NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIBA Basketball World Cup 2023

+7
Zver
dr.dule
Miki HOF
SymphonyX
kb8
Peyton Manning
penban
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 7]

151FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 7 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 08 Sep 2023, 16:39

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Kako nas se plase Ameri ovo je neverovatno



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

152FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 7 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 08 Sep 2023, 20:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

kb8 ::Bome poštovanje, igrate jebenu košarku...
Ima neka magija sa nama i kosarkom, kao vi i fudbal...

http://nfl.com/

153FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 7 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Sub 09 Sep 2023, 09:30

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Kari je vratio magiju, nekako sam siguran da igramo sa Amerima da nas ne bi razbili kao dok nas je Salo vodio.

Ono su bas bile depreseivne partije za gledanje, kako ekipa brzo potone.

154FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 7 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Ned 10 Sep 2023, 12:17

penban

penban
Moderator
Moderator

Kakav kraj utakmice za treće mesto



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

155FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 7 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Ned 10 Sep 2023, 17:01

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Kakva je cepanica onaj Guduric, jebem ti soma.

156FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 7 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Ned 10 Sep 2023, 17:40

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Vjeciti luzer.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

157FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 7 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Ned 10 Sep 2023, 17:50

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Steta, s jedne strane sam u fazonu da smo bar pukli sa vise razlike da se ne nerviram zbog onoga na kraju ali s druge strane drago mi je sto su odigrali do kraja, zapeli i stigli. Ostaje zal jer je mogla da se dobije utakmica, bas mnogo glupih gresaka smo imali, pogotovo Jovic i Guduric al dobro, sve u svemu ja prezadovoljan, jedna od drazih ekipa u poslednjih nekoliko godina.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

158FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 7 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Ned 10 Sep 2023, 17:54

Zver

Zver
VIP
VIP



...Sa Vajominškog Univerziteta

Mos Def likes this post

159FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 7 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 11 Sep 2023, 08:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jovic, Guduric, i Petrusev izgubili mec direktnim losim potezima, a Milutinov nepostojanjem na terenu.

Bogdan isto slab drugo poluvreme.

Ogroman uspeh, a opet i velika steta u isto vreme.

http://nfl.com/

160FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 7 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 11 Sep 2023, 10:13

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Guduric kao bek suter je toliko izvikan da je to nenormalno.
Steta sto je Lucic/Kalinic...Pokusevski out, pa da tu njusku ne moram da gledam.
Milutinova su neutralisali i prebili, sto opet nije neko opravdanje.
Ali Guduric je sam masio i gubio lopte.

Peyton Manning likes this post

161FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 7 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 11 Sep 2023, 10:45

penban

penban
Moderator
Moderator

Iskreno, pre početka turnira sam rekao da je ogroman uspeh što su se plasirali, a da će najveći domet biti četvrtfinale.

Drago mi je što sam pogrešio i što je ova generacija u ovom sastavu uzela medalju.

Što se tiče finala, i slep vidi da je Gudurić loše odigrao, da su Bogdana zatvorili, da Jović nema iskustva, da Petrušev nema... da su Milutinova neutralisali skroz više nego agresivnom odbranom, da Pešić kasni po 2 min sa TO. Jbg, nismo se prilagodili i otuda poraz. Ostaje samo žal što su se Nemci par puta nudili, a nismo to iskoristili.

Kako god, super što je tu medalja i što su tu OI. Svaka čast momcima na svemu što su prikazali ovih nedelja.

Posebno je dobro što su po ko zna koji put islivali nedostaci oko košarke u Srbiji i super je što Pešić o tome priča bez pardona, pa valjda neko nešto i uradi po tom pitanju.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

162FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 7 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 11 Sep 2023, 11:40

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Švabe prvaci...

Majko mila...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

markosto likes this post

163FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 7 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 11 Sep 2023, 12:11

penban

penban
Moderator
Moderator

penban ::
Nemci imaju odličnu repku i očekujem da nadograde onu bronzu od prošle godine.

Španci su uvek tihi favoriti, tj nikad ih ne treba otpisivati, ali nemam osećaj da mogu da naprave čudo i ove sezone.

Promašaj za nas, pogodak za Švabe



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

164FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 7 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 11 Sep 2023, 12:12

penban

penban
Moderator
Moderator

Plus Francuska dokazala da je mala reprezentacija.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

165FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 7 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pon 11 Sep 2023, 19:55

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Svuda je postojao hendikep, mada u ovakvoj situaciji kada je Milutinov bolesljiv, i Dubljevic bi bio dovoljan za zlato. Rekao bih samo nedovoljno klasnih igraca kako bi u zavrsnici gledali choke Nemaca kako nas stizu. Izgubili smo mi bitku na centarskim pozicijama, ne toliko u skoku koliko je Milutinov bio igrac manje u napadu mada bio je par puta ociglednog fauliran. Stigli smo ih sa Petrusevim na parketu. Steta sto nije bilo treceg dobrog centra u rotaciji, mnogo bi promenilo sliku u finalu. Ovo je bio mec kada Milutinov nije trebao da ima vise od jednocifrene minutaze, nije mogao vise.


0:5 u finalima od nezavisnosti, nema zlata od kada su samo Srbi u reprezentaciji.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 7]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu