NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFLFS Super League

+18
Shaky1982
dr.dule
millhouse
Cenci D
Vlado997
Steelers
kb8
KPGS
Danijel Lg
Pit Bull
Freak
Peyton Manning
SymphonyX
Mos Def
Zver
TMH34
Chicha Nesha
penban
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 26  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 26]

276NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Uto 11 Avg 2020, 13:48

penban

penban
Moderator
Moderator

Steelers ::hoce li se prosiriti rosteri?

Na šta misliš?



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

277NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Uto 11 Avg 2020, 14:04

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Tu sam.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

278NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Uto 11 Avg 2020, 15:10

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

penban ::
Steelers ::hoce li se prosiriti rosteri?

Na šta misliš?
na roster size zbog korone
sa 16 na 20 igraca
A standard roster typically consists of 16 players, 9 starters and 7 bench spots.

https://fantasy.nfl.com/league/1179507/manage



Poslednji izmenio Steelers dana Uto 11 Avg 2020, 15:17, izmenjeno ukupno 1 puta



NFLFS Super League - Page 12 Potpis

279NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Uto 11 Avg 2020, 15:15

penban

penban
Moderator
Moderator

Steelers ::
penban ::
Steelers ::hoce li se prosiriti rosteri?

Na šta misliš?
na roster size zbog korone
sa 16 na 20 igraca
A standard roster typically consists of 16 players, 9 starters and 7 bench spots.

Mislim da to nije potrebno, jer je ww, pa se tako mogu korigovati sastavi. Plus, draft će biti par dana pre početka sezone, gde će rosteri već biti definisani.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

280NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Uto 11 Avg 2020, 15:15

penban

penban
Moderator
Moderator

penban ::Prijatelji, braćo, kumovi... Valjda bude sezone i fantasy se odigra. Evo ljudi od prošle godine, pa se nadam da će ista ekipa igrati i ove... S obzirom da sezona počinje 10.9. i da je ideja da draft bude par dva-tri dana pre, molim da se potrvdi ko igra do 25.8. kako bi se u slučaju odustajanja našle adekvatne zamene Very Happy


1. Pit Bull
2. Freak
3. Kuzma
4. Chicha Nesha
5. TMH34
6. Dane
7. Ol' Dirty Bastard
8. SymphonyX

9. Vlada
10. FDS Slobodno mesto...
11. Čelični
12. Penban



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

281NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Uto 11 Avg 2020, 15:19

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

penban ::
Steelers ::
penban ::
Steelers ::hoce li se prosiriti rosteri?
Na šta misliš?
na roster size zbog korone
sa 16 na 20 igraca
A standard roster typically consists of 16 players, 9 starters and 7 bench spots.
https://fantasy.nfl.com/league/1179507/manage
Mislim da to nije potrebno, jer je ww, pa se tako mogu korigovati sastavi. Plus, draft će biti par dana pre početka sezone, gde će rosteri već biti definisani.
ja mislim da je potrebno, jer se moze desiti da neko izgubi dosta igraca odjednom, sto nije fer - waiver system ne bi funkcionisao fer na tom osnovu i desilo bi se da u sred sezone imamo igrace koji izgube svaku sansu da ista urade, a kamoli udju u plejof jer i te rezerve sto pokupe ne mogu biti na nivou protivnikovih startera. i onda ce bataliti da se cimaju i necemo imati kompetitivnu ligu.



NFLFS Super League - Page 12 Potpis

282NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Uto 11 Avg 2020, 15:29

penban

penban
Moderator
Moderator

Steelers ::
penban ::
Steelers ::
penban ::
Steelers ::hoce li se prosiriti rosteri?
Na šta misliš?
na roster size zbog korone
sa 16 na 20 igraca
A standard roster typically consists of 16 players, 9 starters and 7 bench spots.
https://fantasy.nfl.com/league/1179507/manage
Mislim da to nije potrebno, jer je ww, pa se tako mogu korigovati sastavi. Plus, draft će biti par dana pre početka sezone, gde će rosteri već biti definisani.
ja mislim da je potrebno, jer se moze desiti da neko izgubi dosta igraca odjednom, sto nije fer - waiver system ne bi funkcionisao fer na tom osnovu i desilo bi se da u sred sezone imamo igrace koji izgube svaku sansu da ista urade, a kamoli udju u plejof jer i te rezerve sto pokupe ne mogu biti na nivou protivnikovih startera. i onda ce bataliti da se cimaju i necemo imati kompetitivnu ligu.

Ako se desi da ne znam, npr izgubiš RB1 kojih je malo u ligi, ili WR tipa Tomas, DeAndre... ne postoji igrač kog možeš imati na klupi da će nadomestiti njihovu produkciju.

Gomilanje igrača na klupi može dovesti do toga da nakon što popuniš recimo ovih 6 mesta ostala 4 iskoristiš da draftuješ 4 RB ili 4 WR i onda se dolazi do toga da se ljudi bune i komentariše da je neko nefer, jer je iskoristio poziciju koja mu se ukazala da nabudži roster jednom pozicijom i traži za prosečne igrače neke vrh putem trejda, a i da ne trejduje, jer je protivnik osakaćen, jer je u nemogućnosti da preko ww dovede igrača.

Ali, evo sastavi pitanje, pa da glasamo... Ako je većina lige za najmanji problem je da pre drafta povećam broj mesta na klupi.

Ovo je pre svega demokratija, i ako sam ja suvereni Tole Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

283NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Uto 11 Avg 2020, 15:38

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Hajde prvo da prodiskutujemo, pa cemo lagano posle glasati.

Da, slazem se ako izgubis RB1 ali ovo nije ista situacija kao sa povredama. pogledaj ostalih 8 igraca na rosteru.
Ako se desi da izgubis vise igraca odjednom zbog korona virusa, a pritom te nedelje su na bye week rezerve, a Dane je pokupio sa waivera sve sto valja, dal zaista mislis da je waiver sistem posten prema igracima u ovakvoj nesvakidasnjoj situaciji? a realnost je da ce do toga vrlo cesto dolaziti.
i dobicemo situaciju u kojoj ljudi ni krivi ni duzni gube sansu za podjednakim ucescem u ligi. ponavljam, ovo nikako nije isto kao sa povredama. Ako prepustimo situaciju samu sebi dobicemo nekoga ko ce iskoristiti sansu i uzimati igrace samo da drugi ne bi imao sa cim da igra, u situaciji kad su im potrebniji nego ikad. zato je samo waiver ove godine nedovoljan.

zbog toga mislim da bi prosirenjem za te dodatne 4 rezerve se kroz Draft dala podjednaka sansa svima da sastave ujednacene rostere tokom citave sezone, a da ih korona toliko ne omete. Samo waiverom ne bi.



Poslednji izmenio Steelers dana Uto 11 Avg 2020, 15:52, izmenjeno ukupno 1 puta



NFLFS Super League - Page 12 Potpis

284NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Uto 11 Avg 2020, 15:51

penban

penban
Moderator
Moderator

Steelers ::Hajde prvo da prodiskutujemo, pa cemo lagano posle glasati.

Da, slazem se ako izgubis RB1 ali ovo nije ista situacija kao sa povredama. pogledaj ostalih 8 igraca na rosteru.
Ako se desi da izgubis vise igraca odjednom zbog korona virusa, a pritom te nedelje su na bye week rezerve, a Dane je pokupio sa waivera sve sto valja, dal zaista mislis da je waiver sistem posten prema igracima u ovakvoj nesvakidasnjoj situaciji? a realnost je da ce do toga vrlo cesto dolaziti.
i dobicemo situaciju u kojoj ljudi ni krivi ni duzni gube sansu za podjednakim ucescem u ligi. ponavljam, ovo nikako nije isto kao sa povredama. Ako prepustimo situaciju samu sebi dobicemo nekoga ko ce iskoristiti sansu i uzimati igrace samo da drugi ne bi imao sa cim da igra, u situaciji kad su im potrebniji nego ikad. zato je samo waiver ove godine nedovoljan.

zbog toga mislim da bi prosirenjem za te dodatne 4 rezerve se kroz Draft dala podjednaka sansa svima da sastave ujednacene rostere tokom citave sezone, a da ih korona toliko ne omete. Samo waiverom ne bi.

Zašto Dane? Kakav je ovo napad na ostale igrače lige? Ovo je protivno statutu lige i protiv Vas će biti pokrenut disciplinski postupak Very Happy

Šalu na stranu, po meni nema potrebe za proširenjem. Prvo, ovako igrači moraju biti aktivniji, tj moraju više pratiti svoj roster i reagovati brzo. Drugo, dosta igrača su FA, pa ne podležu WW. Neka ide na čast ljudima koji uzmu igrača pa ga dropuju da bi se čekao WW, mada toga u ovoj ligi nije bilo, ili bar ja nisam primetio. To je legitimna taktika, ali nije ljudski. Na kraju, fantasy je sreća. Dešavalo se u prošlim sezonama da se čoveku povrede prva dva pika (zaboravio sam ko je bio u pitanju) pa je izgurao celu sezonu.

Evo primera. Imaš recimo CMC, Rasela i Tomasa... i oni fasuju koronu. Koga god imaš na klupi nećeš nadomestiti njihovu produkciju. Posebno nakon toga gubiš volju da igraš 100%. Za slučaj da ipak želiš da igraš neće ti pomoći ni to da imaš veći izbor zamene na klupi.

Sa druge strane, ako koronu fasuje WR2 pa njega želiš da nadomestiš, a neko je napunio klupu WR, recimo od 10 pozicija 8 su mu WR i čeka situaciju da unovči to lako može doći do negativnih komentara i svađe.

Plus, mislim da ako počnu igrači da padaju zbog korone liga će se prekinuti. Neće igrači koji mrze da treniraju rizikovati zdravlje.

Nema me 100 godina ovde, a kucam romane koji su i mene smorili, ali hoću sve da pokrijem.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

285NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Uto 11 Avg 2020, 15:54

penban

penban
Moderator
Moderator

Ono što se može uraditi, i po meni ima više smisla, jeste da ako liga kaže da postoji mogućnost da se COVID+ igrač vrati do kraja sezone da se naprave mesta za rezerve. Tako da ako se recimo bitan igrač povredi ili bude COVID+ ide na tu listu i aktivira se... Tako da nema potrebe za dropovanjem istog, već se on nakon dozvole lige vraća.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

286NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Uto 11 Avg 2020, 16:04

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Meni je ok ova velicina rostera. Ako se vec dogovori prosirenje, 2 mjesta je vise nego dovoljno.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

287NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Uto 11 Avg 2020, 20:29

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

dakle igra se



STANE VAS SVE PRATI

288NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Sre 12 Avg 2020, 00:41

TMH34

TMH34
NFL Star
NFL Star

Kao i uvek,tu sam za igru Kuvar

289NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Sre 12 Avg 2020, 07:35

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

SymphonyX ::Meni je ok ova velicina rostera. Ako se vec dogovori prosirenje, 2 mjesta je vise nego dovoljno.

Isto mislim, ne bih dirao nista al ako se poveca 2 mesta dovoljno.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

290NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Sre 12 Avg 2020, 09:15

penban

penban
Moderator
Moderator

Danijel Lg ::dakle igra se

Ako bude sezone, a biće

Tebe samo pro forme nisam stavio zelenog, da se ispoštuje procedura Smile



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

291NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Sre 12 Avg 2020, 09:16

penban

penban
Moderator
Moderator

penban ::
penban ::Prijatelji, braćo, kumovi... Valjda bude sezone i fantasy se odigra. Evo ljudi od prošle godine, pa se nadam da će ista ekipa igrati i ove... S obzirom da sezona počinje 10.9. i da je ideja da draft bude par dva-tri dana pre, molim da se potrvdi ko igra do 25.8. kako bi se u slučaju odustajanja našle adekvatne zamene Very Happy


1. Pit Bull
2. Freak
3. Kuzma
4. Chicha Nesha
5. TMH34
6. Dane
7. Ol' Dirty Bastard
8. SymphonyX

9. Vlada
10. FDS Slobodno mesto...
11. Čelični
12. Penban

Kako za sada stvari stoje imamo jedno slobodno mesto. Zainteresovani neka se slobodno jave. Prednost imaju članovi foruma koji su aktivni. Možete se javiti meni ili Čeličnom.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

292NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Čet 13 Avg 2020, 09:29

penban

penban
Moderator
Moderator

Kako ne bi povećavali broj mesta na klupi, da li se slažete da dodamo 3 IR/Covid 19 mesta? Na taj način nije potrebno dropovati igrače, već idu na kratkoročni IR, dok se upražnjeno mesto popunjava sa FA ili WW. Tako neće doći do gomilanja igrača na određenim pozicijama.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

293NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Pet 14 Avg 2020, 11:27

penban

penban
Moderator
Moderator

penban ::
penban ::Prijatelji, braćo, kumovi... Valjda bude sezone i fantasy se odigra. Evo ljudi od prošle godine, pa se nadam da će ista ekipa igrati i ove... S obzirom da sezona počinje 10.9. i da je ideja da draft bude par dva-tri dana pre, molim da se potrvdi ko igra do 25.8. kako bi se u slučaju odustajanja našle adekvatne zamene Very Happy


1. Pit Bull
2. Freak
3. Kuzma

4. Chicha Nesha
5. TMH34
6. Dane
7. Ol' Dirty Bastard
8. SymphonyX
9. Vlada

10. FDS Slobodno mesto...
11. Čelični
12. Penban

Kako za sada stvari stoje imamo za sada jedno slobodno mesto. Zainteresovani neka se slobodno jave. Prednost imaju članovi foruma koji su aktivni. Možete se javiti meni ili Čeličnom.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

294NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Pet 21 Avg 2020, 23:25

Shaky1982


NCAA
NCAA

Pozdrav celoj ekipi ovde od jednog novajlije.... cheers

Samo da se javim i prijavim za Super League... Very Happy ako ima mesta naravno... Neutral

295NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Pet 21 Avg 2020, 23:42

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ima mjesto u Ligi1 umjesto mene.
Vidjece commish brzo nadam se, pa neka te ubaci.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

296NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Sub 22 Avg 2020, 00:42

penban

penban
Moderator
Moderator

Shaky1982 ::Pozdrav celoj ekipi ovde od jednog novajlije....  cheers

Samo da se javim i prijavim za Super League...  Very Happy ako ima mesta naravno...  Neutral


Super Cool

Upadaš na mesto fds-a
Saljem pozivnicu u toku dana



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

297NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Sub 22 Avg 2020, 02:23

Shaky1982


NCAA
NCAA

Savrseno Cool tapsanje

Hvalaaaaa cheers

298NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Sub 22 Avg 2020, 10:33

penban

penban
Moderator
Moderator

Za sada stojimo ovako

1. Pit Bull
2. Freak
3. Kuzma

4. Chicha Nesha slobodno mesto
5. TMH34
6. Dane
7. Ol' Dirty Bastard
8. SymphonyX
9. Vlada

10. FDS  Sharky1982
11. Čelični

12. Penban[/quote]
[/quote]

U ligi ima jedno slobodno mesto. Zainteresovani neka se slobodno jave. Prednost imaju članovi foruma koji su aktivni. Možete se javiti meni ili Čeličnom.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

299NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Sub 22 Avg 2020, 16:33

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

SymphonyX ::Ima mjesto u Ligi1 umjesto mene.
Vidjece commish brzo nadam se, pa neka te ubaci.
Ne igras prvu ligu? meshuggah tim?

http://nfl.com/

300NFLFS Super League - Page 12 Empty Re: NFLFS Super League Sub 22 Avg 2020, 19:12

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Igram nego sam htio da ustupim mjesto jer igram 3 lige ukupno.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu