefse, milijoni swiftija ce da skoci na vagon

jebe im se sta mi mislimo


180Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 10:13

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Aj u sto marke da ce nekako da je uguraju u halftime show. Razmisljam da ne gledam SB ako Chiefsi budu ne mogu da ih smislim i ovako

181Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 10:33

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Bas ne mogu da skontam hate prema Mahomes i KC, ali se onda setim mog hejta ka NEP, pa je to verovatno slicno

http://nfl.com/

182Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 10:36

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

ne hejtujemo Mahomesa, vec ovog Fajzer manekena

183Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 10:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Miki HOF ::ne hejtujemo Mahomesa, vec ovog Fajzer manekena
Kelce?

Pa jeste dosadna prica sa Tejlor, ali je on ok lik koliko sam video u podcastima

http://nfl.com/

184Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 10:39

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja lično ne hejtujem nikog pojedinačno, samo su mi kao celina krajnje, krajnje odbojni postali.



...Sa Vajominškog Univerziteta

185Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 10:54

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja licno hejtujem Mahomesa jer ga previse forsiraju, kao da je Isus licno. Tako su i onog Wilsona kovali u zvezde.

186Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 11:03

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Meni medju prvima drago sto Mahomes ima vise SB od Zeke i od Vilsona, ali postace veoma dosadno ako svake godine izbore SB. Tako sa te strane, bilo bi dobro kada bi ih neko sprecio na tom putu najmanje svake druge godine.

187Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 11:25

niko32


NFL Player
NFL Player

Novim pravilima o zaštiti qb i davanja prednosti ofanzivnim nad defanzivnim igračima ćemo uglavnom gledati Patrika i klapu u SB, pošto je lik opasna igračina..
Mislim da će i Tomovi rekordi biti ozbiljno ugroženi.

188Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 11:31

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jacob ::Ja licno hejtujem Mahomesa jer ga previse forsiraju, kao da je Isus licno. Tako su i onog Wilsona kovali u zvezde.
Pa opravdao je to forsiranje...

6 sezona ne zavrsava godinu pre najranije divizijskog finala, visestruki MVP, gomila rekorda, 2 SB, dokazao da je clutch, dobar lider, dobar lik (nominovan za Walter Payton nagradu) itd...

http://nfl.com/

189Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 11:37

Zver

Zver
VIP
VIP

Jest, samo što se na TV pojavljuje frekvencijom od jednog MegaVućića. Kad uključim GP svaka treća reklama je on za StateFarm.



...Sa Vajominškog Univerziteta

190Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 12:15

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Zver ::Jest, samo što se na TV pojavljuje frekvencijom od jednog MegaVućića. Kad uključim GP svaka treća reklama je on za StateFarm.

Ima on jos da gilja da stigne naseg Preosvestenog Prvorodjenog Velikomucenog Vozda

Peyton Manning likes this post

191Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 16:10

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

niko32 ::Novim pravilima o zaštiti qb i davanja prednosti ofanzivnim nad defanzivnim igračima ćemo uglavnom gledati Patrika i klapu u SB, pošto je lik opasna igračina..
Mislim da će i Tomovi rekordi biti ozbiljno ugroženi.

To je vec teze ostvarivo i na duze staze, ozbiljno ih uvek namuce AFC N ekipe.

U ovih par sezona kada se pokazalo da su ranjivi i kada se provuku, neko drugi ih kasnije dokrajci u PO.

U nekoj blizoj buducnosti, bice ponovo ekipe koja ce da veze 3 ili 4 SB. KC mi se nije pokazao nesto preterano pouzdanim. Dolaze iz sredine koja nije sinonim za uspeh i gde lako moze da se desi pad od kog se teze oporavlja sto ne mogu da zamislim da se to desi recimo fransizama iz Bostona kada postanu dominantne.

Evo i GS kog nije bilo veoma dugo na kosarkaskoj mapi i bez Durenta bi dosta teze dosli do druge titule, a pitanje je da li bi se i kada desila treca. Budes jedino svetlo u gradu nakon visedecenijskog mraka i moras da odrzavas tu novostecenu kulturu pobedjivanja. Tezak zadatak ako to nisu najveci gradovi u SADu tj velika trzista, mada i tada je samo manje teze posto puno stvari mogu da krenu naopako i da se potencijalna dinastija prerano prekine.

192Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 22 Jan 2024, 16:49

niko32


NFL Player
NFL Player

Niger iz huda ::
niko32 ::Novim pravilima o zaštiti qb i davanja prednosti ofanzivnim nad defanzivnim igračima ćemo uglavnom gledati Patrika i klapu u SB, pošto je lik opasna igračina..
Mislim da će i Tomovi rekordi biti ozbiljno ugroženi.

To je vec teze ostvarivo i na duze staze, ozbiljno ih uvek namuce AFC N ekipe.

U ovih par sezona kada se pokazalo da su ranjivi i kada se provuku, neko drugi ih kasnije dokrajci u PO.

U nekoj blizoj buducnosti, bice ponovo ekipe koja ce da veze 3 ili 4 SB. KC mi se nije pokazao nesto preterano pouzdanim. Dolaze iz sredine koja nije sinonim za uspeh i gde lako moze da se desi pad od kog se teze oporavlja sto ne mogu da zamislim da se to desi recimo fransizama iz Bostona kada postanu dominantne.

Evo i GS kog nije bilo veoma dugo na kosarkaskoj mapi i bez Durenta bi dosta teze dosli do druge titule, a pitanje je da li bi se i kada desila treca. Budes jedino svetlo u gradu nakon visedecenijskog mraka i moras da odrzavas tu novostecenu kulturu pobedjivanja. Tezak zadatak ako to nisu najveci gradovi u SADu tj velika trzista, mada i tada je samo manje teze posto puno stvari mogu da krenu naopako i da se potencijalna dinastija prerano prekine.
Ne vidim trenutno boljeg qb od Patrika iako ga i ja nešto ne gotovim, al sa svim tim problemima i provlačenjima on ide duboko u PO. U 3 SB je već igrao. Njegov pad bi mogao da izazove neki igrač tipa Burfikt, al pošto su takvi iskorenjeni ne vidim koji će qb o koja franšiza da veže pored njega živog 4 SB u AFC u. Navijam da ga Lamar prejebe naredno kolo, al i ovaj se nešto pita.. Nije mi Baltimor izraziti favorit.

193Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 29 Jan 2024, 07:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Bez all-pro guard, vrhunskog LB, bez WR2 dobijes u gostima ekipu koja je razbila celu ligu Cool

http://nfl.com/

194Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 29 Jan 2024, 08:22

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Peyton Manning ::Bez all-pro guard, vrhunskog LB, bez WR2 dobijes u gostima ekipu koja je razbila celu ligu Cool
eh pa sad... isp..... su ga duplo od nekoga Embarassed



Kansas City Chiefs - Page 8 Potpis

195Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 29 Jan 2024, 08:23

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Opet će pobediti.

196Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 29 Jan 2024, 08:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Steelers ::
Peyton Manning ::Bez all-pro guard, vrhunskog LB, bez WR2 dobijes u gostima ekipu koja je razbila celu ligu Cool
eh pa sad... isp..... su ga duplo od nekoga Embarassed
Drugi mec sa rezervama, smesno pominjati...za prvi svaka cast, ali to je u periodu kad su ih i Coltsi dobili.

Drugi deo sezone su se prosetali

http://nfl.com/

197Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 29 Jan 2024, 10:28

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Gavrane i debila Lamara u PO bi pobjedili i mi s Foruma...

Fensy šmensy niger za regularnu sezonu, MVP nagrade i ina sranja...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

198Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 29 Jan 2024, 13:26

mardok

mardok
Moderator
Moderator

I dalje mislim da im u odbrani dosta gledaju kroz prste na neke sitne prekrsaje koje bi "manjim" fransizama svirali.

199Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Pon 29 Jan 2024, 22:56

Bugi

Bugi
NFL Star
NFL Star

Chiefs DE Charles Omenihu suffered torn ACL vs. Ravens.

200Kansas City Chiefs - Page 8 Empty Re: Kansas City Chiefs Uto 13 Feb 2024, 09:52

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Gledam sad, po advanced stats, put KC do titule (rivali u PO) je najtezi u istoriji.

Advanced stats znaju da budu glupost, ali i kad se realno pogleda, Mia, Buf, Bal, i SF je najtezi moguci put koji je AFC tim mogao da ima.

Sto kaze jedan analiticar, timovi mogu da budu veoma indisponirani zbog ove titule KC, jer je ovo bila godina kada si mogao lakse da ih pobede. Sledece samo mogu da budu jaci ako svi budu zdravi.

Sada treba platiti par def igraca, mada nisam siguran da ce to uraditi. Poprilicno su spremni da puste igrace i zamene ih. Ipak voleo bih da ostanu svi i da se pojaca WR korpus na draftu.

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu