NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Liga Šampiona

+28
zvaljo
Pohovani feniks
Mean_Machine
ZippoZG
Danijel Lg
animal
Miki HOF
kb8
coa sensei
KPGS
penban
SymphonyX
Pit Bull
Raising Arizona
Mos Def
viking
Zona do trona
Parangal
dr.dule
Sirko
Vlado997
Zver
Peyton Manning
Niger iz huda
Cenci D
Steelers
Srbistuta
Bugi
32 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 40]

126Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 10:00

Zver

Zver
VIP
VIP

Gotivim Mesija, prema Barsi sam onako, manje više ravnodušan, ali Real ne podnosim, tako da sam u Primeri prinuđen da navijam za Barsu jer manje više jedini mogu da budu ispred Reala.

Da nema Mesija sa jedne i Pirla sa druge strane, u finalu bih najverovatnije navijao za ISIS i neku terorističku akciju. Ne mogu baš navijati ni za Barsu, a bogami navijanje za Juve bi mi bilo kao da navijam za Patse u NFL-u. Ipak je to ekipa koja je učesnik jednog od najvećih skandala u istoriji fudbala.



...Sa Vajominškog Univerziteta

127Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 10:04

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Da, i da te jos nesto pitam,recimo da Messi zavrsi karijeru u reprezentaciji sa titulom SP do 20 godina,finalom seniorskog SP,osvojenom Copa Americom i titulom najboljeg strelca u istoriji argentinske reprezentacije. Da li je to losa karijera u reprezentaciji? Koliko igraca u istoriji moze da se pohvali sa takvom karijerom u reprezentaciji?

Nema dileme, jedini igrac koji moze da stane na crtu Mesiju za titulu GOATA je Pele. Sa tim da Messi moze da igra jos 7-8 godina ozbiljnog fudbala. Maradona nije imao ni blizu kontinuitet blistavih igara kao Messi. Messi od 17 godina neprekidno odusevljava.

128Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 10:05

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Meni žao sina što Real ne prođe dalje da mu mogu onda krv popit u samom Finalu...

Ovako će se Barca napit krvi ovim paćenicima bez da se guraju i vozi dalje...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

129Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 10:06

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

nema teorije da bi Barca lagano nabila Real
a sumnjam da ce i Juve...u finalima forma i pravila ne vaze
EDIT:
sumnjam da ce ih razbiti,al ocekujem da pobede

http://nfl.com/

130Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 10:28

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Nije Mesi uopste toliko zasluzan za finale SP, Di Mariji pripada vise zasluga kao i njihovom selektoru koji ih je odlicno takticki postavio i koji se vise brinuo da sacuvaju svoj gol nego da ga daju.Uostalom videli smo koliko su se istakli od cetvrtfinala do finala u napadu, protiv Belgijanaca na srecu dali go pa su se povukli.Dati Mesiju titulu najboljeg igraca je najveci paradoks u istoriji SP i vredjanje ljudske inteligencije.

U ovakvom fudbalu sve je moguce, pa tako i da neki tim poput Barse osvoji tripl krunu pogotovo kada im je samo dovoljno da Real puca posavovima sto se oba puta desilo.Nema sumnje da Mesi gde god da igra da bi bio najbolji, ali u ovom slucaju saigraci puno doprinose da on obara rekorde zato sto ga oni cine boljim.Ne mogu ja da se divim tome, kada ti je skoncentrisan kapital i samo par ekipa moze da skocka veoma ozbiljan tim blizu su obaranja rekorda.Tako je i sa Mesijem, poklopilo se tu puno kockica pocevsi od toga da je zavrsio u timu koji je dosta igraca izbacio iz La Masije(koji su uz to bili i najbolji produkt te skole na svim tim pozicijama) i da je dosao sa 17 godina pa je veoma brzo i ukapirao taj Barsin sistem.To se zove sinergija, kada pronadjes optimalan tim koji ce da daje najbolje rezultate.Barsa je pre svega jak kolektiv koji ima jak sistem.U drugim sportovima bih vise cenio individuu nego u fudbalu, kada je dovoljno da iza tebe stoji bogati klub koji ce moci da ti podredi ceo tim tebi i koji ce ti kupovati najbolje moguce saigrace na trzistu.Suarez i Nejmar u najmanju ruku spadaju u top10 fudbalera.Dosta je lakse sada ostvariti zapazen uspeh ako igras u bogatom klubu nego pre dosta godina kada su svi ti igraci koji bi sada recimo igrali u Realu igrali svuda u Evropi.

Ima svaka decenija svoje predstavnike, Pele i Maradona odskacu.U ovoj generaciji fudbalera, on je najbolji i pored toga sto se izgubio u poslednje dve godine.Ronaldo sve sto ga je krasilo iz Junajteda izgubio u je u Realu, tu pre svega mislim na dribling(vise se napucao) i izgubio je malo na brzini.

Edit:Zaboravih da ti kazem, Bajern ce moci.

Kakav fudbal vlada, bice sve vise slucajeva gde ce vrhunski kolektiv da najboljeg igraca cini jos boljim i kompletnijim igracem.Tako sam siguran da ce da se pojavi igrac u rangu Mesija i Ronalda, sada ne bas u skorije vreme ali necemo sigurno dugo cekati dugo.



Poslednji izmenio Spartacus dana Čet 14 Maj 2015, 10:32, izmenjeno ukupno 1 puta

131Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 10:31

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

jako je tesko uporedjivati igrace iz razlicitih perioda
sport je toliko napredovao, posebno u fizickom smislu, da bi danas recimo Djokovic dobio Lavera verovatno sa 6:0, a opet verovatno ce za 30godina neko tako gledati na ove danasnje, tako da to nije pravo merilo
parafraziracu jedan komentar koji sam procitao juce: jednog dana ce se neko smejati deda Injesti kad kaze da je Mesi najbolji svih vremena, kao sto se danas neko smeje Kajzeru kad to kaze za Pelea itd

http://nfl.com/

132Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 10:34

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

postoji generalno moda da se aktuelni igraci proglasavaju GOAT u svim sportovima

slažem se sa Marićem da ne može da se upoređuju igrači iz različitih era...



jedini izuzetak je možda MJ23

133Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 10:39

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Zamisli da ne postoji SC u americkim sportovima, gde bi najveci(i najjaci ekonomski) gradovi sastavljali drim timove i gde bi glavne zvezde dobijale najbolje dostupne saigrace bez ikakvkih finansijskih ogranicenja.Koliko bi se jos vise o njima pricalo da su GOAT nego sada zato sto bi pored boljih saigraca oni pruzili jos bolje partije(kao sto rekoh sinergija), eto tako je sada otprilike komparacija izmedju nekad i sad u fudbalu.

134Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 10:46

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

zanimljiv susret Suareza sa Evrom i Chielinijem, zbog kojih je kombinovano legao suspenzije godinu dana... Very Happy

135Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 10:48

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Miki HOF ::zanimljiv susret Suareza sa Evrom i Chielinijem, zbog kojih je kombinovano legao suspenzije godinu dana... Very Happy
znaci dva puta ce da grize na mecu Very Happy

http://nfl.com/

136Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 10:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

http://nfl.com/

137Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 10:54

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Spartacus svaka ti je na mjestu! Messi nije uopće predvodio Argentinu , u finalu ga nije bilo.I nije sport samo statistika i Jabbar je dao više koševa od MJ23 al je opet Mike najveći . Kad Messi bude podigo pehar svjetskog prvaka e onda ću mu priznat da je najbolji ikad , do tada za mene je tu Diego

138Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 10:55

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Peyton Manning ::

Opasni ovi huligani iz Madrida Laughing

139Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 10:58

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Diego koji je osvojio Kup Šampiona krompir puta i usput narkoman

140Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 11:10

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Spartakus,La Masija,sistem i ta spika,a da te pitam nesto,Jordan nije igrao u sistemu Fil Dzeksona?
Brady ne igra u sistemu Belicika?

Barsa je sistem,saigraci su vrhunski, sve to stoji,ali ja godinama slusam pricu kako Messi ne bi bio ni blizu dobar igrac bez Cavija i Inieste. I sta se desi ove sezone? Cavi je zbog godina postao igrac koji dosta ulazi sa klupe,Iniesta je do pre par nedelja imao dosta bledu sezonu. Sta za to vreme Messi uradi? Odigra sezonu iz snova.

Kakve pucanje reala po savovima? Taj real je do juce bio u trci za duplu krunu. Koliko timova u istoriji je osvojilo tripl krunu?

Gledajuci od prvog meca mundijala sve do finala,nema teoretske sanse da se kaze da je Di Maria bio bolji od Mesija.Jedini Argentinac koji je bio rame uz rame Mesiju jeste Maserano.

141Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 11:12

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Parangal95 ::Spartacus svaka ti je na mjestu! Messi nije uopće predvodio Argentinu , u finalu ga nije bilo.I nije sport samo statistika i Jabbar je dao više koševa od MJ23 al je opet Mike najveći . Kad Messi bude podigo pehar svjetskog prvaka e onda ću mu priznat da je najbolji ikad , do tada za mene je tu Diego

Da da,nije ga bilo,a ko je namestio dve mrtve sanse u finalu? Pri rezultatu 0-0.

Ej bre,Palasio je bio starter u finalu mundijala,meni to i dalje nije jasno. Shocked

Primer statistike ti je lazni Ronaldo. Glorifikovani golgeter jednodimenzialnog karaktera.

Da li je statistika kada si gledao Mesija kako vise puta u karijeri daje gol glavom sa 11 metara? Koliko je ono visok Mesi,podseti me?

142Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 11:38

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Nije samo La Masija, svi su oni imali srece ali Mesi za razliku od Dzordana i Brejdija ima igrace koji vaze za top3 na svojoj poziciji.Ne mozes sa te strane da poredis fudbal sa bilo kojim sportom zato sto americke sportove ogranicava SC, dok fudbal ako si Barsa ako hoces mozes da dovedes igraca iz Arsenala, Liverpula i Santosa.Da li NE ili Cikago mogu tako nesto da urade?Ne!Veoma bitna olaksavajuca okolnost.

Bili su njih dvojica, pa su ih odmenili Suarez i Nejmar.Ne kazem da je on iznadprosecan ili tako nesto, ali bez te dvojice njemu bi bilo teze da dodje do gola a i dodavanja sa kojima bi on odradio i kombinacije ne bi mogao da odradi prosle sezone sa Sancezom ili Pedrom zato sto su oni dve klase ispod njih.Kao sto rekoh svuda bi on pravio razliku na terenu, samo je to daleko vise izrazenije kada su mu saigraci WC.Nemaju istu ulogu, ali taj trojac je najbolji u istoriji fudbala i to je tek pocetak.Pad Barselone se desio bas zato sto su Cavija sustigle godine, a Inijesta je vec neko vreme u slobodnom padu.Od Fabregasa niste dobili ono sto se ocekivalo, pao vam je komplet vezni red sto je najvise otkrio mane u odbrani koje su bile odlicno sakrivene zato sto ste uvek imali loptu u svojim nogama.Sada sa Rakiticem to dosta dobro deluje, ali napred ste u prethodna dva prelazna roka kupili najboljeg igraca u svojoj generaciji kao i najboljeg igraca PL i tu ste jaci u odnosu na period pre sest godina.

Rekoh ti za Mesija, njega saigraca cine boljim sto ne znaci da bilo drugde ne bi pravio razliku na terenu.Svuda bi on pravio razliku, a saigraci mu pomazu da se izdigne na mnogo visi nivo.On i Ronaldo ce da se smenjuju, dva veoma ''ujednacena'' fudbalera i vise je po meni ovo era Mesija i Ronalda nego sto je era jednog od te dvojice.

Pogledaj samo kakve je rezultate Real pravio jesenas i kakav nepobedivi niz, a kakve od januara pa na ovamo.Vec su bili na ivici ispadanja i trebali su dosta ranije da ispadnu a ne sinoc.Bajern i Inter su osvojili tripl krunu, a Inter bi verovatno ponovio vas uspeh da Murinjo nije vec na leto zapalio za Real.Tripl kruna moze da se osvoji u zavisnosti od konkurencije, a Atletiko nije velika pretnja kao prosle sezone a i za Real kao sto rekoh ne igra isto kao od prosle godine.Dok se kod Engleza ne raspadnu par timova sa vrha, a jedan odskoci niko odande nece moci da osvoji tripl krunu.Pobogu u Italiji, Nemackoj i Spaniji zbog konkurencije nije to neko dostignuce pogotovo u druge dve zemlje gde je koncentracija kapitala vise, novac dosta olaksava da se dodje do trofeja.

Za ovo poslednje ne mogu ti nista reci, previse si fanatican i prva osoba koja zapravo kaze da je on najbolji pojedinac iz Argentine na SP.

143Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 11:39

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

doza fanatizma koja premasuje moju za Nadala...da i to dozivim Very Happy

http://nfl.com/

144Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 11:44

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ne znam
ja nisam fanatičan i ostalo ali reci da je mesi dobar samo zbog dobrog tima je ......
naravno da dobar tim čini igrača boljim i bez tima nema ni titula

jordan je prvih par godina igrao strašno ali dok nije File Džekoso preuzeo tim i doveo par dobrih igrača da donose vodu ništa od njegovih titula
jel zbog toga on manji igrač



STANE VAS SVE PRATI

145Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 11:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Danijel Lg ::ne znam
ja nisam fanatičan i ostalo ali reci da je mesi dobar samo zbog dobrog tima je ......
naravno da dobar tim čini igrača boljim i bez tima nema ni titula

jordan je prvih par godina igrao strašno ali dok nije File Džekoso preuzeo tim i doveo par dobrih igrača da donose vodu ništa od njegovih titula
jel zbog toga on manji igrač
pa jel zbog toga LbJ manji igrac i bio je omalovazavan na sve strane pre nego sto je sa Heat uzeo titulu?
svi sportisti su od nekih dizani u nebesa, od nekih omalovazavani...previse tu ima navijackog u svakom od nas

http://nfl.com/

146Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 11:47

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Miki HOF ::Diego koji je osvojio Kup Šampiona krompir puta i usput narkoman

maradona mi je simpatičan ali reći da je najbolji fudbaler svih vremena u konkurenciji atomaca koji danas igraju je neozbiljno



STANE VAS SVE PRATI

147Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 11:49

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Peyton Manning ::
Danijel Lg ::ne znam
ja nisam fanatičan i ostalo ali reci da je mesi dobar samo zbog dobrog tima je ......
naravno da dobar tim čini igrača boljim i bez tima nema ni titula

jordan je prvih par godina igrao strašno ali dok nije File Džekoso preuzeo tim i doveo par dobrih igrača da donose vodu ništa od njegovih titula
jel zbog toga on manji igrač
pa jel zbog toga LbJ manji igrac i bio je omalovazavan na sve strane pre nego sto je sa Heat uzeo titulu?
svi sportisti su od nekih dizani u nebesa, od nekih omalovazavani...previse tu ima navijackog u svakom od nas


pa ne znam ko ga je omalovažavao, ja nisam, čovjek je veliki igrač ali kad se sjetim cirkusa sa odlaskom iz klivenda, odlukok objavlenom preko tv-a , paljenjem njegovih dresova i rikvercoim tamo nekako ga manje cijenim od ostalih,
strašan igrač bez obziran na prtsenje ili ne
prsten zavisi od tima, trenera, sistema i sreće



STANE VAS SVE PRATI

148Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 11:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Danijel Lg ::
Peyton Manning ::
Danijel Lg ::ne znam
ja nisam fanatičan i ostalo ali reci da je mesi dobar samo zbog dobrog tima je ......
naravno da dobar tim čini igrača boljim i bez tima nema ni titula

jordan je prvih par godina igrao strašno ali dok nije File Džekoso preuzeo tim i doveo par dobrih igrača da donose vodu ništa od njegovih titula
jel zbog toga on manji igrač
pa jel zbog toga LbJ manji igrac i bio je omalovazavan na sve strane pre nego sto je sa Heat uzeo titulu?
svi sportisti su od nekih dizani u nebesa, od nekih omalovazavani...previse tu ima navijackog u svakom od nas


pa ne znam ko ga je omalovažavao, ja nisam, čovjek je veliki igrač ali kad se sjetim cirkusa sa odlaskom iz klivenda, odlukok objavlenom preko tv-a , paljenjem  njegovih dresova i rikvercoim tamo nekako ga manje cijenim od ostalih,
strašan igrač bez obziran na prtsenje ili ne
prsten zavisi od tima, trenera, sistema i sreće
nisam ja ni rekao da si ti, nego kazem uopste
potpuno se slazem sa tobom, isto vazi i za NFL i sve timske sportove...titula nije zasluga jednog igraca...dok npr u tenisu jeste i tu je broj GS,mastersa itd osnovno merilo uz H2H...koji takodje nema nekog smisla u timskim sportovima

http://nfl.com/

149Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 11:53

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Zaboravih jos jednu stvar da kazem, jedine ekipe koje ce moci da u kratkom periodu(recimo 5 godina) da osvoje LS su:Bajern, Barselona i Real.Prve dve zato sto iza njih stoje bogate regije, treci zato sto ce uvek da budu marketinski klub i nikada pare nece da predstavljaju problem.U ta tri kluba nikada nece da dodje do osipanja kadrova i gde ce zamene da budu slabije od igraca koji su dosli nego ce uglavnom da bude obrnuto.Ostale koje god da naprave zapazen uspeh, njihove najbolje igrace ce da progutaju vece ribe.Juventus ako kojim slucajem osvoji, nece dugo da zadrzi recimo Pogbu.Svaki tim koji iskoci u toj sezoni, ocekuje ga odlazak najboljih igraca.Ti veliki igraci nece da dozvole i da ti ''manji'' klubovi ulete u tu trku.Junajted da ima nekog pojedinca koji odskace puno, uzeo bi ga Real bas kao sto je radio ranije.Barsa trenutno jos nije u mogucnosti da tako nesto uradi(povezivala se sa Vidicem), ali ako ovako nastave finansijski da rastu to ce da bude pitanje vremena.Taj duel koja ta dva spanska giganta vode na poluostvru, prosirice se na globalnom nivou.Nismo bas ni daleko od toga, onog trenutka kada Barsa mazna igraca Junajtedu i Juventusu i povezuje se sa nekim igracem iz Bajerna, moci ce da se stavi u isti kos sa Realom po tom pitanju.

150Liga Šampiona  - Page 6 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 12:02

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

pa barsa ima drugu filozofiju dovođenja igrača, mislim da je to u pitanju a ne manjak para



STANE VAS SVE PRATI

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu