NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2023/24 - Opšta diskusija (pijaca, dojave, šuškanja, tračevi i ostalo)

+15
TitansFan
niko32
Nik88
penban
Steelers
klodovik
Zver
dr.dule
SymphonyX
mardok
Peyton Manning
Danijel Lg
markosto
Miki HOF
kb8
19 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 16]

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Da, cela ekipa.

Pogledah prvih 15tak minuta Quarterback na Netflixu.

Deluje odlicno, bas detaljan pristup svakodnevnom zivotu, a Peyton narator. Definitivno ce se pogledati svih 8 epizoda.

http://nfl.com/

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Kamara izbegao zatvor.
Priznao par misdeminora, nema felonyija (naučili smo US krivično pravo prateći NFL LOL)
Ostaje samo da ga liga kazni.
Cenim... oko 12 utakmica.
Zato što gde i kad se sve desilo.

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::
dr.dule ::cujem da je Mikser presao na Arena Sport. bilo logicno resenje.
isto uradio i Hrvoje .

Koliko sam skontao, svi ce preci na Arenu koji imaju vezu sa NFL...

Pih, nikad od njih opozicionara.

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ni jedan RB nije potpisao ugovor.

Javili se odmah CMC i Henry da ih podrze.

Realno su upravu. Jedan od najtezih pozicija, karijera najkrace, a placaju ih kao 3. WR. Cim odrade ruki ugovor, odmah se draftuje novi RB.

Ovim tempom, na kraju niko nece hteti da igra RB jer je besmisleno gledano dugorocno, cak iako si ProBowl.

http://nfl.com/

Zver

Zver
VIP
VIP

Realno nisu u pravu. Takva je situacija na tržištu. Ja bih najviše voleo da Giantsi skinu tag sa Barklija pa da vidimo koliko će to uspeti da uzme kao FA.
Eno ga Dalvin Kuk. Slobodan već dva meseca.
Eno ga Mixon, ne znam baš kako su PR upakovali ovo njegovo restruktuiranje ugovora, ali jasno je svima da je bilo ili te katujemo ili pristani na smanjenje plate.

Na kraju krajeva, deset miliona za godinu dana i nije tako loše.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pa ja upravo to kazem - da je situacija na trzistu katastrofalna za RB i da niko nece hteti da igra RB sa pravom.

Dobijas gomilu udaraca, mnogi timovi zive od njih, tipa Jones je smesan QB bez Barkley, to ce se i videti...Tenesi ne postoji bez Henry, SF se preporodio kad je dosao CMC, itd. A onda ih plate kao 2. ili 3. WR.

Ok, liga je pass heavy, onda nek RB pozicija izumre kao FB. Za ovakve ugovore ne treba da igraju.

Samo mi nemoj opet sa tim pricama - 10 miliona za godinu dana nije lose Very Happy

http://nfl.com/

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Al stvarno 10 milki nije loše Very Happy



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Very Happy

http://nfl.com/

Zver

Zver
VIP
VIP

Ako Barkli potpiše tag i uzme tih 10.1 miliona dolara biće treći po ukupnoj zaradi među aktivnim RB-ovima, ne računajući sponzorske ugovore koji u NY za glavnog igrača Giantsa nisu mali.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zver ::Ako Barkli potpiše tag i uzme tih 10.1 miliona dolara biće treći po ukupnoj zaradi među aktivnim RB-ovima, ne računajući sponzorske ugovore koji u NY za glavnog igrača Giantsa nisu mali.
Opet se vracamo na isto.

Treci najplaceniji medju RB, sto je kao da kazes treci najplaceniji u lokalnom supermarketu spram plata u IT sektoru.

Mrzi me sad da guglam, ali 10.1 milion ga sigurno ne stavlja medju 150 najplacenijih igraca u NFL.

A slozicemo se da je Barklijev uticaj na igru znacajno veci od outside 200 NFL igraca.

http://nfl.com/

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Oš reć da mi u IT sektoru smo neke hadžije il šta Cool Faca



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Peyton Manning likes this post

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

pa jeste burzuji

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Čuj njega sad...

O živote maćeho...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Preplaceni ste realno Very Happy

Isto mislim i za ovo cime se ja bavim trenutno...SEO, content writing itd

http://nfl.com/

Cencii

Cencii
Drafted
Drafted

Zver ::Ako Barkli potpiše tag i uzme tih 10.1 miliona dolara biće treći po ukupnoj zaradi među aktivnim RB-ovima, ne računajući sponzorske ugovore koji u NY za glavnog igrača Giantsa nisu mali.


10 miliona nije malo za nas,ali za njega je to kao za mene 1000 eura. Skoro jel 😃

Gle kao 2 ovr pik lik hoce da bude placen nesto. Ovako sa tagom nista ne dobiva. I plus sta se bio skrljao jednu sezonu. Kako kaze Filip i ja sam na to mislio. RB ce izumrijeti jer niti djeca nece to htjeti igrati. Imati ces WR koji ce.uletjeti na RB poziciju kad zatreba,ali one stare power RB mislim da izumiru polako.

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Peyton Manning ::Preplaceni ste realno Very Happy

Isto mislim i za ovo cime se ja bavim trenutno...SEO, content writing itd

Šta znači preplaćeni?

Trebali bi svi radit za 300€ il šta?

Axmo mi preplaćeni, šta su onda svi ostali, šta je s cijenama usluga raznih drugih, cijena robe itd?

Prema tome niko ne bi trebo biti plaćen ništa i nikom ne bi trebo naplaćivat ikome išta, ono što ti treba, dođeš i uzmeš...

Mislim, može i tako što se mene tiče...

Let za Kaliforniju, može, dostava ručka doma, može, 2 kartona Plinya, zašto ne, her Porše, može jedan 911, kako ne bi mogli i da dalje ne nabrajam...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Peyton Manning likes this post

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

kb8 ::
Peyton Manning ::Preplaceni ste realno Very Happy

Isto mislim i za ovo cime se ja bavim trenutno...SEO, content writing itd

Šta znači preplaćeni?

Trebali bi svi radit za 300€ il šta?

Axmo mi preplaćeni, šta su onda svi ostali, šta je s cijenama usluga raznih drugih, cijena robe itd?

Prema tome niko ne bi trebo biti plaćen ništa i nikom ne bi trebo naplaćivat ikome išta, ono što ti treba, dođeš i uzmeš...

Mislim, može i tako što se mene tiče...

Let za Kaliforniju, može, dostava ručka doma, može, 2 kartona Plinya, zašto ne, her Porše, može jedan 911, kako ne bi mogli i da dalje ne nabrajam...
Sve se slazem.

Svaka stvar vredi onoliko koliko je neko spreman da je plati.

A to su trenutno IT, SEO, i slicno...

Ali RB su nedovoljno placeni Very Happy

kb8 likes this post

http://nfl.com/

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Cencii ::
Zver ::Ako Barkli potpiše tag i uzme tih 10.1 miliona dolara biće treći po ukupnoj zaradi među aktivnim RB-ovima, ne računajući sponzorske ugovore koji u NY za glavnog igrača Giantsa nisu mali.

Imati ces WR koji ce.uletjeti na RB poziciju kad zatreba,ali one stare power RB mislim da izumiru polako.

I to bi sve bilo OK da je ta pozicija postala malo koriscena, kao FB.

Ali to nije slucaj...Henry je pre 2-3 sezone imao 400 nosenja. To su bolesne brojke.

http://nfl.com/

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

iznerviro si kabea

kb8 likes this post

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Totalno, sad moram jedno obojeno za pritisak...

Ja preplaćen, a RB nisu dovoljno plaćeni...

Ma dva obojena bum odma streso...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Peyton Manning likes this post

Zver

Zver
VIP
VIP

Nije u pitanju feudalizam pa da moraju da budu RB-ovi u NFL timu. Mogu da napuste taj posao i da odu i potraže sreću kao radnici na baušteli, vozači kamiona, prodavci u Mekdonaldsu, kasiri u Walmartu, prodavači kirbija od vrata do vrata. Odnos ponude i tražnje na tržištu rada u njihovoj profesiji kaže da kao RB-ovi mogu zaraditi koliko mogu zaraditi. To je posledica kapitalizma , 35 godina slušam kako je kapitalizam dobar. Ako kapitalizam nije dobar, onda neka uvedu neki socijalizam tipa da apsolutno svi u ekipi moraju zarađivati isto, pa da vidimo kako će to funkcionisati.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zver ::Nije u pitanju feudalizam pa da moraju da budu RB-ovi u NFL timu. Mogu da napuste taj posao i da odu i potraže sreću kao radnici na baušteli, vozači kamiona, prodavci u Mekdonaldsu, kasiri u Walmartu, prodavači kirbija od vrata do vrata. Odnos ponude i tražnje na tržištu rada u njihovoj profesiji kaže da kao RB-ovi mogu zaraditi koliko mogu zaraditi. To je posledica kapitalizma , 35 godina slušam kako je kapitalizam dobar. Ako kapitalizam nije dobar, onda neka uvedu neki socijalizam tipa da apsolutno svi u ekipi moraju zarađivati isto, pa da vidimo kako će to  funkcionisati.

Ako je kapitalizam nije robovlasnistvo. Ne moraju da potpisu i to nece uraditi.

Pa ce tako vremeno prebaciti leverage na svoju stranu.

Ali ocigledno je da se nikad necemo razumeti/sloziti jer nije prvi put da pricamo o ovom Very Happy

http://nfl.com/

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

kb8 ::Totalno, sad moram jedno obojeno za pritisak...

Ja preplaćen, a RB nisu dovoljno plaćeni...

Ma dva obojena bum odma streso...
Rekao sam i za sebe, ne samo za tebe Very Happy

kb8 likes this post

http://nfl.com/

kb8

kb8
Moderator
Moderator

A dobro, da, ispravak netočnog navoda...

Mi preplaćeni a RB nisu dovoljno plaćeni...

Odo sjest negdje u mrak i plakat Offseason 2023/24 - Opšta diskusija (pijaca, dojave, šuškanja, tračevi i ostalo) - Page 12 1f62d



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Peyton Manning likes this post

Zver

Zver
VIP
VIP

Peyton Manning ::
Zver ::Nije u pitanju feudalizam pa da moraju da budu RB-ovi u NFL timu. Mogu da napuste taj posao i da odu i potraže sreću kao radnici na baušteli, vozači kamiona, prodavci u Mekdonaldsu, kasiri u Walmartu, prodavači kirbija od vrata do vrata. Odnos ponude i tražnje na tržištu rada u njihovoj profesiji kaže da kao RB-ovi mogu zaraditi koliko mogu zaraditi. To je posledica kapitalizma , 35 godina slušam kako je kapitalizam dobar. Ako kapitalizam nije dobar, onda neka uvedu neki socijalizam tipa da apsolutno svi u ekipi moraju zarađivati isto, pa da vidimo kako će to  funkcionisati.

Ako je kapitalizam nije robovlasnistvo. Ne moraju da potpisu i to nece uraditi.

Pa ce tako vremeno prebaciti leverage na svoju stranu.

Ali ocigledno je da se nikad necemo razumeti/sloziti jer nije prvi put da pricamo o ovom Very Happy

Problem je što neće. Na kraju će podviti rep, potpisati tag i igrati za 10.1 milion, zato što imamo primere igrača koji su radili hold out i igrački se brzo strmopizdili.
A što se tiče samog taga, slažem se da nije fer, ali to je posao za PA da se izbori kad budu pregovarali oko CBA , a ne to koliko će OTA da bude mandatory, a koliko će OTA da bude optional.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning likes this post

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 16]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu