NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+18
Fisi
Peyton Manning
kb8
penban
Sirko
Nik88
Danijel Lg
Mean_Machine
mardok
Niger iz huda
Zona do trona
Zver
KPGS
Bizon
Cenci D
Bugi
Steelers
Mos Def
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 41]

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

baš tako . velike nade za sezonu pocinju od fa pijace i veterana koji se pojave na njoj.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

As of noon Eastern today, NFL teams may discuss potential deals with agents for perspective free agents on other teams (the “legal tampering period”). No deals can be finalized until Wednesday at 4 PM Eastern.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

dr.dule ::As of noon Eastern today, NFL teams may discuss potential deals with agents for perspective free agents on other teams (the “legal tampering period”). No deals can be finalized until Wednesday at 4 PM Eastern.

Drugim recima,vec od predvece velike zverke ce krenuti da menjaju boje dosadasnjih dresova. Smile

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Miami Dolphins likely to release DT Ndamukong Suh...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

siroti Suh




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Zver

Zver
VIP
VIP

BREAKING: #Giants are trading WR Odell Beckham Jr. to the #Browns for some undisclosed draft picks per @RapSheet.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

To neka laz garant, kako nigde ne mogu da nadjem nikakve info za taj trade? Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::
BREAKING: #Giants are trading WR Odell Beckham Jr. to the #Browns for some undisclosed draft picks per @RapSheet.

Zajebavas se,ali ja ocekujem da ce na kraju Giantsi stvarno trade-ovati OBJ.

Mozda vec tokom naredne sezone.

Zver

Zver
VIP
VIP

Zajebavam se, ali poanta je da niko a priori to ne prepoznaje kao zajebanciju, što znači da taj ili neki sličan trejd uopšte nije neverovatan.

Zono, Ove godine OBJ je na 5th year team option. Ako će ga trejdovati, sad je vreme za to, sledeće će već morati da urade isto što i Majami sa Landrijem.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 12 29178918_904646349727372_4600587243113938944_n

http://nfl.com/

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::Zajebavam se, ali poanta je da niko a priori to ne prepoznaje kao zajebanciju, što znači da taj ili neki sličan trejd uopšte nije neverovatan.

Zono, Ove godine OBJ je na 5th year team option. Ako će ga trejdovati, sad je vreme za to, sledeće će već morati da urade isto što i Majami sa Landrijem.

Da,hvala na objasnjenju za 5 godinu,nisam cackao po detaljima.

Mozda padne trade i za vreme drafta...

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Bez njega je NYG potpuno anemican i dosadan tim, koji bi bilo/ce biti muka gledati

http://nfl.com/

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Za Nate Soldera,navodno,jako su zagrejani mnogi timovi,najvise Texansi i Broncosi.

Texansi se spominju kao ekipa koja vija mnoge OL u ovom FA. Videcemo da ll gde ima dima ima i vatre,ono sto je sigurno,Houston sa boljom OL i zdravim Watsonom je sigurica za play-off sledece sezone.

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Bez njega je NYG potpuno anemican i dosadan tim, koji bi bilo/ce biti muka gledati

Da,ali iz ugla vlasnika Giantsa,ne znam bas koliko je pametno dati 20 miliona po sezoni bilo kom WR,a da ne govorimo da se ovde radi o igracu sa istorijom nezrelog ponasanja.

Mislim,ja ne bih dao ni blizu 20 milki po sezoni za bilo kog WR,ali je to vec druga prica...

Zver

Zver
VIP
VIP

Peyton Manning ::Bez njega je NYG potpuno anemican i dosadan tim, koji bi bilo/ce biti muka gledati

Kad je sve bilo zasnovano na njemu. Baci mu slant pet jardi pa koliko će da izvuče yac.

Daj mi OL i RB a evo neka njega nosi ko hoće. Previše je detinjast i previše će para morati da mu se dadne. U toj situaciji bolje nek ide negde...moje mišljenje naravno koje je suštinski nebitno.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::
Peyton Manning ::Bez njega je NYG potpuno anemican i dosadan tim, koji bi bilo/ce biti muka gledati

Da,ali iz ugla vlasnika Giantsa,ne znam bas koliko je pametno dati 20 miliona po sezoni bilo kom WR,a da ne govorimo da se ovde radi o igracu sa istorijom nezrelog ponasanja.

Mislim,ja ne bih dao ni blizu 20 milki po sezoni za bilo kog WR,ali je to vec druga prica...
Naravno, verujem da to nema smisla iz ugla front office, kazem iz ugla ljubitelja NFL..da ce postati jedan od onih timova cije meceve preskaces

http://nfl.com/

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Wild Raven ::
Peyton Manning ::Bez njega je NYG potpuno anemican i dosadan tim, koji bi bilo/ce biti muka gledati

Kad je sve bilo zasnovano na njemu. Baci mu slant pet jardi pa koliko će da izvuče yac.

Daj mi OL i RB a evo neka njega nosi ko hoće. Previše je detinjast i previše će para morati da mu se dadne. U toj situaciji bolje nek ide negde...moje mišljenje naravno koje je suštinski nebitno.
Ne govorim da li ce NYG imati vise ili manje pobeda sa njim, nego da ce biti ekstremno dosadan tim, bez i jednog playmakera, zvezde, nazovi kako god hoces..Barkley bi mogao da nadomesti OBJ, al vrv nece, posto ce u Cle

http://nfl.com/

Zver

Zver
VIP
VIP

da da...to je drugi par rukava...nismo se razumeli. U suštini se slažemo.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ljudi,mislim da je Cousins novi Jet,imam takav osecaj.

Zver

Zver
VIP
VIP

Aaaa ne....On treba da ide u Arizonu ili Minesotu. Jetsi I Broncosi treba da licitiraju za pick Giantsa koji je iz ugla QB needy timova ekvivalent prvom picku nakon što Brownsi pokupe Barkley-a.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Zver

Zver
VIP
VIP

#Chiefs are releasing DL Tamba Hali, per @AdamSchefter.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::Aaaa ne....On treba da ide u Arizonu ili Minesotu. Jetsi I Broncosi treba da licitiraju za pick Giantsa koji je iz ugla QB needy timova ekvivalent prvom picku nakon što Brownsi pokupe Barkley-a.

Dorsey je ozbiljan GM,stop it,Brownsi nece draftovati Barkley-a sa 1 st overall. Smile

Sa 4,ako je dostupan,to je druga prica...

A i jos nesto,znas kada ce Jetsi i Giantsi uraditi tako veliki draft day trade? Very Happy

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::Ljudi,mislim da je Cousins novi Jet,imam takav osecaj.
Samo osecaj ili?
Covek je rekao da hoce da bude contender, a to sa Jetsima sigurno nije

http://nfl.com/

Zver

Zver
VIP
VIP

Zona do trona ::
Wild Raven ::Aaaa ne....On treba da ide u Arizonu ili Minesotu. Jetsi I Broncosi treba da licitiraju za pick Giantsa koji je iz ugla QB needy timova ekvivalent prvom picku nakon što Brownsi pokupe Barkley-a.

Dorsey je ozbiljan GM,stop it,Brownsi nece draftovati Barkley-a sa 1 st overall. Smile

Sa 4,ako je dostupan,to je druga prica...

A i jos nesto,znas kada ce Jetsi i Giantsi uraditi tako veliki draft day trade? Very Happy


Jesi li spreman da se opkladiš!?



...Sa Vajominškog Univerziteta

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::
Zona do trona ::Ljudi,mislim da je Cousins novi Jet,imam takav osecaj.
Samo osecaj ili?
Covek je rekao da hoce da bude contender, a to sa Jetsima sigurno nije

Maricu,tebi odgovaram kada se vratim iz grada,duzi je odgovor. Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 41]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu