NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

From Russia with love

+11
Vlado997
penban
KPGS
Zver
kb8
Peyton Manning
SymphonyX
The Bad Man
Cenci D
dr.dule
zvaljo
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Sledeći

Ko osvaja WC 2018

From Russia with love - Page 4 Vote_lcap142%From Russia with love - Page 4 Vote_rcap 42% [ 5 ]
From Russia with love - Page 4 Vote_lcap125%From Russia with love - Page 4 Vote_rcap 25% [ 3 ]
From Russia with love - Page 4 Vote_lcap10%From Russia with love - Page 4 Vote_rcap 0% [ 0 ]
From Russia with love - Page 4 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 4 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 4 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 4 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 4 Vote_lcap117%From Russia with love - Page 4 Vote_rcap 17% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 12

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 27]

76From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 5 Jun - 13:07

Zver

Zver
VIP
VIP

Maroko ima par sjajnih igrača u Primeri, a najgore je što najbolji Marokanac Munir ( formalno član Barse na pozajmici u Alavesu )  ne može da igra jer su ga pre nekoliko godina prevarili i odigrao za Španiju deset minuta u nekoj prijateljskoj,
upravo ono što naši moraju da hvataju mlade gastose da se ne bi desilo posle da Arnautović trpa dva za Austriju protiv Srbije.

inače evo ti onako na prvu loptu što mogu da se setim

Benatija ( Juve ), Zijeh i El Ahmadi ( Ajaks i Fejnord ), Fahir iz Hetafea, Amrabat iz Leganjesa i još jedan Amrabat iz PSV-a



Poslednji izmenio Wild Raven dana Uto 5 Jun - 13:10, izmenjeno ukupno 1 puta



...Sa Vajominškog Univerziteta

77From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 5 Jun - 13:08

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

A koga bi ti ubacio umesto Tosica? Sta si zapeo za njega? Da vidimo ko je tu sve konkurencija. Igrac koji nije dugo igrao u prijateljskim utakmicama i tek sada dobio poziv nakon septembra(Spajic), golobradi mladic koji nije odigrao nijednu prijateljsku(Veljkovic) i jos jedan debitant(Milenkovic). Ja bih generalno gurnuo Milenkovica na desnom beku umesto Rukavine, tu smo definitivno najtanji. Nije meni problem da konstantujem da Tosic nije na nivou ostatka tima, ali stvar je sto zamene nisu trenutno znacajno bolje od njega.

Ljudi koji se raduju SP i plasmanu u osmini finala su ekvivalent onima koji glasaju za SNS.

78From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 5 Jun - 13:16

Zver

Zver
VIP
VIP

Ašraf iz Reala jbt...njega sam zaboravio.



...Sa Vajominškog Univerziteta

79From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 5 Jun - 13:24

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Spartakus,uzasno je bzv da mi i polemisemo o Karleusi.

Covek ima 33 godine i znacajno manji IQ od svojih godina.

Sta dobijas u prezentu ili buducnosti stavljanjem takvog igraca u tim? Nadji mi jednu jedinu sicusnu benificiju tim potezom? Ne samo stavljanjem u tim,on ne bi trebao ni da bude na spisku od 23 igraca.

To je elementarna logika,ali kod Krstaje igra neka druga logika koju znamo ko diktira...

80From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 5 Jun - 13:37

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Sada vec previse hejtujes i ne posmatras objektivno situaciju. Very Happy Previse se bavis njim, a druge stopere i njihov kvalitet ostavljas po strani.

Niti mi imamo toliko dobre stopere, a i realno imao je jacu sezonu od svih koji nisu pozvani+Spajica.  Covek sada igra zahvaljujuci povredi Nastasica i sto igra levom nogom, inace bi bio klupa. I meni je glupa ta podela stopera koji igraju levom i desnom nogom. Ja da se pitam Ivanovic-Veljkovic bi bili stoperi, dok bi Milenkovic igrao desnog beka.

Ni ja ga ne volim, ali nije uopste suvisan. Igrao je on povremeno u ovom kvalifkacionom ciklusu.

81From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Pon 11 Jun - 14:50

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

82From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Pon 11 Jun - 21:28

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Sto se dublje sagledava stanje grupa, to je ociglednije da je Srbija stvarno dobila dva tima sa kojima se moze igrat i koji im odgovaraju stilom igre. Drugi sesir (samo Peru bolja opcija) i treci (daleko najbolju dobili) su bili cista premija. Malo je steta zbog Nastasica jer na stoperu i sa njim nema dovoljno kvalitetnih rjesenja. Tu je po meni Krstajic daleko najvise usrao stvar sa pozvanim ljudstvom, bar 3-4 igraca koji su ostali vani su bolji od ovoga sto je zvao. Na sredini Fejsa i Gacinovic su morali biti na spisku, posebno sto mislim da bi bilo pametnije igrati sa 3 vezna i gurnuti SMS malo vise naprijed.
Napad je to sto jeste,tu i nema previse izbora.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

83From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Pon 11 Jun - 22:52

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Kako lep i ofanzivni fudbal igra Belgija,cisto je uzivanje gledati ih. Svaka cast Svaka cast Svaka cast

Da li ce bas daleko dogurati,ne znam,ali sve vise deluje da ce igrati najlepsi fudbal na mundijalu.

Brza i tehnicki super ekipa,igraju totalno nesebicno.Posebno mi je drago sto forsirtaju igru sa oba krila.

84From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 10:25

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

World Cup 2018: Group-by-Group Analysis

http://nfl.com/

85From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 17:45

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Marca opet ima najbolji i najlepsi on-line WC schedule

http://www.marca.com/en/world-cup/schedule/schedule.html?intcmp=MENUMIGA&s_kw=schedule

86From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 20:33

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Evo tima Srbije koji bi ja izbacio protiv Kostarike i Svajcarske,protiv Brazila svakako nece bit bitno Laughing

                   Dmitrovic
Ivanovic Milenkovic Veljkovic Kolarov
                Matic Milivojevic
       SMS
            Tadic Kostic
                Mitrovic



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

87From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 20:49

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja bi bilo koga umesto Kostića jer je bio krš krševa u pripremnim a ni u Hamburgu nije imao neku sezonu.

Ostalo se slažem.



...Sa Vajominškog Univerziteta

88From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 20:55

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Stojkovic golman

http://nfl.com/

89From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 20:57

Zver

Zver
VIP
VIP

Dmitrović je bio odličan u Eibaru.



...Sa Vajominškog Univerziteta

90From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 20:57

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ne mogu reci, nisam gledao Eibar ove sezone, ali Stojkovic nas je cupao milion puta. Zna i da kiksne, ali opet vadi nemoguce ponekad

http://nfl.com/

91From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 20:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Vidim 1.9 na nas protiv Kosta Rike, a na njih 5. Bas na favorizuju

http://nfl.com/

92From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 21:06

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ljudi,upravo listam Meridian specijal mundijalsku listu.

Po meni,super vrednost je 1.74 kvota na 3+ na Belgija-Panama.

Kvota 23 da ce Lewandowski postici het-trik na mundijalu je isto zanimljiva.

Sta vi izdvajate kao zanimljivu kladionicarsku igru na mundijalu?

93From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 21:10

Zver

Zver
VIP
VIP

15.5 kvota u Mozzart-u da Srbija ima nula bodova u grupi
3.20 kvota da pobednik šampionata dolazi iz Južne Amerike.



...Sa Vajominškog Univerziteta

94From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 21:19

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Osvojicemo mi sigurno bar bod. Raspored meceva u grupi nam idealno ide na ruku. Mi jesmo krs od reprezentacije,ali mi je skoro nemoguce da zavrsimo sa 0 bodova u grupi.

Druga igra ti je, drugim recima receno, da Brazil osvaja mundijal,onda bolje igraj singl na Brazil kao pobednika. Smile

Argentina je okruzila Mesija sa nekim anonimusima i mega chokerima.

95From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 21:28

Zver

Zver
VIP
VIP

Apsolutno svako živi na ovom setu deluje kao anonimus kad stane pored Mesija Wink



...Sa Vajominškog Univerziteta

96From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 21:49

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::Apsolutno svako živi na ovom setu deluje kao anonimus kad stane pored Mesija Wink

Sta je pisac hteo reci? Very Happy

Stavi Mesija u ovaj tim Belgije i oni postaju veliki favorit za titulu.

Stavi Mesija u ovaj tim Spanije i oni postaju veliki favorit za titulu.

Mesi mora odigrati nadljudski,tipa,mora imati bolji mundijal od Diega 86 u Meksiku kako bi Argentina imala sansu za titulu.

97From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 22:04

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nema teorije da mi imamo 0 bodova, nz sto su ljudi zapeli za to. Ja bas nemam vere nikad u nas fudbal, al bas 0 bodova..

http://nfl.com/

98From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 22:40

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Lukaku ili Kane najbolji strijelac prvenstva. Nemam pojma koje su kvote.

Mogli bi u grupi da daju prilican broj golova.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

99From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 23:17

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Lukaku 20

Kane 18

100From Russia with love - Page 4 Empty Re: From Russia with love Uto 12 Jun - 23:28

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Btw,Kolina zabranio sudijama da dizu zastavicu kod ofsajda.

Pustace se igra,u slucaju postignutog gola iz ofsajda,VAR tehnologija ponistava gol.

Mene zanima,da li samo sudija ima pravo na poziv na konsultaciju sa VAR tehnologijom ?

Da li i treneri mogu da upute nesto poput challenge-a?

Uopste govoreci,bice zanimljivo videti koliko ce ta VAR tehnologija uticati na duzu nadoknadu u zaustavnom vremenu...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu