NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFL Fantasy » NFL.com » NFLFS Super League

NFLFS Super League

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Ići dole  Poruka [Strana 19 od 19]

451NFLFS Super League - Page 19 Empty Re: NFLFS Super League Uto 22 Dec 2020, 09:15

Zver

Zver
VIP
VIP
Bar neće morati da navija za Steelersa...i to je nešto.

...Sa Vajominškog Univerziteta

452NFLFS Super League - Page 19 Empty Re: NFLFS Super League Uto 22 Dec 2020, 21:35

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Cestitke finalistima, nezasluzeno.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

453NFLFS Super League - Page 19 Empty Re: NFLFS Super League Sre 23 Dec 2020, 09:22

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Uvjerljivo najbolje dvije ekipe u Finalu i on kaže nezasluženo...

Je'ote...

Fala na čestitkama...

NFLFS Super League - Page 19 Lakers10

454NFLFS Super League - Page 19 Empty Re: NFLFS Super League Ned 27 Dec 2020, 18:48

kb8

kb8
Moderator
Moderator
I u Finalu ja kuburim s WR i izuvam se u zraku, ono stakleno smeće od JJ se nije sastavio cijelu sezonu sam sa sobom a kamoli s loptom...

Teram ga na qratz preplaćeni...

455NFLFS Super League - Page 19 Empty Re: NFLFS Super League Uto 29 Dec 2020, 10:40

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Cestitke Longest Yard, apsolutna dominacija, 97 poena najmanje sto je imao tokom cele sezone a cestitke i novajliji AndyKory na odlicnoj prvoj sezoni, pocetnicka sreca al cestitke svakako.

Kod mene bronza koja sija zlatnim sjajem jer sam dobio odlazeceg komesara. Simbolicno je i to sto mu je u zadnjem mecu Watkins imao -0.6 poena a dao je Kittle-a za njega iako sam mu ja nudio bolju ponudu.

NFLFS Super League - Page 19 Tenor

R.I.P Keith Flint Sad

456NFLFS Super League - Page 19 Empty Re: NFLFS Super League Uto 29 Dec 2020, 11:33

kb8

kb8
Moderator
Moderator
NFLFS Super League - Page 19 Untitl77

Bome čestitke pobjedniku, izdominiro cijelu sezonu, zasluženo uzeo titulu...

A mi ostali pljunit u šake i krenut delat, sad se stvaraju šampioni a ne kad sezona već krene Cool Faca

457NFLFS Super League - Page 19 Empty Re: NFLFS Super League Uto 29 Dec 2020, 12:14

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
Freak je napravio dinastiju, cetvrta titula, moracemo da dodamo jos jednu zvezdicu na grb

ali ne bih se slozio za ovo citavu sezonu, tu smo bili ti i ja prvi i drugi, jedno vrijeme te i obidjoh
medjutim Longest Yard je iskusno bio najbolji kad je bilo najpotrebnije, na kraju sezone uhvatio ritam koji je prenio i na plejof i eto jos jedne titule za najtrofejniju ekipu lige.

NFLFS Super League - Page 19 Tim

458NFLFS Super League - Page 19 Empty Re: NFLFS Super League Uto 29 Dec 2020, 14:52

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa jesmo se mi gonjali s njim al čo'ek na kraju prvi u regularnom dijelu i uvjerljiv u PO, suma sumarum, cijelu sezonu on top bijaše...

459NFLFS Super League - Page 19 Empty Re: NFLFS Super League Uto 29 Dec 2020, 16:12

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
@Steelers ::Freak je napravio dinastiju, cetvrta titula, moracemo da dodamo jos jednu zvezdicu na grb

ali ne bih se slozio za ovo citavu sezonu, tu smo bili ti i ja prvi i drugi, jedno vrijeme te i obidjoh
medjutim Longest Yard je iskusno bio najbolji kad je bilo najpotrebnije, na kraju sezone uhvatio ritam koji je prenio i na plejof i eto jos jedne titule za najtrofejniju ekipu lige.

Ma ubedljivo najbolji, nije stvar u pobedama, jako je tesko dobiti svaku tu ti treba srece, stvar u broju poena. Svi mi smo imali utakmice sa 60, 70 poena a ti si cak imao i jednu od 48. Longest je imao najmanje 97.
Udji samo na tabelu i udji na 'true', ako imas 'true' od 48 poena znaci da si ubedljivo najbolji jer je to makismalno poena. I onda jos u dva meca plej ofa imas 125 poena, kraj price, dominacija.

R.I.P Keith Flint Sad

460NFLFS Super League - Page 19 Empty Re: NFLFS Super League Ned 13 Jun 2021, 09:57

penban

penban
Moderator
Moderator
Pozdrav ljudi,

u masi svega što mi se dešava ovih dana sam našao par minuta da prebacim ovlašćenja na Čeličnog koji će od sada rukovoditi ligom.

Neka nam je svima srećno... trebaće nam.

Naravno da ću i ove sezone igrati, tako da se odmah prijavim Very Happy

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 19 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu