NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIBA Basketball World Cup 2023

+7
Zver
dr.dule
Miki HOF
SymphonyX
kb8
Peyton Manning
penban
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 7]

26FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 09:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

vidi na free streams 1

tamo uvek sve nadjem

http://nfl.com/

27FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 09:54

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

zahvaljujem

28FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 11:56

penban

penban
Moderator
Moderator

Pero Kameron, legenda sp 2002 je selektor Novog Zelanda... Baš sam se iznenadio kad sam ga video.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

29FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 12:12

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Imas milijardu i po ljudi, svu infrastrukturu, stranog trenera, i izgubis od Juznog Sudana

http://nfl.com/

30FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 12:25

penban

penban
Moderator
Moderator

Kad im je talenat za košarku stao u jednog čoveka



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

31FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 13:10

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Južni Sudan - kolijevka košarke...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

32FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 13:26

penban

penban
Moderator
Moderator

Hamed Ehadadi još igra. Mislio sam da je čovek odavno u penziji.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

33FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 13:27

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ovo prvenstvoje je sansa Jokicu da se dokaze i van NBA lige.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

34FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 13:33

Zver

Zver
VIP
VIP

Dokazuje se svakodnevno....po vojvođanskim birtijama.

Disclaimer: ne zameram mu ništa. Ja se prvi ne bih odrekao svog godišnjeg da bi otišao na drugi kraj sveta, radio to isto što radim na poslu, i još mi određivali šta ću da jedem, kad ću da legnem i kad ću da ustanem. Onaj koji bi bio spreman na to, ima pravo da ga pljuje.



...Sa Vajominškog Univerziteta

kb8, Peyton Manning and penban like this post

35FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 13:35

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 64c48a10

penban likes this post

36FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 13:55

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Danas vidim Brazil - Španjolska i Grčka - USA...

Moglo bi se malo ispratit uz dremku...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

37FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 13:58

penban

penban
Moderator
Moderator

kb8 ::Danas vidim Brazil - Španjolska i Grčka - USA...

Moglo bi se malo ispratit uz dremku...

Brazil vs Španija može da bude predobra utakmica

Grčka ako izdrži više od jedne četvrtine biće super



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

38FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 14:03

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Jokić i da je spreman i sve mislim da se prosto ne bi snašao u reprezentaciji.

Skromno ispraćeni, ali mislim da Pešić sa ovim momcima uzima medalju, možda čak i zlatnu.

39FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 14:36

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

osvojice verovatno neke mlade domacice za malo para kao utehu




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

40FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 14:46

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Zver ::Dokazuje se svakodnevno....po vojvođanskim birtijama.

Disclaimer: ne zameram mu ništa. Ja se prvi ne bih odrekao svog godišnjeg da bi otišao na drugi kraj sveta, radio to isto što radim na poslu, i još mi određivali šta ću da jedem, kad ću da legnem i kad ću da ustanem. Onaj koji bi bio spreman na to, ima pravo da ga pljuje.

Ne slazem se. Jako je velika razlika izmedju posla nas "obicnih" ljudi i njegovog posla. Jokic ce da igra u najboljem slucaju do negde 35. godine i sa parama koje je zaradio moze da ode u penziju sa toliko godina i da nista zivo ne radi narednih 30 godina koliko cemo mi prosecni ljudi da radimo. Dakle nasi poslovi i nasi zivoti ne mogu da se porede. Da ne pricam sto na ovom prvenstvu bi odigrao mozda 3 krstene utakmice da se nesto umori, nije bas da je radna akcija u pitanju.
Imam jos razloga zasto ja smatram da je igranje za nasu kosarkasku reprezentaciju duznost svakog naseg kosarkasa, znaci bas duznost a ne izbor i zbog toga ga ja licno ne bi zvao vise. Ajde da se tolerise jednom, pa drugi put, treci put je vec previse i zatvorio bi vrata jer ga ocigledno ne interesuje kosarka i ne oseca nista kada igra za reprezentaciju.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

41FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 15:07

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ja ne smatram da je duznost i apsolutno ga ne osudujujem.

Da je prvenstvo u USA ili Evropi, pa i ajde. Ali Filipini, a naredne godine Olimpijada, isto bih postupio na njegovom mestu.

Takodje bih drugacije rekao da je ispao u aprilu, ali igrati do kraja juna, ceka te nova sezona i olimpijska godina....

http://nfl.com/

42FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 15:17

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Pa kakve veze ima sto su Filipini, nije ovo 1930. godina pa da brodom putuju kao u Montevideo. Sve mu pripremljeno, sedne u avion i ode tamo, sve mu na tacni. Ako mu nedostaje porodica uzme telefon, ukljuci Viber i cuje se sa porodicom te dve nedelje sto se nece videti, nije bas da mora pisma da salje.

Olimpijada, to jos nismo obezbedili, moramo na ovom prvenstvu da ostvarimo visok plasman a verujem da on u sebi duboko se i nada da necemo pa da ne mora da ide. Ako i obezbedimo nadam se da cemo imati nekoga sa mudima pa da ga ni ne zove.

A sto se duznosti tice, odgovor bi mi bio malo duzi ali posto sumnjam da bi ti promenio misljenje pa se necu cimati.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

43FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 15:20

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pa nije Montevideo, ali nije ni lagan put plus je klima katastrofa. Nije ni samo 2 nedelje, tu su pripreme, trosenje tela, potencijalna povreda...

Ne pravdam ja njega, jasno je da on ne gori od zelje da igra za reprezentaciju, ali meni je to razumljivo, pa ga verovatno zato i ne osudjujem.

Plus, sve zvezde gadjaju OI, sto se vidi po imenima u reprezetnaciji USA, a i izostancima Janisa, Murray, itd...

Svakako me zanima sta imas da kazes, ako te ne mrzi da kucas Very Happy

http://nfl.com/

44FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 16:19

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Krenuo sam sad da pisem, al sam onda shvatio da ce biti mnogo dugacko pa cu napisati veceras Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

45FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 16:25

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ja sam prije osuđivao takve al sad moram priznati da ga kontam...

Briga o tijelu i karijeri u današnjem sportu je svakako ispred bilo kakve repke i kojekakvih natjecanja iste...

Još kad uzmem u obzir da Jokara nije jedan od onih što preskače tekme jer mu se digla ona stvar i igra svaku ko da mu je posljednja, ovo njegovo preskakanje SP mi je sasvim logična odluka...

Jebo Filipine, Portoriko i ine điđe miđe...

10 mjeseci se znoji u jebenom Koloradu, išamaro je sve one niggere i wanna b košarkaše, zaslužio je 2 mjeseca Sombora i zajebancije...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Peyton Manning and Zver like this post

46FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 16:30

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Al ko ih jebe, ko oće igrat, ko neće...

Bitno da Austin igra ko zmaj...

Me like it...

Me like it a lot...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

47FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 18:26

penban

penban
Moderator
Moderator

Nekada je igranje za reprezenzaciju bila stvar prestiža i ponosa, a danas je poslovna odluka. Sezone su nikad duže, a onda se nakon toga igra reprezentaciju. Rizik od povrede na mestu gde nisi plaćen i gde igraš samo za slavu, a gde će te ti isti za koje igraš ispljuvati prvom prilikom ako nešto zajebeš. Sa druge strane, menadžeri i ceo sistem su stvorili takvu sliku da je uspešan onaj ko više zaradi, tako da razumem to stanje svesti da se odmori malo.

Mislim isto da većina sportista posmatra to kao posao, da se ta neka strast izgubila.

No, kako god, stvar izbora svakog je da li želi ili ne da igra za reprezentaciju. Odrastao sam uz Bodirogu koji nije propuštao rep, Đorđevića koji je povređen išao na turnir da bi odigrao od 1/4 finala, Danilovića koji je sa nikakvim kolenima trčao... Ali to je prošlo vreme i treba shvatiti da danas svaka odluka profesionalnog sportiste nije samo njegova, već tima ljudi koji zavise od njega.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

48FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 20:34

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

E aj sad ja da se raspucam, bice ovo najduzi post u istoriji foruma.

Uglavnom, kad god se povede ta prica o igranju za reprezentaciju odma krenu cuvene recenice "a sta je njemu drzava dala?", "a sto bi on", a "ko da bi ti" i te price i izgovori koji totalno mase poentu igranja jer ne igraju oni za tamo nekog Franju Udovicica ministra sporta ili ne znam koga iz drzave, nego igraju za narod koji obozava kosarku i koji je razvio kosarkasku kulturu na temeljima reprezentativnih uspeha. Ja znam da to igranje za narod u danasnjem materijalnom svetu nikome nista ne znaci ali i taj novac koji je on zaradio je povezan sa tim gde se rodio ali najbolje primerima to da objasnim.

Sad uzmimo tog Jokica, ko je najzasluzniji za njegov uspeh? Naravno on i njegova porodica ali odma za tim je najzasluzniji srpski narod i to sto se rodio u Srbiji gde je kosarka nacionalni sport. Kako je moguce da se ljudi rode par stotina kilometara severnije ili istocnije u Madjarskoj i Rumuniji a da niko od nas ne zna da navede vise od jednog Madjarskog i Rumunskog kosarkasa? Dakle prakticno ista ravnica koju dele "zamisljene linije" koje predstavljaju drzave i narode i u jednom delu niko ziv ne pravi rezultate a u drugom imas igrace kao sto je Jokic, Bodiroga itd. Da ne nabrajam sad bogatije zemlje tipa ne znam Danska, Norveska itd. i naravno Engleska. Jel mozes da poverujes da bi neko u Engleskoj prepoznao talenat malog debelog Jokica i da bi imao istu kosarkasku karijeru da se rodio u Engleskoj? Ne bi ni igrao kosarku jer je ni ne voli. Dakle ne radi se uopste o drzavi nego on treba da igra za mene, tebe, Peru, Miku, Lazu i hiljade drugih koji vole kosarku a vole je zato sto su neki ljudi pre 60ak godina poceli da prave uspehe sa reprezentacijom, pa su njih gledala neka deca pa su zelili i oni da igraju isto, pa su njih neka druga i tako sve do danas i nase generacije koja je odrastala uz uspehe 90ih i ranih 2000ih i zavolela kosarku zbog toga. To je i cilj ovog profesionalnog sporta po meni, da danas ovu reprezentaciju gledaju neki klinci koji ce da zavole kosarku pa ce uzeti da je igraju, pa ce uzeti da je treniraju itd. i tako obezbede svoju porodicu a igranjem za reprezentaciju da obezbede narednu generaciju. Znaci odgovorno tvrdim, iako je to nemoguce sad dokazati naravno, da se Jokic nije rodio u Srbiji i da se rodio u bilo kojoj drugoj zemlji u kojoj kosarka nije popularna, da nikad ne bi postao to sto jeste jer niti bi imao ko da prepozna njegov talenat, niti bi imao ko da ga gura, niti bi imao sa kim da se nadmece, niti bi ga NBA skauti prepoznali jer oni ne idu bilo kuda nego idu u poznate kosarkaske zemlje. Tako da je njegova duznost i obaveza, ali i duznost i obaveza svakog kosarkasa u Srbiji je da se odazove pozivu da igra za reprezentaciju.

Sad mogu dalje da nastavim sa primerima cisto kad sam se zaleteo jer se tako najbolje ilustruje koliko je bitno gde se rodis sto ljudi cesto zaboravljaju osim u situacijama koje su negativne a pozitivne nikad. Uzmimo jednog Milana Lucica na primer. Srbin odnosno srpskog porekla, njegovi roditelji su rodjeni u Srbiji i otisli u Kanadu. Da li ti mislis, da bi Milan Lucic, da je njegov otac ostao u Srbiji, ikad postao profesionalni hokejas? Nikad. Garantovano jer 95% ljudi ne zna ni pravila hokeja, ne zna nijednog hokejasa, nije pogledalo utakmicu u zivotu, ne zna nista o tome. Da se rodio par stotina kilometara zapadnije u Sloveniji ili severnije u Ceskoj, mozda i bi ali u Srbiji nikad. Dakle taj Lucic da se nije rodio u Kanadi gde ljudi vole hokej, nikad ga ne bi zaigrao a cak i ako bi ga zaigrao, nikad ne bi zavrsio u NHL-u jer sve ono sto sam gore napisao za Jokica vazilo bi obrnuto za njega i najzasluzniji sto je zavrsio u NHL-u i imao uspesnu karijeru i zaradio dosta novca je on sam, njegova porodica a onda i narod u Kanadi i on je duzan da se odazove i da igra za njihovu reprezentaciju. Ne mora nista drugo, ne mora nikakav novac da daje, ne mora porez da placa moze da radi sa svojim novcem sta hoce, jedino sto treba je da vrati tako sto ce igrati za rep.

Milion primera ima a svi ih i znamo, gde uvek jedne iste zemlje prave uspehe u odrednim sportovima, tipa Kenijci u maratonu, Jamajcani u sprintu, skandinavci i Rusi u hokeju pa cak i u automoto sportovima imamo uvek Italijane, Spance pa cak i Brazilci recimo u F1 nekoliko generacija imaju vozace itd. Sam si rekao Maricu, Kina tolika zemlja, tolika infrastruktura, strani trener, sve to i na kraju nista. To nema veze sa tim da li je drzava razvijena ili nije, nema veze ni sa fizickim predispozicijama populacije tipa recimo sa prosecnom visinom u slucaju kosarke jer Holandjani su poznati kao visok narod pa ne vidim da nesto prave rezultate u kosarci, jel znas i jednog Holandskog kosarkasa a bogati i visoki su? Al zato u fudbalu... Nema veze i na sa pozicijom drzave jer Madjari i mi nemamo more pa smo opet medju najboljima u vaterpolu a nismo nesto ni bogati. U nekim slucajevima tipa severne drzave, ima veze sa klimom pa ljudi igraju hokej cesce ali Ceska nema nesto posebno drugaciju klimu od nas pa ima hokejase u NHL. Nema veze ni sa cim od toga nego ima veze samo i iskljucivo sa sportskom kulturom koja se razvila kroz uspehe koje je, u timskom sportu, pravila reprezentacija te zemlje a u individualnom zastava koju je taj sportista nosio odnosno drzavu koju je predstavljao.

Za kraj jos jedan primer - Djokovic. Sve ovo gore, sto vazi za Jokica, ne vazi za njega. To je covek koji nam nije duzan nista i ima svako pravo da kaze da nece da igra i da svi to prihvatimo. Ima svako pravo da onomad uzme Britanski pasos jer da se rodio u toj Engleskoj verovatno bi mu put do uspeha bio mnogo laksi i svi bi ga voleli i roditelji ne bi morali da mu se zaduzuju i nista od svega sto je prosao. I nije tenis zavoleo ni zbog koga drugog jer nije ni bio popularan kod nas. Ali on je sve to odbio i ne samo to nego je bukvalno stvorio tenis u Srbiji, doneo turnire, doneo titulu, napravio terene i mozda od Srbije napravi i poznatu tenisku zemlju, sto cemo znati za nekoliko decenija, uz duzno postovanje svim ostalim nasim teniserima. Dakle on nista od toga nije morao ali je ipak odlucio da uradi i pored toga sto mnogi u Srbiji mu zameraju za neki porez u Monaku i neke gluposti jer nemaju ni trunke obraza i ne shvataju koliko je vec uradio do sad. Ja licno bi mu spomenik od 5m digao u sred BG i zato je neko Djokovic a neko jokic.

Znam da ce mnogi da pomenu SAD i njihove kosarkase koji idu samo na Olimpijske igre, to je njihova sramota. I to ne samo sramota njih kao igraca nego i njih kao naroda jer ni ne postuju svoju kosarkasku rep. Kad se igralo svetsko u Indijanapolisu onomad 2002, u cetvrtfinalu protiv nas, u njihovoj drzavi, bilo je vise nasih navijaca nego njihovih. Hala poluprazna, nigde zive duse. Kod nas kad se u NS igralo 2007. godine svetsko za mlade U17, puna hala. Za U17 ej.

Uglavnom, zakljucak je da, ako se bavis sportom, koji se u tvojoj zemlji smatra za nacionalni sport, za najpopularniji sport, za deo kulture, kako god, tvoja duznost je da igras za reprezentaciju svaki put (osim ako si povredjen naravno), jer bi ti put do uspeha bio mnogo tezi da nije tako.

Mogao bi jos opusteno jer mislim da je bitna stvar za buducnost pre svega kosarke nase al i ovo je previse Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

49FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 20:49

penban

penban
Moderator
Moderator

Problem naše košarke su menadžeri koji diktiraju sastave reprezentacija od kadeta pa na dalje. Problem je taj što nismo razvili plejmjekera u poslednjeih 10ak godina. Problem je što svakog mladog trenera potrošimo na konto rezultata. Problem je što nabolji domaći klubovi više vode računa o rezultatima nego o tome da se razvije mladi igrač. Problem je što sem Jokića i Micića ne možemo ni za jednog drugog igrača reći da je gazda u svom timu, a imali smo nekada 10 igrača koji su bili najbolji igrači svog tima.

Druga stvar je što je profesionalni sport postao samo posao. Jokić osvaja NBA titulu i kaže hvala Bogu gotovo, idemo kući. E to je za njega košarka, samo posao. I onda ide legalno pitanje, zašto bih ja volontirao, kada me čeka sledeća sezona u kojoj će svako hteti da bude bolji od mene i da me skloni sa trona?

A što se tiče igranja za repku, ima svetlih primera u komšiluku. Bojan Bogdanović nikada nije preskočio takmičenje sa repkom, Planinić je u papučama sa plaže došao na pripreme, jer su ga naknadno pozvali... jača povezanost sa tim dresom. Da ne idemo na Novickog, Gasola i ostale velike zvezde koje nisu propuštale takmičenja (izuzev kada je bila povreda u pitanju)

A kakvu povezanost sa dresom reprezentacije očekivati od čoveka kome je Zalizani alfa i omega?



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

50FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 2 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 28 Avg 2023, 20:57

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ne kazem ja da nema problema, o tome se i radi, problema ima i bice ih jos vise ako se najbolji igrac u istoriji vec treci put neodaziva na poziv i to sa nekim besmislenim izgovorima tipa nisam mentalno tu i tako neke nebuloze. Odma za njim su krenuli i drugi, neki sa razlogom a neki po meni bez razloga.
Ja to smatram za duznost a odbijanje za nepostovanje jer opet ponavljam, ljudi uvek pricaju o tome odakle su dosli kada je situacija negativna, pa pricaju kroz sta su prosli itd. Niko ne prica o ovome sto sam gore pomenuo, da se rodio u Segedinu kao Madjar a ne u Somboru nikad ne bi ni bio u poziciji da mu to bude posao ili bi imao jako jako male sanse i te stvari su bitne isto onoliko ili barem priblizno tome u kojoj porodici se rodis i to ce te predodrediti za dalje stvari u zivotu.
Ono sto je interesantno je da mi ni u jednom drugom sportu nemamo problem sa odazivanjem osim u basketu. U fudbalu cak se i bore da dodju, bune se kad nisu pozvani itd. Neki dodju preko k naravno ali uvek dodju. Samo u kosarci problem.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 7]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu