NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 13 - u susret curecem danu

+25
El Jefe runs San Diego
Freak
Bugi
Srbistuta
black & silver
Lomljiv u struku
Pit Bull
Nik88
Peyton Manning
penban
Vlado997
kb8
Steelers
Raising Arizona
Niger iz huda
-Flawless-
Mos Def
Zona do trona
Jacob
Zver
SymphonyX
Miki HOF
Sirko
Danijel Lg
dr.dule
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 16 od 35]

376Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 16:25

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

jos koji sat,pa da se gleda 10tak sati komercijalnog fudbala,sto bi rekli Ameri Cool

http://nfl.com/

377Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 16:29

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::
penban ::CHI i GB se mrze... To je jedno od najvecih rivalstava u NFL-u

jedno od najvecih, ali sigurno ne najvece zna se koje je to Cool

Cowboys-Redskins od pamtiveka cheers

378Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 16:31

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Na NFL Network prikazuju Stiva Smita kako dolazi na stadion, nosi majicu Edgara Alana Poa
Vicu "eksperti" od voditelja JEL OVO HUDINI NA MAJICI  uzas



 photo AZcardsscript.gif

379Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 16:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

takav debilan komentar bih ocekivao od Adam Ranka...

http://nfl.com/

380Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 16:37

Zver

Zver
VIP
VIP

E.A.Po je još živeo u Baltimoru Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

381Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 16:38

penban

penban
Moderator
Moderator

Spartacus ::
Steelers ::
penban ::CHI i GB se mrze... To je jedno od najvecih rivalstava u NFL-u

jedno od najvecih, ali sigurno ne najvece zna se koje je to Cool

Cowboys-Redskins od pamtiveka cheers

Mislim da je ipak ovo...

Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Packers-bears-rivalry

Ljudi su se mrzeli do te mere da su isli do maksimuma... cesto je bio cilj, pored toga da se protivnik pobedi, da se polomi onaj sa druge strane. Ditka je pricao o tome jednom.

Na koje rivalstvo mislis Celicni?

382Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 16:42

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Tako i ja mislim, Penjo zato sto su oba kluba osnovana u dvadesetim godinama proslog veka.Nego kada Celicni kaze da nije tako, samo sta mi drugo preostaje da kazem .Very Happy Misli na njihov derbi iz divizije koji nije star ni 20 godina. Very Happy

383Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 16:50

penban

penban
Moderator
Moderator

Spartacus ::Tako i ja mislim, Penjo zato sto su oba kluba osnovana u dvadesetim godinama proslog veka.Nego kada Celicni kaze da nije tako, samo sta mi drugo preostaje da kazem .Very Happy Misli na njihov derbi iz divizije koji nije star ni 20 godina. Very Happy

To je derbi svih derbija Smile
Intenzivno se mrze 20 godina... mada ako racuna da su Rejvensi nekada bili Braunsi onda i duze...

384Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:16

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

upravo ste sve napisali sto sam ja mislio

dakle ocekivao sam komentare - najstarije rivalstvo, najduze itd. znaci takvih rivalstava ima dosta i to nije sigurno pitsburg-baltimor.

ja pricam o jedinom derbiju, jedinoj specijalnoj utakmici koja u americi budi nesto slicno ko sto ima u Evropi

dakle jedini derbi u NFL ligi je Pitsburg-Baltimor, ostalo su ''samo'' rivalstva



Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Potpis

385Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:18

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

ROFL

386Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:18

penban

penban
Moderator
Moderator

Meni nije jasna razlika izedju derbija i "samo" rivalstava? Shocked

387Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:19

penban

penban
Moderator
Moderator

Doesn't sound too promising for Julius Thomas right now. Larry Fitzgerald making push to play, but if active I'd expect he's pretty limited

388Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:20

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

pa to jedino u Americi moze i da se razlikuje Smile

mislim na to da ostale rivalske utakmice nisu ni toliko specificne ni neprijateljske kao ovaj derbi



Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Potpis

389Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:26

penban

penban
Moderator
Moderator

Steelers ::pa to jedino u Americi moze i da se razlikuje Smile

mislim na to da ostale rivalske utakmice nisu ni toliko specificne ni neprijateljske kao ovaj derbi

Mislim da lose mislis.
Oko PIT vs BAL se samo dize veca prasina.

390Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:29

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

pogledaj bilo koju utakmicu njih pa ces videti da sam upravu, ove godine su bile kasno

poredjenje ostalih meceva bilo bi kao da poredimo derbi buducnost-sutjeska ili jos bolje rad-novi pazar sa Vecitim derbijem.



Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Potpis

391Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:29

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Stilersi su mi jedna od gotivnijih franšiza ali nemojmo da mešamo Rejvense koji postoje od juče

Pa veće rivalstvo je bilo između Stilersa i Cowboysa u vreme Lendrija i Nolana kad su se borili za višestruke titule

Ovo moderno hyped up rivalstvo je stvoreno u medijima zbog brbljivaca tipa Ray Lewis i sl.

392Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:30

penban

penban
Moderator
Moderator

Gazda ::Stilersi su mi jedna od gotivnijih franšiza ali nemojmo da mešamo Rejvense koji postoje od juče

Pa veće rivalstvo je bilo između Stilersa i Cowboysa u vreme Lendrija i Nolana kad su se borili za višestruke titule

Ovo moderno hyped up rivalstvo je stvoreno u medijima zbog brbljivaca tipa Ray Lewis i sl.

Amin
Evo samo jedan klip za ovo rivalstvo GB i CHI
https://www.youtube.com/watch?v=GKXKXWaexNE

393Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:34

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Kada derbi Rejvensi-Stilersi budu uticajni kao sto su npr Dalas-Redskins i Cikago-GB, moci cemo da ih stavimo u istu ravan.A to se svakako nece desiti u narednih 20 godina ako ne i duze.

Medijski hajp se dize oko timova koji su ili pri samom vrhu ili su u borbi za PO, takav je slucaj i sa Pitzburgom-Baltimorom kao i Sijetl-SF.

394Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:35

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

http://en.wikipedia.org/wiki/Cowboys%E2%80%93Steelers_rivalry

395Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:36

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

ne kazem ja da smo mi najstarije rivalstvo ili da se mrzimo oduvek

ali mislim na to da ovo nece biti jedno od onih koja se pale i gase tokom decenija i nema nikakve veze sa tim sto si ti spartacuse rekao jer nije uslovljeno uspehom



Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Potpis

396Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:36

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Giants Redskins isto jedno od istorijski velikih

397Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:39

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Dok ne uvede NFL jedinicu za merenje mržnje između timova rivalstvo će se ocenjivati u istorijskom aspektu kao i uspesima titule, broj pobeda itd

398Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:39

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

veceras pa do kraja sezone , nedeljom nisam aktivan jer je doslo do prekida platnog prometa sa nfl-om.
pih kada zivimo u pizdicu.

dr.dule season over , ir list.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

399Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:40

penban

penban
Moderator
Moderator

Miki je lepo rekao... Ovi su samo malo vise "lajali", pre svega Rej Luis, a desilo se da su oba tima jedni drugima jedina konkurencija za plejof (jer godinama su timovi iz Ohaja bili smesni).

Videcemo koliko ce biti te mrznje i pravog rivalstva kada se penzionisu veterani tipa Sags, Polumalu...

400Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 17:40

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

posto me niste shvatili samo da ponovim

najstarije rivalstvo ≠ najuzavrelije/najbolje



Week 13 - u susret curecem danu - Page 16 Potpis

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 16 od 35]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Sledeći

Similar topics

-

» Week 14
» Week 4
» Week 17
» Week 17
» Week 10

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu