NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+18
Fisi
Peyton Manning
kb8
penban
Sirko
Nik88
Danijel Lg
Mean_Machine
mardok
Niger iz huda
Zona do trona
Zver
KPGS
Bizon
Cenci D
Bugi
Steelers
Mos Def
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 10 od 41]

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ma jok, nikad dosta CB Very Happy Taman je Sherman iz Comptona pa kuci da ode. Igraju bez LB samo corneri Talib, Peters, Sherman, Shields i Webster Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Sources: The #Browns are expected to trade for #Dolphins WR Jarvis Landry.


And another CB deal:

Panthers trading CB Daryl Worley to Eagles in exchange for WR Torrey Smith, sources tell ESPN.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Izgleda da ce Landry u Brownse a Dolphinsi dobijaju 2. pika ne zna se jos koja ali kazu nisu prvi i drugi.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Wild Raven ::ne razumeš...oni hoće da sačuvaju napad, katuju samo odbranu.
Edy Lacy deblji od mene, a ja na istorijskom maximumu, i njega ostavljaju da zamenjuje valjak kada ulicu asfaltiraju sa bitumenom, a odbranu pro bowl cutuju i traduju???
Matoru RE Pete Carroll zreo za gerontologiju???
Razz Razz Razz

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Preglup potez Sihoksa. ne samo ovo za Šermana nego rascerase citavu odbranu.

ako im sta nije jasno nek opet pogledaju SB48. i sta donosi sampionat. kada im je bio predvidjen potpuni slom odbrana je rasturila favorizovani napad Denvera. nikad veca razlika u nekom finalu. a bas je tesko skockati dobru, kompletnu odbranu. sad ce sve pare uloziti u OL i uzdati se jedino u Vilsona. Dobice jedno veliko nista, kerol ce dobiti otkaz i tek onda krece prazan hod 10 godina novog rebuildinga



Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 10 Potpis

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP




“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP







“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Realno dobili su Landrya smesne pikove, krivo mi sto mi nismo pokusali da ga dovedemo mada Brownsi imaju mnogo vise cap mesta.

Brownsi ce sad verovatno uzeti Barkleya kao prvog pika posle ovog Taylor trade-a. Jebi ga Wild Raven... Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Zver

Zver
VIP
VIP

Nada umire poslednja...jer to su ipak Brownsi Very Happy

Šalu na stranu. Ja sam savršeno OK sa nekim trejdom unazad par mesta. Da se uzme Nelson i da se uzme neki od ovih kvalitetnih RB-ova kasnije.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Wild Raven ::Nada umire poslednja...jer to su ipak Brownsi Very Happy

Šalu na stranu. Ja sam savršeno OK sa nekim trejdom unazad par mesta. Da se uzme Nelson i da se uzme neki od ovih kvalitetnih RB-ova kasnije.
Najpametnija opcija. Potencijalno all pro G i recimo Chubb ili Scarbrough

http://nfl.com/

Zver

Zver
VIP
VIP

Slažemo se da je najpametnija opcija, ali jebiga....

"Razum kaže ne, ali srce hoće samo nju"
Laughing



...Sa Vajominškog Univerziteta

KPGS

KPGS
VIP
VIP

A da mi uzmemo lepo QB za budućnost, sveti Ilija lapi jako brzo!

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Kizera nisam posebno pratio, pa ne mogu da govorim o njegovim potencijalnim kvalitetima. Mislim da Green Bay nema luksuz u salary capu da dovodi kvalitetnog kvoterbeka za rezervu, tako da je mlad i perspektivan kvoterbek pod rookie ugovorom jedino resenje u ovom trenutku.

Bilo je za ocekivati da cemo se resiti Randalla, nije pokazao svoj pun potencijal, a cini mi se da mu je ostala jos sezona ugovora. Sve u svemu, ovaj trejd nije od krucijalne vaznosti. Hitno resavati OL i odbranu u narednom periodu...

Zver

Zver
VIP
VIP

KPGS ::A da mi uzmemo lepo QB za budućnost, sveti Ilija lapi jako brzo!

Imamo jednog takvog na rosteru.



...Sa Vajominškog Univerziteta

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Wild Raven ::
KPGS ::A da mi uzmemo lepo QB za budućnost, sveti Ilija lapi jako brzo!

Imamo jednog takvog na rosteru.
Hmm Hmm Hmm Trt milojka

Zver

Zver
VIP
VIP

Ne postoji apsolutno ništa što garantuje da će neko od ovih QB-ova biti bolji od Webb-a, a i ako neki od njih i jeste, da će to biti upravo onaj kog mi uzmemo.



...Sa Vajominškog Univerziteta

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Na osnovu čega Web je budućnost NYG?????????

Zver

Zver
VIP
VIP

Na osnovu čega je Darnold/Rosen/Allen/Mayfield/Jackson budućnost NYG!?



...Sa Vajominškog Univerziteta

Zver

Zver
VIP
VIP

Da ne bi ispalo da se ne razumemo. Ja sam protiv toga da se bira QB samo zato što smo u prilici da biramo QB-a pa da se nadamo da će nešto da bude od njega.
GM i skauti će odgledati desetine i desetine sati filma, razgovaraće sa svima koji su povezani sa tim momcima, od njih samih, preko trenera, roditeljam, saigrača sa koledža, tetaka, ujaka i baba i slično.
Ako posle toga zaključe da je neko od njih budućnost NYG, onda se slažem, ali birati QB-a samo da uzmu nekog pa da se mole da će nešto da bude, e tu sam žestoko protiv.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

gagi6689 ::Kizera nisam posebno pratio, pa ne mogu da govorim o njegovim potencijalnim kvalitetima. Mislim da Green Bay nema luksuz u salary capu da dovodi kvalitetnog kvoterbeka za rezervu, tako da je mlad i perspektivan kvoterbek pod rookie ugovorom jedino resenje u ovom trenutku.

Mislim da bi pravi "Browns razvoj situacije" bio da Kizer u buducnosti postane Pro Bowl QB Packersa i osvoji titulu sa njima posle onako ocajnih igara u Clevelandu Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Ne bih se bunio Very Happy
Salu na stranu, cini mi se da Brownsi konacno vuku neke dobre poteze i da sledece sezone prepustaju fenjer nekom drugom

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Dobre poteze da im skor bude 1-15



Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 10 Potpis

Bugi

Bugi
NFL Star
NFL Star

The Browns agreed to trade defensive tackle Danny Shelton to the New England Patriots, a source informed of the deal told NFL Network Insider Ian Rapoport.
In return, the Browns will receive a third-round pick in the 2019 NFL Draft and Cleveland will send a 2018 fifth-rounder to New England, per Rapoport.

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jos jedan promasen pik prve runde Brownsa..mada ce Patsima sigurno dobro posluziti

http://nfl.com/

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

https://twitter.com/fameolousent/status/972242114577809408?s=21

Kratak snimak Odella u krevetu sa nekom ribom koja je napravila par linija neke bele supstance. Ja mislim da parmezan za picu.

Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 10 DX4fWeNVoAAZv91



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 10 od 41]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu