NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+17
KPGS
Bugi
Miki HOF
Mean_Machine
BasBetis
Bizon
Zona do trona
Peyton Manning
mardok
Mos Def
millhouse
SymphonyX
The Bad Man
Zver
Steelers
kb8
dr.dule
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 29]

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Moj Dulo...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

dr.dule ::čelični i dulo su napravili specijalnu temu gde mozete pratiti transakcije, rostere i stanje na salary.

https://www.nfl-fans-serbia.com/t1784-nfl-transactions-tracker

Hvala za ovo, taman da imam sve na jednom mestu lepo.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

mardok

mardok
Moderator
Moderator

dr.dule ::epski eksperti da nadju dragulja gde ga niko ne trazi.

Uvek se setim naseg  DE dragulja koji su nasli na Colorado School of Mines. I da smo u 3.rundi draftovali Will Rackleya iz d3.

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Over the last 15 years, no team has won the Super Bowl while ranking outside the top-11 in nERD the previous season. If we go by that criteria, these are the 11 teams we'd expect to win it next year: LAR, CHI, NO, LAC, NE, BAL, KC, PIT, SEA, IND, HOU.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

gde tu SF? ljudi iz mocvare ce da reaguju. i uzmu tepsiju.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Alford potpisao za Arizonu na 3 god za 22,5mil.

kb8

kb8
Moderator
Moderator

dr.dule ::gde tu SF? ljudi iz mocvare ce da reaguju. i uzmu tepsiju.

Pusti ih, vidiš da ni ne znaju šta ih čeka...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

millhouse ::Alford potpisao za Arizonu na 3 god za 22,5mil.

Brzo reagovali




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Dak Prescott expects to be paid "what's deserved" on his next deal.

Prescott's $725,848 salary last season ranked 55th among quarterbacks. Heading into the final year of his rookie deal, Dak is looking for a big payday on his next contract and isn't interested in taking a home-town discount like Tom Brady. "I am here where I am today because of the people always saying what I couldn’t or could do," said the former Rookie of the Year. "But I just keep going out there and just doing what I know I can do best." After guiding Dallas to playoff appearances in two of his first three seasons, Prescott could be in line for an extension this offseason.



Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 3 Potpis

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

700k je stvarno smesna suma za startnog QB

http://nfl.com/

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Eric Ried potpisao za Pantere na 3god za 22mil. Nakon proslogodisnjeg ledenog trzista za sejftije ovo je vrhunski ugovor za Rida. Earl ce zabosti 10+mil.

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Bomba...klivlend potpisao Karina Hanta. Jbt bas nisam ocekivao ovo, jer vec imaju Chuba.

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

millhouse ::Bomba...klivlend potpisao Karina Hanta. Jbt bas nisam ocekivao ovo, jer vec imaju Chuba.
zato ce i ostati to sto jesu



Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 3 Potpis

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Dorsey ga je i draftovao.
Suvise rizican potez za tim koji pokusava da promijeni luzersku kulturu.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Iskreno, gledao sam onaj snimak 4-5 puta, i citao vest. Mislim da je ceo incident sranje. I da je prestrogo "kaznjen".

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Nije to bio jedini incident. Bila su jos dva.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Koji su bili dosta "manji". Ok kontam, lagao ih je, ali mi je bio malo panican potez KCa. Mnogo veci prestupi su prolazili bez otkaza.

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::
millhouse ::Bomba...klivlend potpisao Karina Hanta. Jbt bas nisam ocekivao ovo, jer vec imaju Chuba.
zato ce i ostati to sto jesu

Ovo mi nije bas jasno,moze malo pojasnjenje? Very Happy

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

mardok ::Iskreno, gledao sam onaj snimak 4-5 puta, i citao vest. Mislim da je ceo incident sranje. I da je prestrogo "kaznjen".

Ne bih se slozio.

Hunt je vise puta gurnuo devojku.

Sutiranje devojke dok je na zemlji je mizeran cin koji dolikuje bitangama.

I drugi ljudi popiju,imaju pare i slavu,pa nikada ni ne pomisle da tako nesto urade.


Sto se tice Hunta igracki,on i Chubb u istom backfieldu uz kreaciju Kitchensa,potencijal je ogroman.

Pitanje je i koliko ce Hunt biti dostupan u 2019,Sefter spominje mogucu suspenziju od cak 12 utakmica.

Da li ce Hunt tokom suspenzije uopste moci da trenira sa ekipom?

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Daj otisla iz hotela, pa se vratila, pa sisla na recepciju, pa je udaljili, i na kraju histerisala i pravila scenu. Meni ovo izgleda kao ono klasicno iznudjivanje para od "sportista".
Drugo da je ovo Big Ben, vesti ne bi bilo. Covek bio vise puta optuzen za mnogo ozbiljnije stvari.

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Big Ben je ljiga posebne kategorije,ali naivno je bilo ocekivati da ce liga u to vreme kazniti QB Steelersa.

Znas kako,svi ti igraci su jos u HS svesni potencijala koji imaju.I treba ih od pocetka suocavati sa izazovima slave. Dodje ti riba gold digger,nisi ni prvi ni poslednji. Okrenes ledja,ako je riba bas agresivna,angazujes nekog od svoje bratije da je tera i gura.Rekla ti je da si niger.To govori o njenoj imbecilnosti jer mislim da ju je evolucija u 21. veku malcice zaobisla ako i dalje deli ljude po boji koze.

Imaju agente,a nije na odmet imati malo mozga.

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Zona do trona ::
Steelers ::
millhouse ::Bomba...klivlend potpisao Karina Hanta. Jbt bas nisam ocekivao ovo, jer vec imaju Chuba.
zato ce i ostati to sto jesu

Ovo mi nije bas jasno,moze malo pojasnjenje? Very Happy
luzeri



Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 3 Potpis

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::
Zona do trona ::
Steelers ::
millhouse ::Bomba...klivlend potpisao Karina Hanta. Jbt bas nisam ocekivao ovo, jer vec imaju Chuba.
zato ce i ostati to sto jesu

Ovo mi nije bas jasno,moze malo pojasnjenje? Very Happy
luzeri

Sta mislim o Huntu kao coveku sam vec napisao.

Mislim da ti dovoljno dugo pratis NFL da si svestan da igracki Hunta mozes uklopiti sa igracem poput Chubba.

Ovo je 2019,ne 2005 godina. RB se mnogo drugacije koristi u all purpose smislu.

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Chubb je dobar mladi igrac koji se odlicno pokazao u ruki sezoni a dali su i brdo para Dzonsonu prosle sezone. I onda kad bi trebao da gradis tim na tome dolazi, totalno nerezonski potez (u stilu klivlenda) dovedes igraca koji ce pola sezone biti suspendovan plus ce Čabu poljuljati samopouzdanje.
Bukvalno bilo koji od ostalih 30 da ga je doveo ima vise smisla. Poslovanje bez ikakvog plana i rezona, dovedi sve sto se moze u FA kao Vasington koji su godinama sampioni offseasona a plejof ne pamte. Ovako ce imati trcanje ko Detroit sto godinama pokusava da uklopi komitet 3 RB a ne dobije nista i tako u krug godinama trazi dobrog traktoristu



Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 3 Potpis

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::Chubb je dobar mladi igrac koji se odlicno pokazao u ruki sezoni a dali su i brdo para Dzonsonu prosle sezone. I onda kad bi trebao da gradis tim na tome dolazi, totalno nerezonski potez (u stilu klivlenda) dovedes igraca koji ce pola sezone biti suspendovan plus ce Čabu poljuljati samopouzdanje.
Bukvalno bilo koji od ostalih 30 da ga je doveo ima vise smisla. Poslovanje bez ikakvog plana i rezona, dovedi sve sto se moze u FA kao Vasington koji su godinama sampioni offseasona a plejof ne pamte. Ovako ce imati trcanje ko Detroit sto godinama pokusava da uklopi komitet 3 RB a ne dobije nista i tako u krug godinama trazi dobrog traktoristu
Ugovor Duke Johnsona i brdo para ne idu nikako u istoj recenici. Very Happy

Chubb je imao super rookie sezonu,ali ako imas sansu da za 1 milion pokupis Hunta,ne oklevas.

Plus,Chubb ce biti workhorse i u 2019 jer svi spominju da ce Hunt biti suspendovan 10-12 meceva.

Sta ako Chubb dozivi povredu? Mislim da ce veca glavobolja od toga sta o Huntu misli Chubb biti glavobolja protivnickih odbrana kada u decembru budu morale da zaustave sveze noge Hunta.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu