NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 13 - u susret curecem danu

+25
El Jefe runs San Diego
Freak
Bugi
Srbistuta
black & silver
Lomljiv u struku
Pit Bull
Nik88
Peyton Manning
penban
Vlado997
kb8
Steelers
Raising Arizona
Niger iz huda
-Flawless-
Mos Def
Zona do trona
Jacob
Zver
SymphonyX
Miki HOF
Sirko
Danijel Lg
dr.dule
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 35  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 15 od 35]

351Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 02:41

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Rano je za PO pricu, pogotovo u AFC-u gde se pola timova bori za doigravanje...

U NFC-u se barem rascistilo, GB-Arizona-bilo ko iz NFC/S i vrv. Filadelfija ce uzeti svoje divizije a Detroit,Sijetl,Dalas i SF ce da love WC kartu... Mislim da Detroit nece izvisiti, imaju odlican raspored...


Sto se bacanja para sutra tice, moji pikovi su:

 Baltimore  Houston Indianapolis Cinncinati

Kvota 3... Po meni su ziceri za sutra, na ovaj tiket nista vise ne bih smeo da dodam...

 Cleveland potencijalno iznenadjenje sutra, Carolina bi isto mogla dobiti, krajnje je vreme da uzmu a taman se i vrate u trku za diviziju smesnu...

 Pittsburgh NewOrleans odlican mec od 7
  GreenBay NewEngland  potencijalni SB...

352Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 08:50

Zver

Zver
VIP
VIP

Mogla bi Zona danas da pukne. Igraju izgleda bez Stantona sa trećim QB na chartu.

edit: ja se izvinjavam, ja sam verovatno sanjao neki info da je Stanton RULED OUT, nemam pojma odakle mi to. Stanton naravno igra.



...Sa Vajominškog Univerziteta

353Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 09:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

http://nfl.com/

354Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 10:36

penban

penban
Moderator
Moderator

Prelako ljudi otpisuju DET u borbi za prvo mesto u NFC North
Poslednje kolo ce odlucivati o tome ko ce uzeti diviziju... GB vs DET...

GB posle nas igra sa ATL, TB, BUF, i DET
DET jos igra sa TB, MIN, CHU i GB

realno je da u 14, 15 i 16 kolu uzmu pobede, mada ce GB imati malo tezi posao protiv ATL i BUF

355Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 11:17

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

gde ce zona bez mr.zverka na atlantu.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

356Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 11:18

-Flawless-

-Flawless-
Standardan
Standardan

McKinnon je out.

357Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 11:34

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

@penjevara

Atlanta ove sezone nikome ne moze da bude ozbiljan protivnik, Bilsi mogu da budu tesko gostovanje s obzirom da se GB mucio sa Majamijem.Mec sa Atlantom ce najverovatnije da bude blow-out.Isto tako nije sigurna pobeda Detroita protiv divizijskog rivala.Dace Cikago u toj utakmici sve od sebe da ni Detroit ne vidi PO.Zna se ko rula tom divizijom godinama i koliko Macke znaju da fejluju kako se sezona blizi kraju.Tek su prosle godine zna se pod kojim okolnostima posle duzeg niza godina osetili slast pobede nad GB.

358Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 11:37

penban

penban
Moderator
Moderator

Spartacus ::@penjevara

Atlanta ove sezone nikome ne moze da bude ozbiljan protivnik, Bilsi mogu da budu tesko gostovanje s obzirom da se GB mucio sa Majamijem.Mec sa Atlantom ce najverovatnije da bude blow-out.Isto tako nije sigurna pobeda Detroita protiv divizijskog rivala.Dace Cikago u toj utakmici sve od sebe da ni Detroit ne vidi PO.Zna se ko rula tom divizijom godinama i koliko Macke znaju da fejluju kako se sezona blizi kraju.Tek su prosle godine zna se pod kojim okolnostima posle duzeg niza godina osetili slast pobede nad GB.

Ma mislim da bi CHI vise voleo da vidi Lavice na celu divizije nego one Pacere... A ovo za ATL, kada je ulog divizija morace da se da maksimum, imaju motiva, za razliku od drugih.

359Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 11:43

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

kontam da stavim jedno 2000 na Denver,Cinci i Patse...kvota 7,5

http://nfl.com/

360Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 11:44

Zver

Zver
VIP
VIP

dinara ili Evra?



...Sa Vajominškog Univerziteta

361Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 11:45

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Deutsche Mark

http://nfl.com/

362Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 12:29

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Klara Suman



 photo AZcardsscript.gif

363Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 12:44

Zver

Zver
VIP
VIP

Peyton Manning ::Deutsche Mark

Uff...nostalgija hvata čim se spomenu Deutche Mark...jebo ih EVRO.



...Sa Vajominškog Univerziteta

364Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 12:49

penban

penban
Moderator
Moderator

Raising Arizona ::Klara Suman

Mis Univerzuma za vek i vekova

365Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 14:27

penban

penban
Moderator
Moderator

Peyton Manning ::kontam da stavim jedno 2000 na Denver,Cinci i Patse...kvota 7,5

A onda ovako u ponedeljak

Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 10678832_10152878943577432_4136409420723677876_n

366Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 14:34

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::
Spartacus ::@penjevara

Atlanta ove sezone nikome ne moze da bude ozbiljan protivnik, Bilsi mogu da budu tesko gostovanje s obzirom da se GB mucio sa Majamijem.Mec sa Atlantom ce najverovatnije da bude blow-out.Isto tako nije sigurna pobeda Detroita protiv divizijskog rivala.Dace Cikago u toj utakmici sve od sebe da ni Detroit ne vidi PO.Zna se ko rula tom divizijom godinama i koliko Macke znaju da fejluju kako se sezona blizi kraju.Tek su prosle godine zna se pod kojim okolnostima posle duzeg niza godina osetili slast pobede nad GB.

Ma mislim da bi CHI vise voleo da vidi Lavice na celu divizije nego one Pacere... A ovo za ATL, kada je ulog divizija morace da se da maksimum, imaju motiva, za razliku od drugih.

Rivalstvo izmedju ta dva grada postoji u svakom sportu zato sto su to velike sredine, a i desi se godina gde su oni direktni rivali za titulu bez obzira koji je sport(prava ludnica kada se sastanu u PO).Tako smatram da je to intenzivnije rivalstvo, no mozda i gresim.
Problem kod Atlante je to sto mogu da postignu 30 poena, a isto tako da prime 30 poena.Jedna od najgorih odbrana i ligi, a i dalje sam pod utiskom kako je GB pre dva kola razvalio Filu na svom terenu.Da se igra kod njih, verovao bih da mogu da pruze jaci otpor.

367Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 14:40

penban

penban
Moderator
Moderator

CHI i GB se mrze... To je jedno od najvecih rivalstava u NFL-u, zato mislim da bi vise voleli da vide DET, kada vec ne mogu oni, u PO

A za ATL se slazem, ali opet mislim da je ozbiljan protivnik, najvise zbog Hulija, a i zato sto ce gaziti kuci kako bi se docepali plejofa.

No videcemo...

368Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 14:41

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

penban ::
Peyton Manning ::kontam da stavim jedno 2000 na Denver,Cinci i Patse...kvota 7,5

A onda ovako u ponedeljak

Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 10678832_10152878943577432_4136409420723677876_n
tako je Very Happy
stavio sam 1200...i jos jedan tiket na 200...da se isprati

http://nfl.com/

369Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 15:24

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

ja stavio Stantona u fantaziju, pa vi vidite Very Happy

mozda nekako uspemo da pobedimo Sonu veceras ako su im DL i DBs osetili nocni zivot Atlante sinoc ali da pobedimo Packerse na Lambeau?! Shocked

370Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 15:28

penban

penban
Moderator
Moderator

Ja mislio da vi igrate kuci sa GB Surprised

Nista onda...

371Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 15:34

penban

penban
Moderator
Moderator

Zao mi je sto ATL i ARI igraju kada i mi sa GB... zanima me duel PP vs JJ... ocekujem da prsti

372Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 15:40

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::CHI i GB se mrze... To je jedno od najvecih rivalstava u NFL-u, zato mislim da bi vise voleli da vide DET, kada vec ne mogu oni, u PO


Stoji to da je jedno od najvecih, samo peglanje na vise na nivoa sa Detroitom u drugim sportovima mi nesto govori da bi pre zeleli Detroit da ga izduva posto su oni ipak kako da kazem ekipe u istoj ravni i pre sezone su sebe videli tamo gde se sada nalazi Detroit.Prosto mi je tesko da prihvatim da jedan sport moze da nadjaca cetiri ili vise.

373Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 16:08

black & silver

black & silver
NFL Star
NFL Star

1 ko kuća GreenBay

374Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 16:17

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

penban ::CHI i GB se mrze... To je jedno od najvecih rivalstava u NFL-u

jedno od najvecih, ali sigurno ne najvece zna se koje je to Cool



Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Potpis

375Week 13 - u susret curecem danu - Page 15 Empty Re: Week 13 - u susret curecem danu Ned 30 Nov 2014, 16:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Both Lamar Miller and Mike Wallace should be good to go on Monday night as both were listed as probable on Saturday's injury report.

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 15 od 35]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 35  Sledeći

Similar topics

-

» Week 7
» Week 4
» Week 9
» Week 9
» Week 16

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu