NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2016 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+28
Miki HOF
Danijel Lg
Raising Arizona
Mirkony
Peyton Manning
Zver
Zona do trona
Bugi
Parangal
dr.dule
Jacob
penban
mardok
Vlado997
Nidzex
SymphonyX
Niger iz huda
KPGS
NYG
Mos Def
Sirko
Nik88
Cenci D
stipest
viking
Pit Bull
ZippoZG
Steelers
32 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 11 od 19]

Bugi

Bugi
NFL Star
NFL Star

After 12 seasons spent between Jacksonville and Baltimore, veteran linebacker Daryl Smith has signed with the Bucs, the team confirmed Thursday night.

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

The Chiefs want the NFL to change its illegal forward pass rules to include instances when a quarterback throws a pass after his body has touched the ground (other than with his feet or hands) while the ball was in his possession.
to zbog onog kad je Peyton pao protiv Pitt ustao i bacio pas

http://nfl.com/

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Upalio sam NFLN posle vise od mesec dana i umalo nisam pao sa stolice.

Live konferencija povodom penzionisanja Pusike.

Pijani Irsay, mrtav ladan, kaze da ce podici spomenik Pusiki.

Da covek ne poveruje,doslo vreme da se dize spomenik svakom QB koji jednom iz sto pokusaja uzme SB. I to ni kriv ni duzan,zahvaljujuci odbrani.

Sada nesto razmisljam,koji bivsi igraci NFL uopste i imaju spomenik ispred stadiona?

Zver

Zver
VIP
VIP

Koji uopšte velikan bilo koje delatnosti u ljudskoj istoriji ima spomenik za svog života. ( Socijalističke vođe excludeed )



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::Upalio sam NFLN posle vise od mesec dana i umalo nisam pao sa stolice.

Live konferencija povodom penzionisanja Pusike.

Pijani Irsay, mrtav ladan, kaze da ce podici spomenik Pusiki.

Da covek ne poveruje,doslo vreme da se dize spomenik svakom QB koji jednom iz sto pokusaja uzme SB. I to ni kriv ni duzan,zahvaljujuci odbrani.

Sada nesto razmisljam,koji bivsi igraci NFL uopste i imaju spomenik ispred stadiona?
Jel si se i ti nacepao sa Irsay pre pisanja posta?

http://nfl.com/

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

pogresio je . uspeo je iz tri puta uzeti dva super bola zahvaljujuci odbrani i kao deo 46torice pobednika. doduse 15pusenja se zaboravlja.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2016 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 11 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::Koji uopšte velikan bilo koje delatnosti u ljudskoj istoriji ima spomenik za svog života. ( Socijalističke vođe excludeed )

Ma apsolutno,sada ce milion posto i Kraft trcati da dize spomenik Brady-ju iste sekunde kada Toma najavi odlazak u penziju.

Dizanje spomenika za zivota sportistima je meni toliko,uff, ne znam...

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::
Zona do trona ::Upalio sam NFLN posle vise od mesec dana i umalo nisam pao sa stolice.

Live konferencija povodom penzionisanja Pusike.

Pijani Irsay, mrtav ladan, kaze da ce podici spomenik Pusiki.

Da covek ne poveruje,doslo vreme da se dize spomenik svakom QB koji jednom iz sto pokusaja uzme SB. I to ni kriv ni duzan,zahvaljujuci odbrani.

Sada nesto razmisljam,koji bivsi igraci NFL uopste i imaju spomenik ispred stadiona?
Jel si se i ti nacepao sa Irsay pre pisanja posta?



Koliko ja znam,covek je uzeo jedan SB sa Coltsima.

Coltsi mu podizu spomenik.

U momentu kada je zavrsio svoju karijeru u Coltsima,covek nije bio ni rekorder all time u kategoriji yds,TD, most wins itd.

Sve te rekorde je oborio kao clan Denver Broncosa.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Panticu je Hil podigao spomenik kada je doneo kup Atletiku protiv onih bulja.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2016 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 11 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Pusika je igrao 4 SB, osvojio 2

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ne znam,ako bih nekom sportisti podizao spomenik za zivota,onda je to ovaj covek.

Offseason 2016 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 11 Sokrates


Nazalost,kasno je,posto je covek preminuo.


Sokrates i Terry Fox,bez dileme,za svakog ostalog,treba debelo razmisliti.

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Zona do trona ::Upalio sam NFLN posle vise od mesec dana i umalo nisam pao sa stolice.

Live konferencija povodom penzionisanja Pusike.

Pijani Irsay, mrtav ladan, kaze da ce podici spomenik Pusiki.

Da covek ne poveruje,doslo vreme da se dize spomenik svakom QB koji jednom iz sto pokusaja uzme SB. I to ni kriv ni duzan,zahvaljujuci odbrani.

Sada nesto razmisljam,koji bivsi igraci NFL uopste i imaju spomenik ispred stadiona?

Rej Luis ima za zivota, a i Johnny Unitas ima jedan SB (mada je i 3 puta bio sampion NFL-a) pa isto ima. Po meni je ok sto ce mu podici, mislim bolje bi bilo da je bar jos jedan SB osvojio sa Coltsima pa da ima neki malo veci znacaj, al opet nije da je Pejton bas bilo ko pa da ne zasluzuje. Dakle ako odluce da podignu, po meni, nije nezasluzeno Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Richard Sherman is not a fan of Roger Goodell’s new rule recommendation that calls for players to be ejected if they commit two personal fouls during a game … or of his power to propose it.
Offseason 2016 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 11 12294905_1214653658581388_8136767258425980834_n

http://nfl.com/

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Offseason 2016 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 11 IqZXja1




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2016 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 11 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Pat sa 15 jardi, nema više chiop blockova,...Offseason 2016 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 11 CeKps7mWEAI_tKM

ZippoZG

ZippoZG
Standardan
Standardan

Los Angles Rams to play regular season game in China

Posle Londona i Meksiko Sitija stizu i u Kinu.Potencijalni protivnici su  49ers, Cardinals, Seahawks, Packers, Vikings, Chiefs, Chargers, NFC East team.

Nidzex

Nidzex
NCAA
NCAA

New York Giants sign LB Keenan Robinson

Izvinjavam se ako je neko već pisao

]http://profootballtalk.nbcsports.com/2016/03/23/nfl-passes-one-year-trial-of-yellow-card-ejection-rule/?utm_network=facebook&utm_post=5439720&utm_source=FB%20-%20SNF%20on%20NBC&utm_tags=srm[article%2Cfootball] Sherman ludi

Bugi

Bugi
NFL Star
NFL Star

Former New York Giants wide receiver Rueben Randle is staying in the NFC East.

The Philadelphia Eagles announced Wednesday that they have agreed to terms with Randle on a one-year contract. The new deal is worth more than $3 million with $500,000 guaranteed, agent Vincent Taylor told NFL Media Insider Ian Rapoport.

Zver

Zver
VIP
VIP

Neće se usrećiti.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

RG3 potpisuje za Brownse, hm

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

zanimljivo.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2016 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 11 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

McCown trade a draftuju Wentza?

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Sto bi draftovali qb?




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2016 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 11 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Jebemliga
tako se priča na tw

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja ne bih. Sa RG III i Džošom kao rezervom, ja bih taj pick pametnije iskoristio.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu