NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFC West: Arizona, Los Angeles Rams, San Francisco, Seattle

+38
Steelers
Niger iz huda
Zona do trona
Mos Def
Vlado997
SymphonyX
Monta Ellis #8
Zver
Freak
black & silver
ledeno miran
Sirko
Murphy's ACL
penban
Miki HOF
bocatge
Vick7
Sirmium Samurai
STP
viking
Danijel Lg
KPGS
Mauzeer
T-Wolf
np3np3
trust
Raising Arizona
hare_car
iceman
Peyton Manning
kb8
Ovan
CARDINAL
Pohovani feniks
Young
Raminator
Colts4Life
dr.dule
42 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 17]

np3np3

np3np3
NCAA
NCAA

Povratak sijetla na prvu poziciju u diviziji i pad Arizone.

1. Seattle
2. St. Louis (kao iznenadjenje sezone)
3. Arizona (ocekujem povratak starih Cardinalsa - vecitih gubitnika)
4. SF 49ers (jos nisam video nista od ove ekipe sto bi me uverilo da ce biti dobri)

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ne znam zasto svi predvidjate krah Arizona.
Msm jasno je da nece opet doci do SB,ali do PO,sa prve pozicije,svakako hoce.

http://nfl.com/

hare_car

hare_car
Rookie
Rookie

Mozda ljudi misle da je nemoguce igrati kao sto su igrali prosle godine.Ne vidim razlog za to.Svi su igraci ostali,jos su doveli dobror RB,tako da mogu biti samo bolji.Slazem se da nece doci do SB,ali u PO sigurno idu.Larry im je sam dovoljan.Ko moze tog covjeka da cuva...

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

hare_car ::Mozda ljudi misle da je nemoguce igrati kao sto su igrali prosle godine.Ne vidim razlog za to.Svi su igraci ostali,jos su doveli dobror RB,tako da mogu biti samo bolji.Slazem se da nece doci do SB,ali u PO sigurno idu.Larry im je sam dovoljan.Ko moze tog covjeka da cuva...

ja.... lol! lol! lol!

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ma moze da ga cuva nas Darko. Razz lol!

http://nfl.com/

hare_car

hare_car
Rookie
Rookie

Colts4Life ::
hare_car ::Mozda ljudi misle da je nemoguce igrati kao sto su igrali prosle godine.Ne vidim razlog za to.Svi su igraci ostali,jos su doveli dobror RB,tako da mogu biti samo bolji.Slazem se da nece doci do SB,ali u PO sigurno idu.Larry im je sam dovoljan.Ko moze tog covjeka da cuva...

ja.... lol! lol! lol!

pa onda brzo kupuj avionsku kartu za USA.Trazi te cijela liga... Laughing

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

hare_car ::
Colts4Life ::
hare_car ::Mozda ljudi misle da je nemoguce igrati kao sto su igrali prosle godine.Ne vidim razlog za to.Svi su igraci ostali,jos su doveli dobror RB,tako da mogu biti samo bolji.Slazem se da nece doci do SB,ali u PO sigurno idu.Larry im je sam dovoljan.Ko moze tog covjeka da cuva...

ja.... lol! lol! lol!

pa onda brzo kupuj avionsku kartu za USA.Trazi te cijela liga... Laughing

osim Arizone jer tad ne bi mogao da pokazem kako se cuva Larry... lol!

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

... a posto bi ti igrao samo i iskljucivo za nas, onda cela prica otpada i ostajes ovde. afro



 photo AZcardsscript.gif

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ovde ce biti dosta fina zabava ali naravno da ocekujem da Remsi predvodjeni fanaticnim navijacima Rogonjom i Zlatnim potvrdili svoje drugo mesto na sledecem draftu iako najavljuju borbu za super bowl prsten kao i tradiciju na pocetku svake sezone... :fans:

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

dobro, ovo će biti još jedna top 3 pik sezona, napad je nesposoban da bilo šta uradi a onda odbrana provodi 95 posto vremena sa bože me sačuvaj i sakloni CB, i ono što urade napad ne pretvara u poene, trebaće još dosta vremena da se sve rupe pokrpe a ima ih mnoogoooo....
al za početak novi QB a Bulgeru se zahvaltit na saradnji bolje da igra i Berlin..


+ ofanzivna linija ne postoji, bolje bi igrala 5 nasumično pobodena stabla od ovoga....

enma odbrana je izdržala nekih 25 minuta napad nije ništa radio, igrači iz odbrane pocrkaše i kraaaaj već viđen scenario...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

trust

trust
NCAA
NCAA

bas je bilo gazenje..sa ovakvom igrom necete dobiti ni detroit..baldzer nije ni bleda senka nekadasnjeg igraca..

Raminator

Raminator
VIP
VIP

Promenjen je sistem u WCO, i Bulger se tu ne snalazi najbolje.
Rezultati Spazovog rada se ocekuju za dve sezone, a ako i ove sezone uzmemo SB, sta da se radi:D

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

uzimanje ovogodisnjeg SB od strane Rogonja treba posmatrati samo usputni rezultat do uzimanja SB za dve godine. naravno i SB u narednoj sezoni treba posmatrati kao posledica stvaranja sampionskog tima za sezonu 2011/12.

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Fino, fino... Sljedece kolo bubnemo Ptičurine u Seattleu, Zona naravno legne od Vikesa i onda u Week14 u MNF preuzimamo diviziju... Mozda nesto i bude od ove sezone Very Happy



NFC West: Arizona,  Los Angeles Rams, San Francisco, Seattle - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

kb8 ::Fino, fino... Sljedece kolo bubnemo Ptičurine u Seattleu, Zona naravno legne od Vikesa i onda u Week14 u MNF preuzimamo diviziju... Mozda nesto i bude od ove sezone Very Happy

Au, otvorio si mi oci! To je sasvim realna mogucnost, a ja mislio da je 'zona obezbedila prvo mesto u diviziji. Mada iskreno mislim da ce ipak pticurine iz arizone biti prve osim ako Warner ne bude igrao...

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Samo vi odradite svoj posao kako treba u nedjelju Very Happy pa cmo se mi pobrinut za ostalo Wink



NFC West: Arizona,  Los Angeles Rams, San Francisco, Seattle - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

kb8 ::Samo vi odradite svoj posao kako treba u nedjelju Very Happy pa cmo se mi pobrinut za ostalo Wink

Dacemo sve od sebe, ovo je vise od obicnog duela, ovo je licno (izmedju raising arizone i mene). Pripreme su uveliko pocele!!! Cele nedelje necu moci nista da radim, jer cu samo misliti o utakmici i cekati nedelju!!! Moguce je da cete citati u novinama udario brat na brata zbog NFLa Laughing Laughing Laughing

kb8

kb8
Moderator
Moderator

T-Wolf ::

Dacemo sve od sebe, ovo je vise od obicnog duela, ovo je licno (izmedju raising arizone i mene). Pripreme su uveliko pocele!!! Cele nedelje necu moci nista da radim, jer cu samo misliti o utakmici i cekati nedelju!!! Moguce je da cete citati u novinama udario brat na brata zbog NFLa Laughing Laughing Laughing

Hehehe! Ko ce u ponedjeljak nosit ciji dres u gradu Smile Ili mozda i cijeli tjedan Very Happy



NFC West: Arizona,  Los Angeles Rams, San Francisco, Seattle - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Vikings-i krce put za SF,Colts-i za Ravens-e...jedni ce proci sigurno u PO,mozda i oba tima..

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Colts4Life ::Vikings-i krce put za SF,Colts-i za Ravens-e...jedni ce proci sigurno u PO,mozda i oba tima..

Iz tvojih usta u Bozje usi cheers



NFC West: Arizona,  Los Angeles Rams, San Francisco, Seattle - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

kb8 ::
Colts4Life ::Vikings-i krce put za SF,Colts-i za Ravens-e...jedni ce proci sigurno u PO,mozda i oba tima..

Iz tvojih usta u Bozje usi cheers

Sudeci po nedeljnom raspletu, a i sinocnjoj smejuriji na Lembo fildu, Bog ne cuje dobro... Smile



 photo AZcardsscript.gif

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Raising Arizona ::

Sudeci po nedeljnom raspletu, a i sinocnjoj smejuriji na Lembo fildu, Bog ne cuje dobro... Smile

Koliko je to jadno izgledalo nema tog Boga koji bi to popravio... Ak si neces sam pomoc, e nece vala ni Bog onda tu uskocit... Jadno, stvarno jadno...



NFC West: Arizona,  Los Angeles Rams, San Francisco, Seattle - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Raising Arizona ::1. AZ
2. SF
2. SEA
4. STL

tako je sudjeno Smile



 photo AZcardsscript.gif

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Neke prognoze za ovu diviziju..SF 8-8,AZ 6-10,SEA 5-11,STL 4-12 na Fox Sports..ako bude ovako,bice ovo mozda i najgora divizija ove sezone.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

cuj najgora . pa to se vidi iz aviona. možda ipak iznenade. Remsi uvek idu na SB na početku sezone ako pitaš Golda.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

NFC West: Arizona,  Los Angeles Rams, San Francisco, Seattle - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 17]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu