NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

From Russia with love

+11
Vlado997
penban
KPGS
Zver
kb8
Peyton Manning
SymphonyX
The Bad Man
Cenci D
dr.dule
zvaljo
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Sledeći

Ko osvaja WC 2018

From Russia with love - Page 5 Vote_lcap142%From Russia with love - Page 5 Vote_rcap 42% [ 5 ]
From Russia with love - Page 5 Vote_lcap125%From Russia with love - Page 5 Vote_rcap 25% [ 3 ]
From Russia with love - Page 5 Vote_lcap10%From Russia with love - Page 5 Vote_rcap 0% [ 0 ]
From Russia with love - Page 5 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 5 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 5 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 5 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 5 Vote_lcap117%From Russia with love - Page 5 Vote_rcap 17% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 12

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 27]

101From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 07:47

Zver

Zver
VIP
VIP

To je glupo. Mislim nije glupo samo po sebi, ali koji je smisao onda da ta dvojica pomoćnika špartaju po aut liniji. Više mogu doprineti ako se suđenje organizuje kao u košarci. Trojica sudija lepo raspoređeni u terenu više vide od jednog.



...Sa Vajominškog Univerziteta

102From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 09:01

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Poenta je da ce vecinu odluka i dalje oni donositi, da se ne oduzima previse vremena zbog VAR, al bas kriticne situacije da ne zaustavljaju..

http://nfl.com/

103From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 09:05

Zver

Zver
VIP
VIP

95% smisla i značaja tog sudije je da digne zastavicu kad treba i ne digne kad ne treba ( u smislu jeste ofsajd/nije ofsajd ) , ostalo je potpuno irelevantno...dva tri puta tokom utakmice pokaže aut za ovog ili onog ili mahne faul kad je tu ispred njega.
Ukoliko im se uskrati pravo da mašu za ofsajd onda više smisla ima da ih se gurne u teren i da budu drugi i treći sudija u terenu. Više će tako doprineti nego špartanjem po aut liniji.



...Sa Vajominškog Univerziteta

104From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 13:53

Zver

Zver
VIP
VIP

Šta rade ovi Španci jebote...

Upravo su nam oteli titulu najvećih idiota na šampionatu.



...Sa Vajominškog Univerziteta

105From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 14:01

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::Šta rade ovi Španci jebote...

Upravo su nam oteli titulu najvećih idiota na šampionatu.

Sta se desilo?

106From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 14:04

Zver

Zver
VIP
VIP

Nogobuljirali Lopetegija jedan dan pred početak šampionata. Idu glasine da je izvestan broj igrača vrlo nezadovoljan ovom odlukom.



...Sa Vajominškog Univerziteta

107From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 14:06

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Neverovatno glup potez. Kao i da se objavi pred SP da ce uzeti Real, al ovo je jos gore.

http://nfl.com/

108From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 14:13

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Auu,ovo ne pamtim,smena selektora dan pred mundijal.To nikada nisu radili ni plemenski savezi africkih reprezentacija.

Sa druge strane,kapa dole na principijelnosti spanskog fudbalskog saveza. Salju jasnu poruku buducim selektorima,po cenu da dozive krah na ovom mundijalu.

109From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 14:17

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Btw,ljudi pricaju o povredjenim ili igracima koji nisu pozvani na mundijal.Sastavljaju all star ekipe od tih igraca.

Komotno se moze polako sastavljati tim i od trenera koji su odbaceni. Laughing Laughing

Muslin,Vaha,selektor Australije i sada Spanac. Shocked

110From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 14:28

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Argentinci standardno su napred najjaci, najveci problem im je malo slabija odbrana kao i golman. A i rotacija im je tanka, nemaju dubinu. Mogu da dobace do cetvrtfinala.

111From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 14:29

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Po meni je jedini i iskljucivi krivac Lopetegui. Pa jebem mu mater,spremas tim za SP i 3 dana pred prvi mec se objavljuje da preuzimas Real. Sve i da je dogovoreno prije, moras zastitit igrace,a i sebe u krajnjem liniji, od nepotrebnog skretanja paznje i nabijanja dodatnog medijskog cirkusa. Savez je bio doveden pred svrsen cin i ucinio je sto je morao.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

112From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 14:32

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Jero novi selektor.

113From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 14:37

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Upravo je saopsteno da su domacini mundijala 2026 USA,Canada i Mexico.

Pocevsi od tog mundijala,broj ucesnika se povecava na 48. Spremite se na mundijalsko umiranje u lepoti igre kada pocnu da se kvalifikuju Trinidad i Tobago,Fiji i ekipa.

2022. se mundijal odrzava u decembru. Laughing Laughing Laughing

Sutra pocinje poslednji pravi mundijal,uzivajte u svakoj sekundi narednih 30 dana. Smile

114From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 15:21

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ne mogu da verujem kakvi slepci, to povecanje broja ucesnika je i Evropsko upropastilo.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

115From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 15:43

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ol' Dirty Bastard ::Ne mogu da verujem kakvi slepci, to povecanje broja ucesnika je i Evropsko upropastilo.

Ja,upravo iz tih razloga,nisam ni minut gledao proslo EP. Samo sam cuo rezultat finala na radiju i to je to.


Sada bas listam Mocartov mundijalski specijal. U USA 1994 i dalje je bilo svega 24 reprezentacije. To nije bila bas praistorija,nije proslo ni cetvrt veka. I danas,24 godine kasnije,donosi se odluka da se taj broj duplira.

Ja bih razumeo odluku o povecanju broja da su neki kontinenti doziveli veliku ekspanziju,ali to je daleko od realnosti.

Gledam ovih par nedelja sve ekipe iz Azije,deluje da je fudbal u Aziji u velikom padu. Voleo bih da gresim,ali je vrlo moguce da niko iz Azije nece proci grupu.

Africke ekipe i dalje nisu napravile veliki mundijalski korak.

Jasno je da se ova odluka zasniva iskljucivo na profitu.

Povecavanjem na 48 ekipa se iskljucuje mogucnost da jedna USA ostane bez mundijala. Plus,otvara se u buducnosti i veci prostor za Kinu,a rekao bih da je dugorocni cilj i Indija.

Velika trzista,tv prava i novac.

116From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 16:14

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ma i mene je to nevrialo ali sam ipak odgledao celo Evropsko jer ne mogu da ne ispratim. Moje prvo veliko takmicenje koje sam gledao da se secam je Euro 2000 pa mi nekako Evropsko uvek zauzima posebno mesto ali ovo zadnje je bilo uzas po kvalitetu. A tad je to bio idealan format od 16 ekipa u 4 grupe. Tako mi je i ovo idealan za svetsko, 32 ekipe u 8 grupa i dva idu dalje. Nema potrebe za preteranim izmisljanjem a nekako je i uzorak taman. Plus gledam sad, samo 3 ekipe vise ce biti iz evrope dok ce recimo 4 vise iz Afrike i oko 3 vise iz Azije sto je smesno ali razlog je jasan i ti si ga naveo.

Ona liga nacija mi je bio dobar potez iskreno, da se ukinu prijateljske dosadne i uvede bar neko tamicenje ali ovim su se po svemu posrali...



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

117From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 17:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::Sutra pocinje poslednji pravi mundijal,uzivajte u svakoj sekundi narednih 30 dana. Smile
To sam i ja pomislio..

http://nfl.com/

118From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 18:28

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Fernando Hierro novi izbornik Spanjolske.

119From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 19:40

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Zona do trona ::kada pocnu da se kvalifikuju Trinidad i Tobago,Fiji i ekipa.

trinidad i tobago se kvalifikovao 2006 Very Happy

Zona do trona ::Velika trzista,tv prava i novac.
i najvaznije glasovi za fifa kongresu. slican razlog kao i zasto u superligi srbije ima 16 a ne 10 klubova

inace iz regiona jedino Srbija i Albanija bile za to da Maroko bude domacin



From Russia with love - Page 5 Potpis

120From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 20:10

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::
Zona do trona ::kada pocnu da se kvalifikuju Trinidad i Tobago,Fiji i ekipa.

trinidad i tobago se kvalifikovao 2006 Very Happy

Zona do trona ::Velika trzista,tv prava i novac.
i najvaznije glasovi za fifa kongresu. slican razlog kao i zasto u superligi srbije ima 16 a ne 10 klubova

inace iz regiona jedino Srbija i Albanija bile za to da Maroko bude domacin

Znam za T&T druzinu iz 2006,ali to je jedna user generacija za 100 godina. Very Happy

121From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Sre 13 Jun 2018, 20:45

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ljudi,da li je istina da ce prenosi na RTS HD ici bez glasa komentatora?

122From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Čet 14 Jun 2018, 08:18

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

sto bi to bilo cudno. odlicna stvar.

da li sam ja jedini koji misli da se kojim cudom plasira Srbija u osminu i bude igrala sa Nemcima da imamo sanse. nasa snagatorsko visoka ekipa moze egal da se bije sa Nemcima.
samo se bojim da nas Brazilci najstrasnije ne oderu. mada citam da se u njihovom kampu ozbiljno cirka vodka.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

From Russia with love - Page 5 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

123From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Čet 14 Jun 2018, 08:36

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Oni ce do tad imati 6 bodova, pa pretpostavljam da ce odmoriti Neymara i jos par, uvalice nam 2 komada i to je to

http://nfl.com/

124From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Čet 14 Jun 2018, 08:41

Zver

Zver
VIP
VIP

Brazil može Nejmara odmarati do četvrtfinala komotno.



...Sa Vajominškog Univerziteta

125From Russia with love - Page 5 Empty Re: From Russia with love Čet 14 Jun 2018, 08:41

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

bese i argentina igrala 2006te sa drugom postavom pa nam odrala kozu.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

From Russia with love - Page 5 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu